Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Nie wysilaj się z tym tłumaczeniem się - i tak nikt Ci w ten przypadek nie uwierzy:D
Co do filmiku to świetna sprawa, w tym przeglądzie zabrakło co prawda wielu postaci ale i tak się nieźle ubawiłem (a tło muzyczne w zestawieniu z treścią po prostu powala:).
Tylko jedno mnie gnębi - skąd autor znał te wymiary? HĘ? NO SKĄD TEN SZCZĘŚCIARZ JE WZIĄŁ???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 07:49, Karharot napisał:

Nie wysilaj się z tym tłumaczeniem się - i tak nikt Ci w ten przypadek nie uwierzy:D

Ech, taki już widać los tego który nosi samozwańczy tytuł Ultimate Perverta :-P

Dnia 26.02.2009 o 07:49, Karharot napisał:

Co do filmiku to świetna sprawa, w tym przeglądzie zabrakło co prawda wielu postaci ale
i tak się nieźle ubawiłem (a tło muzyczne w zestawieniu z treścią po prostu powala:).

W sensie, kapujesz o czym jest śpiewane czy po prostu klimacik tej piosenki pasuje do tego co jest pokazywane :-P

Dnia 26.02.2009 o 07:49, Karharot napisał:

Tylko jedno mnie gnębi - skąd autor znał te wymiary? HĘ? NO SKĄD TEN SZCZĘŚCIARZ JE WZIĄŁ???:D

Zapewne gdzieś z stron informacyjnych :-P Gość pochodzi z Japonii więc wcale możliwe że tam u nich takie Istotne Dane są podawane przez autorów :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 07:58, Hubi Koshi napisał:

W sensie, kapujesz o czym jest śpiewane czy po prostu klimacik tej piosenki pasuje do
tego co jest pokazywane :-P


Jedno i drugie:) Klimacik jest genialny, słów w większości co prawda nie rozumiem ale to co załapałem (głównie powtarzane bez ustanku słowo "płaska":) przez swój kontrast z tym co leci na ekranie po prostu wymiata:D

Dnia 26.02.2009 o 07:58, Hubi Koshi napisał:

Zapewne gdzieś z stron informacyjnych :-P Gość pochodzi z Japonii więc wcale możliwe
że tam u nich takie Istotne Dane są podawane przez autorów :-]


No, oby tak było. Bo jeśli ten farciarz zdobył wymiary z pierwszej "ręki" za pomocą miarki... Argh! Tego bym mu nie wybaczył!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 08:36, Karharot napisał:

Jedno i drugie:) Klimacik jest genialny, słów w większości co prawda nie rozumiem ale
to co załapałem (głównie powtarzane bez ustanku słowo "płaska":) przez swój kontrast
z tym co leci na ekranie po prostu wymiata:D

Płaska powiadasz ?? No cóż biorąc pod uwage że na początku Naprawdę jest trochę płaskich dziewczyn to może nie jest to aż tak kontrastowe :-] Chociaż potem faktycznie robi się trochę kontrastowo XD

Dnia 26.02.2009 o 08:36, Karharot napisał:

No, oby tak było. Bo jeśli ten farciarz zdobył wymiary z pierwszej "ręki" za pomocą miarki...
Argh! Tego bym mu nie wybaczył!:D

Hmm ciekawi mnie bardzo jak niby miałby zdobyć te wymiary "odręcznie"... TAK BARDZO MNIE TO CIEKAWI JA CHCĘ TĄ TECHNOLOGIĘ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spojlery History''s Strongest Disciple Kenichi

Dnia 26.02.2009 o 02:38, Hubi Koshi napisał:

Spoiler

W sumie z Ogatą aka Kenseiem to było chyba raczej tak że Miał Być uczniem w Ryozanpaku, ale zarówno poszczególni Masterowie jak i sam Elder dostrzegli że gość jest zwyczajnie niebezpieczny i dlatego nie zdecydowali się wziąć go na ucznia. Tak w ogóle to ten gość jest naprawdę pokręcony, nie mogę uwierzyć że Kensei, ten psychol z Yami i Ogata-sensei to ta sama osoba.



Spoiler

W anime z kolei, było wyraźnie powiedziane, że Ogata był ich uczniem, ale potem stwierdzili, że nie będą go dłużej uczyć, bo wybrał drogę zła. Był disciplem samego Starszego, nie dziwne, że tak wymiatał. Dlatego Elder na początku miał obiekcje z nauką Kenichiego i przekonał się do niego na samym końcu anime


Dnia 26.02.2009 o 02:38, Hubi Koshi napisał:

Spoiler

/.../ I jeszcze jeden mały myk... ostatnio Miu zaczyna podejrzewać że Shigure widzi Kenichiego jak Coś Więcej niż tylko Ucznia :->



Spoiler

Hehe. Kto by pomyślał :) Przecież dzieli ich bardzo duża różnica wieku. No, ale jeśli, to Shigure zawiedzie się albo jeszcze zabije Ken-chana jak się dowie, że on kocha Miu :D


Dnia 26.02.2009 o 02:38, Hubi Koshi napisał:

