Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 15.03.2008 o 22:30, Kosmitus napisał:

WSTYDŹ SIĘ! XD No dobra jeśli chodzi o fabułę to o ile się nie mylę Little Garden to
już ostatnia wyspa przed Aladastą. Będzie bardzo ciekawie tylko trochę jest w ten arc
wciśnięte fillerowych odcinków.

Przykro mi to mówić, ale sie mylisz ^^; Skąd niby mięli by wytrzasnąć Choppera, że o wyleczeniu choroby Nami, nie wspomnę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:18, Kosmitus napisał:

Właśnie mi się to tak rzuciło w oczy bo bo teraz oglądam Gundam SEEDa i tam właśnie świat
jest naprawdę bardzo rozwinięty technicznie.

SEED to tak jakby kalka serii UC tylko, że dodano różne bajery, zmieniono postacie. Wszystko aby młodzi to oglądali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:32, Hubi Koshi napisał:

Przykro mi to mówić, ale sie mylisz ^^; Skąd niby mięli by wytrzasnąć Choppera, że o
wyleczeniu choroby Nami, nie wspomnę ??

OMG fakt przecież Choppera jeszcze z nimi nie było. A ten wredny robal przez którego była chora użarł Nami właśnie na Little Garden. Mój błąd.

Earthshaker-->Niestety nic mi nie mówi ten "UC" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA DLA WSZYSTKICH CZYTAJĄCYCH MOJE POSTY. O ILE NIE OZNACZĘ ICH JAKO "BRAK SPOILERÓW"
TO ZNACZY ŻE SPOILERUJE.

Dnia 15.03.2008 o 21:11, Earthshaker napisał:

Na pewno na tyle aby stworzyć Fereshte i Krung Thep, które są doskonale wyposażone i
posiadają elitę naukowców. Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że Fereshte wkroczy
w ostatnim odcinku tej serii :P Mam jakąś obsesję xD (jeszcze trzeba dorzucić Astraea''ę)

Od kiedy wspomniałem o Fereshte to zaczynasz mieć na ich punkcie fiksacje XD Poza tym jeśli się nie mylę to Astraea był prototypem dla Exii więc teoretycznie jest od niej słabszy. Zgodzę się jednak że ciekawie będzie jeśli Fereshte się wpakują w sam środek bitwy między Team Ptolemaios i oddziałami Sojuszu, chociaż po ostatniej wymianie ciosów za wiele im tych GN-Xów chyba nie zostało, a Ptolcie mają z powrotem Exie po swojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:30, Kosmitus napisał:

To co ty masz za internet że tak sam z siebie zwalnia?? To w takim razie może sobie AMV
obejrzyj jak trochę ci przyspieszy :P Bo naprawdę fajny jak dla mnie.


Eee...mam neta z kablówki...w dzień jest wszystko ok ,ale w weekendy wieczorami to koszmar jest po prostu...nie dam rady obejrzeć tego AMV dzisiaj...jutro spróbuje ;).

Dnia 15.03.2008 o 22:30, Kosmitus napisał:

Jak mówiłem ja widziałem tylko 08th MS Team i teraz w trakcie SEEDa jestem. Potrm pewnie
obejrze SEED Destiny i na końcu 00


Eee...a przypadkiem ten 08th MS Team to nie jakaś kinówka?Bo coś wspominałeś ,że to jest seria 12 odcinkowa...a ja o tym nigdzie na necie wzmianki nie znalazłem <co?>...

Dnia 15.03.2008 o 22:30, Kosmitus napisał:

Shippudena pewnie obejrzę ale na pewno nie w najbliższym czasie.


Hehe...jak już się skupiłeś to wgłębiaj się w Gundamy ;).

Dnia 15.03.2008 o 22:30, Kosmitus napisał:

WSTYDŹ SIĘ! XD No dobra jeśli chodzi o fabułę to o ile się nie mylę Little Garden to
już ostatnia wyspa przed Aladastą. Będzie bardzo ciekawie tylko trochę jest w ten arc
wciśnięte fillerowych odcinków.


Możliwe...wiem ,że na Little Garden lockpos (cholera...te wszystkie nazwy zapominam :/) dopiero przyswaja wyspę po jednym roku ,więc na pewno musieli wyruszyć wcześniej...no i jeszcze ten numer 3 się ujawnił...pedant jakiś O_o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:45, Nertis napisał:

Eee...mam neta z kablówki...w dzień jest wszystko ok ,ale w weekendy wieczorami to koszmar
jest po prostu...nie dam rady obejrzeć tego AMV dzisiaj...jutro spróbuje ;).

