Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2009 o 21:36, Alamut napisał:

A tak Code Geass... pytanie tylko brzmi: czy Lelouch koniec końców zginął, czy też nie?

Spoiler

W końcu zabił Imperatora, który miał kod V.V., co by z niego też czyniło nieśmiertelnego,
a dalsze posiadanie Geassa można tłumaczyć tym, ze nie był to kod tego, kto przekazał
mu Dar Królów - C.C. No i stąd bierze się ta teoria, że kierowcą wozu na samym końcu
był Leelouch....


Ja bym powiedział że raczej ta teoria nie jest z tego pokrętnego rozumowania(sam nie jestem pewien o co ci chodzi) tylko z ostatnich słów C.C.

Spoiler

Ale w tym przypadku to niedomówienie sprawdza się perfekcyjnie bo z jednej strony gdyby pokazali że on żyje ta cała świetnie zrealizowana scena śmierci poszła by do piachu, no i samo zakończenie było by jakieś mdłe. A z drugiej strony mi tak jak pwenie wszystkim jest po prostu szkoda Leloucha który poświęcił się dla swojego celu i tylko kilka osób będzie znało prawde o jego ofiarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 18:24, kowboj3 napisał:

Dziewczyna z puszki Pepsi byłaby dość agresywna, bardziej niż Melon ;p Dlatego proponuję
łagodną, zieloną ice tea ;p

Lub jaśminową

Dnia 02.03.2009 o 18:24, kowboj3 napisał:

To prawda, równowaga polega na oglądaniu zarówno ciężkich serii, przy których ciężko
się zrelaksować, jak i serii kosmicznie głupich i perwersyjnych, aby odetchnąć od smutków
życia ;p

Tak, można tak to ująć :D Po prostu co to byłby za świat bez ecchi, bez nawalanek? Zostałyby tylko hentaie i poważne, czyli ze skrajności w skrajność, a tego nie chcemy :]

@Luzac
Chyba raczej Tobie :P hehe, Akikany są z napojów z "vending Machine" jakoś jeszcze piwa w takim nie widziałem :D

@Deviance
Dobra, dobra, bez bzdur i bierz się migiem za

Spoiler

Aira

tak dobrego anime się na bok nie odstawia :)

@Warrior Within
Fakt, CG nie wyobrażam sobie z innym zakończeniem, ale czasem takich nie znoszę, to niedopowiedzenie mnie irytuje, i czekam tylko na kolejną serię. Jednak, np FMA powinien się zakończyć na odc. 50 nie na żadnym filmie - choć raczej było to zagranie w celu zakończenia tego, a poświęcenia FMA2 mandze wyłącznie.

@Forumowicze :)

Code Geas
Spoiler

Lulu myślę że żyje, choć na początku wolałbym żeby bło inaczej to czas na to spojrzeć inaczej. On tak czy siak się poświecił, z tego co wynika z zakończenia tylko 2 ludzi poza nim wie o tym spisku, on stracił wszystko co dla niego było ważne, co kochał, za co walczył. Okrył się hańbą, dał znienawidzić i całe laury jego trudu i poświęcenia zspadły na kogoś innego. Myślę ze nawet jeśli żyje, to Lelouch jest Wielki i zasługuje na odpoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 23:42, MisticGohan_MODED napisał:

Wiadomo już ,że remake DB będzie miał pt. DB Kai :]
No zobaczymy co z tego wyjdzie :] Wiadomo póki co ,że zacznie się od DBZ :]


WAS?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 23:56, Camelowaty napisał:

> Wiadomo już ,że remake DB będzie miał pt. DB Kai :]
> No zobaczymy co z tego wyjdzie :] Wiadomo póki co ,że zacznie się od DBZ :]

WAS?!

http://www.animenewsnetwork.com/news/2009-03-02/toei-confirms-dragon-ball-kai-is-edited-to-follow-manga
hehe xD

A swoją drogą...
SPOILER GUNDAM 00 s2 ep #21

Spoiler

Setsuna ma fajne oczka co nie ? :D Jeśli wiecie o czym mówię xD
I świecą w nocy ! xD Też takie chce :D

Dobrze ,że nena i liu mei ze swoim braciszkiem już padli... w końcu ile można było znosić ich obecność ?

