Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

NOWY CHAPTER GANTZ - SPOJLERY TAKŻE

Kurczę... Gantz brzmi co prawd mocno po niemiecku (znaczy to tyle co "całkowity"), ale ostatnia strona mnie powaliła - hala fabryczna pełna kul z uzbrojeniem... Czyżby Niemcy planowali kolejna wojnę światową (nieee... mało prawdopodobne^^) Ale naprawdę jestem ciekaw jak to sie wszystko rozwinie - do Katastrofy zostało niewiele czasu.. A tak w ogóle jeszcze, to czemu przy tych Gantzach nie ma instrukcji? Jeśli przykładowo ma to być ostatnia linia obrony ludzkości, to czemu od razu nie zapewnili im tutoriala, żeby zwiększyć szansą przeżycia? Pożywim, obaczim ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery One Piece
No nawet nie wiem z czego się bardziej cieszyć XD Z tego że Luffy może wrócić do Shabondy. Z tego że Margaret i jej koleżanki odkamieniały. Czy też może z tego że Hebi-hime-sama i jej siostry okazały się wcale nie być takie złe na jakie wyglądały. No, ale ostatecznie za takie właśnie zwroty akcji przecież kochamy Oda-sensei, prawda ?? I jeszcze ten ciekawy motyw o Tigerze. Nie ma co universum One Piece rozrasta się w zastraszającym tempie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Spoilery One Piece
No, niespodziewany to ten zwrot akcji nie był ;d Jakby się tak dokładniej temu przyjrzeć to można zauważyć że wszystkie fajne kobitki z OP zaczynały jako te złe a potem opowiadały jakąś ckliwą historyjkę xD
Luffy kolejny raz udowodnił że jest bogiem...nawet Zoro straciłby parę litrów krwi po tym co mu pokazała Boa, no i te jego miny xD
Może w następnym chapterze zobaczymy co się z resztą SH stało, mam tylko nadzieję że każdy z nich nie dostanie własnego mini arc''a... chce zobaczyć co się z nimi stało, ale wolał bym żeby już wszyscy byli na Sunny Gou i losy reszty załogi zostały opowiedziane w formie flashbacków podczas podróży na FI :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery One Piece

Dnia 07.11.2008 o 17:15, Ledoke napisał:

No, niespodziewany to ten zwrot akcji nie był ;d Jakby się tak dokładniej temu przyjrzeć
to można zauważyć że wszystkie fajne kobitki z OP zaczynały jako te złe a potem opowiadały
jakąś ckliwą historyjkę xD

Hmm... Alvida, Miss DoubleFinger, Miss Valentine, Kalifa...

Dnia 07.11.2008 o 17:15, Ledoke napisał:

Luffy kolejny raz udowodnił że jest bogiem...nawet Zoro straciłby parę litrów krwi po
tym co mu pokazała Boa, no i te jego miny xD

O tak, glebę wtedy zaliczyłem "A o co biega z tym całym byciem nagim XD Większość panienek z Kuja tribe by pewnie skamieniała i bez użycia mocy Akuma no Mi.

Dnia 07.11.2008 o 17:15, Ledoke napisał:

Może w następnym chapterze zobaczymy co się z resztą SH stało, mam tylko nadzieję że
każdy z nich nie dostanie własnego mini arc''a... chce zobaczyć co się z nimi stało,
ale wolał bym żeby już wszyscy byli na Sunny Gou i losy reszty załogi zostały opowiedziane
w formie flashbacków podczas podróży na FI :D

Cóż w tej chwili raczej się skończy historia Luffiego (no może jeszcze jeden chapter) i pewnie Oda-sensei przeskoczy do innych załogantów. Ciekawi mnie jeszcze czy Boa zdecyduje się współpracować z Marines. Swoją drogą ciekawi mnie czy ten cały Tiger, był w jakiś sposób powiązany z Rogerem, bo brzmi jako całkiem fajny gość, kto wie, może D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:27, Hubi Koshi napisał:

Spoilery One Piece
> No, niespodziewany to ten zwrot akcji nie był ;d Jakby się tak dokładniej temu przyjrzeć
Hmm... Alvida, Miss DoubleFinger, Miss Valentine, Kalifa...

Hmmm, mam ci wytłumaczyć co rozumiem przez "fajne kobitki"? xD Albo może wyjaśnić dlaczego te wymienione przez ciebie nie są "fajne"? ;p

Dnia 07.11.2008 o 17:27, Hubi Koshi napisał:

Swoją drogą ciekawi mnie czy ten cały Tiger, był w jakiś sposób powiązany z Rogerem, bo brzmi jako całkiem fajny gość, kto wie, może D.

