Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2009 o 18:51, JaMES` napisał:

fajna lista, tez sobie taka siepne, bedzie trzeba z anidb kopiowac wszytsko :D


Po angielsku zasówaj, tam się szczypać Będziesz xD - o ile dobrze zrozumiałem anidb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 01.03.2009 o 19:50, Camelowaty napisał:

Jest taki?! xD


No pewnie, że jest ;] Z tego co wiem to wydany tylko na DVD, ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam naprawdę duży problem ;d. akurat dziś obejrzałem 45 odcinek soul eater i nigdzie nie mogę znaleźć odcinka 46 byście mogli podać jakoms stronę(wiem ze niemożna ale coś wykombinujcie ze w podpisie lub cus) i jeżeli nie chce wam się kombinować to piscie na mój GG: 6552836 nawet jeśli niebede obecny tylko niedostępny to i jak wyślijcie jakiegoś linka będę bardzo wdzięczny ;*

EDIT: i czy wogóle jest polski odcinek soul eater 46?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Niestety nigdzie go nie ma jeszcze. Ogólnie nie wiem czemu, ale ostatnio Soul Eater wychodzi co raz to ociężalej... podobnie jak Akikan. W sumie się nie dziwie, bo mnie Soul Eater nudzi jak cholera + specyficzna i dzika kreska, dlatego może grupa, która tłumaczy SE po prostu sądzi jak ja ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 21:22, DEViANCE napisał:


Niestety nigdzie go nie ma jeszcze. Ogólnie nie wiem czemu, ale ostatnio Soul Eater wychodzi
co raz to ociężalej... podobnie jak Akikan. W sumie się nie dziwie, bo mnie Soul Eater
nudzi jak cholera + specyficzna i dzika kreska, dlatego może grupa, która tłumaczy SE
po prostu sądzi jak ja ;]

Trochę ostatnio przynudza to anime, ale kreska na swój sposób niezła, plot imo całkiem dobry. Może coś bardziej ruszy po premierze ang dub(albo już była, ale nie przyciągnęła nikogo:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 21:22, DEViANCE napisał:

Niestety nigdzie go nie ma jeszcze. Ogólnie nie wiem czemu, ale ostatnio Soul Eater wychodzi
co raz to ociężalej... podobnie jak Akikan. W sumie się nie dziwie, bo mnie Soul Eater
nudzi jak cholera + specyficzna i dzika kreska, dlatego może grupa, która tłumaczy SE
po prostu sądzi jak ja ;]


SE może se nie wychodzić, gorzej z Akikanem :(

Czy w tym sepcjalu Kanokona najpierw jest Asahina a potem prezent gwiazdkowy xD? BO właśnie coś takigo obejrzałem.
Chce drugą serię xD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.03.2009 o 21:44, Camelowaty napisał:

SE może se nie wychodzić, gorzej z Akikanem :(


RAW jest, więc eng version też będzie. Nie ma co się martwic na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 21:44, Camelowaty napisał:


SE może se nie wychodzić, gorzej z Akikanem :(


No niech Soul Eater jak najszybciej się skończy to go w końcu przesunę w dół swojej listy ;D
W sprawie Akikana to się zgodzę, niech wychodzi. Mogę powiedzieć, że to jest tak głupie, że nawet ciekawe. Ogólnie pomysł z dziewczyno-puszką był ryzykowny, dlatego przyjąłem go z nieśmiałym trzepotem zwieracza odbytnicy i mi się podoba. Wiele (albo i całe mnóstwo) osób sądzi inaczej ;]

Dnia 01.03.2009 o 21:44, Camelowaty napisał:

Czy w tym sepcjalu Kanokona najpierw jest Asahina a potem prezent gwiazdkowy xD? BO właśnie
coś takigo obejrzałem.
Chce drugą serię xD!


