Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Obejrzałem dziś do tej pory 17 odcinków OP , i spróbuję jeszcze ze 3. Pisze posta aby przekazać , że dawnpo sie tak nie uśmiałem jak przy próbie myslenia jak Croc przez Usoppa. :-) ROTFL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema mam takie pytanka oglądałem anime bleach, jestem aktualnie na 100 odcinku, jednak chciałbym zacząć czytać mange, lecz nie moge odnaleźć czapteru który odpowiadałby temu 100 odcinkowi anime. W naruto odnalazłem raz dwa chapter odpowiadający anime, a tu mam problem. Możecie mi pomóc? odcinek setny w anime to kiedy kuchiki walczy z przywódcą bounto. Coś mi się wydaje,że historia w anime jest troche inna niz w mandze, ale może się pogubiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 20:22, Szejku napisał:

siema mam takie pytanka oglądałem anime bleach, jestem aktualnie na 100 odcinku, jednak
chciałbym zacząć czytać mange, lecz nie moge odnaleźć czapteru który odpowiadałby temu
100 odcinkowi anime. W naruto odnalazłem raz dwa chapter odpowiadający anime, a tu mam
problem. Możecie mi pomóc? odcinek setny w anime to kiedy kuchiki walczy z przywódcą
bounto. Coś mi się wydaje,że historia w anime jest troche inna niz w mandze, ale może
się pogubiłem

Całej historii z Bounto w mandze w ogóle nie ma, akcja zaczyna się w 110 odcinku anime, i około 200 chaptera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anime Planetes ... jednym słowem: bomba. To anime przebiło Desu Noto, Cowboy Bebopa, nawet Tengen Toppa Gurren Lagann i Texhnolyze ... wspaniała historia, całkiem niezła kreska, mimo że czasami wydaje sie strasznie prosta to modele ważniejszych postaci i pojazdów cieszą oko. Mimo że nie ma tu potężnego soundtracka a jedynie parę utworów to scieżka dźwiekowa tutaj była jedna z lepszych jakie słyszałem. ITP ITD. Nie będę więcej o tym anime pisał bo najlepiej samemu się przekonać co to za cudo :)

A teraz czas na dorwanie Gundam 00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2008 o 20:10, Asthariel napisał:

Obejrzałem dziś do tej pory 17 odcinków OP , i spróbuję jeszcze ze 3. Pisze posta aby
przekazać , że dawnpo sie tak nie uśmiałem jak przy próbie myslenia jak Croc przez Usoppa.
:-) ROTFL!

Znaczy się to
http://pl.youtube.com/watch?v=JAZBjsimMTQ
Fakt scenka powala na kolana. Mi się też podobają inne "podróbki" Luffiego jak na przykład
http://pl.youtube.com/watch?v=qiCi2AxZ5rA&NR=1
Albo
http://pl.youtube.co m/watch?v=c9pZqXhunCY&feature=related
Czy też piosenka (UWAGA Zawiera malutkie spoilerki... naprawdę malutkie
http://pl.youtube.com/watch?v=cFhHBCR5l7k&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jest możliwe zakupienie gdzieś wszystkich odcinków DB, DBZ, DBGT i wszystkich filmów (poza Fuzją i Atakiem Smoka)?

Z góry dziękuję

P.S.
Może gdzieś już było pytanie, ale nie chce mi się 316 stron przeglądać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 08:38, Szejku napisał:

wiedzialem ze z tymi bounto jewst coś nie tak- za nudne na bleacha. Dzięki

Bo nie stworzył tego Tite Kubo, tylko twórcy anime :-) Anime (poza Bounto) opiera się na mandze, a ten arc z Bounto właśnie 100% wytwór wyobraźni twórców anime, tzw. Filler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
SPOILERY GUNDAM 00

Dnia 10.03.2008 o 17:49, Taikun napisał:

Wreszcie coś zaczyna się dziać :)

Ototototo tylko trochę mnie dziwi że Setsuna nie oberwał z powodu przeciążeń... ale może i na to Aeolia coś wymyślił XD Ja tam osobiście nie mogę się doczekać wkroczenia Grahama w jego GN-Flagu i pokazu możliwości systemu Trans-Am w reszcie Gundamów (ostatecznie w Exii zwiększył znacznie szybkość i zwinność, poprawiając po prostu jej ogólne osiągi, sądzę że w pozostałych Gundamach Trans-Am bedzie dostosowany do celów w jakich jednostka została zbudowana)... jeśli GN Arms jest wyposażony w GN Drive to on też powinien mieć Trans-Am, no nie ?? No i coś mi się zdaje że licho weźmie Veda, albo kasacja pamięci, albo SELF-DESTRUCTION INITIATED "Have a nice Day ^^"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 18:09, Hubi Koshi napisał:

/.../

Znając życie Virtue będzie mieć zwiększoną siłę ognia, Dynames lepszą celność, która się Lockonowi przyda, a z Kyriosem to sam nie wiem, może szybsze strzelanie w burst mode?
Co do Aeolii i Vedy to zapewne Veda nie będzie już miała wpływu na działanie GN Drive''ów, a Aeolia jeszcze się pojawi. Tak sądzę, że może Tieria jest klonem Aeolii? GN-Arms na pewno ma Trans-Am, a pewnie będzie się przejawiać uber zwrotnością i siłą ognia.
Co do Setsuny i wysokich przeciążeń to nie wiemy na czym opiera się Trans-Am nie musi to być wielka prędkość, ale może zakrzywienie czasu, teleport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde chopaki.... tez WoT-y (wall of text) wasze już zaczęły mnie denerwować, tyle tekstu a ja nie wiem o czym, czytać nie moge bo sobie zaspoileruje....grrrrrrr