Spoiler

/.../ Co do mangi... cóż Ragnarok arc był zaledwie przygrywką do znacznie większej walki z Yami i Yomi, anime skończyło się gdzieś na 140-145 chapterze, a manga ma ich już 326 więc Raczej chyba jest szansa kontynuacje. Żałuj że nie mogłeś sobie zobaczyć Turnieju D of D, Masterowie pokazują tam swoją Prawdziwą Moc, Niezwyciężony Superman aka Dziadek Miu gołymi rękami przewraca tam czołg do góry nogami XD



Uff. Zajebiście :) Czyli praktycznie wyszło mangi na drugą serię z hakiem. Mam nadzieję, że pojawią się nowe epizody, bo jest to jedne z niewielu animców, które mi się tak podobało.
Pozdro i dzięki za info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 11:44, greg_f napisał:

Spojlery History''s Strongest Disciple Kenichi

Spoiler

W anime z kolei, było wyraźnie powiedziane, że Ogata był ich uczniem, ale potem stwierdzili,
że nie będą go dłużej uczyć, bo wybrał drogę zła. Był disciplem samego Starszego, nie
dziwne, że tak wymiatał. Dlatego Elder na początku miał obiekcje z nauką Kenichiego i
przekonał się do niego na samym końcu anime


Spoiler

No to trochę namieszali. W mandze jeśli dobrze pamiętam było tak że Miał być uczniem, ale jego ciągoty w stronę zła go zdyskwalifikowały. Cóż Elder nie miał zbytnich obiekcji jeśli chodzi o trening Kenichiego. Co najwyżej był ciekawy czy Kenichi ten trening przeżyje. Heh Miu raz skomentowała że Kenichi się naprawdę rozwija bo raz kiedy zebrał kopa od Apachaia to ten kopniak go nie zabił XD A to już coś, musisz przyznać.

Dnia 26.02.2009 o 11:44, greg_f napisał:

Spoiler

Hehe. Kto by pomyślał :) Przecież dzieli ich bardzo duża różnica wieku. No, ale jeśli,
to Shigure zawiedzie się albo jeszcze zabije Ken-chana jak się dowie, że on kocha Miu
:D


Spoiler

Czy ja wiem czy taka strasznie duża. Shigure na oko ma jakieś 20+ lat więc nie ma takiej wielkiej różnicy wieku, oczywiście mogę się mylić, chociaż to aż takim wielkim problemem nie jest bo Shigure nie wie praktycznie nic o miłości i takich tam, więc co najwyżej czegoś się od siebie nawzajem nauczą :-] Co do zawiedzenia/zabicia to wątpię bo wydaje się być świadoma że iskrzy między nimi.

Dnia 26.02.2009 o 11:44, greg_f napisał:

Uff. Zajebiście :) Czyli praktycznie wyszło mangi na drugą serię z hakiem. Mam nadzieję,
że pojawią się nowe epizody, bo jest to jedne z niewielu animców, które mi się tak podobało.
Pozdro i dzięki za info.

Nie tylko drugą serię, tak na dobrą sprawę to seria się nadal rozpędza i co najmniej ze 100 chapterów pewnie jeszcze będzie. O właśnie właśnie, wcześniej zapomniałem to teraz pokażę
http://fc11.deviantart.com/fs38/f/2008/330/2/b/Onii_chan_motivational_poster_by_redrum2.jpg
Czyż oni nie wyglądają na Przesłodko Złych ^^ Nijima byłby dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 02:48, Hubi Koshi napisał:

Bo są szlachetni, naiwni i głupiutcy ?? No cóż tak to już jest z lojalnością, nie wymaga
samodzielnego myślenia :-]

Czyli lepiej być złym i się nie kąpać :)

Dnia 26.02.2009 o 02:48, Hubi Koshi napisał:

Oj tam zaraz różowa... niech będzie bardzo jasny odcień fioletu ^^ Mi tam w sumie to
nie pasowało tak długo jak zamiatał tymi swoimi łańcuchami to ja byłem zadowolony. Zresztą
ja byłem zawsze dosyć tolerancyjny ^^ Ale Rycerz Ryb to była dla mnie naprawdę niezła
zagwozdka, ciężko było uwierzyć ze to naprawdę facet.

Czasem nawet głos niue potwierdzał tego, wtedy pozostaje jedynie patrzeć na klatkę piersiową :D

Dnia 26.02.2009 o 02:48, Hubi Koshi napisał:

Nienienie, on jest bliżej niezidentyfikowanym Emo-Kultury, który powinien nigdy się nie
narodzić.

