Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2008 o 21:22, Earthshaker napisał:

Dodaj hordę Zaku, Neue Ziel, masę krążowników Musai, Gwazine, Chivvay. Jaka byłaby riposta?
White Base, Carrier Albion, Birmingham Battleship, Salamis, RX-78, 79. Istna rzeź :P

Czyli to co tygryski lubią najbardziej ^^ Jedna wielgachna eksterminacja I Like It.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 21:45, Hubi Koshi napisał:

Czyli to co tygryski lubią najbardziej ^^ Jedna wielgachna eksterminacja I Like It.

Co powiesz na wrzucenie jeszcze ekipy z Winga? To już będzie Total Anihilation :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 21:53, Earthshaker napisał:

Co powiesz na wrzucenie jeszcze ekipy z Winga? To już będzie Total Anihilation :P

Tylko na miłość boską niech Heero zostawi choć jedno działko z Winga Zero w domu, w ogóle działo zdolne jednym strzałem zmieść kolonie to jak dla mnie GRUBE przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 21:44, Hubi Koshi napisał:

SPOILERY TTGL i GUNDAM SEED no i trochę NARUTO

Dnia 07.04.2008 o 21:44, Hubi Koshi napisał:

Nee o zwykłym Naruto. Pamiętasz tych dwóch chłopaków którym Tsunade dała naszyjnik i
całusa ?? Zginęli prawda ??

No, kurcze za cholere nie mogę sobie przypomnieć o który motyw chodzi. Może to w jakimś fillerze było, bo ja tylko oglądałem do tego 135 odcinaka (czy coś koło tego). W każdym razie nie wiem.

Dnia 07.04.2008 o 21:44, Hubi Koshi napisał:

Nie grałem, ale jeśli się kojarzy z Viralem to się chyba zainteresuje ^^

Tak lekko tylko, ale gra bardzo fajna przynajmniej jak dla mnie :) Choć VIII lepsza. Napisałem ci zresztą na twoim GS że wolę zapuścić starszą gierkę kiedy mi nowsze nie chodzą jak należy. A jRPG z Finalami na czele bardzo lubię :)

Dnia 07.04.2008 o 21:44, Hubi Koshi napisał:

Raczej mało możliwe, ostatecznie Lord Genome pozbawił wszystkich Beastmenów Spiral Power,
a biorąc pod uwagę jak strasznie chciał skopać Simonowi i Kaminie tyłki to powinna się
pokazać już wcześniej.

W sumie racja.

Dnia 07.04.2008 o 21:44, Hubi Koshi napisał:

> SPOILER GUNDAM SEED
> Pamiętasz jak mówiłeś mi że mam dobrą intuicję kiedy OP oglądałem? To teraz ja
mówię
> że ty masz chyba lepszą :) Więcej chyba nie muszę pisać?
O jak miło XD Ale to proste było, nie dość że nosi maskę, starając się ukryć to kim jest,
to na dodatek dzieli jakąś więź psychiczną z Mwu. Przynajmniej migreny nie dostają tak
jak w przypadku Somy i Alleluji :-)

Chyba się pomyliłem bo on chyba był klonem nie Mwu tylko jego ojca. Nie pamiętam dokładnie. A ci dwaj goście o których mówisz to z Gundama 00 są?

Dnia 07.04.2008 o 21:44, Hubi Koshi napisał:

Nie no takiego zatwardziałego militarystę jak ja po prostu wkurza taki prze-powerzenie
MSów to się zwyczajnie kupy nie trzyma żeby wielkie okręty wojenne były kruche niczym
wazy z epoki Ming

Ja też wolę kiedy jest więcej realizmu. M.i. dlatego tak mi się podobało 08th MS Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 21:55, Hubi Koshi napisał:

Tylko na miłość boską niech Heero zostawi choć jedno działko z Winga Zero w domu, w ogóle
działo zdolne jednym strzałem zmieść kolonie to jak dla mnie GRUBE przegięcie.

Dorzućmy jeszcze Gurren-Laganna po pięć egzemplarzy z każdego stadium rozwoju, Arbalesta z FMP, Eva-01, Eva-00, Eva-02, masę LCL, czyli Fanty, hordę Pikachu, pareset myśliwców z Macrossa, Lucy z Elfen Lied itd. Zapomniałem o uber Haruhi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 22:00, Earthshaker napisał:

Dorzućmy jeszcze Gurren-Laganna po pięć egzemplarzy z każdego stadium rozwoju, Arbalesta
z FMP, Eva-01, Eva-00, Eva-02, masę LCL, czyli Fanty, hordę Pikachu, pareset myśliwców
z Macrossa, Lucy z Elfen Lied itd. Zapomniałem o uber Haruhi :P

I jeszcze całą hałastrę z Dragon Balla (z Goku SSJ 3 na czele) One Piece, Naruto, dodatkowo wrzucić w środek Death Nota i zarazić wszystkich Syndromem Hinamizawy ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 22:17, Kosmitus napisał:

I jeszcze całą hałastrę z Dragon Balla (z Goku SSJ 3 na czele) One Piece, Naruto, dodatkowo
wrzucić w środek Death Nota i zarazić wszystkich Syndromem Hinamizawy ]:->

A czemu nie SSJ4... niech zgadnę, nie uznajesz DB GT, co ?? A Kira I L to pewnie siedzieli by po przeciwnych stronach zasieków jako stratedzy i dowódcy obu grup XD Wy to normalnie do końca świata chyba chcecie doprowadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 22:37, Hubi Koshi napisał:

A czemu nie SSJ4... niech zgadnę, nie uznajesz DB GT, co ??

