Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Nie liczyłbym zbytnio na to że trzecia seria VK pojawi się tak szybko jak druga. Pierwsza i druga seria w pewnym sensie tworzą całość licząc razem tyle samo odcinków ile przeciętne anime a fakt że obie wyszły w tym samym roku sugeruje że od początku planowano dokręcenie Guilty (zrezygnowano by z tego pewnie jedynie w mało prawdopodobnej sytuacji w której pierwsza seria okazałaby się wyjątkowo niepopularna). Osobiście podejrzewam że będzie to wyglądało tak jak w przypadku Black Lagoon oraz Black Lagoon: The Second Barrage które wyszły w półrocznym odstępie w 2006 roku podczas gdy trzecia seria jest planowana dopiero na lato 2009.
Choć z drugiej strony kto wie? Zawsze można liczyć że coś ruszy się w tym temacie szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 14:45, Hubi Koshi napisał:

Doszedłeś już do odcinka gdzie widziałeś Vasha na "golca" ?? Wierz mi, czegoś takiego
się nie zapomina. I wcale nie mówię o rozmiarze :-P

Jeszcze nie ale chyba wiem o co chodzi. Teraz jestem po 12 odcinku. Swoją drogą świetny był. To było o starciu z tym byczkiem który ponoć przez 20 lat nieustannie trenował tylko po to żeby zabić Vasha. Niezła akcja i do tego olbrzymia dawka dramatyzmu. Poza tym czy mi się wydaje czy Vash używał telepatii kiedy rozmawiał z tym tajemniczym kolesiem Który nasłał na niego tamtego mięśniaka? Robi się naprawdę ciekawie :]

Dnia 04.01.2009 o 14:45, Hubi Koshi napisał:

Przy okazji gdy skończyć anime zabierz
się za mangę bo jeśli dobrze pamiętam anime trochę całą historię poprzerabiało, zresztą
Trigun chyba dopiero niedawno się skończył (manga znaczy się)

Może zerknę :) A pamiętasz może czy manga jest długa?

Dnia 04.01.2009 o 14:45, Hubi Koshi napisał:

/.../

Co do tematów nie animowych to ja teraz gram w Kingdom Hearts 2 (tak naprawdę to trzecia część serii-w dwie poprzednie też grałem^^) Gra jest naprawdę nietypowa (połączenie światów Final Fantasy i Dysneya :P) ale ma naprawdę świetny klimat (zwłaszcza dwie ostatnie części gdzie jest więcej klimatu przypominającego FF) i gameplay (połączenie RPG i nawalanki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj to samo pytanie zadał greg_f:) Przeczytaj poniższe posty ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=10198
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=10200
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=10202
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=10203
Jeśli nie chce Ci się ich przeglądać to w skrócie napiszę że na razie nic na temat 3 serii nie słyszałem/czytałem ale całkiem możliwe że za jakiś czas wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 16:18, Karharot napisał:

Wczoraj to samo pytanie zadał greg_f:) Przeczytaj poniższe posty ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=10198
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=10200
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=10202
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=528&pid=10203
Jeśli nie chce Ci się ich przeglądać to w skrócie napiszę że na razie nic na temat 3
serii nie słyszałem/czytałem ale całkiem możliwe że za jakiś czas wyjdzie.


ups, nie przeglądałem poprzednich postów ;p dzięki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 18:16, MisticGohan_MODED napisał:

Nie mogę się doczekać końca lutego :] Nie tylko dlatego że mam ferie ,ale też dlatego
że rusza seria OVA Higurashi no Naku Koro ni Rei :D

Hehehe... widze że jestem nie jedynym oczekującym, szkoda tylko żę odcinki będą wychodzic w takich odstępach. Ale jeszcze teraz wychodzi OVA Da Capo oraz całkiem "ekhm... ciekawa" OVa KissXsis. Bo niestety z seri to nie widze żadnych ciekawych w tym wysypie, ja osobiście czekam na następny. Narazie poodrabiam jeszcze torch zaległości ze starszych anime i będe miał nadzieje na nowe sezony jeszcze nie zakończonych np. Black Lagoon, Shany cz FMP! Jakby ktoś chciał tu mam plan nowych serii i ova na początek roku :)