Niestety prawda jest taka, że "styl" Billa z Tokio Ciulików pochodzi z Japonii... Zapoczątkował go nie jaki(o ile się nie mylę)Gackt, który również wygląda/brzmi niczym homoniewiadomo.
>Swoją drogą. Takie małe coś co przypadkiem (NAPRAWDĘ PRZYPADKIEM) znalazłem na YouTube
http://www.youtube.com/watch?v=uCe75wTZY1o&fe...HM-fresh+div

Haha xD! Z tego quiz można zrobić; kto rozpozna więcej bohaterek

http://www.youtube.com/watch?v=UTuSfNZrauE&feature=related
Hej, te dwa pierwsze anime to co to?
1. Czemu bohaterki anime gdy tracą ubrania, dowiadują się o tym ostatnie? - nie czują, że jest im zimno xD?
2. Ten moment gdy rozpina się bikini jest genialny, Oda do Radości pasuje idealnie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 15:10, Camelowaty napisał:

Czyli lepiej być złym i się nie kąpać :)

Czy ja wiem czy nie kąpać... no jak chcesz mieć podręczną broń biologiczno-chemiczną no to może i tak, ale... nie, naprawdę nie.

Dnia 26.02.2009 o 15:10, Camelowaty napisał:

Czasem nawet głos niue potwierdzał tego, wtedy pozostaje jedynie patrzeć na klatkę piersiową
:D

Hehe, a czasem nawet to nie pomaga vide bliźniaki z Utawarerumono T_T Na litość Witsuarunemitei nie dość że nie było sposobu poznać czy to chłopcy czy dziewczynki to na dodatek anime totalnie zignorowało ten problem.

Dnia 26.02.2009 o 15:10, Camelowaty napisał:

Niestety prawda jest taka, że "styl" Billa z Tokio Ciulików pochodzi z Japonii... Zapoczątkował
go nie jaki(o ile się nie mylę)Gackt, który również wygląda/brzmi niczym homoniewiadomo.

A tak w ogóle to ten Tokio Hotel się jeszcze trzyma czy już zdechł jak to jedno sezonowi idole mają w zwyczaju ??

Dnia 26.02.2009 o 15:10, Camelowaty napisał:

Haha xD! Z tego quiz można zrobić; kto rozpozna więcej bohaterek

Przegrałbym T_T Wstyd mi, ale nie za wiele kojarzę... ech trzeba się będzie porządnie zabrać za serie ecchi :-] Smutny to, przykry i upierdliwy obowiązek, ale ktoś to musi zrobić :-] A tak swoją drogą, czy Rosario+Vampire jest warte czytania ?? Słyszałem że nawet fajna manga, muszę się czymś zająć po przeczytaniu HSD Kenichiego ^^;

Dnia 26.02.2009 o 15:10, Camelowaty napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=UTuSfNZrauE&feature=related
Hej, te dwa pierwsze anime to co to?

To pierwsze to chyba jedno z nowych, obecno-sezonowych pamiętam że gdzieś widziałem tą bohaterkę, a drugie to nie wiem.

Dnia 26.02.2009 o 15:10, Camelowaty napisał:

1. Czemu bohaterki anime gdy tracą ubrania, dowiadują się o tym ostatnie? - nie czują,
że jest im zimno xD?

Może w pokoju bardzo ciepło było :-]

Dnia 26.02.2009 o 15:10, Camelowaty napisał:

2. Ten moment gdy rozpina się bikini jest genialny, Oda do Radości pasuje idealnie! :D

Heh, Taaa Oda do Radości pasuje tu idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 15:37, Hubi Koshi napisał:

Czy ja wiem czy nie kąpać... no jak chcesz mieć podręczną broń biologiczno-chemiczną
no to może i tak, ale... nie, naprawdę nie.

Ale trzeba jakoś spełniać standardy Brudnego Łotra

Dnia 26.02.2009 o 15:37, Hubi Koshi napisał:

Hehe, a czasem nawet to nie pomaga vide bliźniaki z Utawarerumono T_T Na litość Witsuarunemitei
nie dość że nie było sposobu poznać czy to chłopcy czy dziewczynki to na dodatek anime
totalnie zignorowało ten problem.

Brrr... NIe wiem czy w taki mrazie wezmę się za to anime, brrr

Dnia 26.02.2009 o 15:37, Hubi Koshi napisał:

A tak w ogóle to ten Tokio Hotel się jeszcze trzyma czy już zdechł jak to jedno sezonowi
idole mają w zwyczaju ??

Chyba tak, coś tam jakiś czas temu było o nowej płycie? Przyznam nie wiem, tyle co dojdzie do mych uszu z głupich programów oglądanych przez mojgo brata

Dnia 26.02.2009 o 15:37, Hubi Koshi napisał:

Przegrałbym T_T Wstyd mi, ale nie za wiele kojarzę... ech trzeba się będzie porządnie
zabrać za serie ecchi :-] Smutny to, przykry i upierdliwy obowiązek, ale ktoś to musi
zrobić :-]

JAk najbardziej :D Może nie wszystkie, ale chyba dość ładną część z tych bohaterek rozmpoznaję - zabrakło mi tam jednak Mikuru i Haruhi i Tiffy
>A tak swoją drogą, czy Rosario+Vampire jest warte czytania ?? Słyszałem że

Dnia 26.02.2009 o 15:37, Hubi Koshi napisał:

nawet fajna manga, muszę się czymś zająć po przeczytaniu HSD Kenichiego ^^;

Polecam, jest lepsze nawet niż anime. Czyta się lekko, wciągająco i nie jednokrotnie śmiejąc do bólu brzucha :) Jedyny minus... Chaptery mają po 50 stron więc wychodzą raz na miesiąc :(

Dnia 26.02.2009 o 15:37, Hubi Koshi napisał:

To pierwsze to chyba jedno z nowych, obecno-sezonowych pamiętam że gdzieś widziałem tą
bohaterkę, a drugie to nie wiem.

