Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2008 o 22:43, sasuke12345 napisał:

A ty za Naruto i Dragon ball czy przeciw?

Przeciw. Taka japońska brazylijska telenowela się zapowiada. A DB miał być pierwotnie hentajem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 22:32, ginx2 napisał:

> Dragon ball i Naruto rządzą mam w domu wszystkie tomy mangi Dragon ball i Naruto
jakie
> wyszły na niektóre było trzeba trochę poczekać ale warto było manga powinna być
lekturą
> w szkołach

O ile ktoś lubi masówkę...

Heh może Naruto to tasiemiec, ale za to jaki tasiemiec! A lekturą w szkoła to powinien Death Note być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 22:52, Lukas Unspoken napisał:

Dla mnie do najlepszych Anime zawsze było i pewnie pozostanie cała seria Dragon Ball.
Przy tej kreskówce można spędzić kilka(set) godzin a i tak się nie nudzi

Taki jest jej urok xD To było moje pierwsze anime jakie oglądnąłem, a było to już parę lat temu :D (RTL7)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 22:57, okon napisał:

Taki jest jej urok xD To było moje pierwsze anime jakie oglądnąłem, a było to już parę
lat temu :D (RTL7)


Też jeszcze pamiętam jak oglądałem DB Z i DB GT na RTL7, a jak najlepsze sie zaczynało (połowa serii Komórczaka) to przerzucili się na Cyfre + i nici z ogladania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 22:47, Sand Wraith napisał:

Death Note być :D

Zgadzam się. Jeszcze żeby pamiątkowe notesiki rozdawali i kazali się co poniektórym podpisywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
SPOILERY ONE PIECE
Nowy Chapter One Piece. Cóż nagroda za Brookea nie powala, dolne partie Mugiwarsów, za to już Czuję nosem "Impel Down Arc" T-T Nie dość że wiedzą iż Ace jest w kłopotach to na dodatek dzięki tej Vivre card będą mogli go odnaleźć (hyhy nowy rodzaj Eternal Pose XD) Jeśli Mugiwarsi naprawdę popłyną do Impel Down... Ło Jezusicku, będzie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod dwóch pierwszych odcinkach Sayonara Zetsubou Sensei i znalazłem to czego szukałem od obejrzenia TTGL :) Anime, które mnie wciągnęło od pierwszego odcinka. Ciekawe postaci, boska grafika, całkiem miła muzyczka i niebanalny (czarny) humor ... czego chcieć więcej ? :) Anime opowiada o losach pewnego nauczyciela i jego klasy, tyle tylko że nauczyciel to urodzony pesymista ciągle pragnący śmierci, a jego klasa ... pełna dość dziwnych osobowości z optymistką Fuurą na czele :) To trzeba obejrzeć ;) ja wracam do oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu staram się za to zabrać. Musze wreszcie oderwać się od kolejnego oglądania School Rumble i wziąć za coś nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY RANMA 1/2
Obejrzałem właśnie najbardziej odjechany odcinek Ranmy Ever! Akane przywaliła mu patelnią, a ten wpadł do jeziora i... uderzył głową o kamień... hyhy jeśli podejrzewacie poważne problemy z pamięcią to jesteście blisko, ale jeszcze nie w celu. Otóż Ranma... psychicznie stał się dziewczyną XD Słodką, miłą, łagodną, ciepłą. Normalnie zwijałem się ze śmiechu gdy boy-Ranma poszedł razem z Akane do sklepu, chłopak zachowujący się jak słodka dziewczyna przebierający w ciuszkach XD Jednakże nie jestem w pełni zadowolony z tego odcinka, zabrakło jednej jedynej sceny. Sceny w której Ranma spałby/spałaby słodko w opiekuńczych ramionach Akane (wiem wiem zboczeniec ze mnie :-P Ale co ja poradzę że odzywa się moja słabość do Yuri), gdyby ta scena była piałbym z radości, mimo że jest środek nocy i rodzice by mi łeb ukręcili ^^; A tak poza tym ŚMIERĆ HAPPOSAIOWI, Zgiń Przepadnij Staruchu Jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 23:25, Hubi Koshi napisał:

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
SPOILERY ONE PIECE
Nowy Chapter One Piece. Cóż nagroda za Brookea nie powala, dolne partie Mugiwarsów, za
to już Czuję nosem "Impel Down Arc" T-T Nie dość że wiedzą iż Ace jest w kłopotach to
na dodatek dzięki tej Vivre card będą mogli go odnaleźć (hyhy nowy rodzaj Eternal Pose
XD) Jeśli Mugiwarsi naprawdę popłyną do Impel Down... Ło Jezusicku, będzie gorąco.


to juz bylo wiadomo od kilku chapterow, ze poplyna do Impel Down - chyba, ze Oda mnie zaskoczy...
ale chapter sredni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam po długiej nieobecności :)