Walka Setsuny z graham weszła w decydujący moment :] Ciekawe czy Graham znowu przeżyje ?
W następnym epie walka o Vedę :D Kolejny epic mass battle się szykuje

Kurcze... ciekawe jak się zachowa teraz Setsuna ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.
Piszę ten post pod wewnętrznym przymusem.
Pytanie kieruję do ludzi którzy widzieli anime ''''Xam''d Lost Memories'''' ,otóż szukam anime podobnego do właśnie tej produkcji,oczywiście nie taką samą.Chodzi mi o podobną tematykę i żeby anime prezentowało pewien poziom.
NGE i Eureka 7 odpada z pewnych osobistych przyczyn.Wiem,że to dość rozległa prośba,bo słabo skorygowałem mą prośbę,lecz myślę,iż wystarczy odrobina kreatywności by na nią odpowiedzieć.
Nie dziękuję z góry,ponieważ to IMO niezbyt grzecznie.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 01:28, Maxtreme napisał:

Dobry wieczór.

Siema ^^

Dnia 03.03.2009 o 01:28, Maxtreme napisał:

Piszę ten post pod wewnętrznym przymusem.
Pytanie kieruję do ludzi którzy widzieli anime ''''Xam''d Lost Memories'''' ,otóż szukam
anime podobnego do właśnie tej produkcji,oczywiście nie taką samą.Chodzi mi o podobną
tematykę i żeby anime prezentowało pewien poziom.

Xam''d nie oglądałem ale według rekomendacji na MAL jest podobne do Last Exile (też nie oglądałem ale seria ta cieszy się dobrą opinią).
Zobacz jeśli chcesz http://myanimelist.net/anime/4177/Xamd:_Lost_Memories

Dnia 03.03.2009 o 01:28, Maxtreme napisał:

Nie dziękuję z góry,ponieważ to IMO niezbyt grzecznie.
Pozdrawiam

Również pozdrawiam ;)

PS: Wyluzuj odrobinkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.03.2009 o 01:39, Kosmitus napisał:

Xam''d nie oglądałem ale według rekomendacji na MAL jest podobne do Last Exile (też nie
oglądałem ale seria ta cieszy się dobrą opinią).

Nie uważasz,że to trochę abstrakcyjne?Swoje pytanie kierowałem do kogoś kto widział tą serię,a ty nie dość,że nie jej nie widziałeś,więc nie możesz docenić jej piękna to jeszcze polecasz mi anime którego również nie widziałeś.Cóż,mimo wszystko to i tak obejrzę to anime,bo lubię eksperymentować,tak jak to było z Xam''dem i dziękuję za pomoc.

Dnia 03.03.2009 o 01:39, Kosmitus napisał:

PS: Wyluzuj odrobinkę :P

Niestety o ''''luzie'''' to ja wiem aż za dużo i staram się to zmienić,gdyż właśnie przez to,że jestem zbyt spontaniczny mam nieprzyjemności w życiu,więc proszę nie wybijaj mnie z mojej ''''nostalgii'''' .
Pozdrawiam i dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl. Z nudów obejrzałem pierwszy odcinek Seto no Hanayome i mimo sesji... oglądałem kolejne. Po prostu zajebisty humor ;] 9/10 co najmniej!

Spoiler

Camelowaty! Humor Green Green przy tym to dno! ;P


Druga sprawa, animebrejker znowu działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 01:56, Maxtreme napisał:

Nie uważasz,że to trochę abstrakcyjne?Swoje pytanie kierowałem do kogoś kto widział tą
serię,a ty nie dość,że nie jej nie widziałeś,więc nie możesz docenić jej piękna to jeszcze
polecasz mi anime którego również nie widziałeś.

Może i nie oglądałem Last Exile ale nie polecam ci tej serii w ciemno, gdybym jej w ogóle nie znał to bym o niej nie pisał. Już parę razy o tym tytule było wspominane w tym temacie, czytałem też recenzję na Tanuki ( http://anime.tanuki.pl/strony/anime/15-last-exile/rec/15 ) więc nie jest tak że polecam ci coś o czym słyszę po raz pierwszy. Sam zresztą mam zamiar tę serię wcześniej czy później zobaczyć.

