Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2008 o 09:33, nieszczescie napisał:


Po Alabaście masz 3 serie nudnych fillerów.... a potem Skypiea saga czyli przygody w
niebie. Pierwszym arcem jest wyspa Jaya, w której jest świetna walka Luffyego i pojawia
się Czarnobrody i Białobrody.

To od którego odcinka mogę oglądać bez fillerów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 14:05, Asthariel napisał:

To od którego odcinka mogę oglądać bez fillerów?

Jeśli wikipedia nie kłamie to od 144 odcinka, powinien im w tamtym odcinku spadać na głowy wielgachny okręt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądał ktoś może serie d-gray-man?? mam zamiar zacząć ale nie wiem czy warto-jakieś wasze opinie odnośnie tego anime?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 15:41, Earthshaker napisał:

Hubi pozwolisz, że użyję Twoich słów. Holy Mother of Heavy Artillery!

Masz moje pozwolenie XD

Dnia 12.03.2008 o 15:41, Earthshaker napisał:

Rozumiem, że G00 jest extra, ale żeby takiego uber lola z niego zrobić....
http://youtube.com/watch?v=JIls2e2eU7c

O LOOOL XD (to jedyne co można w tej chwili powiedzieć) Jedna Kathy Mannekin zachowała resztki godności XD Smirnov za to wygląda "Robię to ku chwale HRL i wcale mi się to nie podoba, DOBIJ MNIE KTOŚ". Swoją drogą dochodzę do wniosku że Chris naprawdę mogła by konkurować z Sumeragi-san ^^ przynajmniej pod Pewnymi względami
Hmm Bridge Bunnies, nawet pasuje do dziewczyn ta nazwa ^^
btw. takie małe coś dotyczące Louise
UWAGA TEN OBRAZEK TO SPOILER!
http://torokun.deviantart.com/art/Gundam-00-ep18-fanart-77486770

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZytam o tych Gundamach i czytam. To wziąłem sobie jeden odcinek, włączam. Początek niezły. LOL, co to, Transformery? Zrzyna z NGE. Większość postaci brzydko narysowana. Ale rotfla zaliczyłem, gdy patrzę, że gada koleś, a zanim stoi babka z fioletowymi włosami w okularach. Nagle się odzywa... męskim głosem... Nudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 17:15, Ildrian napisał:

CZytam o tych Gundamach i czytam. To wziąłem sobie jeden odcinek, włączam. Początek niezły.
LOL, co to, Transformery? Zrzyna z NGE. Większość postaci brzydko narysowana. Ale rotfla
zaliczyłem, gdy patrzę, że gada koleś, a zanim stoi babka z fioletowymi włosami w okularach.
Nagle się odzywa... męskim głosem... Nudy.



:D Zrzyna z NGE rozbawiła mnie do łez :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> oglądał ktoś może serie d-gray-man?? mam zamiar zacząć ale nie wiem czy warto-jakieś
> wasze opinie odnośnie tego anime?
Wydaje mi się że to anime jest troche poważniejsze niż Naruto czy Bleach, ma taki fajny klimat XIX wiecznej europy(ciemno i ponuro;)
Geez, to jeden z moich ulubionych shonenów a kompletnie nie wiem co mi sie w min podoba xD
Anyway, obejrzyj ze 3 odcinki to sie dowiecz czy warto czy nie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 17:15, Ildrian napisał:

CZytam o tych Gundamach i czytam. To wziąłem sobie jeden odcinek, włączam. Początek niezły.
LOL, co to, Transformery? Zrzyna z NGE. Większość postaci brzydko narysowana. Ale rotfla
zaliczyłem, gdy patrzę, że gada koleś, a zanim stoi babka z fioletowymi włosami w okularach.
Nagle się odzywa... męskim głosem... Nudy.