20090105183101

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poza Higurashi no Naku Koro ni Rei z niecierpliwością czekam na już zapowiedziane kontynuacje Black Lagoon i The Melancholy of Haruhi Suzumiya oraz OVĘ Utawarerumono:)
Na pewno będzie coś wartego obejrzenia w tym roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 19:00, Karharot napisał:

Ja poza Higurashi no Naku Koro ni Rei z niecierpliwością czekam na już zapowiedziane
kontynuacje Black Lagoon i The Melancholy of Haruhi Suzumiya oraz OVĘ Utawarerumono:)
Na pewno będzie coś wartego obejrzenia w tym roku:)

Zapomniałem o Haruhi na nią też czekam ;p Ale niestety narazie nie ma nic o premierach nowych serii tych anime wiec najwcześniej lato lub jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jakoś się zabrałem za oglądanie FMP! The Second Raid. Oglądam epa za epem i tak naglę mnie coś zaciekawiło. Czy postać na rowerze kogoś wam nie przypomina ;>?

@Warrior Within

> Zapomniałem o Haruhi na nią też czekam ;p Ale niestety narazie nie ma nic o premierach nowych serii tych anime wiec najwcześniej lato lub jesień.

Ja coś czuje ,że nowa seria pojawi się gdzieś dopiero zimą ,albo na początku następnego roku. Szczerze to mi się wydawało ,że się za to (Haruhi xP) zabiorą wcześniej ,ale jednak Clannad poszedł na pierwszy ogień i o "The Melancholy of Haruhi Suzumiya" teraz cicho sza :P.

20090105234247

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakieś anime które było by również świetne co Code Geass i Death Note? Bo ostatnio trafiam na różne anime, ale wszystkie okazują się pod względem scenariusza słabe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 23:45, Nertis napisał:

Czy postać na rowerze kogoś wam nie przypomina ;>?


Najlepszy detektyw świata usiłuje odkryć kto i dlaczego próbował zastrzelić jego fryzjera?:)

Dnia 05.01.2009 o 23:45, Nertis napisał:

Ja coś czuje ,że nowa seria pojawi się gdzieś dopiero zimą ,albo na początku następnego
roku. Szczerze to mi się wydawało ,że się za to (Haruhi xP) zabiorą wcześniej ,ale jednak
Clannad poszedł na pierwszy ogień i o "The Melancholy of Haruhi Suzumiya" teraz cicho
sza :P.


Cóż, wiadomo już że mają się za to zabrać (już się za to zabrali?:) a to już coś. Raz rozpoczętej produkcji na pewno nie wstrzymają bo to zbyt dobry tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 23:45, Nertis napisał:

Ostatnio jakoś się zabrałem za oglądanie FMP! The Second Raid. Oglądam epa za epem i
tak naglę mnie coś zaciekawiło. Czy postać na rowerze kogoś wam nie przypomina ;>?

Mi w ogóle ten obrazek Death Note Przypomina tylko z nieco gorszą kreską. L na rowerku, ta dziewczyna po prawej mi przypomina Misę-chan a z tyłu nikt inny tylko sam Raito :P Na serio gdyby nie podpis to bym pomyślał że to jakiś spin-off z DN''a XD

Dnia 05.01.2009 o 23:45, Nertis napisał:

/.../ o "The Melancholy of Haruhi Suzumiya" teraz cicho
sza :P.

Kiedyś na drugą serię byłem nieźle napalony ale teraz mi trochę przeszło. Mimo to nie omieszkam zobaczyć bo Haruhi uwielbiam ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2009 o 23:46, Kraju92 napisał:

Znacie może jakieś anime które było by również świetne co Code Geass i Death Note? Bo
ostatnio trafiam na różne anime, ale wszystkie okazują się pod względem scenariusza słabe.

Od razu z ciężkiego kalibru zacząłeś, co? :P
Ja polecam:
Fullmetal Alchemist; Higurashi no Naku Koro ni; The Melancholy of Haruhi Suzumiya i Gundam SEED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno będzie znaleźć coś podobnego do CG i DN. Z innych świetnych ale odmiennych pod względem klimatu anime mogę Ci polecić oba filmy i obie serie Ghost in the Shell. Jeśli GitS już oglądałeś to może spróbujesz coś z innego gatunku jak np. Cowboy Bebop lub Higurashi no Naku Koro ni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się