Dnia 03.03.2009 o 01:56, Maxtreme napisał:

Cóż,mimo wszystko to i tak obejrzę to
anime,bo lubię eksperymentować,tak jak to było z Xam''dem i dziękuję za pomoc.

Proszę, życzę miłoego oglądania :)

Dnia 03.03.2009 o 01:56, Maxtreme napisał:

Niestety o ''''luzie'''' to ja wiem aż za dużo i staram się to zmienić,gdyż właśnie przez
to,że jestem zbyt spontaniczny mam nieprzyjemności w życiu,więc proszę nie wybijaj mnie
z mojej ''''nostalgii'''' .

Takie popadanie ze skrajności w skrajność chyba też nie jest dobre, co? No ale w porządku, rób jak uważasz bo mnie to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 10:05, Camelowaty napisał:

Ja tam lubie i to i to xD

Jakbym kase miał to bym lubił też... no nic, pozostają mi sPCtowione konsolowe gierki ^^

Dnia 01.03.2009 o 10:05, Camelowaty napisał:

Taak, i w ogóle czy potrzeba go wyciągaa? Kupi sie taniej, nowy , wymieni kure, czy krowe.

Córke w najgorszym wypadku i będzie, co nie :-P

Dnia 01.03.2009 o 10:05, Camelowaty napisał:

Ta, ma to sens. Ciekawe czy Kubo te? o tym wie czy wymyśli3 to sobie inaczej xD

Taaa czasami ciężko wykombinować co tam autorowi do głowy strzeli, dlatego lubię Naruto, u Kishimoto świat jest w miarę uporządkowany.

Dnia 01.03.2009 o 10:05, Camelowaty napisał:

Gdy Puściak Cie zje sam stajesz sie pustym, trafiasz jeśli sie nie myle, do Hueco Mundo

Taka agrafka... widać coś przegapiłem bo byłem przekonany że Pustak jak zjada dusze to ją w siebie "asymiluje" i czyni częścią siebie. Swoją drogą w ogóle nic nie było o Piekle wspomniane, ciekawe jak to z nim jest.

Dnia 01.03.2009 o 10:05, Camelowaty napisał:

Te, Ty tak sobie nie spoileruj xD

Ale ja luuuubie se spoilerować XD No co ja poradzę że lubię się dowiadywać o różnych rzeczach, zresztą często to podnosi radochę z czytania/oglądania bo nie moge sie doczekać jakiegoś konkretnego wydarzenia :-)

Dnia 01.03.2009 o 10:05, Camelowaty napisał:

BANKAI!

BANKAI Spin! Senbonsuzakuradite

Dnia 01.03.2009 o 10:05, Camelowaty napisał:

Taa, kiedyś przypadkiem na taką trafi3em, to ju? wole po polsku...

Nienie mi chodzi o to jak w anime z oryginalną ścieżką dźwiękową japońscy seiyuu wypowiadają angielskie słówka, tożto kaleczenie języka T_T Nazywają to chyba Engrishem

Dnia 01.03.2009 o 10:05, Camelowaty napisał:

Love Hina Christmas, czy jakoś tak, sobie obejrzyj, to akurat jest fajne :)

