Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2009 o 13:48, Wintesun napisał:

Spojlery Claymore 89

Spoiler

Isley dalej walczy z Abbysal Feeders. Tymczasem nasze bohaterki rokminiają tajemnice
pożeraczy. Okazuje się że wcale nie jest tak prosto je pokonac, co więcej, zyskują one
wiedze i doświadczenie jak walczyć z Isleyem. Okazuje się że Isley nie bez powodu przybiera
postac człowieka i ukrywa się w miastach. To wszystko po to by ominąć pożeraczy Abbyserów.
Wyglada na to iż organizacja wreszcie wynalazła sposób jak sobie poradzic z wielką trój...
o przepraszam, dwójką. Dietrih informuje Helen i Deneve iż prawdopodobnie organizacja
tworzy juz kolejne demony które miałyby zaatakowac Riful. W kolejnych scenach Isley przegrywa
i zaczyna byc jedzonym... W swoich ostatnich scenach odkrywa troche prawdy o tym, co
stało się z Rakim oraz Priscillą, dlaczego razem podróżują. Chciałby przetrwać choc trochę
dłużej... Tymczasem organizacja rozmawia o "niekreślonej grupie wojowników". Organizacja
wysyła swoje (czy oby na pewno?) najpotężniejsze wojowniczki do walki z Riful - Alicie
i Beth. Aha, wreszcie mogliśmy zobaczyć gołe biusty ( co prawda żywych trupów, ale zawsze).



Powiem tyle:

Spoiler

Cholernie mi szkoda Isleya... Jeden z sympatyczniejszych szwarccharakterów, a na dodatek całkiem honorowy wojownik, który chyba nie zasłużył na taka śmierć - najgorszy ten ostatni Feeder, który zżera ma twarz... brrr :/ Z misji Alicji i Beth na pewno wyniknie to czego chce Riful - nowy Abyssal One, który powstanie z połączenia Rafaeli i jej siostry. Co do nagich biustów - nekrofile na pewno się ucieszą



NOWY CHAPTER GANTZA
Spoiler

Inaba i dziadek (prawdopodobnie) nie żyją. Staruszek kończy tak jak żył - z powyrywanymi kończynami. Akcja w słonecznej Italii przybiera coraz mroczniejszy wydźwięk, a o reszcie teamu nie można powiedzieć żeby dawali sobie radę. Ciekawe co porabia Nishi, który tradycyjnie gdzieś zniknął?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 20:16, Alamut napisał:

NOWY CHAPTER GANTZA

Spoiler

Wreszcie Inaba zginął. Nie lubiłem go od początku gdy pomagał Izumiemu zabić Kojime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polonia 1 to cóż... kanał istniejący chyba do dzisiaj, puszczający głównie telezakupy. Zaczął nadawanie w roku 1993. W historii wsławił się tym, że puścił kilka serii anime(z tego co kojarze, ośmiominutowce pokroju Popeye''a czy Królika Bugsa również). Za wiele nie mogę Ci powiedzieć, gdyż mimo wszystko miałem przez dłuższy czas zrazę do włoskiego dubbingu i polskich lektorów za którymi raczej nie przepadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 20:27, Fouton napisał:

Spoiler

Wreszcie Inaba zginął. Nie lubiłem go od początku gdy pomagał Izumiemu zabić Kojime


Spoiler

Drętwa postać, a już najbardziej lamerski był motyw jego seksu z onim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 19:28, DEViANCE napisał:

Na Polonii 1 pamiętam, że coś leciało... Coś o dinozaurach? :D


O dinozaurach to na rtl7 było xD Tkaie zmutowane dobre i złe i jeszcze był Denver grający na gitarze jak Angus Young z AC/DC ale to nie anime xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

OMFFFFFFFFFFFFFFFFFFG!!!!!!!!!!!!!!!



Oto czego się dowiedzieliśmy z marcowego numeru Newtype w którym miały się pokazać informacje o 2 sezonie Melancholy of Haruhi Suzumiya.
+ 2 sezon maiał być nazwany “Suzumiya Haruhi no yuutsu new animation”
+ Melancholy of Haruhi Suzumiya znajduje się na szczycie przeglądu wiosennych serii zaraz nad Hagarenm Shangri-La i K-ON!
+ Artykuł mówi, że Melancholy of Haruhi Suzumiya zostanie wyemitowane w kwietnium ale precyzuje czy chodzi o 1 czy 2 sezon
+ Artykuł wspomina, że nowa seria będzie mieć tą samą obsadę co sezon 1… i zawiera grafikę z Disappearance of Haruhi Suzumiya (4 tom noveli)

Takemoto Yasuhiro jest oznaczony jako „asystent przywódcy brygady”, a to posada związana z 2 sezonem – w 1 serii pracował tylko przy 1 odcinku i nie był reżyserem.