Trzeba będzie głebiej poszukać

Dnia 26.02.2009 o 15:37, Hubi Koshi napisał:

Może w pokoju bardzo ciepło było :-]

Przed, czy po "rozbrojeniu"?

Dnia 26.02.2009 o 15:37, Hubi Koshi napisał:

Heh, Taaa Oda do Radości pasuje tu idealnie.

I to zwolnienie czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 15:54, Camelowaty napisał:

Ale trzeba jakoś spełniać standardy Brudnego Łotra

Dirty Bastard co ?? Ja tam chyba wolę być Magnificent Bastardem ^^ Bardziej wymiatają
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/MagnificentBastard
Swoją drogą stronka naprawdę fajna, taka encyklopedia różnorakich stereotypów w anime i nie tylko.

Dnia 26.02.2009 o 15:54, Camelowaty napisał:

Brrr... NIe wiem czy w taki mrazie wezmę się za to anime, brrr

Oj nie odstraszaj się, anime jest naprawdę fajne (a gra jeszcze przyjemniejsza) a dwaj Niezidentyfikowani nie wywołują za bardzo żadnych kłopotów.

Dnia 26.02.2009 o 15:54, Camelowaty napisał:

Chyba tak, coś tam jakiś czas temu było o nowej płycie? Przyznam nie wiem, tyle co dojdzie
do mych uszu z głupich programów oglądanych przez mojgo brata

To masz lepiej niż ja bo ja brata nie mam i wszelkie te "pop-kulturowe" nowinki jakoś przelatują mi wokół uszu... może to i lepiej ??

Dnia 26.02.2009 o 15:54, Camelowaty napisał:

JAk najbardziej :D Może nie wszystkie, ale chyba dość ładną część z tych bohaterek rozmpoznaję
- zabrakło mi tam jednak Mikuru i Haruhi i Tiffy

Toś się panie chyba ciut zagapił bo Tifa jest 6:01. Swoją drogą jedną ze słodziej prezentujących się tutaj dziewczyn jest chyba Haruna-chan z to-Love-Ru ^^ Do tego nie kapuje jak Loli-Angel Dokuro mogła zostać zaliczona jako 85 cm O_o

Dnia 26.02.2009 o 15:54, Camelowaty napisał:

Polecam, jest lepsze nawet niż anime. Czyta się lekko, wciągająco i nie jednokrotnie
śmiejąc do bólu brzucha :) Jedyny minus... Chaptery mają po 50 stron więc wychodzą raz
na miesiąc :(

Heh brzmi co najmniej ciekawie to chyba się za to zabiorę jak najszybciej, długie chaptery wynagrodzą mi ich małą ilość ^^

Dnia 26.02.2009 o 15:54, Camelowaty napisał:

Przed, czy po "rozbrojeniu"?

Całkiem możliwe że główny bohater gdy zobaczył "rozbrojenie" włączył tryb wysokoenergetyczny (być może przygotowania do Run-For-Your-Life gdy bohaterka zauważy braki w garderobie) i błyskawicznie podniósł temperaturę w pomieszczeniu.

Dnia 26.02.2009 o 15:54, Camelowaty napisał:

I to zwolnienie czasu

Biorąc pod uwagę "zabójcze" efekty jakie to miało na gościu to faktycznie Bullet-time wpasowuje się idealnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 16:09, Hubi Koshi napisał:

Dirty Bastard co ?? Ja tam chyba wolę być Magnificent Bastardem ^^ Bardziej wymiatają
http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/MagnificentBastard
Swoją drogą stronka naprawdę fajna, taka encyklopedia różnorakich stereotypów w anime
i nie tylko.

Czięki za linka, jak zaliczę CHemię, przeglądnę na spokojnie :)

Dnia 26.02.2009 o 16:09, Hubi Koshi napisał:

Oj nie odstraszaj się, anime jest naprawdę fajne (a gra jeszcze przyjemniejsza) a dwaj
Niezidentyfikowani nie wywołują za bardzo żadnych kłopotów.

Dobra, uzbroję się w kija i podejdę do tej zwierzyny.

Dnia 26.02.2009 o 16:09, Hubi Koshi napisał:

To masz lepiej niż ja bo ja brata nie mam i wszelkie te "pop-kulturowe" nowinki jakoś
przelatują mi wokół uszu... może to i lepiej ??

W sumie nie ma różnicy, bo o tych wartościowych rzczach - jak np. nowa płyta U2- to w TV nie mówią.