W Again z nowych postaci pojawiła się tylko

Spoiler

Kanako ninja-kameleon siostra Keitaro. Swoją drogą skończyłem właśnie czytać Love Hina... manga jest kompletnie zakręcona XD I wiesz... czuć w mandze często to tempo, to zasuwanie na złamanie karku gdy się gdzieś śpieszą/gdy jedno z nich ucieka/gdy nawzajem na siebie polują. Naprawdę przez sporą część mangi siedziałem dosłownie na skraju fotela trzęsąc się z podekscytowania i szybko zmieniając strony chcąc wiedzieć co się dalej dzieje. Tak btw. jeśli chodzi o Badassnięcie Keitaro to jest zarówno zawiedziony jak i szczęśliwy. Wyczytałem że Keitaro niby staje się dużo bardziej odpowiedzialny, zdolny i takie tam i trochę się bałem bo pisali że to Nie Ten Keitaro, ale to bzdet normalnie XD Po powrocie ze Stanów to Nadal Ten Sam Keitaro, trochę ulepszony, prawda, ale dalej tej sam, już pierwszego dnia zbiera łomot od Naru i kończy w łóżku XD A potem robi się coraz weselej. Jeśli o zawiedziony chodzi to... no cóż miałem nadzieję że będzie totalnie wymiatał i w ogóle... ale jednak jestem bardziej szczęśliwy niż zawiedziony. Końcówka naprawdę doprowadziła mnie na skraj nerwicy, gdy Naru próbowała mu zwiać twierdząc że to przez nią jest nieszczęśliwy i tak dalej... chwała panu jakoś doszli do szczęśliwego zakończenia bo jakby nie... no normalnie zastosowałbym metody Kanako "Znoakutuj, zwiąż zaciągnij" na Naru. Ta dziewczyna w "Kilka Lat Później" jest naprawdę urocza ^^ Normalnie wykapana żeńska Keitaro, hehe chce zostać taka jak Naru, ale mam paskudne przeczucie że skończy jak Keitaro... nie żeby to było coś złego XD Uśmiałem się gdy Shinobu ujawniła że Motoko pisze romanse, a ten który wyciągnęła, o swordwoman porywającej pana młodego BOSKIE! Ech, dobra to będzie chyba tyle, teraz chyba powoli wracam do Rosario+Vampire.

Dnia 01.03.2009 o 10:05, Camelowaty napisał:

Dlaczego zosta3 wykopywany, co zobaczy3 ?e tak konczy3? :D

Hmm w sumie masz rację, trzeba by dokonać porządnych obliczeń i bilansu ból vs. przyjemność. Z drugiej strony on to widział/dotknął przez tak krótką chwilę że zazwyczaj nie miał czasu się nacieszyć ^^;

20090303131845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 13:34, Hubi Koshi napisał:

Jakbym kase miał to bym lubił też... no nic, pozostają mi sPCtowione konsolowe gierki
^^

Wiesz, może brzmię jakbym ja ją miał, ale prawda traka ze zbierać po prostu trza :(

Dnia 03.03.2009 o 13:34, Hubi Koshi napisał:

Córke w najgorszym wypadku i będzie, co nie :-P

Hahahahaha, taa i jeszcze 10 wilbłądów xD

Dnia 03.03.2009 o 13:34, Hubi Koshi napisał:

Taaa czasami ciężko wykombinować co tam autorowi do głowy strzeli, dlatego lubię Naruto,
u Kishimoto świat jest w miarę uporządkowany.

Uporządkowany, ale u Kubo jest to coś, ta taka.. psychodelia? Znaczy ta kreska. Dlatego lubię również pierwszy film, z tymi białymi duszami, które budzą niepokój większy niż menosi ze względu na chociażby wszechobecną biel(w Japonii kolor śmierci jakby kto nie wiedział ;) )Albo jeszcze Espada nr. 5, no przecież on jest świetny.

Dnia 03.03.2009 o 13:34, Hubi Koshi napisał:

Taka agrafka... widać coś przegapiłem bo byłem przekonany że Pustak jak zjada dusze to
ją w siebie "asymiluje" i czyni częścią siebie. Swoją drogą w ogóle nic nie było o Piekle
wspomniane, ciekawe jak to z nim jest.

Fakt, chyba jest to po prostu kraina Pustych(a może ziemia :D)

Dnia 03.03.2009 o 13:34, Hubi Koshi napisał:

Ale ja luuuubie se spoilerować XD No co ja poradzę że lubię się dowiadywać o różnych
rzeczach, zresztą często to podnosi radochę z czytania/oglądania bo nie moge sie doczekać
jakiegoś konkretnego wydarzenia :-)

Rozumiem rozumiem xD ale czasem chyba żal trochę w dołku ściska nie? :)

Dnia 03.03.2009 o 13:34, Hubi Koshi napisał:

BANKAI Spin! Senbonsuzakuradite

KA!
ME!
HA!
ME!
......
HAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!