Ja się zastanawiam jakim "gatunkiem" fishman''a był, chociaż znając Ode to pewnie żadnym xD
Wydaje mi się że D jest bardziej prawdopodobne... poznaliśmy już wielu "znajomych" Rogera, a nowego D dawno nie było ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2008 o 17:45, Ledoke napisał:

> Spoilery One Piece
Hmmm, mam ci wytłumaczyć co rozumiem przez "fajne kobitki"? xD Albo może wyjaśnić dlaczego
te wymienione przez ciebie nie są "fajne"? ;p

Nie zapominaj że istnieją różne gusta :-P Poza tym wybrałem akurat te ładniejsze, Sanji by się pewnie ze mną zgodził, przynajmniej co do Alvidy i Kalify, Dwóch Missek chyba nigdy nie spotkał.

Dnia 07.11.2008 o 17:45, Ledoke napisał:

Ja się zastanawiam jakim "gatunkiem" fishman''a był, chociaż znając Ode to pewnie żadnym

Sądząc po imieniu obstawiam Rekina Tygrysiego.

Dnia 07.11.2008 o 17:45, Ledoke napisał:

Wydaje mi się że D jest bardziej prawdopodobne... poznaliśmy już wielu "znajomych" Rogera,
a nowego D dawno nie było ;D

Zdecydowanie, zresztą jego opis "Wspiął się na Red Line, narobił demolki w Mariejoi by uwolnić niewolników, stanął przeciwko World Government" idealnie pasuje do D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Clannad After Story 06
No i oficjalnie poznaliśmy prawde o kocie Misae pięknie kończąc jej sage, no i jeszcze jeden fakt się oficjalnie pojawił ale czy go wyłapaliście to zostawiam wam. Odcinek podobał mi się bardziej niż poprzedni ładnie polączył śmieszne sceny(młody Yoshino wymiata czy nasz przebrany "kotek" ;p) z smutniejszymi scenami, był też "bardziej magiczny" :) Dzięki temu też wiem że napewno w anime zaliczymy powrót jeden z postaci pierwszej serii. No a od odcinka 07 zaczniemy sage Yukine która moim zdaniem jest lepsza do Misae ale to już zobaczycie sami.

A tak BTW. Wie ktoś może co mam zrobic z kodekami bo ostatnio nie moge odtwarzać plików .mkv(tych nowszych anime bo starsze serie oglądam bez problemów) bo strasznie się zacinają i po chwili wieszają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 10:05, Warrior Within napisał:

Spoilery Clannad After Story 06

>(...)

Bardzo podobały mi się epizody z Misae w roli głównej. Z reguły nie przepadam za retrospekcjami i magicznymi elementami w takich anime - ale ten "arc" wypadł po prostu świetnie. Dzięki za info o sadze Yukine - uważaj tylko na spoilery ;). Szkoda, że nie zabrali się za Kyou - IMO - jedna z najbardziej interesujących postaci.

--
Na koniec mały screencap. Biedny kotek :]

20081108114009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 11:54, KrisK91 napisał:

> Spoilery Clannad After Story 06

/cut
Spoko staram się nie zpoilerować za bardzo, tylko zapowiadam kolejność anime lub zaznaczam ciekawsze wątki na któe warto zwrócić uwage. A co do braku wątku Kyou to przez to że w grze sag było łącznie 13(nie licząc głównego wątku) więc musieli wybrać te najciekawsze i omineli(albo raczej wpletli ją w inne wątki) między innymi własnie sage sióstr Fujibayashi. Ale zapewniam że historia Yukine jest (jak dla mnie) ciekawsza i bardziej przejmująca niż Misae(i wyjąśnia naprawde dużo o tej postaci i jej stosunku do bohaterów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoilery Clannad After Story 06

Nic dodać, nic ująć. Naprawdę dobry odcinek z zabawnym początkiem i wzruszającym końcem. Jeśli następne epki rzeczywiście będą jeszcze lepsze to już nie mogę się ich doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY GUNDAM 00 2ND SEASON EP 6
Niesamowity odcinek. Dowiadujemy się wielu rzeczy o przeszłości Sumeragi - miała jakiegoś chłopaka o imieniu Emilio, który miał zginąć lata temu, jednak dokonał żywota w bazie Catalonu. Wygląda na to, że Kathy znała Sumeragi i wydaje mi się, że to właśnie Kujoh miała zajmować miejsce Kathy. Saji znów pokazał jaki z niego frajer i nie zastanawiał się nad strzeleniem w MS''a, który należał do Louise. Zapewne ona przeżyje, a siłę ataku na nią powstrzyma Andriei. W ogóle to coś on zbyt długo patrzył na Louise na lotniskowcu A-Lawsów.
Ogólnie odcinek był krwawy i pełen uderzeń z liści. Tieria wali po mordzie Sajie''go, a Siergiei przyjmuje shota od tego ziutka A-Lawsów.
Następny odcinek zapowiada się również niesamowicie. Alle i Soma lądują na wyspie, a Siergiei idzie walczyć.
Najdziwniejsza jest kwestia tak rychłej ucieczki z płonącego Azadistanu. Myślałem, że jednak przylecą, zbiorą rannych, a tu okazuje się, że myk, myk i Mariny nie ma.
Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edit...to miała być odpowiedź na post Warrior Within ,ale czemu to zrobiło jako normalny post to nie wiem...

