Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 28.02.2009 o 18:58, Earthshaker napisał:

Dziś na AXN o godzinie 23:00 będziemy mogli obejrzeć Death Note the Last Name,
czyli drugi z filmów kinowych ;)


Na zwykłym AXN? Czy sci fi? Bo na nim anime lecą najczęściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 19:51, Camelowaty napisał:

> Dziś na AXN o godzinie 23:00 będziemy mogli obejrzeć Death Note the Last
Name,
> czyli drugi z filmów kinowych ;)

Na zwykłym AXN? Czy sci fi? Bo na nim anime lecą najczęściej

Nie no na zwykłym :]
A wczoraj leciał film pierwszy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 19:15, Infes napisał:

NOSZ...A ja nie mam AXN :( Nagraj ktoś dvd :P

Jesteś pewien ? polski dubbing jest straszny :(

A swoją drogą dojechałem Asu no Yoichi (Yoichi of Tomorrow) do aktualnego epa :D
Rany jakie tam perv scenki odchodzą xD Dawno sie tak nie ubawiłem od czasów FMP! i Akikana xD

20090228200528

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki jak Naruto na Jetix? Jak tak to więcej niż straszny. Swoją co piszesz i dałeś obrazek jak można wiedzieć,to jakieś nowe anime? O czym ono jest? Jakbyś mógł to przybliż mi coś o nim ;) Swoją drogą jedyne co z takich anime oglądałem i które w sercu mi pozostanie to Chobits.Takie romantic.Ta końcówka. Och... Zna ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:05, MisticGohan_MODED napisał:

> NOSZ...A ja nie mam AXN :( Nagraj ktoś dvd :P
Jesteś pewien ? polski dubbing jest straszny :(

A swoją drogą dojechałem Asu no Yoichi (Yoichi of Tomorrow) do aktualnego epa
:D
Rany jakie tam perv scenki odchodzą xD Dawno sie tak nie ubawiłem od czasów FMP! i Akikana
xD


Faktycznie, sceny perwersji są nawet lepsze niż w ZnT. Nawet umiejętności ludzi zależą od nagości ^^ (vide pierwsze przeciwniczki samuraja ;p).

Dzisiaj skończyłem oglądać Claymore. Tak brutalnego anime nie widziałem chyba od czasów Elfen Lied. Akcja w anime jest ściśle powiązana z mangą? I ewetualnie zakończenie anime odpowiada któremu chapterowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.02.2009 o 20:13, kowboj3 napisał:


Dzisiaj skończyłem oglądać Claymore. Tak brutalnego anime nie widziałem chyba od czasów
Elfen Lied. Akcja w anime jest ściśle powiązana z mangą? I ewetualnie zakończenie anime
odpowiada któremu chapterowi?

rozrzut jest spory, ale nie oglądałem, więc nie wiem, w którym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:05, MisticGohan_MODED napisał:


Rany jakie tam perv scenki odchodzą xD


To nic w porównaniu z tym co się dzieje w Kanokonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:13, kowboj3 napisał:

Dzisiaj skończyłem oglądać Claymore. Tak brutalnego anime nie widziałem chyba od czasów
Elfen Lied. Akcja w anime jest ściśle powiązana z mangą? I ewetualnie zakończenie anime
odpowiada któremu chapterowi?


Pierwsze 18 odcinków bardzo wiernie odwzorowuje mangę, potem zaczynają się pojawiać pewne różnice. Koniec 23 odcinka przypada na 61 chapter mangi a 3 ostatnie odcinki są dowolną interpretacją twórców anime i z oryginałem nie mają właściwie nic wspólnego.
Jakby co to zajrzyj do recki na moim GS-ie, w dziale Manga i anime opisałem tam mniej więcej jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:18, Camelowaty napisał:

Aaaa, blleee, beshoen. Oglądam Utawarerumono i właśnie nadeszła chwila bliźniaków, bllee,
myślałem ze są płci żeńskiej a tu coś takiego..


Nie Ty jeden tak myślałeś:) Lepiej nie wiedzieć co oni robili z Oboro po tym jak już go upijali do nieprzytomności...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 21:32, Karharot napisał:

Nie Ty jeden tak myślałeś:) Lepiej nie wiedzieć co oni robili z Oboro po tym jak już
go upijali do nieprzytomności...:D


Tylko dlaczego oni damską biżuterię przymierzają?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm? Nie kojarzę tej sceny... Nie ulega natomiast wątpliwości że ta dwójka ma pewne odchyły, jak w grze Hakuoro stwierdził że nie potrzebuje żeby mu udowadniali że są chłopcami to byli wyraźnie zawiedzeni... No i są jeszcze te scenki z Oboro który budził się rano nago z obydwoma w jednym łóżku i nie mógł sobie przypomnieć co się działo w nocy (zresztą chyba lepiej dla niego że nie pamiętał:)...
Przynajmniej łucznikami byli naprawdę dobrymi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 22:18, Karharot napisał:

Hmm? Nie kojarzę tej sceny...

