Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2008 o 17:55, Taikun napisał:

EDIT: Przypomniałem sobie, że na moje oko Meteor nie był jako opening w żadnym z Gundamów
:)

Nie był? Dałbym sobie rękę uciąć że był :d ale GS chyba z rok temu oglądałem ;)

Niet. Meteor na pewno był w Seedzie,aale jako utwór w środku odcinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:01, Earthshaker napisał:

> EDIT: Przypomniałem sobie, że na moje oko Meteor nie był jako opening w żadnym
z Gundamów
> :)

> Nie był? Dałbym sobie rękę uciąć że był :d ale GS chyba z rok temu oglądałem ;)

Niet. Meteor na pewno był w Seedzie,aale jako utwór w środku odcinka.


SPOILERYSPOILERY

No to to wiem :) 35 odc (czy coś koło tego) gdy Kira wraca we Freedomie i ratuje przyjaciół ;) w Destiny też parę razy leciał

35 GS : http://youtube.com/watch?v=uciikO-kADI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:11, Earthshaker napisał:

/.../
Nie przepadam za Seedem, ale przyznam, że akcja + Meteor w tle była ładna. I tak uważam,
że Kira to leszcz xD


MEGA SPOILERY Z GUNDAM SEED

Była boska ;) podobnie jak scena ze śmiercią Muu [*] prawie się wtedy popłakałem ... a potem mega zonk i powrót Mw... Neo w Seed Destiny :) moment przy Skygrassperze z SD rządzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:14, Taikun napisał:

> /.../
> Nie przepadam za Seedem, ale przyznam, że akcja + Meteor w tle była ładna. I tak
uważam,
> że Kira to leszcz xD

MEGA SPOILERY Z GUNDAM SEED

Była boska ;) podobnie jak scena ze śmiercią Muu [*] prawie się wtedy popłakałem ...
a potem mega zonk i powrót Mw... Neo w Seed Destiny :) moment przy Skygrassperze z SD
rządzi :)

Szczerze mówiąc nie znam się na GS i SD, bo to jak narazie jedyne części, których nie mam zamiaru dotknąć w najbliższym czasie. A właśnie Fields Of Hope z SD jest przecudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:22, Earthshaker napisał:

Szczerze mówiąc nie znam się na GS i SD, bo to jak narazie jedyne części, których nie
mam zamiaru dotknąć w najbliższym czasie. A właśnie Fields Of Hope z SD jest przecudne.


Już sprawdzam, swoją drogą Tanaka Rie''a odwaliła naprawde kawał dobrej roboty, zarówno przy voice actingu Lacus jak i wlasnie tych piosenkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhem... kilkukrotnie już ostrzegałem iż dawanie linków do stron z licencjonowanymi anime w naszym kraju lub w UE (które można obejrzeć lub zaciągnąć) jest wykroczeniem na forum, a za złamanie regulaminu i w tym wypadku także szerzenia piractwa jest tylko jedna kar a - BAN.

Aczkolwiek jest to twoje pierwsze przewinienie więc tym razem daruje.

Następnym razem każdy kto złamie regulamin, oraz moją prośbę o niepodawanie jakichkolwiek linków niż do stron czysto informacyjnych będzie miał "nagrodę" zgodną z regulaminem.

pozdrawiam

JEST TO MOJE OSTATNIE OSTRZEŻENIE w kwestii LINKOWANIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akashi, może przypnij odpowiedni post bo do niektórych niestety nie dociera, a modkowie raczej tu nie zaglądają :/

BTW - wczoraj ukończyłem oglądanie Claymore. Anime dobre, ale nic ponad to. Do tego denerwuje kwestia Organizacji - coś tam przebąkują w kilku odcinkach, że z nimi coś nie tak i coś knują, ale nic z tego nie wynika.
[SPOILER] A jak w zakończeniu kilka Claymore uznały, że oodchodzą z Organizacji w celu prowadzenia śledztwa na własną rękę, to myślałem że zabiję twórców [/SPOILER].
Jest może planowana jakaś następna seria? :> Bo za magnę to się nie biorę - w Polsce nie wydano, a oglądanie skanów na monitorze to dla mnie zuoo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 20:37, tykus napisał:

Jest może planowana jakaś następna seria? :> Bo za magnę to się nie biorę - w Polsce
nie wydano, a oglądanie skanów na monitorze to dla mnie zuoo...