Dokładnie. Widziałem parę odcinków ale nawet nie dotarłem do momentu w którym Goku osiąga czwarty poziom.

Dnia 07.04.2008 o 22:37, Hubi Koshi napisał:

A Kira I L to pewnie siedzieli
by po przeciwnych stronach zasieków jako stratedzy i dowódcy obu grup XD Wy to normalnie
do końca świata chyba chcecie doprowadzić.

Możliwe że nie skończyło by się na naszej planecie ;) L i Raito (tak się gość naprawdę nazywał) rzeczywiście by się na strategów nadawali chociaż gdyby zarazić wszystkich tą chorobą o której wspomniałem to wtedy już byłby tylko jeden wielki deathmatch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 22:45, Kosmitus napisał:

Dokładnie. Widziałem parę odcinków ale nawet nie dotarłem do momentu w którym Goku osiąga
czwarty poziom.

Nie no dla mnie to nawet fajne było
1. Powrót do małego Songo mającego duże przygody, Ztka jakoś nigdy mi specjalnie nie pasiła z tym napakowaniem Songa i przydługiiiimi walkami, a GT był swego rodzaju powrotem do przeszłości... zresztą młody byłem i głupi gdy go oglądałem XD
2. Ale i tak scena w której Songo odchodzi razem z Smokiem wycisnęła ze mnie łzy T_T

Dnia 07.04.2008 o 22:45, Kosmitus napisał:

Możliwe że nie skończyło by się na naszej planecie ;) L i Raito (tak się gość naprawdę
nazywał) rzeczywiście by się na strategów nadawali chociaż gdyby zarazić wszystkich
tą chorobą o której wspomniałem to wtedy już byłby tylko jeden wielki deathmatch :)

Tjaaa też by się bawili w rzucanie galaktykami XD A ta choroba to z tego... Higurushi no Kao czy jak tam się to makabryczne anime nazywało ?? Starałem się nie lookać ale przewinęła mi się przez oczy jakaś królowa jakieś 48 godzin i takie tam szczegóły. Było chyba też coś o równoległych rzeczywistościach i jakichś żołnierzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 22:52, Hubi Koshi napisał:

Nie no dla mnie to nawet fajne było

Ja DB to znam głównie mange. Nie miałem RTL7 jak na nim leciało ale czasem u sąsiada oglądałem. A dosyć niedawno jeszcze chciałem sobie zobaczyć to GT ale mi się nie spodobało.

Dnia 07.04.2008 o 22:52, Hubi Koshi napisał:

Tjaaa też by się bawili w rzucanie galaktykami XD A ta choroba to z tego... Higurushi
no Kao czy jak tam się to makabryczne anime nazywało ??

Higurashi no Naku Koro ni a druga seria ma jeszcze na końcu "Kai". Tak to z tego. Sorki nie chciałem ci spoilerować a w tym anime spoilery naprawdę są bardzo niepożądane.

Dnia 07.04.2008 o 22:52, Hubi Koshi napisał:

Starałem się nie lookać ale przewinęła
mi się przez oczy jakaś królowa jakieś 48 godzin i takie tam szczegóły. Było chyba też
coś o równoległych rzeczywistościach i jakichś żołnierzach.

Było, ale ja ci nic lepiej nie będę pisał skoro masz zamiar to obejrzeć. Zresztą skoro DNa odkładasz na wakacje to to pewnie też. Do tego czasu zapomnisz to co czytałeś.

BTW Napisz mi o jaką scenę z Naruto ci chodziło bo dalej nie pamiętam :/ Mój pierwszy post na stronie jakby co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 23:06, Kosmitus napisał:

Ja DB to znam głównie mange. Nie miałem RTL7 jak na nim leciało ale czasem u sąsiada
oglądałem. A dosyć niedawno jeszcze chciałem sobie zobaczyć to GT ale mi się nie spodobało.

Cóż ja to oglądałem będąc jeszcze w Podstawówce i Gimnazjum więc... zresztą jak tylko obejrzałem sobie Slayersów to z rozkoszą bym te ciągłe powtórki Dragon Balla zamienił na choć jedną powtórkę Slayersów XD

Dnia 07.04.2008 o 23:06, Kosmitus napisał:

BTW Napisz mi o jaką scenę z Naruto ci chodziło bo dalej nie pamiętam :/ Mój pierwszy
post na stronie jakby co .