Dnia 03.03.2009 o 13:34, Hubi Koshi napisał:

Nienie mi chodzi o to jak w anime z oryginalną ścieżką dźwiękową japońscy seiyuu wypowiadają
angielskie słówka, tożto kaleczenie języka T_T Nazywają to chyba Engrishem

Hehe, czyli zwroty typu SENKJUU xD
Love Hina

Spoiler

Cieszę się że przeczytałeś, i że również CI się podobało :) Chłopie, dobrze wiem o co Ci chodzi, najbardziej byłem poirytowany w dwóch momentach, z tą zasraną opuszcza częscią Hinata Inn, co musieli złamać zaklęcie(ale jaka ulga kiedy wreszcie do cholery się pocałowali! Wręcz miałem ochotę krzyczeć, BRAWO NARU!)i gdy Kaolla chciała z Keitaro księcia zrobić. ACHA! Jeszcze gdy ten kretyn nie poczekał na wyniki i uciekł na wyspę, miałem już taką ochotę mnu narąbać, że to bajka! Albo gdy Seta porwała tuż z przed Toudai Keitaro. Jest to naprawdę najlepsza manga jaką czytałem, dokładnie tak jak mówisz, cały czas czuć tempo akcji, postaci są żywe i fabuła zakręcona tak genialnie że w rezultacie otrzymujemy kawał porządnego scenariusza, moje ohy i ahy dla LH mogłyby jeszcze potrawać, ale już sam wiesz jak jest xD Tak, Keitaro to Keitaro, a Naru pozostanie Naru, co z resztą widać w zakończeniu.
Jedną z moich ulubinych postaci jest Sara, nie wiem dlaczego, ale po prostu uwielbiam tą postać :D
PS. NIe wiem czy zauważyłeś pod koniec mangi na weselu jest tam między innymi siostra Naru, która jak wiesz w anime się bardzo szybko pojawiła :D

Dnia 03.03.2009 o 13:34, Hubi Koshi napisał:

Hmm w sumie masz rację, trzeba by dokonać porządnych obliczeń i bilansu ból vs. przyjemność.
Z drugiej strony on to widział/dotknął przez tak krótką chwilę że zazwyczaj nie miał
czasu się nacieszyć ^^;

Ale to się wydarzyło tlye razy, że raczej z zapamiętaniem nie ma problemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 14:27, Camelowaty napisał:

Wiesz, może brzmię jakbym ja ją miał, ale prawda traka ze zbierać po prostu trza :(

Znam ten ból, znam ten ból T_T Na nową (i to z BARDZO niskiej półki, do tego przestarzałą) kartę graficzną musiałem nieco czasu zbierać, ale przynajmniej Cywilizacja 4 mi dobrze chodzi :-]

Dnia 03.03.2009 o 14:27, Camelowaty napisał:

Hahahahaha, taa i jeszcze 10 wilbłądów xD

E tam u nich wielbłądów to pewnie u nas jak komarów w lecie, używają ich pewnie jako drobnych :-]

Dnia 03.03.2009 o 14:27, Camelowaty napisał:

Uporządkowany, ale u Kubo jest to coś, ta taka.. psychodelia? Znaczy ta kreska. Dlatego
lubię również pierwszy film, z tymi białymi duszami, które budzą niepokój większy niż
menosi ze względu na chociażby wszechobecną biel(w Japonii kolor śmierci jakby kto nie
wiedział ;) )Albo jeszcze Espada nr. 5, no przecież on jest świetny.

Chodzi ci o Nnoitrę ?? Sam nie wiem, taki jakiś psychopata bez polotu jak dla mnie, rąbie ludzi z powodu kompleksu niższości, którego się nawabił służąc pod Neliel, ja tam dużo bardziej wolę Ken-chana, czysta, niczym nie skażona psychopatyczna żądza mordu ^^ Chociaż gdy walczył z Nnoitrą i wziął miecz w obie łapy to czułem się taki jakiś... oszukany "Co !? Jak weźmie w obie ręce do dostaje uber-powera ?? Co to ma być ??" No zwyczajnie nas Kubo Tite zrobił w bambuko, ja tu się spodziewałem Shikai albo czegoś takiego, a tu co ?? Miecz w obie łapy... no słów szkoda. Ale potem i tak był absolutnie świetny jak przerobił Nnoitrę na mielonkę.