Ja mam neostrade, wszyscy tak na nią narzekają a jeszcze u mnie prawie żadnych kłopotów nie sprawiała. A AMV spróbuj bo fajny :)

Dnia 15.03.2008 o 22:45, Nertis napisał:

Eee...a przypadkiem ten 08th MS Team to nie jakaś kinówka?Bo coś wspominałeś ,że to jest
seria 12 odcinkowa...a ja o tym nigdzie na necie wzmianki nie znalazłem <co?>...

To OVA (znaczy wyszła tylko na kasetach albo DVD-raczej to pierwsze patrząc na rok produkcji ;)) Sam się zdziwiłem że tak mało o tej serii w necie. Tu masz jakąś recke: http://www.hebino.superhost.pl/hitaro/articles.php?id=122
Jakbyś chciał sobie obejrzeć to polecam ściągnąć wersję zremasterowaną. Linka ci nie podam, chyba że na gg, jak co to pisz :)

Dnia 15.03.2008 o 22:45, Nertis napisał:

Możliwe...wiem ,że na Little Garden lockpos (cholera...te wszystkie nazwy zapominam :/)
dopiero przyswaja wyspę po jednym roku ,więc na pewno musieli wyruszyć wcześniej...

Pomyliłem się, będzie jeszcze jedna wyspa. A co do tego że wyruszą wcześniej to oczywiście tak :)

Dnia 15.03.2008 o 22:45, Nertis napisał:

no
i jeszcze ten numer 3 się ujawnił...pedant jakiś O_o.

Ta i jaką ma oryginalną fryzurę XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka moze nie napisze czegos odkrywczego albo dostane kopa ;]
Jak chcecie ogladac anime odcinek po odcinku to polecam taki programik ktory mozecie znalezc na strone
www.veoh.com
sciagnijcie zalogujcie sie i wystarczy wpisac tytul anime i juz macie sciaga sie pieknie i bez zadnych problemow polecam jest wiekszosc anime jakie mozna znalesc na sieci tylko nieraz trzeba poprubowac z tytulami angielskimi i lacinskimi tlumaczonymi z japonskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA SPOJLERY G00

OK, no to jestem już na bieżąco z Gundamem 00... no cóż... Lockon, lubiłem go, ale cóż. Prawde mówiąc to można się było czegośtakiego spodziewać, bo on do reszty słabo pasował. Jego przeszłość może i była tragiczna, ale jej wątek nie jest tak rozwinięty jak u Alleluji i Setsuny, o Tierze w sumie nie wiemy nic i dlatego musi zostać ;p Nie przejąłem się zbytnio śmiercią lockona, bo anime na tej śmierci tylko zyska (ech... ale jestem nieczuły drań;p)
Ten cały trans am to fajna sprawa, tylko ze słuchu japońskiego jeszcze nie rozumiem i nie wiem do końca jak to działa. Domyślać się można że ma ograniczenie czasowe jakieś... ale jak Setsuna rozwalał Aliego to nic takiego nei było.

No to tyle moich refleksji na ten temat, wyjdzie jakiś hardsub to se obejrze jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bleachu ostateczne wyjaśnienie kwestii porwania Inoue. Jestem nieco rozczarowany, że nie było tak jak ktoś pisał, że Aizen chciał by cofnęła Hoygoku to okresu gdy miało pełną moc. Ale cóż.
Swoją drogą, teraz będą walki grupowepo dwóch shinigami na jednego espadę. No bo tak:
Aizen , Gin , Tousen , Stark , Halibel , staruch , Yammi
kontra
Yamamoto , Hitsugaya , Ukitake , rózowa peleryna , Nokamura , Soifon , Urahara , Youruchi , Isshin , Souken.
Chyba , że Aizen poszedł tylko z Tousenem i Ginem , bo Espady oprócz Starka na razie z nim nie pokazano.
I jeszcze coś - GDZIE JESTEŚ ULQIORRA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś jedną kwestię? Dlaczego w OP Shandianie na błękitnym niebie mieli już skrzydła? Bo tak oglądając Skypiea się zastanawiałem i nie znalazłem odpowiedzi ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2008 o 22:36, Kosmitus napisał:

Earthshaker-->Niestety nic mi nie mówi ten "UC" :P

UC to serie: Mobile Suit Gundam, 0080, 0083, Zeta, Double Zeta, F91, 08th MS Team, Victory, Char''s Counterattack , G-Saviour i MS IGLOO.
Mówiąc o tym chciałem powiedzieć, że główna postać większości tych serii - Ray Amuro bardzo przypomina Kirę. Archangel to White Base, ZAFT to Zeon, poza tym w obu przypadkach istniał wątek miłosny i partnerka umierała i "przychodziła" do Ray''a/Kiry pod postacią ducha.