Nie wiem nawet. Po obejrzeniu Kanokona odłożyłem go na półkę i przykryłem ściereczką z napisem "Nie odkrywać!" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 10:41, DEViANCE napisał:

W sprawie Akikana to się zgodzę, niech wychodzi. Mogę powiedzieć, że to jest tak głupie,
że nawet ciekawe. Ogólnie pomysł z dziewczyno-puszką był ryzykowny, dlatego przyjąłem
go z nieśmiałym trzepotem zwieracza odbytnicy i mi się podoba. Wiele (albo i całe mnóstwo)
osób sądzi inaczej ;]

Poważnie? Myslałem - przynam - że ten pomysł podchwyci więcej osób, przecież do genilne, tak absurdalne, że idealnie pasuje pod anime :] Dawno nie było tak zabawnego i jednocześnie fajnego pomysłu, tak uważam xD

Dnia 02.03.2009 o 10:41, DEViANCE napisał:

Nie wiem nawet. Po obejrzeniu Kanokona odłożyłem go na półkę i przykryłem ściereczką
z napisem "Nie odkrywać!" ;]

Haha xD
Czemu, takie coś powinno się kontynuować, drugą serię Green Green też chcę, czasem trzeba czymś mózg wygładzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 16:36, Camelowaty napisał:


Poważnie? Myslałem - przynam - że ten pomysł podchwyci więcej osób, przecież do genilne,
tak absurdalne, że idealnie pasuje pod anime :] Dawno nie było tak zabawnego i jednocześnie
fajnego pomysłu, tak uważam xD

Dokładnie. Na różnych forach jak na animebrejker.com czy na myanimelist.net można o tym przeczytać, że dla wielu jest to totalny idiotyzm. Ogólnie większość ma tak jak ja, zacznie oglądać to ogląda do końca ;] W moim przypadku oglądanie Akikana sprawia przyjemność.

Dnia 02.03.2009 o 16:36, Camelowaty napisał:

Haha xD
Czemu, takie coś powinno się kontynuować, drugą serię Green Green też chcę, czasem trzeba
czymś mózg wygładzić :D

Jakoś nie sądzę tak jak Ty :D Wolę jakieś ambitniejsze serie ;] Ogólnie zawsze pytam się kumpla co następne obejrzeć (oszołom obejrzał ponad 150 różnych anime i wciąż nie ma dosyć), a on mi właśnie poleca te ambitniejsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GUNDAM 00 2ND SEASON EP 21

Spoiler

Bloodbath. Śmierć, śmierć i jeszcze raz śmierć. Najpierw umiera Hong Long ochraniając Liu Mei przed Neną. Potraktowano go niezbyt miło. Headshot...
Wang ginie z rąk Throne. O dziwo dobrze jej tak. Była szorstka dla biednego Hong Longa i zasłużyła na śmierć.
Nena. Tutaj cieszę się niesamowicie. Została zabita przez Louise, która pomściła śmierć rodziców.
Nareszcie częściowo odkrywamy to, dokąd zmierza Setsuna. Zrozumiał plan Aeolii polegający na zrobieniu z ludzi Innovatorów. Coraz bardziej jestem przekonany, że zginie w ostatnim odcinku, przez jego zachowanie. Wydaje mi się, że Lockon zrozumiał wszystko i zgodnie ze swoimi słowami, chciał zabić Innovatora - Setsune. Spodziewam się, że zemści się również na Tierii. Praktycznie rzecz biorąc mógłby zemścić się również na Somie i Allelujah, bo oni także są w stanie odbierać fale mózgowe. Oj komplikuje się to wszystko... Wygląda na to, że Gundam 00 zmierza w stronę tego, co spotkaliśmy w Geassie. Zabijanie postaci "ot tak" i niedokończone wątki. Jedno wydaje się być pewne Kati dołącza do Katharonu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1)Pewnie, rzadko takie pomysły się trafiają. Ciekawie by to bło, kupujemy sobie puszke pepsi albo sprite''a a tu całkiem ładna, młoda dziewczyna przed nami :D

2)Wiesz, nie można też cały czas się faszerować poważnymi seriami, wyobrażasz sobie życie bez pworót do domu i strzelnia nowego odcinka Asu no yoichi chociażby?
Musi(mushi mushi)być zachowana jakaś równowaga :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:05, Camelowaty napisał:

1)Pewnie, rzadko takie pomysły się trafiają. Ciekawie by to bło, kupujemy sobie puszke
pepsi albo sprite''a a tu całkiem ładna, młoda dziewczyna przed nami :D


Dziewczyna z puszki Pepsi byłaby dość agresywna, bardziej niż Melon ;p Dlatego proponuję łagodną, zieloną ice tea ;p

Dnia 02.03.2009 o 17:05, Camelowaty napisał:


2)Wiesz, nie można też cały czas się faszerować poważnymi seriami, wyobrażasz sobie życie
bez pworót do domu i strzelnia nowego odcinka Asu no yoichi chociażby?
Musi(mushi mushi)być zachowana jakaś równowaga :]


To prawda, równowaga polega na oglądaniu zarówno ciężkich serii, przy których ciężko się zrelaksować, jak i serii kosmicznie głupich i perwersyjnych, aby odetchnąć od smutków życia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 17:05, Camelowaty napisał:

1)Pewnie, rzadko takie pomysły się trafiają. Ciekawie by to bło, kupujemy sobie puszke
pepsi albo sprite''a a tu całkiem ładna, młoda dziewczyna przed nami :D


A co jeśli to byłaby puszka Żubra? Stawiałaby się nam czasem? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2009 o 17:05, Camelowaty napisał:

2)Wiesz, nie można też cały czas się faszerować poważnymi seriami, wyobrażasz sobie życie
bez pworót do domu i strzelnia nowego odcinka Asu no yoichi chociażby?
Musi(mushi mushi)być zachowana jakaś równowaga :]


U mnie nie ma równowagi ;D Nie oglądam masakrycznie poważnych serii jak

Spoiler

Air czy ef a tale of melodies

, gdyż zawsze jak pytam się o jakieś anime chcę z dobrym zakończeniem ;]

Sand Wraith
Animebrejker nie działa, ale są dwa inne również dobre (w niektórych przypadkach lepsze) źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 18:52, DEViANCE napisał:

U mnie nie ma równowagi ;D Nie oglądam masakrycznie poważnych serii jak

Spoiler

Air czy ef
a tale of melodies

, gdyż zawsze jak pytam się o jakieś anime chcę z dobrym zakończeniem
;]

To masz troche odwrotnie do mnie, ja najbardziej lubie zakończenia jakby to powiedzieć- neutralne. Ani dobre żeby nie było zbyt słodko, ani złe żeby z tym nie przesadzać. Dlatego takie zakończenie jak np. w Utawarerumono(to niedopowiedzenie) czy Hanbun no Tsuki ga Noboru Sora czy już nie wspominając o będącym arcydziełem zakończeniu Code Geass R2. Bo zarówno dobre jak i złe zakończenia muszą być zrobione sensownie aby dobrze wyszły. Bo np. zakończenie Kanona 2006 jest genialne(sama końcówka jest lepsza niż orginał), a dla porównania to z np. True Teras było słabe w porównaniu do całości, jakby chieli zrobić szczęśliwe wedle pierwotnej idei ale kompletnie nie mieli na to pomysłu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:04, Warrior Within napisał:

będącym arcydziełem zakończeniu Code Geass R2.


No właśnie czasami zdarzają się takie anime jak Code Geass seria druga, w którym zakończenie podoba się. Na przykład z Xam''d

Spoiler

Zakończenie szczęśliwe, podobało mi się, chociaż te ostatnie szczęśliwe chwile mogli rozwinąć na jakieś 2-3 minuty ;]


Różnie to bywa, jednakże preferuję szczęśliwe zakończenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko: ogląda ktoś z was Gintama? Aż głupio się przyznać, że się nie słyszało o tej serii, skoro wyszedł już prawie 110 epizod :P Warte to to? Bo nie mam póki co czego oglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:48, DEViANCE napisał:

No właśnie czasami zdarzają się takie anime jak Code Geass seria druga, w którym zakończenie
podoba się. Na przykład z Xam''d

Spoiler

Zakończenie szczęśliwe, podobało mi się, chociaż
te ostatnie szczęśliwe chwile mogli rozwinąć na jakieś 2-3 minuty ;]


Różnie to bywa, jednakże preferuję szczęśliwe zakończenia.


A tak Code Geass... pytanie tylko brzmi: czy Lelouch koniec końców zginął, czy też nie?

Spoiler

W końcu zabił Imperatora, który miał kod V.V., co by z niego też czyniło nieśmiertelnego, a dalsze posiadanie Geassa można tłumaczyć tym, ze nie był to kod tego, kto przekazał mu Dar Królów - C.C. No i stąd bierze się ta teoria, że kierowcą wozu na samym końcu był Leelouch....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się