W 6 odcinku anime gdy łapią kupca, który mówi że ma również damską biżuterię jest pokazany rzut na nich jak się chihrają przymierzając bizuterię
>Nie ulega natomiast wątpliwości że ta dwójka ma pewne odchyły,

Dnia 28.02.2009 o 22:18, Karharot napisał:

jak w grze Hakuoro stwierdził że nie potrzebuje żeby mu udowadniali że są chłopcami to
byli wyraźnie zawiedzeni... No i są jeszcze te scenki z Oboro który budził się rano nago
z obydwoma w jednym łóżku i nie mógł sobie przypomnieć co się działo w nocy (zresztą
chyba lepiej dla niego że nie pamiętał:)...

Brrrrrrr....

Dnia 28.02.2009 o 22:18, Karharot napisał:

Przynajmniej łucznikami byli naprawdę dobrymi:)

Tego nie można im odmówić xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:08, Infes napisał:

Swoją co piszesz i dałeś obrazek
jak można wiedzieć,to jakieś nowe anime? O czym ono jest? Jakbyś mógł to przybliż mi
coś o nim ;)

Nom to nowe anime :D
Głównym bohaterem jest Yoichi Karasume , samurai który od małego trenował ze swoim ojcem gdzieś w górach z dala od cywilizacji :D Gdy ojciec stwierdził ,że nie może go niczego już nauczyć postanawia go wysłać do rodzimego Dojo klanu Ikagura ,którego styl walki opiera się na tym samym żywiole powietrza ,aby dokończył szkolenie :]
Jak się okazuję na daną chwilę dojo jest kierowane przez 4 piękne siostrzyczki Ikagura ,które różnią się dosyć wyraźnie swoim charakterem... i rozmiarem biustu xD

Yoichi jako ,że nie ma zielonego pojęcia o tym jak zachowywać się w mieście ,ciągle wpada w perwersyjne kłopoty po których dostaje klasycznego krwotoku z nosa ,a potem obrywa po głowie xD
Historia prawie jak z FMP! :D

>Swoją drogą jedyne co z takich anime oglądałem i które w sercu mi pozostanie

Dnia 28.02.2009 o 20:08, Infes napisał:

to Chobits.Takie romantic.Ta końcówka. Och... Zna ktoś ?

Znam :] Początkowe epy są świetne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2009 o 20:13, kowboj3 napisał:

Faktycznie, sceny perwersji są nawet lepsze niż w ZnT. Nawet umiejętności ludzi zależą
od nagości ^^ (vide pierwsze przeciwniczki samuraja ;p).

Coś czułem ,że Yoichi dostanie krwotoku z nosa i zostanie szybko znokautowany xD

Dnia 28.02.2009 o 20:13, kowboj3 napisał:

Dzisiaj skończyłem oglądać Claymore.

Claymor''e jest spoko :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,czyli takie zbreźne anime ale bez przesady ;) Same skojarzenia ogółem itp. ;) A co do Chobits,obejrzy se całe,naprawdę uwierz mi nie zawiedziesz się. 3 dni mi zajeło obejrzenie tych 28 odcinków ale uwierz,warto poświecić ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utawarerumono

Dnia 28.02.2009 o 22:32, Camelowaty napisał:

W 6 odcinku anime gdy łapią kupca, który mówi że ma również damską biżuterię jest pokazany
rzut na nich jak się chihrają przymierzając bizuterię


Ach faktycznie:) Zapomniałem o tym występie Chikinaro,

Spoiler

dla mnie kojarzy się on niemal wyłącznie z mieczem Karury (jedyny facet który dobrze wyszedł na kontakcie z tym piekielnym narzędziem):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czyżby pojawiła sięnowa seria Slayers? Znalazłem coś z podtytułem evolution-r, wygląda jakby to była kontynuacja revolution?
Może coś wiecie na ten temat?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest kontynuacja serii Revolution. Więcej nie wiem bo czwarta seria tak mnie do siebie zraziła że nie chce mi się oglądać jej dalszej części:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się