O_o Babka... filetowe włosy... okulary... AAAAAA To ty Tierię masz na myśli ^^ Nie skojarzyłem od razu bo przecież to widać że Tieria to taki ukobiecony facet. Jeśli zaś o Transformersy chodzi to akurat dość logiczny motyw. MSy Union i Enact AEU mają dwa tryby działania, myśliwiec to tryb podróżny i do szybkich zwinnych ataków, podczas gdy mech głównie do walki w zwarciu z innymi MSami. Poza tym... co niby zrzynają z NGE ?? Jeśli już to NGE zrzyna z Gundama bo pierwsze serie Gundama były dużo wcześniej niż Neon Genesis Evangelion. Jeśli o postacie chodzi to mi się podoba, widać kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 17:15, Ildrian napisał:

CZytam o tych Gundamach i czytam. To wziąłem sobie jeden odcinek, włączam. Początek niezły.
LOL, co to, Transformery? Zrzyna z NGE. Większość postaci brzydko narysowana. Ale rotfla
zaliczyłem, gdy patrzę, że gada koleś, a zanim stoi babka z fioletowymi włosami w okularach.
Nagle się odzywa... męskim głosem... Nudy.

Z NGE nie było co zrzynać ,bo NGE jeszcze wtedy nie istniało xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj nie brałem pod uwagę pierwszych serii, tylko tego oto Gundama 00. Hubi Koshi , widać, że to facet? Oj, nie, nie widać. :P Z postaciami przsesadzili twórcy i dali im oczy wielkości talerza od zupy, w ogóle większość takich anime mnie odrzuca (ciekawe, jakim cudem im nic do oka nie wpada?). Ale dla samej serii szacun za fajne rozpoczęcie. Jakoś tak do waszych anime przekonać się nie mogę. No, może OP mnie trochę wciągnęło, ale boję się tych trzystu iluś odcinków. :] Trudno mi w ogóle znaleźć coś dla siebie, bo miłośnikiem takich horroroanime nie jestem, ani shoujo, a najbardziej nudnych płycizn . Tak więc czekam, aż zaczniecie gadać o czymś cieakwszym i sprawdzę. ^^ Ech, alę się rozpisałem... Cóż, Naruto i Bleacha oglądałem, teraz jakos na głupie shouneny ochoty nie mam. Muszę znaleźć link do encyklopedii z anime, gdzieś tam było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może coś ze mną nie tak ,ale od razu wiedziałem ,że Tiera to facet x_O
To ,że ma fioletowe włosy i czerwone oczy to musi od razu oznaczać ,że to babka ;p

Poza tym Shin Asuka też miał fioletowe włosy (ale duże ciemniejsze) i czerwone oczka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 18:48, Ildrian napisał:

Ja tutaj nie brałem pod uwagę pierwszych serii, tylko tego oto Gundama 00. Hubi Koshi
, widać, że to facet? Oj, nie, nie widać. :P

Ryli ?? Ja podobnie jak MisticGohan od razu wiedziałem że to facet, miał o wiele za ostre rysy i paskudny wyraz twarzy na kobietę ^^ Ty się przyjrzyj postaciom w 00 prawie każda kobieta ma tam łagodne rysy i raczej miłą twarz, jedynymi które mogły by konkurować z Tierię są Kathy Mannekin i Soma Pieries... nie wiem może to kwestia przyzwyczajenia, ja anime oglądam od Lat więc na coś takiego jak Wielkie oczy od dawna uwagi nie zwracam, zresztą wielkie oczy i kolorowe fryzury mają pewno symboliczne znaczenie, to swego rodzaju leczenie kompleksów przez Japończyków :-)

Dnia 12.03.2008 o 18:48, Ildrian napisał:

Ale dla samej serii szacun za fajne rozpoczęcie.

Rozpoczęcie to pikuś oglądaj dalej, tam się dopiero cała historia rozkręca, to co w Gndamie jest najlepsze to intryga, łączenie kolejnych kawałków i poznawanie kolejnych tajemnic ^^

Dnia 12.03.2008 o 18:48, Ildrian napisał:

Jakoś tak do waszych anime przekonać się nie mogę. No, może OP mnie trochę wciągnęło,
ale boję się tych trzystu iluś odcinków. :]

Nie bój się, jak się wciągniesz to będzie po tobie ^^ Nawet nie zauważysz ja zleci

Dnia 12.03.2008 o 18:48, Ildrian napisał:

Trudno mi w ogóle znaleźć coś dla siebie,
bo miłośnikiem takich horroroanime nie jestem, ani shoujo, a najbardziej nudnych płycizn
. Tak więc czekam, aż zaczniecie gadać o czymś cieakwszym i sprawdzę.

