Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Tak z czystej ciekawości, nie sądzicie że początek openinga do Bleacha jest podobny do kawałka openingu do Ranmy ?? Konkretnie to między 25 a 30 sekundą... jak oboje "spadają" ??
http://pl.youtube.com/watch?v=gI0A_7u-qfY&feature=related
http://pl.youtube.com /watch?v=71EKYbeVGHY
<wzdycha> Swoją drogą czy Ranma-girl musi być taka śliczna... trochę gejowato się czuje XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 17:36, Akashi napisał:

Tak drugi sezon nadal utrzymuje klimat + dodaje nowe smaczki :) ale ja spoilerować nie
lubię więc polecam obejrzeć :P

Hah to teraz nie mam wątpliwości... muszę się zaopatrzyć w drugi sezon :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 19:41, Taikun napisał:

> Niw oglądałem ale DB i DBZ bym z chęcią obejrzał bez cenzury i z japońskim dubbingiem.

> Na pewno opłaca ci się szukać! xD

No właśnie, bez cenzury i z jap dubbingiem = cudo :)


I z openingami i endingami japońskimi = podwójne cudo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 21:02, Stasimir napisał:

I z openingami i endingami japońskimi = podwójne cudo :):)


Jeden z niemiecki openingów też mi się podobał, chyba nawet był lepszy niż japoński :) tylko że ich wersja była chyba bardziej okrojona niż nasza, chociaż lepiej wyglądała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 21:05, Taikun napisał:

> I z openingami i endingami japońskimi = podwójne cudo :):)

Jeden z niemiecki openingów też mi się podobał, chyba nawet był lepszy niż japoński :)
tylko że ich wersja była chyba bardziej okrojona niż nasza, chociaż lepiej wyglądała
:)


Wiem o które ci chodzi, ten opening był fajny, nawet mam gdzieś tą piosenkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam rodzinkę yamadów. naprawdę fajny filmik , dość oryginalnie rysowany, z odjazdowymi cytatami z poezji japońskiej (przynajmniej kontekst sprawia, że są humorystyczne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie Ah! My goddess! i muszę przyznać, że główny bohater, to największy cienias jakiego do tej pory widziałem w anime :S Myślałem, że nic nie pobije Shinjiego z Evangeliona, ale Keichii jest takim tchórzliwym, dziecinnym mięczakiem, że aż mi słabo. Rozumiem, że można mieć wątpliwości i być strachliwym w sprawach miłosnych, ale nie w tym stopniu! Nie gdy uczucia drugiej strony są jednoznaczne.
I tak się zastanawiam (bez zbytnich spoilerów proszę), w drugim sezonie bohater ewoluuje, czy nadal pozostaje niezdecydowanym, pruderyjnym fajtłapą? Bo nie wiem czy zawracać sobie tym głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 21:09, Kraju92 napisał:

Wiem o które ci chodzi, ten opening był fajny, nawet mam gdzieś tą piosenkę.

Który? z db? pierwszy z dbz czy drugi z dbz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2008 o 09:32, Astropath napisał:

I tak się zastanawiam (bez zbytnich spoilerów proszę), w drugim sezonie bohater ewoluuje,
czy nadal pozostaje niezdecydowanym, pruderyjnym fajtłapą? Bo nie wiem czy zawracać sobie
tym głowę.

W drugim sezonie jest więcej akcji. Dla samego poznania matki Urd się opłaca. Co do głównego bohatera to jest trochę bardziej odważny. Powiedział nawet parę razy "Kocham Cię" do Belldandy xD. Ja obejrzałem wszystkie odcinki i nie żałuje. Czekam teraz na 3 sezon. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe chaptery średnie - nic ciekawego znowu :/
Bleach - juz zaczyna byc to irytujace - dziure w klacie Kenpachiemu Noitora zrobil, a ten jak gdyby nigdy nic wstaje, i dalej sie cieszy jak klaun... w nastepny chapterze pewnie Noitora zacznie przegrywac, ale nie... zastosuje swoja jakąs ukryta technike miliarda ramion, potnie Kenpachiego (w tekscie na koncu bedzie znowu cos w stylu "kenpachi w opalach"), ten mzoe w koncu zrobiu cos z shi-kjaiem, albo do ban-kaia od razu przeskoczy i pyknie w koncu Noitore... po drodze, moze minelo juz 4 godziny to sie pojawi Uliquorra, albo nie wiem...

Naruto - No oczywiscie, ze saske zastosuje teraz jakas tajemna wypasna technike, za pomoca ktorej Itachi zmieni sie w ropuche...

One Piece - myslalem nad tym i Brooke w zalodze na chwile obecna jest zbedny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:29, JaMES` napisał:

Bleach - juz zaczyna byc to irytujace - dziure w klacie Kenpachiemu Noitora zrobil,
a ten jak gdyby nigdy nic wstaje, i dalej sie cieszy jak klaun... w nastepny chapterze
pewnie Noitora zacznie przegrywac, ale nie... zastosuje swoja jakąs ukryta technike miliarda
ramion, potnie Kenpachiego (w tekscie na koncu bedzie znowu cos w stylu "kenpachi w opalach"),
ten mzoe w koncu zrobiu cos z shi-kjaiem, albo do ban-kaia od razu przeskoczy i pyknie
w koncu Noitore... po drodze, moze minelo juz 4 godziny to sie pojawi Uliquorra, albo
nie wiem...


Ja bardzo lubię Bleach, ale naprawdę mogło by być trochę więcej akcji i sensu w nowych chapterach

Dnia 22.02.2008 o 20:29, JaMES` napisał:

Naruto - No oczywiscie, ze saske zastosuje teraz jakas tajemna wypasna technike,
za pomoca ktorej Itachi zmieni sie w ropuche...


Manga Naruto jest akurat bardzo ciekawa i super, zwłaszcza te nowe chaptery

Dnia 22.02.2008 o 20:29, JaMES` napisał:

One Piece - myslalem nad tym i Brooke w zalodze na chwile obecna jest zbedny...


One Piece nie czytam, a można skądś wziąć mangę po Polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:34, Kraju92 napisał:

Ja bardzo lubię Bleach, ale naprawdę mogło by być trochę więcej akcji i sensu w nowych
chapterach


ja lubilem, teraz przestaje, bo zaczyna robic sie zalosna i czytam tylko dlatego, ze ciekaw jestem kilku watklow ktore stanely w miejscu

Dnia 22.02.2008 o 20:34, Kraju92 napisał:

Manga Naruto jest akurat bardzo ciekawa i super, zwłaszcza te nowe chaptery


nie powiedzialbym, ale sa gusta i gusciki...

co do OP, to chyba nie mozna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 20:34, Kraju92 napisał:

> One Piece - myslalem nad tym i Brooke w zalodze na chwile obecna jest zbedny...


One Piece nie czytam, a można skądś wziąć mangę po Polsku?


Można ale w chwili obecnej tylko 18 pierwszych tomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dragon ball i Naruto rządzą mam w domu wszystkie tomy mangi Dragon ball i Naruto jakie wyszły na niektóre było trzeba trochę poczekać ale warto było manga powinna być lekturą w szkołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 22:29, sasuke12345 napisał:

Dragon ball i Naruto rządzą mam w domu wszystkie tomy mangi Dragon ball i Naruto jakie
wyszły na niektóre było trzeba trochę poczekać ale warto było manga powinna być lekturą
w szkołach


O ile ktoś lubi masówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się