Dnia 03.03.2009 o 14:27, Camelowaty napisał:

Fakt, chyba jest to po prostu kraina Pustych(a może ziemia :D)

Neee to raczej jakaś totalnie inna kraina, na pewno nie jest to część SS... tak mi się przynajmniej wydaje to zapewne jakiś inny wymiar tak jak SS albo Hueco Mundo.

Dnia 03.03.2009 o 14:27, Camelowaty napisał:

Rozumiem rozumiem xD ale czasem chyba żal trochę w dołku ściska nie? :)

Czasami i owszem i owszem, ale nie aż tak często.

Dnia 03.03.2009 o 14:27, Camelowaty napisał:

KA!
ME!
HA!
ME!
......
HAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!

GI GA SLAVEEE... (Źle rzucony przez Linę i cały Wszechświat ulega unicestwieniu :-3 Przebij to)

Dnia 03.03.2009 o 14:27, Camelowaty napisał:

Hehe, czyli zwroty typu SENKJUU xD

Mniej więcej, ech cała masa tych słówek jest... chociaż niekiedy całkiem fajnie niektóre brzmią.

Dnia 03.03.2009 o 14:27, Camelowaty napisał:

Love Hina

Spoiler

Cieszę się że przeczytałeś, i że również CI się podobało :)


Oj tak, podobało się :-]

Spoiler

Swoją drogą zaliczyłem totalną glebę gdy Motoko raz stwierdziła że Naru nie musi się bać bo Motoko nie spróbuje go jej odebrać... ale jeśli chciała by żeby ona (Motoko została jego kochanką) no to... hehehehe Nie ma co Motoko-chan się porządnie zmieniła :-] Swoją drogą strasznie polubiłem tą starszą (i kształtniejszą) Shinobu-chan, Raaany jak ona wyładniała przez tych parę lat. Heh taaa klątwa tej ruiny niezgorzej namieszała (chociaż czy możemy ją nazwać klątwą ?? Gdyby Naru i Keitaro się tam znaleźli to... ohoho) Anyway, w porównaniu do tego co było w anime to manga dosłownie wyleciała przez dach XD Ten pościg i wszystko z nim związane to był autentyczny majstersztyx, aż się dziwię że się armia nie przyłączyła... chociaż Suu pewnie i tak wyciągnęła by jakiegoś Mecha-Tama 3.5 w postaci ciężkiego czołgu anty-grawitacyjnego i by wszystko zamiotła. Scena pocałunku była naprawdę piękna, w anime mi się bardzo podobała, najpierw to histeryczne "Kocham cię, kocham cię, zaskarż mnie, ale kocham cię", a potem ten łagodny czuły pocałunek gdy Keitaro upadł na tą poduszkę (mówię o anime) naprawdę słodka scena ^^ A reakcja reszty warta jakiejś nagrody XD Swoją drogą strasznie mnie zirytowało gdy Los DWA RAZY odebrał im szansę na zrobienie "Tego". Szczególnie za drugim razem gdy Naru była już naprawdę zdesperowana "Quickly! Make me happy!". Chyba się wybiorę do Japonii i odbędę z autorem Poważną rozmowę. Czysty Sadyzm normalnie. Cóż osładza mi mój gniew fakt że przez te parę lat potem na pewno mięli okazję nadrobić zaległości :-3 Heh ucieczka na wyspę to pomysł godny długich sesji z Dominatrix Naru (hehe ten jej ubiór z czapką "DEATH" był naprawdę uroczy :-]) Heh nie spodziewałem się że Mutsubi-san uratuje sytuację... swoją drogą ta kobietka to chyba druga (po Setcie) najbardziej BADASS postać w całej mandze XD "Słabowita" też mi coś, ta dziewczyna przeżywa zderzenia z samochodami na codzień XD Wiesz tak sobie myślałem i doszedłem do wniosku że Seta, Keitaro i Mutsubi należą do jakiegoś oddzielnego podgatunku Super-Ludzi XD Tyle że nadludzką wytrzymałość i zdolność przeżycia okupili gapostwem i absolutnym brakiem zrozumienia dla normalnego świata. No to już swoją drogą wiesz kto jest moją ulubioną postacią :-] Seta-SAN, na początku podchodziłem do niego z lekką rezerwą (ostatecznie stał między Naru i Keitaro), ale już jego pierwsze pojawienie się w anime (gdy dostarczał bilecik egzaminowy Keitaro) od razu mnie do niego przekonał XD Jego styl jazdy... no prowadzenia dowolnego pojazdu jest po prostu Mistrzowski. Oż... chyba się trochę rozpisałem ^^;
Heh Taaa zakończenie było piękne ^^ Naru jednak, mimo całej swej szlachetnej i cudownej otoczki nadal była "God-Hand" Naru.