Hmm... To sobie ot takiego Death Note obejrzyj/przeczytaj, ja sam obejrzałem niedawno kawałek jednego odcinka i z tego małego fragmenciku normalnie tak Ziało walką psychologiczną między dwoma naprawdę inteligentnymi gościami że Hej XD

Dnia 12.03.2008 o 18:48, Ildrian napisał:

rozpisałem... Cóż, Naruto i Bleacha oglądałem, teraz jakos na głupie shouneny ochoty
nie mam. Muszę znaleźć link do encyklopedii z anime, gdzieś tam było.

Rozejrzyj się np. tutaj
http://www.animenfo.com/index.php
Albo na wikipedii
http://en.wikipedia.org/wiki/Anime

A tak ogólnie to Cóż, może po prostu masz gust któremu się manga i anime nie podoba, cóż taka opcja też jest ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie tego szukałem. Wielkie dzięki. Death Note''a mam zamiar zakupić, ew. obejrzeć w wolnym czasie. OP też obejrzę, ale pewnie po emeryturze, to będę miał więcej wolnego czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie tego szukałem. Wielkie dzięki. Death Note''a mam zamiar zakupić, ew. obejrzeć w wolnym czasie. OP też obejrzę, ale pewnie na emeryturze, to będę miał więcej wolnego czasu. :)

Ojć, dubel :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 15:41, Earthshaker napisał:

Rozumiem, że G00 jest extra, ale żeby takiego uber lola z niego zrobić....
http://youtube.com/watch?v=JIls2e2eU7c

Jeszcze co do tego filmiku, zauważyłeś że gdy Billy Katagiri tańczy sam jest happy, a kiedy dołącza do niego Graham to zaczyna płakać ?? Ciekawe dlaczego... może dlatego że mu Sumeragi-san zabrali XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2008 o 21:30, Hubi Koshi napisał:

Jeszcze co do tego filmiku, zauważyłeś że gdy Billy Katagiri tańczy sam jest happy, a
kiedy dołącza do niego Graham to zaczyna płakać ?? Ciekawe dlaczego... może dlatego że
mu Sumeragi-san zabrali XD

Acha, dopiero teraz zauważyłem. Zapewne masz rację, przecież oni się od dawna znają i w ogóle ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Hubi Koshi
Czy był to odcinek Death Note jak Light grał w tenisa z Ryugaa? ;) (czyli Kira i El)

@Ildrian
Na AXN Sci-fi możesz sobie obejrzeć późno w nocy w sobotę ;) .


Oglądał ktoś z was nowe odcinki Saint Seiya wydane 7 marca? Może nie rozumiem japońskiego, a mój hiszpański ogranicza się na domyślaniu typu "jak po angielsku to znaczy... a więc czy po hiszpańsku też?" czy znane łacińskie wyrazy, to muszę powiedzieć, że świetnie wypadły :) . Elyseo Hen jest na prawdę świetny, nie mogę się doczekać, jak będą razem w piątkę tłuc Hadesa, chociaż w serii Hades wypadł on tak świetnie,
* * *SPOJLER* * *
że wolałbym aby to on ICH pokonał, ale tak na 100% nie będzie ;) . Seiya okaże się inkarnacją poprzedniego rycerza konstelacji Pegaza (tego co służył Alone) , a po walce z Hadesem (tylko on będzie mógł skutecznie go tłuc) zostanie kaleką, którym się później zaopiekuje Atena (patrz: film kinowy Saint Seiya o walce z Apollo) . No cóż, to drugie jest pewne, ale to pierwsze to tylko moja próba przeniesienia z mangi na anime, ale znając życie to oni w piątkę go pokonają i nikt nie będzie kaleką :D .
* * */SPOJLER* * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się