Dnia 26.02.2009 o 16:09, Hubi Koshi napisał:

Toś się panie chyba ciut zagapił bo Tifa jest 6:01. Swoją drogą jedną ze słodziej prezentujących
się tutaj dziewczyn jest chyba Haruna-chan z to-Love-Ru ^^ Do tego nie kapuje jak Loli-Angel
Dokuro mogła zostać zaliczona jako 85 cm O_o

Hmmm... Może coś mi ekran przysłoniło :D - albo spodziewałem się jej w 100<awesome. Zdziwiła mnie Louise w 81 bodajżę, czyli chyba nawet w okolicach Nagisy, ale była Kotomi Ichinose, więc jest w porządku. O! wiem kogo mi tam jezcze brakowało.. Co za normalny facet pomija Matsumoto z Blicza!? to-Love-Ru muszę w końcu dokończyć oglądać.

Dnia 26.02.2009 o 16:09, Hubi Koshi napisał:

Heh brzmi co najmniej ciekawie to chyba się za to zabiorę jak najszybciej, długie chaptery
wynagrodzą mi ich małą ilość ^^

O ile mnie pamieć nie myli to pierwsza seria ma 40 chapterów, a druga na razie 15

Dnia 26.02.2009 o 16:09, Hubi Koshi napisał:

Całkiem możliwe że główny bohater gdy zobaczył "rozbrojenie" włączył tryb wysokoenergetyczny
(być może przygotowania do Run-For-Your-Life gdy bohaterka zauważy braki w garderobie)
i błyskawicznie podniósł temperaturę w pomieszczeniu.

Taak, jest to możliwe, albo rzadko nagie kobiety we własnym pokoju spotyka i podskoczyła mu temperatura, która biła od niego.

Dnia 26.02.2009 o 16:09, Hubi Koshi napisał:

Biorąc pod uwagę "zabójcze" efekty jakie to miało na gościu to faktycznie Bullet-time
wpasowuje się idealnie ^^

Spodziewałem się, że ta krew z nosa zadziała jak silnik rakietowy i gostek odleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 12:04, Hubi Koshi napisał:

Spoiler

No to trochę namieszali. W mandze jeśli dobrze pamiętam było tak że Miał być uczniem,
ale jego ciągoty w stronę zła go zdyskwalifikowały.


Spoiler

A to nie było tak że Akisame i Kensei zaczęli go trenować a Elder był od początku temu przeciwny?

Anime opowiada prawie dokładnie o tym samym co manga, fillerów chyba wcale nie ma tylko powycinano niektóre wątki np. wycieczka ojca Kenichiego do Dojo.

Dnia 26.02.2009 o 12:04, Hubi Koshi napisał:

To pierwsze to chyba jedno z nowych, obecno-sezonowych pamiętam że gdzieś widziałem tą bohaterkę

To Aru Majutsu no Index - przyjemnie się to ogląda i to nie tylko fanom loli ;) Kaori-chan =3(hm, to tylko ja czy ta emotka jakoś tak dwuznacznie wygląda?...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 16:36, Ledoke napisał:

To Aru Majutsu no Index - przyjemnie się to ogląda i to nie tylko fanom loli ;) Kaori-chan
=3(hm, to tylko ja czy ta emotka jakoś tak dwuznacznie wygląda?...)


Dzięki za tytuł, a co do emotki, to przez Ciebie dopiero na to zwróciłem uwagę, wcześniej to zwykła buźka była xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 16:32, Camelowaty napisał:

Czięki za linka, jak zaliczę CHemię, przeglądnę na spokojnie :)

No to życzę powodzenia w zaliczaniu ^^

Dnia 26.02.2009 o 16:32, Camelowaty napisał:

Dobra, uzbroję się w kija i podejdę do tej zwierzyny.

Oj tam kija, kij niepotrzebny, Utawarerumono to łagodne i miłe stworzonko.

Dnia 26.02.2009 o 16:32, Camelowaty napisał:

W sumie nie ma różnicy, bo o tych wartościowych rzczach - jak np. nowa płyta U2- to w
TV nie mówią.

Co prawda to prawda, w TV w sumie tylko same śmieci człowiek znajdzie. CO najwyżej od czasu do czasu jakiś program o szkodliwości gier/mangi można obejrzeć i się pośmiać z ludzkiej głupoty.

Dnia 26.02.2009 o 16:32, Camelowaty napisał:

Hmmm... Może coś mi ekran przysłoniło :D - albo spodziewałem się jej w 100<awesome.
Zdziwiła mnie Louise w 81 bodajżę, czyli chyba nawet w okolicach Nagisy, ale była Kotomi
Ichinose, więc jest w porządku. O! wiem kogo mi tam jezcze brakowało.. Co za normalny
facet pomija Matsumoto z Blicza!? to-Love-Ru muszę w końcu dokończyć oglądać.

Hmm... może Matsumoto była za bardzo poza skalą żeby ją tam wsadzać ?? Co do to-LOVE-Ru to może lepiej poczytaj bo słyszałem że anime w porównaniu do mangi dość blado wypada.

Dnia 26.02.2009 o 16:32, Camelowaty napisał:

O ile mnie pamieć nie myli to pierwsza seria ma 40 chapterów, a druga na razie 15

No nic to ja się chyba powoli wkręcę w czytanie.