Stacja J-cast, która tuż po opublikowaniu zapowiedzi numeru jasno stwierdziła, że to jedynie powtórka emisji 1 sezonu (więcej w poprzednich newsach) …zedytowała swoje wpisy… które brzmią równie tajemniczo jak cały artykuł w Newtype… i nie można już jasno stwierdzić, że to jedynie powtórka… czyżby jednak…

Co nam pozostaje poza nie odpartym uczuciem, że zostaliśmy strolowani*? Otóż pozostają nam następujące możliwości:

1. Zostanie wyemitowana 1 seria i od razu po niej 2
2. Powtórka 1 sezonu w wmontowanymi nowymi odcinkami
3. W kwietniu mimo wszystko zostanie wyemitowany 2 sezon
4. Zostanie wyemitowana tylko powtórka i nie będzie 2 sezonu

Co najdziwniejsze wszystkie te możliwości są realne… znając to studio, samą Haruhi i biorąc pod uwagę całe to zamieszanie… obstawiałbym 2 opcję… ale najchętniej widziałbym 3…

*O uczuciu całkowitego zagubienia nie wspomnę
(inf z anime info)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 20:49, Alamut napisał:

> NOWY CHAPTER GANTZA
>

Spoiler

Wreszcie Inaba zginął. Nie lubiłem go od początku gdy pomagał Izumiemu zabić
Kojime


Spoiler

Drętwa postać, a już najbardziej lamerski był motyw jego seksu z onim :/


A ja się popłakałem... ze śmiechu oczywiście :D "There are some who are destined never to be heroes" +

Spoiler

wielka stopa rozgniatająca kolesia(to chyba najgłupsza śmierć jaka może człowieka spotkać podczas walki z demonem;)

przekomiczna kombinacja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 01:09, Ledoke napisał:

A ja się popłakałem... ze śmiechu oczywiście :D "There are some who are destined never
to be heroes" +

Spoiler

wielka stopa rozgniatająca kolesia(to chyba najgłupsza śmierć jaka
może człowieka spotkać podczas walki z demonem;)

przekomiczna kombinacja xD


Też prawda ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2009 o 17:15, Camelowaty napisał:

Właśnie wizytując na Twoim gieesie odkryłem, że gdy byłem mały i tyci to oglądąłem slayers!

Ach, AMV Lina has a Demon Heart - uwielbiam go ;)

Dnia 04.03.2009 o 17:15, Camelowaty napisał:

Cłohpaki i Dziewczyny! Na czym to to leciało w polskiej telewizji?

Tak jak pisał Hubi, na RTL 7 to leciało. Problem w tym że ja tego kanału nie miałem T_T dlatego teraz sobie postanowiłem sprawdzić co to :)

Dnia 04.03.2009 o 17:15, Camelowaty napisał:

Poznałem że to widziałe mpo zielonym gostku i blądasie, muszę to sobie odświeżyć

Ja właśnie drugą serię oglądam ;) Ogląda się naprawdę fajnie :) Drużyna Liny jest naprawdę sympatyczna, można się sporo pośmiać a i ciekawe starcia i poważniejsze motywy też występują.
GIGA SLAVE!!! ^^

Dnia 04.03.2009 o 17:15, Camelowaty napisał:

PS. Ten zielony to nie bł przypdakiem pod wpływem jakiegoś zaklecia czy czegoś takiego?

Tak jest :) Nie lubił tego i chciał się odczarować ale mimo wszystko było to bardzo przydatne bo ciężko go było zranić.


BTW: O tych dinozaurach to coś chyba na Polonii leciało. Dinojeźdźcy chyba się to nazywało. Pamiętam że przywódca tych złych miał Tyranozaura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 17:48, Alamut napisał:

Fajny serial ^^ A pamięta ktoś coś takiego jak "Thunder Cats"?