No i wyszło że przez was muszę zacząć oglądać G 00... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 20:37, Latniak napisał:

No i wyszło że przez was muszę zacząć oglądać G 00... ;]

Prawidłowo ^^ Jakby to powiedział nauczyciel Polskiego Bo MS Gundam 00 wielkim anime jest NIE LICZĄC TEGO ŻE TO SZATAN, ZŁO I PRANIE MÓZGU. Miłego oglądania, odwiedź nas jak już będziesz up-to-date

=====> Taikun
Taak Taak Gundam Seed i Mwu La Flaga też są świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:16, Hubi Koshi napisał:

=====> Taikun
Taak Taak Gundam Seed i Mwu La Flaga też są świetni.

Bla, bla, bla (Chuck) Norris Packard i tak był lepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:54, Earthshaker napisał:

Bla, bla, bla (Chuck) Norris Packard i tak był lepszy :P

... Chuck... ŻE TEŻ SAM O TYM NIE POMYŚLAŁEM XD A jasne że był lepszy (chociaż Mwu La Flagi nie widziałem, więc może poczekam z ferowaniem wyroków) ale jak by to powiedzieli angole Let the Sleeping Taikuns sleep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:57, Hubi Koshi napisał:

> Bla, bla, bla (Chuck) Norris Packard i tak był lepszy :P
... Chuck... ŻE TEŻ SAM O TYM NIE POMYŚLAŁEM XD A jasne że był lepszy (chociaż Mwu La
Flagi nie widziałem, więc może poczekam z ferowaniem wyroków) ale jak by to powiedzieli
angole Let the Sleeping Taikuns sleep.

Masz tu dobry filmik o Mwu, troszkę spojlerów ma, więc uważaj ;)
http://youtube.com/watch?v=tJjnYFUbf1c&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.
SPOILERY GUNDAM 00

Dnia 10.03.2008 o 22:10, Earthshaker napisał:

Masz tu dobry filmik o Mwu, troszkę spojlerów ma, więc uważaj ;)
http://youtube.com/watch?v=tJjnYFUbf1c&feature=related

Znając moją sklerozę to jeśli zechcę sobie Seeda obejrzeć za dwa tygodnie, pewnie i tak nic już nie będę pamiętał :-) Mhm, mylę się czy ten cały Mwu La Flaga to taki Stary Mądry Smok, radzący innym ludzikom ??
Mhm A tak poza tym YAY! Coś się chyba na poważnie kroi między Feldt i Lockonem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:16, Hubi Koshi napisał:

> No i wyszło że przez was muszę zacząć oglądać G 00... ;]
Prawidłowo ^^ Jakby to powiedział nauczyciel Polskiego Bo MS Gundam 00 wielkim anime
jest NIE LICZĄC TEGO ŻE TO SZATAN, ZŁO I PRANIE MÓZGU. Miłego oglądania, odwiedź nas
jak już będziesz up-to-date


Tobie już wyprało mózg skoro uważasz G00 za wielkie anime :)

Dnia 10.03.2008 o 21:16, Hubi Koshi napisał:

Taak Taak Gundam Seed i Mwu La Flaga też są świetni.

No ! :) Może Seed jest dziecinny i naiwny, ale ma coś w sobie, a Mwu w galerii zajebistości jest zaraz za Kaminą :)


@Earthshaker

Dnia 10.03.2008 o 21:16, Hubi Koshi napisał:

Bla, bla, bla (Chuck) Norris Packard i tak był lepszy :P

Nie grzesz ... Norris przy Mwu wymięka ... aż się chce dla niego drugi raz Seeda obejrzeć

Dnia 10.03.2008 o 21:16, Hubi Koshi napisał:

Masz tu dobry filmik o Mwu, troszkę spojlerów ma, więc uważaj ;)

Troszkę? To jeden z większych spoilerów ever !!! :( Ale ten lepszy:
http://youtube.com/watch?v=k-hbtOgo8v4

:) 3:20 - 3:50 -> jeden z lepszych momentów w tym anime - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2008 o 21:16, Hubi Koshi napisał:

> No i wyszło że przez was muszę zacząć oglądać G 00... ;]
Prawidłowo ^^ Jakby to powiedział nauczyciel Polskiego Bo MS Gundam 00 wielkim anime
jest NIE LICZĄC TEGO ŻE TO SZATAN, ZŁO I PRANIE MÓZGU. Miłego oglądania, odwiedź nas
jak już będziesz up-to-date


Up-to-date może jeszcze nie jestem, ale już 10 epizodów obejrzałem... Coś baaaardzo kiepskie "dzieciństwo" mieli Gundam meisterzy... "wieszczka" ma problemy z samooceną, niebieskowłosy ma hopla na punkcie konspiracji i tajemnicy, saiei by wszystko rozp***ił, najchętniej to swoje wspomnienia, a jeden ma rozdwojenie jaźni... super. Do tego jedna logistyczka nie może znieść jak coś w nią strzela.... I cant w8 to see more of it!!! ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się