Dnia 26.02.2009 o 16:32, Camelowaty napisał:

Taak, jest to możliwe, albo rzadko nagie kobiety we własnym pokoju spotyka i podskoczyła
mu temperatura, która biła od niego.

Taaaak to całkiem prawdpodobne, ostatecznie rzadko spotyka się dziewczyny, którym jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ciuchy się rozpadają na atomy.

Dnia 26.02.2009 o 16:32, Camelowaty napisał:

Spodziewałem się, że ta krew z nosa zadziała jak silnik rakietowy i gostek odleci :D

Heh w jednym filler arcu One Piece był gość który używał pary z nosa jak silników odrzutowych, z kumplem wpadliśmy na pomysł że przy odpowiednim ciśnieniu i poziomie desperacji Perveci mogli by wykorzystywać Nosebleedy jak szybkie sposoby ucieczki z zagrożonego terytorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 16:36, Ledoke napisał:

Spoiler

A to nie było tak że Akisame i Kensei zaczęli go trenować a Elder był od początku
temu przeciwny?


Spoiler

Nie jestem pewien, ale chyba raczej nie. Pamiętam że paru Mistrzów miało co do niego wątpliwości, a Elder od samego początku uważał go za niebezpiecznego.

Dnia 26.02.2009 o 16:36, Ledoke napisał:

Anime opowiada prawie dokładnie o tym samym co manga, fillerów chyba wcale nie ma
tylko powycinano niektóre wątki np. wycieczka ojca Kenichiego do Dojo.

Jak się nazywała ta zabawka, którą wtedy zabrał ?? Rotowski ?? Heh Taaa to było naprawdę niczego sobie, no i w końcu zobaczył że jego synek, Kenichi nie jest już takim chucherkiem jak mu się wydawało... w sumie to odnoszę wrażenie że to przez niego Kenichi był na początku takim "cieniasem" facet jest diabelnie nadopiekuńczy i przez to Kenichi mógł nie móc się rozwinąć.

Dnia 26.02.2009 o 16:36, Ledoke napisał:

To Aru Majutsu no Index - przyjemnie się to ogląda i to nie tylko fanom loli ;) Kaori-chan
=3(hm, to tylko ja czy ta emotka jakoś tak dwuznacznie wygląda?...)

Hmm... brakuje końcówki :-) Ale tak ogólnie to faktycznie, cokolwiek dwuznacznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 17:58, Hubi Koshi napisał:

No to życzę powodzenia w zaliczaniu ^^

Dzięki, dzięki :) Na gs, mam 1/4 tego co mnie czeka :(

Dnia 26.02.2009 o 17:58, Hubi Koshi napisał:

Oj tam kija, kij niepotrzebny, Utawarerumono to łagodne i miłe stworzonko.

A powiedz mi tak w skrócie, co ciekawego owe zwierzątko ma mi do pokazania?

Dnia 26.02.2009 o 17:58, Hubi Koshi napisał:

Co prawda to prawda, w TV w sumie tylko same śmieci człowiek znajdzie. CO najwyżej od
czasu do czasu jakiś program o szkodliwości gier/mangi można obejrzeć i się pośmiać z
ludzkiej głupoty.

W zasadzie to chyab stereotypy, ludzie po prostu myślą, że anime = DB i ogólna nawalanka, a gdy chce sie takiemu wytłumaczyć, ze jest inaczej to daje nogę.

Dnia 26.02.2009 o 17:58, Hubi Koshi napisał:

Hmm... może Matsumoto była za bardzo poza skalą żeby ją tam wsadzać ?? Co do to-LOVE-Ru
to może lepiej poczytaj bo słyszałem że anime w porównaniu do mangi dość blado wypada.

Mogło tak być, rzeczywiście. W końcu w takiej dolinie nie jeden już pewnie się zgubił. Jeśli anime wypadło w stosunku do mangi tak jak love Hina, to nattychmiastowo porzucam anime!

Dnia 26.02.2009 o 17:58, Hubi Koshi napisał:

No nic to ja się chyba powoli wkręcę w czytanie.

Tylko się nie zdziw gdyż postaci w mandze wyglądają trochę inaczej niż w anime :)

Dnia 26.02.2009 o 17:58, Hubi Koshi napisał:

Taaaak to całkiem prawdpodobne, ostatecznie rzadko spotyka się dziewczyny, którym jak
za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ciuchy się rozpadają na atomy.

W zasadzie to dobrze, że tak nie jest. Jeszcze stałoby się to codziennością i po jakimś czasie znudziło, a tego nie chcemy!

Dnia 26.02.2009 o 17:58, Hubi Koshi napisał:

Heh w jednym filler arcu One Piece był gość który używał pary z nosa jak silników odrzutowych,
z kumplem wpadliśmy na pomysł że przy odpowiednim ciśnieniu i poziomie desperacji Perveci
mogli by wykorzystywać Nosebleedy jak szybkie sposoby ucieczki z zagrożonego terytorium.