Niestety nigdy nie miałem okazji go sobie obejrzeć :-/ Jeśli mam być szczery to chyba moimi ulubiony serialami były ExoSquad - niczego sobie opowieść o wojnie z użyciem Pancerzy Wspomaganych to było naprawdę coś więcej niż zwyczajna "kreskówka" ludzie ginęli i w ogóle. Heh nawet sobie ten serial niedawno re-watchnąłem i muszę przyznać że nawet po tylu latach nadal się go ciekawie ogląda. Druga to chyba Bionic Six, heh od tego (i Robocopa) zaczęła się chyba moja fascynacja cyborgami :-]

==============>Kosmitus
Ano kiedyś byliśmy dzieciakami i łatwo nam było zaimponować, teraz po tych wszystkich Macrossach, Gundamach, Guren-Lagannach twórcy muszą się nieźle wysilić by choćby wywołać u nas zainteresowanie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe chodziło mi o to, że ktoś jeźdźił na dinozaurach tylko o to, że były to humanoidlane dinozaury :D mówiły i walczyły między sobą :D
A pamiętacie to:
http://www.youtube.com/watch?v=M0BzBFWt8V8&feature=related


Hej a jak nazywało się to to co w kosmosie walczyli i ludzie potrafili się w tkaie roboty zamieniać, do tego walczyli z obcymi z innej planety. Cholender jak to sie zwało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 18:02, Camelowaty napisał:

NIe chodziło mi o to, że ktoś jeźdźił na dinozaurach tylko o to, że były to humanoidlane
dinozaury :D mówiły i walczyły między sobą :D

Chodzi ci o Dinosaucers
http://www.youtube.com/watch?v=zjhJSD8RU4k
Czy może Extreme Dinosaurs ??
http://www.youtube.com/watch?v=SqgJ6wzSW8k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 18:06, Hubi Koshi napisał:

Chodzi ci o Dinosaucers
http://www.youtube.com/watch?v=zjhJSD8RU4k
Czy może Extreme Dinosaurs ??
http://www.youtube.com/watch?v=SqgJ6wzSW8k


Extreme Dinosaucers xD
Ja pierdziele, ale to była kaszana, pamiętałem to inaczej :D
Załuję, że młodszym będąc nie doceniałem Kleszcza, a teraz juz go w TV nie ma :(

@Luzac
Dokładnie! Teknoman xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 18:09, Camelowaty napisał:

Załuję, że młodszym będąc nie doceniałem Kleszcza, a teraz juz go w TV nie ma :(

Może się jeszcze gdzieś po Jetxie pałęta, pamiętam ze tak z dwa trzy lata temu chyba jeszcze był. Ale Kleszcz to był naprawdę świetny :-] Uwielbiałem ten serial za totalnie zryte poczucie humoru no i oczywiście uwielbiałem samego Kleszcza "ŁYYYCHAAA!"

Dnia 05.03.2009 o 18:09, Camelowaty napisał:

Dokładnie! Teknoman xD

A Sio, Apage, AKYSZ! Nie Teknoman tylko Tekkaman. Teknoman to ocenzurowana, zmasakrowana i w ogóle masakrycznie paskudna podróbka Tekkamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 17:58, Hubi Koshi napisał:

Jeśli mam być szczery to chyba
moimi ulubiony serialami były ExoSquad - niczego sobie opowieść o wojnie z użyciem Pancerzy
Wspomaganych to było naprawdę coś więcej niż zwyczajna "kreskówka" ludzie ginęli i w
ogóle.

Przyjemnie się to oglądało ^^

>Heh nawet sobie ten serial niedawno re-watchnąłem i muszę przyznać że nawet po

Dnia 05.03.2009 o 17:58, Hubi Koshi napisał:

tylu latach nadal się go ciekawie ogląda. Druga to chyba Bionic Six, heh od tego (i Robocopa)
zaczęła się chyba moja fascynacja cyborgami :-]

Bogowie... Bionic Six jakie to stare xD Najlepszy był Glove i zreformowany Dr Scarab jak stał się jeszcze bardziej zły ^^ Było też jeszcze takie prastare anime Captain Future... A zna ktoś może taką kreskówkę, nie pamiętam tytułu, o policjantach przyszłości, kojarzę tylko że był pośród nich jeden wąsaty z cybernetyczna ręką i wilczurem, też chyba zmodyfikowanym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się