Spoiler Clannad After Story

> No i oficjalnie poznaliśmy prawde o kocie Misae ...

Hmm...odcinek wręcz bardzo "magiczny" i wzruszający ;). Yoshino to zawsze można bez problemu walnąć...będzie zawsze pasował xD.Tak se myślę tylko kim była ta Yukine...to ta co w bibliotece ze starymi książkami zawsze wszystkich przyjmuje? Może być ciekawe jeśli się nie mylę co do postaci (nie jestem dobry w zapamiętywaniu tych imion xD) ;)...

> A tak BTW. Wie ktoś może co mam zrobic z kodekami bo ostatnio nie moge odtwarzać plików
> .mkv(tych nowszych anime bo starsze serie oglądam bez problemów) bo strasznie się zacinają
> i po chwili wieszają.

Ściągnij sobie KMPlayer. On ma własne kodeki jeśli się nie mylę i wszystko co oglądam chodzi bez zarzutów...jeszcze nie miałem z tym programem żadnych kłopotów :P.


Spoiler Toradora! 6ep

Szczerze powiem to chyba jeszcze raz...te anime wręcz mnie rozwala! Sam początek to już mnie normalnie powalił jak Aisaka i Kushieda na Kawashime się zwaliły. Później też nie gorzej jak Aisaka podała Kawashime małej torturze (Jackson,Uganda,Falco... xD). No i w końcu prawdziwa postać Kawashimy...to jest to czego potrzeba xD (czy to taka prawdziwa postać na końcu była... xD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler Clannad After Story
> Hmm...odcinek wręcz bardzo "magiczny" i wzruszający ;). Yoshino to zawsze można bez problemu
> walnąć...będzie zawsze pasował xD.Tak se myślę tylko kim była ta Yukine...to ta co w
> bibliotece ze starymi książkami zawsze wszystkich przyjmuje? Może być ciekawe jeśli się
> nie mylę co do postaci (nie jestem dobry w zapamiętywaniu tych imion xD) ;)...
Yukine to właśnie ta dziewczyna z biblioteki i rzeczywiście będzie ciekawie bo wbrew pozorom jest to jedna z ciekawszych postaci Clannadu(jak pisałem w grze jej historia była jedną z podobających mi się bardziej)
Spoiler Toradora! 6ep
/cut
Numery z Taigą i Ami(zwłaszcza z jej prawdziwym charakterem) dopiero się zaczynają w końcu spotkanie tych 2 to jak dolanie benzyny do ognia.

A jturo jeszcze troche pospoileruje na temat ChaoS;HEad :) Bo w końcu znalazłem czas na nadrobienie zaległośći z tej seri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio natrafiłem na serię Kurozuka dość ciekawe anime ( http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=10197). I nie chce mi się tłumaczyć.
Synopsis
Kuro, a 12th-century man, flees into the mountains after losing to his brother, where he meets a strange, beautiful woman named Kuromitsu. Kuro falls in love with Kuromitsu but realizes she conceals a dark secret. She is unable to die and continues to live for thousands of years as Japan evolves into a future society.

Gatunek: action, fantasy, romance

Troche z mojej strony: Kuromitsu jest vampirem i ratuje kuro przed śmiercią gdy ten jest już umierający(tak w skrócie 1 ep) anime może jest trochę zagmatwane ale mi się podoba. Z komentarzy innych ponoć manga jest tak samo świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 17:12, kubeq24 napisał:

Kto poleci jakieś fajne Anime?Takie w dorosłym stylu z intrygami,ciekawą fabułą,postaciami?Takie
w stylu Death Note i Ergo Proxy?

Tylko i wyłącznie Code Geass :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 17:12, kubeq24 napisał:

Kto poleci jakieś fajne Anime?Takie w dorosłym stylu z intrygami,ciekawą fabułą,postaciami?Takie
w stylu Death Note i Ergo Proxy?

J.w i jeszcze polece anime Monster. Żadnych super mocy czy mechów ale porządny i ciężki kryminał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2008 o 17:20, Asthariel napisał:

> Kto poleci jakieś fajne Anime?Takie w dorosłym stylu z intrygami,ciekawą fabułą,postaciami?Takie

> w stylu Death Note i Ergo Proxy?
Tylko i wyłącznie Code Geass :-P


ThX i tobie WarriorWithin teŻ tylko ,że Code Geass jest troche zabardzo dziecinne jak zresztą prawie wszystkie Anime:) Mam na oku również Full Metal Alchemist i neon genesis evangelion .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się