SPOILERY OP
Nareszcie dotarłem w OP do końca Enies Lobby. Nieźle było :) Teraz nagrody powinny mocno wzrosnąć, już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć na ile ich teraz wyceniają. No i doznałem mega-zaskoczenia jak poznałem dziadka Luffy'ego. Tego to się naprawdę nie spodziewałem. Myślałem że to będzie Dragon, a ten jest jego ojcem. No i było trochę o tych największych szychach świata-Białobrodym, Shanksie, Czarnobrodym... Normalnie szok za szokiem. Teraz OP chyba się dopiero zaczyna rozkręcać. A jeszcze są pozostali Shishibukai z nimi też pewnie mugiwarsi się spotkają a międzyczasie pewnie pojawi się jeszcze kila postaci. Zapowiada się naprawdę ciekawie zwłaszcza patrząc na to co się działo jak się starli Shanks i Białobrody :) A i Kobi też nieźle daje sobie radę :) Mam nadzieję że przy następnym spotkaniu będzie dorównywał siłą Luffy'emu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 13:23, Kosmitus napisał:

Witam po długiej nieobecności :)

SPOILERY OP

Nooo nareszcie :-) Jesteś już praktycznie O Krok od nas. Sądząc po tym co mówisz to nowych nagród jeszcze nie rozdawali, hyhy mówię ci ubaw będziesz miał nieziemski jak dojdzie do ogłoszenia nagród SPEEDO-RUN i Hana Hana no GRAB! Nico Robin potrafi być okrutna XD Jeśli o same nagrody chodzi... hyhy szykuj się na niezły opad szczęki bo Mugiwarsi to będzie teraz NAPRAWDĘ duży kaliber. Jeśli o największe szychy chodzi to właśnie Dragon nią jest, ostatecznie to najbardziej poszukiwany człowiek na świecie. No i przy okazji poznasz nowy Okręt Mugiwarsów Sunny-Go, a potem... a potem jeszcze tylko krótki filler arc i THRILLER BARK, a potem... a potem pewnie Impel Down arc ^^ Aj Aj już się zamykam, już się zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2008 o 21:13, nieszczescie napisał:

Można ale w chwili obecnej tylko 18 pierwszych tomów.


A podasz mi na gg stronę gdzie można pobrać po Polsku tą mangę. Jak coś to mój numer gg: 7278880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 15:21, Kraju92 napisał:

Opłaca się jeździć na konwenty anime i mangi? Jakie są zazwyczaj atrakcje na takich wydarzeniach?


oplaca, przede wszytskim mzoesz sie podzielic/uzupelnic swoje zbiory
poza tym mozesz sie roznych ciekawych rzeczy dowiedziec na temat ww. oraz samej japonii
np. sa pokazy sztuk walk, konkursy ddr, parapara, panele na temat japonskiej kultury etc, etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 15:34, JaMES` napisał:

> Opłaca się jeździć na konwenty anime i mangi? Jakie są zazwyczaj atrakcje na takich
wydarzeniach?

oplaca, przede wszytskim mzoesz sie podzielic/uzupelnic swoje zbiory
poza tym mozesz sie roznych ciekawych rzeczy dowiedziec na temat ww. oraz samej japonii
np. sa pokazy sztuk walk, konkursy ddr, parapara, panele na temat japonskiej kultury
etc, etc


Niedługo w moim mieście będzie konwent poświęcony anime i mandze i się właśnie zastanawiam czy pójść. Mam zamiar pojechać też do Warszawy na jakiś konwent, jaki polecacie w tym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 15:39, Kraju92 napisał:

Niedługo w moim mieście będzie konwent poświęcony anime i mandze i się właśnie zastanawiam
czy pójść. Mam zamiar pojechać też do Warszawy na jakiś konwent, jaki polecacie w tym
roku?

<gleba> Urządzają w twoim mieście a konwent, a ty się JESZCZE ZASTANAWIASZ ?? Wstyd, normalnie wstyd, co z ciebie za fan mangi i anime, masz konwent krok od domu i nie wiesz czy powinieneś iść ?? No LUDZIE!! Przecież to obowiązek jest XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 15:41, Hubi Koshi napisał:

> Niedługo w moim mieście będzie konwent poświęcony anime i mandze i się właśnie zastanawiam

> czy pójść. Mam zamiar pojechać też do Warszawy na jakiś konwent, jaki polecacie
w tym
> roku?
<gleba> Urządzają w twoim mieście a konwent, a ty się JESZCZE ZASTANAWIASZ ?? Wstyd,
normalnie wstyd, co z ciebie za fan mangi i anime, masz konwent krok od domu i nie wiesz
czy powinieneś iść ?? No LUDZIE!! Przecież to obowiązek jest XD


Wiem o tym, ale chce się dowiedzieć co na takim konwencie będzie, co zazwyczaj jest na czymś takim? Zastanawiam się bo nie wiem czy opłaca się iść na to czy lepiej zostawić kasę na wyjazd do Warszawy i tam pojechać na jakiś konwent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się