Heh w sumie zawsze gdy przywalała Keitaro mruczałem sobie "God-Hand" W AMV Hell 4, był jeden kawałek właśnie o Love Hina gdzie Naru kopie tyłek Keitaro, a jako tło muzyczne była muzyka z gry God Hand, tak jakoś się ta muzyczka do mnie przyczepiła ^^ Oooo tutaj to masz 7:22
http://www.youtube.com/watch?v=GmpMgLm3D8c
No, ale przyznaj czyż Naru nie zasługuje na pseudonim "God Hand" ??

Dnia 03.03.2009 o 14:27, Camelowaty napisał:

Ale to się wydarzyło tlye razy, że raczej z zapamiętaniem nie ma problemu :D

Sugerujesz że wiedza o wdziękach dziewczyn jest zakodowano w Keitaro niczym odruch warunkowy ?? Jego ciało już tyle razy tego doświadczyło że potrafi automatycznie wszystko odtworzyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2009 o 15:23, Hubi Koshi napisał:

GI GA SLAVEEE... (Źle rzucony przez Linę i cały Wszechświat ulega unicestwieniu :-3 Przebij
to)

JA Ci na to: My name is Suzumiya, Haruhi Suzumiya, eat this :D
Widzę że nasza rozmowa może się ciągnąć jeszcze długo, pisz jak Będziesz :)
3999710

PS. Zwłaszcza teraz gdy zaczęliśmy temat Love Hiny :D

A to apropos BLicza
http://www.youtube.com/watch?v=zGg2D75Fq64&feature=channel_page

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może pojęcie, co jest napisane na screenach pod koniec Kotomi Route, przed Epilogiem ? Gdy pojawia się seria CG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka... A oglada ktoś Naruto Shippuuden?? bo widze ze jakies tematy sa takie ktorych ja nie znam... pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 22:06, Warrior Within napisał:

Ja bym powiedział że raczej ta teoria nie jest z tego pokrętnego rozumowania(sam nie
jestem pewien o co ci chodzi) tylko z ostatnich słów C.C.

Spoiler

Ale w tym przypadku to niedomówienie
sprawdza się perfekcyjnie bo z jednej strony gdyby pokazali że on żyje ta cała świetnie
zrealizowana scena śmierci poszła by do piachu, no i samo zakończenie było by jakieś
mdłe. A z drugiej strony mi tak jak pwenie wszystkim jest po prostu szkoda Leloucha który
poświęcił się dla swojego celu i tylko kilka osób będzie znało prawde o jego ofiarze



Nie będę dokładnie tłumaczył jeszcze raz, bo rzeczywiście jak o niej z kolegami usłyszeliśmy to też trochę potrzebowaliśmy żeby załapać a i tak się jeszcze trochę kłóciliśmy ^^ W każdym razie, z jednej strony chętnie dowiedziałbym się prawdy, ale z drugiej strony prysnąłby cały urok zakończenia :D Więc niech będzie jak jest, w każdym bądź razie jedno z lepszych animek jakie widziałem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się