Bobobo-bo bo-bobo mi się przypomniało i jego technika cios włosów z nosa.
Gdyby taki sposób ucieszki był możliwy, przypusszczam że niejeden Japończyk byłby szcześliwszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:14, Camelowaty napisał:

A powiedz mi tak w skrócie, co ciekawego owe zwierzątko ma mi do pokazania?

W skrócie... hmm kilka ładniutkich i naprawdę fajnych dziewczyn. Sporo radosnego humoru, super-silną, pijącą litry alkoholu i diabelnie manipulującą kobietę o imieniu Karura, słodką acz głupiutką mistrzynię miecz o imieniu Touka (chociaż to co jest w anime nawet nie podskakuje jej zachowaniu z gry) do tego wcale interesująca i zaskakująca fabuła (główny bohater okazuje się być NAPRAWDĘ wielkiego kalibru) do tego co powiesz na małą dziewczynkę ujeżdżającą wielkiego (naprawdę wielkiego) tygrysa ??

Dnia 26.02.2009 o 18:14, Camelowaty napisał:

W zasadzie to chyab stereotypy, ludzie po prostu myślą, że anime = DB i ogólna nawalanka,
a gdy chce sie takiemu wytłumaczyć, ze jest inaczej to daje nogę.

To trza podłożyć nogę, zakuć w łańcuchy, taśmą samoprzylepną uniemożliwić zamykanie oczu i dać takiemu taki wykład że zacznie płakać i obiecywać że już więcej głupot pleść nie będzie.

Dnia 26.02.2009 o 18:14, Camelowaty napisał:

Mogło tak być, rzeczywiście. W końcu w takiej dolinie nie jeden już pewnie się zgubił.
Jeśli anime wypadło w stosunku do mangi tak jak love Hina, to nattychmiastowo porzucam
anime!

Ara ?? To anime Love Hina jest dużo gorsze niż manga ?? Miałem się zamiar zabrać za mangę bo anime bardzo mi się podobało (szczególnie chciałem zobaczyć jak Keitaro pokonuje Motoko-chan po treningu, który otrzymał od Sety. W ogóle zaliczyłem z lekka glebę gdy Keitaro wrócił z wykopalisk w Love Hina Again i odstawiał kolan Sety XD

Dnia 26.02.2009 o 18:14, Camelowaty napisał:

Tylko się nie zdziw gdyż postaci w mandze wyglądają trochę inaczej niż w anime :)

Anime nie oglądałem więc mnie to nie bardzo obchodzi ^^

Dnia 26.02.2009 o 18:14, Camelowaty napisał:

W zasadzie to dobrze, że tak nie jest. Jeszcze stałoby się to codziennością i po jakimś
czasie znudziło, a tego nie chcemy!

Fakt, fakt nie chcielibyśmy tego, ostatecznie co to za przyjemność z jedzenia słodyczy jeśli je się je codziennie w nieograniczonych ilościach, wszystko w nadmiarze się nudzi ^^

Dnia 26.02.2009 o 18:14, Camelowaty napisał:

Bobobo-bo bo-bobo mi się przypomniało i jego technika cios włosów z nosa.
Gdyby taki sposób ucieszki był możliwy, przypusszczam że niejeden Japończyk byłby szcześliwszym:)

Taaaa Bobobo to niezły przekręt, oglądałem w sumie tylko opening i czytałem jeden czy dwa chaptery, ale... to anime jest naprawdę DZIKIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:36, Hubi Koshi napisał:

W skrócie... hmm kilka ładniutkich i naprawdę fajnych dziewczyn. Sporo radosnego humoru,
super-silną, pijącą litry alkoholu i diabelnie manipulującą kobietę o imieniu Karura,
słodką acz głupiutką mistrzynię miecz o imieniu Touka (chociaż to co jest w anime nawet
nie podskakuje jej zachowaniu z gry) do tego wcale interesująca i zaskakująca fabuła
(główny bohater okazuje się być NAPRAWDĘ wielkiego kalibru) do tego co powiesz na małą
dziewczynkę ujeżdżającą wielkiego (naprawdę wielkiego) tygrysa ??

Brzmi ciekawie, jutro sie łikend zaczyna to poświęcę noc na anime :)

Dnia 26.02.2009 o 18:36, Hubi Koshi napisał:

To trza podłożyć nogę, zakuć w łańcuchy, taśmą samoprzylepną uniemożliwić zamykanie oczu
i dać takiemu taki wykład że zacznie płakać i obiecywać że już więcej głupot pleść nie
będzie.

Prawie jak w Mechaniucznej Pomarańczy, ale tak powinno być. Kiedy sobie pomyślę, że takie anime jak te od Key czy Miyazakiego mają być wyśmiewane przez ludzi, którzy nawet nie spojrzeli na to co krytykują, krew się we mnie gotuje.