To leci tak. Kiedy Orochimaru przyszedł do Tsunade żeby mu łapy wyleczyła zaproponował że wskrzesi jej brata i jej chłopaka. Obaj chcieli bodaj zostać Hokage i podarowała im ten swój naszyjnik który należał do jej dziadka Shodai Hokage. Tyle że za każdym razem gdy im go dawał (plus całusa dodawała) parę/naście dni później ginęli, dlatego właśnie Naruto jest jej "do trzech razy sztuka" bo dała mu wisiorek i chyba całusa. Dlatego porównywałem ją do Yoko bo tutaj też całus odgrywał spore znaczenie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 20:54, Hubi Koshi napisał:

Gdzie jest u licha logika kiedy kilka MSów jest w stanie rozwalić
na kawałki całą wielgachną flotę ?? To się przecież kupy nie trzyma, Alliance ledwo dał
radę parę MSów zestrzelić, przecież to jest jakiś żart

MOCNY SPOILER GUNDAM SEED
Tym się właśnie różni Gundam od zwykłego MS''a czy MA :]
Są lepsze pod każdym względem :]

Poza tym Alliance to tak naprawdę żadna potęga nie jest ;p
Owszem mają sporo MS''ów ,ale przecież są tylko zwykłymi ludźmi , naturalsami ,a coordinatorzy przewyższają ich swoimi umiejętnościami bojowymi ;p Ale zauważ ,że mimo to Coordinatorzy nie zdołali jeszcze zawładnąć Ziemią... więc jakiś opór napotykają ;p

Poza tym... czołowym potentatem siły zbrojnej Alliance jest zdradziecka i mściwa organizacja Blue Cosmos ,która posuwa się nawet do tego ,że tworzy armię super-ludzi z ostro popieprzoną psychiką ;p Ci Super-ludzie uzbrojeni w naprawdę potężne MS-y (nie wspominając o MA w SEED Destiny) potrafią nie tylko dorównać ,ale nawet przewyższyć umiejętnościami bojowymi coordinatorów ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 00:19, Taikun napisał:

Panowie ... totalny offtop ... ale sprawdzcie tego linka:

http://uk.youtube.com/watch?v=6dW8p1bQ9So&NR=1

:) popłakałem się ... jak na wiekszości Whose line ...


Ja tam widziałem cały odcicnek z Williamsem, WLiiA wymiata na całej linii, ostatnio oglądałem cały sezon pierwszy i drugi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY TTGL


Kurczę, 8 odcinek był fajny, ale dlaczego musieli ubić moją ulubioną postać? Mało się nie poryczałem wtedy. :/ A już w tych nowych rysunkach do openingu całkiem o nim zapomnieli i dali jakąś cukierkowatą lalę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 09:23, Ildrian napisał:

SPOILERY TTGL


Kurczę, 8 odcinek był fajny, ale dlaczego musieli ubić moją ulubioną postać? Mało się
nie poryczałem wtedy. :/ A już w tych nowych rysunkach do openingu całkiem o nim zapomnieli
i dali jakąś cukierkowatą lalę...


SPOILERY TTGL

Nia potem tez jest niezła ... ale wywalenie z op Kaminy to chamstwo ale ... Lord jeszcze wróci :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 23:14, Hubi Koshi napisał:

Cóż ja to oglądałem będąc jeszcze w Podstawówce i Gimnazjum więc... zresztą jak tylko
obejrzałem sobie Slayersów to z rozkoszą bym te ciągłe powtórki Dragon Balla zamienił
na choć jedną powtórkę Slayersów XD

Ten Slayers to o takiej płomiennowłosej czarodziejce czy coś? Też tego nie oglądałem. Takie fajne?

Właśnie obejrzałem ten nieocenzurowany 6ep TTGL. Normalnie OMG, Jazda Na Całego i Mega Hardkor! Dawno się tak nie śmiałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2008 o 17:21, Kosmitus napisał:

Ten Slayers to o takiej płomiennowłosej czarodziejce czy coś?


Owszem.

Dnia 08.04.2008 o 17:21, Kosmitus napisał:

Też tego nie oglądałem. Takie fajne?


Fajne anime jeśli masz ochotę na coś lekkiego i zabawnego. Nie oczekuj po nim niczego ambitnego ale jeśli chcesz się pośmiać to Slayers jest w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 23:01, Mroczny Joga napisał:

A ja Gaara vs Naruto ale w naruto wkurza włanie to że sa te "wspomnienia" często ^^



Wspomnienia w naruto są najlepsze dodaja klimatu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam się ale lepsze retrospekcje są w Claymore- ktoś widział? Jeśli nie to polecam można znależć je całe z subem angielskim na Yuotube. Jest ono warte obejżenia bardzo ciekawa historia i fabuła. Jest dla bardziej wymagających widzów niż Naruto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się