@Latniak

Dnia 15.03.2008 o 22:36, Kosmitus napisał:

Domyślać się można że ma ograniczenie czasowe jakieś... ale jak Setsuna rozwalał Aliego to nic takiego nei było.


Set walczył z Alim krótką chwilę, więc Trans-Am nie mógł się wyłączyć podczas walki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem właśnie najnowszy chapter Gantza ... co Wy tu gadacie o jakimś Gantzbocie ? :) to przecież Gandam :)

20080316114749

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TTGL epek 15- potrzebowałem czasu by to pojać - to anime jest genialne!
Odpowiedzcie na pytanie, tylko bez spoilerów- czy osoba tego dziadka ma jakieś głębsze znaczenie, czy to tylko deus ex machina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 13:35, Asthariel napisał:

Odpowiedzcie na pytanie, tylko bez spoilerów- czy osoba tego dziadka ma jakieś głębsze
znaczenie, czy to tylko deus ex machina?

Zostanie wyjaśnione na początku następnego arca (jeśli dobrze pamiętam to 15 był walką z Spiral Kingiem, 16 to jeden wielki recap poprzednich odcinków więc w 17 się dowiesz). Moim zdaniem durne tłumaczenie, lepiej gdyby go zostawili nie wyjaśnionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 11:25, Earthshaker napisał:

Mówiąc o tym chciałem powiedzieć, że główna postać większości tych serii - Ray Amuro
bardzo przypomina Kirę. Archangel to White Base,
ZAFT to Zeon, poza tym w obu przypadkach

To podobieństwo między ZAFT Zeon też zauważyłem. Nawet MS''y mieli podobne, z tymi jednookimi głowami.

Dnia 16.03.2008 o 11:25, Earthshaker napisał:

istniał wątek miłosny i partnerka umierała i "przychodziła" do Ray''a/Kiry pod postacią
ducha.

CZY TY SPOILERA NIE UMIESZ OZNACZYĆ!?! Sorry że tak wybucham ale spoilery naprawdę mnie irytują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 14:51, Kosmitus napisał:

CZY TY SPOILERA NIE UMIESZ OZNACZYĆ!?! Sorry że tak wybucham ale spoilery naprawdę mnie
irytują.

Sorka. Najważniejsze, że nie wiesz kto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 15:03, Earthshaker napisał:

> CZY TY SPOILERA NIE UMIESZ OZNACZYĆ!?! Sorry że tak wybucham ale spoilery naprawdę
mnie
> irytują.
Sorka. Najważniejsze, że nie wiesz kto :P

Na 100% nie wiem ale przypuszczam że ta różowowłosa którą właśnie w kapsule ratunkowej znaleźli jak sobie pomiędzy szczątkami dryfowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 15:08, Kosmitus napisał:

Na 100% nie wiem ale przypuszczam że ta różowowłosa którą właśnie w kapsule ratunkowej
znaleźli jak sobie pomiędzy szczątkami dryfowała...

Ostatni odcinek Seeda prawdę Ci powie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2008 o 15:11, Earthshaker napisał:

> Na 100% nie wiem ale przypuszczam że ta różowowłosa którą właśnie w kapsule ratunkowej

> znaleźli jak sobie pomiędzy szczątkami dryfowała...
Ostatni odcinek Seeda prawdę Ci powie :P


MEGA SPOILRE GUNDAM SEED & SEED DESTINY\


Gundam Seed kończy się na śmierći Mwu La Flagi, a Gundam Seed Destiny zaczyna się gdy Neo wsiada do Skygrasspera i ratuje Archanioła i mówi "I''m the man who can make impossible, possible" :) reszta odcinków jest nudna jak flaki z olejem ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLERY GS i GSD
Jeszcze trzeba doliczyć moment uratowania Archangela przez Kirę z Meteorem w tle, Neo i Akatsuki za całokształt i walkę na pustyni po pewnym zdarzeniu, o którym nie napiszę, bo zrobię uber spojlera :P
SPOJLERY GS i GSD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się