Dnia 26.02.2009 o 18:36, Hubi Koshi napisał:

Ara ?? To anime Love Hina jest dużo gorsze niż manga ?? Miałem się zamiar zabrać za mangę
bo anime bardzo mi się podobało (szczególnie chciałem zobaczyć jak Keitaro pokonuje Motoko-chan
po treningu, który otrzymał od Sety. W ogóle zaliczyłem z lekka glebę gdy Keitaro wrócił
z wykopalisk w Love Hina Again i odstawiał kolan Sety XD

Człowieku! Powiem Ci teraz jedno: NIE CZYTAJ ROSARIO PLUS VAMPIRE, BIERZ SIĘ ZA LOVE HINA!!! Jest to najlepsza manga jaką czytałem, a jeśli anime Ci się podobało(które mi też się podobało nim przeczytałem mangę :) ) To w mandze się zakochasz - bo mnóstwo rzeczy w anime jest przekręconych a w mandze wypadają nieporównywalnie lepiej! Ken Akamatsu jest "Miszczem" mang. Hehe, to zobaczysz jak ten klon wygląda na końcu mangi.

Spoiler

Pamiętasz ten motyw co pod koniec Love Hina Again Seta przyleciał i porwał Keitaro samolotem? Nie masz pojęcia jak to w mandze wyglądai jest milion razy zabawniejsze :D

Ah, o LH mógłbym Ci jeszcze dużo mówić, ale jeszcze zacznę spoilerować, a tego nie chcę :)

Dnia 26.02.2009 o 18:36, Hubi Koshi napisał:

Anime nie oglądałem więc mnie to nie bardzo obchodzi ^^

Obejrzyj sobie kiedyś :)

Dnia 26.02.2009 o 18:36, Hubi Koshi napisał:

Fakt, fakt nie chcielibyśmy tego, ostatecznie co to za przyjemność z jedzenia słodyczy
jeśli je się je codziennie w nieograniczonych ilościach, wszystko w nadmiarze się nudzi
^^

Nawet skojarzenie ze słodyczami tu pasuje ;-)

Dnia 26.02.2009 o 18:36, Hubi Koshi napisał:

Taaaa Bobobo to niezły przekręt, oglądałem w sumie tylko opening i czytałem jeden czy
dwa chaptery, ale... to anime jest naprawdę DZIKIE.

Hahaha, oglądam je na Jetixie, genialne jest, popieprzone jak nasz rząd xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:55, Camelowaty napisał:

Brzmi ciekawie, jutro sie łikend zaczyna to poświęcę noc na anime :)

Obejrzyj sobie, na pewno nie pożałujesz :-) Bardzo przyjemnie się ogląda... ale gra i tak jest lepsza :-]

Dnia 26.02.2009 o 18:55, Camelowaty napisał:

Prawie jak w Mechaniucznej Pomarańczy, ale tak powinno być. Kiedy sobie pomyślę, że takie
anime jak te od Key czy Miyazakiego mają być wyśmiewane przez ludzi, którzy nawet nie
spojrzeli na to co krytykują, krew się we mnie gotuje.

Bo ludzie są głupi ^^ Najlepiej szybko poznać tą wiedzę i dzięki niej już się więcej nie irytować, najwyżej śmiać się z ludzkiej głupoty, ostatecznie zmienić jej nie da rady, a tak przynajmniej będziesz miał z niej trochę ubawu.

Dnia 26.02.2009 o 18:55, Camelowaty napisał:

Człowieku! Powiem Ci teraz jedno: NIE CZYTAJ ROSARIO PLUS VAMPIRE, BIERZ SIĘ ZA LOVE
HINA!!!

Woohoohoo brzmi co najmniej zachęcająco, ale spokojnie, spokojnie, najpierw przeczytam sobie na spokojnie Rosario, a potem zabiorę się za Love Hina. Mam dużo wolnego czasu więc nie ma się z czym śpieszyć :-]

Dnia 26.02.2009 o 18:55, Camelowaty napisał:

Obejrzyj sobie kiedyś :)

Hmm, ale słyszałem że w porównaniu do mangi nie jest takie dobre... a może to o Vampire Knight słyszałem...

Dnia 26.02.2009 o 18:55, Camelowaty napisał:

Hahaha, oglądam je na Jetixie, genialne jest, popieprzone jak nasz rząd xD

Puszczają to na Jetxie O_o Whoooaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2009 o 18:05, Hubi Koshi napisał:

Spoiler

Nie jestem pewien, ale chyba raczej nie. Pamiętam że paru Mistrzów miało co do niego
wątpliwości, a Elder od samego początku uważał go za niebezpiecznego.


Mam, znalazłem chapter 121 strona 8 :D niewiele się pomyliłem Kensei i Akisame chcieli go uczyć ale Elder się nie zgodził przez co Ogata wyleciał zanim jeszcze zaczął trenować ^^ w ch.120 s.17 Akisame mówi że było to przed dołączeniem Sakakiego i Apachaia do Ryozanpaku kiedy to Miu byłą jeszcze małą loli xD
Straszny jestem, ne? Tak się poświęcać w celu odnalezienia prawdy ;D

Dnia 26.02.2009 o 18:05, Hubi Koshi napisał:

Puszczają to na Jetxie O_o Whoooaaa

Ta, z bardzo ładnym dubbingiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się