Dla mnie następna seria to zuooo ... wszyscy tak to anime zachwalali a były może jedynie 2,3 fajne momenty z "Moto,moto,moto,moto,moto..." Claire na czele ;) Na pewno nie zabiorę się za kontynuację jeśli zrobią ...

btw. wie ktoś kiedy ma pojawić się druga seria Code Geass ? tam dopiero było ''zakończenie'' :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
SPOILER ONE PIECE
Teraz to już bezapelacyjnie Brooke przyłącza się do Straw Hatsów. Jest wszystko, marzenie, zdolności, tragiczna przeszłość, a teraz również Flashback z przeszłości. Jesli Brooke nie przyłączy się do Straw Hatsów to mnie chyba zdziwienie zabije.
KONIEC SPOILERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - poleci mi ktoś jakieś dobre anime? Mówiąc dobre mam na myśli pełne walk (fabuła może być na drugim miejscu dla mnie). Z góry dzięki.

PS Do tej pory oglądałem:
Slayers, Naruto, Bleach, Yaiba, Magic Knight Reyearth, Gundam Wing, Neon Genesis Evangellion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:58, ziptofaf napisał:

Mam prośbę - poleci mi ktoś jakieś dobre anime? Mówiąc dobre mam na myśli pełne walk
(fabuła może być na drugim miejscu dla mnie). Z góry dzięki.

PS Do tej pory oglądałem:
Slayers, Naruto, Bleach, Yaiba, Magic Knight Reyearth, Gundam Wing, Neon Genesis Evangellion


Tengen Toppa Gurren Lagann - każdy ep to nowa walka, a seria genialna :)
Black Lagoon
Fullmetal Alchemist
Gundam Seed
Eureka 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:58, ziptofaf napisał:

PS Do tej pory oglądałem:
Slayers, Naruto, Bleach, Yaiba, Magic Knight Reyearth, Gundam Wing, Neon Genesis Evangellion

Widzę że spośród Wielkiej Trójki Shonenów oglądałeś już Naruto i Bleacha więc polecę ci Wielkiego Trzeciego czyli One Piece :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 22:58, ziptofaf napisał:

Mam prośbę - poleci mi ktoś jakieś dobre anime? Mówiąc dobre mam na myśli pełne walk
(fabuła może być na drugim miejscu dla mnie). Z góry dzięki.

PS Do tej pory oglądałem:
Slayers, Naruto, Bleach, Yaiba, Magic Knight Reyearth, Gundam Wing, Neon Genesis Evangellion

To ja dorzucę:
Mobile Suit Gundam 08th MS Team
Mobile Suit Gundam 00
Hellsing

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tengen Toppa Gurren Lagann - każdy ep to nowa walka, a seria genialna :)
> Black Lagoon
> Fullmetal Alchemist
> Gundam Seed
> Eureka 7
Dzieki. Chyba będę miał co oglądać przez najbliższe kilka miesięcy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 23:08, ziptofaf napisał:

> Tengen Toppa Gurren Lagann - każdy ep to nowa walka, a seria genialna :)
> Black Lagoon
> Fullmetal Alchemist
> Gundam Seed
> Eureka 7
Dzieki. Chyba będę miał co oglądać przez najbliższe kilka miesięcy. ;)


Pamiętaj, zaczynaj od Tengena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 18:35, Taikun napisał:

> Szczerze mówiąc nie znam się na GS i SD, bo to jak narazie jedyne części, których
nie
> mam zamiaru dotknąć w najbliższym czasie. A właśnie Fields Of Hope z SD jest przecudne.

>

Już sprawdzam, swoją drogą Tanaka Rie''a odwaliła naprawde kawał dobrej roboty, zarówno
przy voice actingu Lacus jak i wlasnie tych piosenkach :)

Trzeba przyznać ,że ma piękny głos :]
Fields of Hope rulezzz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się