Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2006 o 01:19, Ledoke napisał:

> ja się nią zainteresowałem tylko dlatego że tu o tym nawijali.
To tak jak ja ;) wiec chyba jednak powinienem "panom spilerom" podziekować ;p


ja poczatkowo nie dawalem zadnych spoilerow tak samo jak Latniak
to Hubi Koshi zaczal nimi rzucac dookola :P

OP juz pojutrze, a nastepny chapter FMA juz 12 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:28, JaMES` napisał:

to Hubi Koshi zaczal nimi rzucac dookola :P

W porządku jestem winny, straszliwie winny, a najbardziej winny jest mój entuzjazm :-]. Jednak nie mam żadnego poczucia winy, pójde choćby na ścięcie z podniesioną głową :-]
Yay ja sie już nie moge doczekać nowego chaptera OP, jeśli będą tak dalej się ciągnąć niespodzianki w One Piece to kto wie kto wie, może Nami okaże się córką lub wnuczką jednego z Pięciu Starców :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 20:42, Hubi Koshi napisał:

Yay ja sie już nie moge doczekać nowego chaptera OP, jeśli będą tak dalej się ciągnąć niespodzianki
w One Piece to kto wie kto wie, może Nami okaże się córką lub wnuczką jednego z Pięciu Starców
:-]


lol ;)

BTW czyta tu ktoś prócz mnie FMA na bierząco?
albo xxxHolic? Tsubase? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie(miejmy nadzieje że jakieś tu zaglądają) i Panowie nastał nam RAW Day, a właściwie Raw Evening. Zgodnie z tym co twierdzą na MangaHelpers wyszły dzisiaj
One Piece chapterek 433 (IMPREZA, tylko co tam Ao Kiji robi)
Bleach chapterek 250
oraz takie cóś co się zwie
ES21 chapterek 208
No i coś sportowego Prince of Tennis chapterek 323
Naruto niestety nie ma przykro mi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:24, Hubi Koshi napisał:

Panie(miejmy nadzieje że jakieś tu zaglądają) i Panowie nastał nam RAW Day, a właściwie Raw
Evening. Zgodnie z tym co twierdzą na MangaHelpers wyszły dzisiaj
One Piece chapterek 433 (IMPREZA, tylko co tam Ao Kiji robi)


IMPREZKA :) Gdybyś przeczytał wątek z release''ami do końca to byś znalazł link do translacji i skanlacji, troche rozjaśnia sprawe... no i mamy jakieś nowe morze (ocean, ląd) o bardzo ambitnej nazwie - "Nowy Świat"

Dnia 02.11.2006 o 22:24, Hubi Koshi napisał:

Bleach chapterek 250


Co to ja już mówiłem...aaa, już pamietam: NIC Się nie dzieje ! :)

Dnia 02.11.2006 o 22:24, Hubi Koshi napisał:

oraz takie cóś co się zwie
ES21 chapterek 208


Eye-Shield 21 - również sportowe cóś, nie przepadam

Dnia 02.11.2006 o 22:24, Hubi Koshi napisał:

No i coś sportowego Prince of Tennis chapterek 323


Dnia 02.11.2006 o 22:24, Hubi Koshi napisał:

Naruto niestety nie ma przykro mi:-P

Czy ja wiem, czy tak przykro. Może za tydfzień będzie podwójne wydanie z super hiper extra wymyślonym nowym jutsu Naruto, którym skopie tyłki Akatsuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 23:49, Latniak napisał:

IMPREZKA :) Gdybyś przeczytał wątek z release''ami do końca to byś znalazł link do translacji
i skanlacji, troche rozjaśnia sprawe... no i mamy jakieś nowe morze (ocean, ląd) o bardzo ambitnej
nazwie - "Nowy Świat"

Mnie tam szczerze mówiąc powalił ten motyw z BattleShipami przepływającymi przez Calm Belt, tak więc są jednak okręty w One Piece, które mają własny napęd. No i nie można zapomnieć o tym genialnym sposobie maskowania przeciw Sea Kingom, które wynalazł ten doktorek tyle że... czy tego samego nie użył Tom by zabezpieczyć torów SeaTraina ?? No i jeszcze jedna sprawa, coś mi się tu nie zgadza. Zrobiłem sobie niedawno powtórkę z odcinków w których Garp bierze pod opiekę Cobyego i Helmeppo i tam w gazecie, którą czytała Nami było zdjęcie tych dwóch i komentarz że po przebyciu Reverse Mountain niektórzy młodzi Marines byli nieco przerażeni. Z kolei w chapterku 433 Coby przyznaje że nigdy nie przebyli Odwróconej Góry. Wyczuwam to jakąś małą niespójność fabularną :-P
Jak już przy tym jesteśmy. Pamiętasz ADMIRAŁA Nelsona Royala, tego z filler arca między Loguetown a przebyciem odwróconej góry. Tego, który polował na Sennenryu i zatrudnił tego Okama tfu Kama Kama Fruit Usera Erica do pomocy?? Otóż JAKIM CUDEM ten facet mógł być Admirałem Marines, jakim cudem mógłby być równy Ao Kijiemu no i przede wszystkim podobno tytuł Admirała mogą mieć tylko 3 ludzie jednocześnie. To by znaczyło że Nelson to albo Yellow Monkey, albo moooocno pogrubiony Red Dog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 01:08, Hubi Koshi napisał:

Jak już przy tym jesteśmy. Pamiętasz ADMIRAŁA Nelsona Royala, tego z filler arca między Loguetown
a przebyciem odwróconej góry. Tego, który polował na Sennenryu i zatrudnił tego Okama tfu Kama
Kama Fruit Usera Erica do pomocy?? Otóż JAKIM CUDEM ten facet mógł być Admirałem Marines, jakim
cudem mógłby być równy Ao Kijiemu no i przede wszystkim podobno tytuł Admirała mogą mieć tylko
3 ludzie jednocześnie. To by znaczyło że Nelson to albo Yellow Monkey, albo moooocno pogrubiony
Red Dog.


Hmmm... jendo słowo... FILLER
Wyobraźnia reżysera anime i tyle ;) Często wychodzą wtedy takie niespójności :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:34, bruli napisał:

Wybiera się ktoś na Konwent Fanów Manga i Anime B.A.K.A. Y2K6, który odbędzie się 4 i 5 listopada
we Wrocławiu? =]
Więcej info = http://baka.swat.pl


niestety nie ;( maturka probna i rodzice nie pozwolili :/
ale kumple będą
jesli spotkasz kogoś kto sie zowie mcv lub dragon to pozdrów
oraz ekipe z anfo typu Arcziego, Zatoichi, Anake, Axela, pielgrzyma, Izumi, Tauriego, Dimithra i wszystkie inne osobistosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 22:34, bruli napisał:

Wybiera się ktoś na Konwent Fanów Manga i Anime B.A.K.A. Y2K6, który odbędzie się 4 i 5 listopada
we Wrocławiu? =]
Więcej info = http://baka.swat.pl


O cholera... gdbym wiedział wcześniej... to bym nie wracał do domu na weekend :( A tak to już nie będę jechał do Wrocka kiedy dopiero ztamtąd przyjechałem... ech, pech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem się do przedostatniego DVDka z Ghost in the Shell: Stand Alone Complex zawierającego odcinki 21-23. No i wszystko fajnie cool, intryga zaczyna się wreszcie układać w jakąś spójną całość jednak pewien drobny szczegół mi nie daje spokoju. Otóż w 21 epku "Wymazana Prawda" wystąpił gościnnie Pancerz Bojowy no i wszystko by było fajnie gdyby nie dodatkowa para rączek. Otóż ta zabawka ma dwie pary rąk, jedną tak jak mają ją ludzie, a drugą z przodu (u człowieka to by było "po bokach klaty") Co dziwne te ramiona dublują ruchy większych ramion, wszystko by było w porządku gdyby trzymał w nich jakąś broń, ale nie trzyma, poza tym musiała by to być broń mniejszego kalibru (chociaż kto wie, nie znam siły fizycznej tej zabawki) ogólnie te ramiona wydawały się tak trochę na wyrost. Jednak poza tym drobnym mankamentem to pancerz podobał mi się nieziemsko :-] Sposób w jaki Major pobawiła się z pilotem był wyjątkowo wredny, ciekawi mnie czy zrobiła to za to co zrobił jej czy Togusie. No i oczywiście wkurzony pod niebiosa Batou jest odlotowy, że nie wspomnę o Dniu Tachikomy i "sztucznych oczach Batou oraz sztucznej brodzie Ishikawy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem się do przedostatniego DVDka z Ghost in the Shell: Stand Alone Complex zawierającego odcinki 21-23. No i wszystko fajnie cool, intryga zaczyna się wreszcie układać w jakąś spójną całość jednak pewien drobny szczegół mi nie daje spokoju. Otóż w 21 epku "Wymazana Prawda" wystąpił gościnnie Pancerz Bojowy no i wszystko by było fajnie gdyby nie dodatkowa para rączek. Otóż ta zabawka ma dwie pary rąk, jedną tak jak mają ją ludzie, a drugą z przodu (u człowieka to by było "po bokach klaty") Co dziwne te ramiona dublują ruchy większych ramion, wszystko by było w porządku gdyby trzymał w nich jakąś broń, ale nie trzyma, poza tym musiała by to być broń mniejszego kalibru (chociaż kto wie, nie znam siły fizycznej tej zabawki) ogólnie te ramiona wydawały się tak trochę na wyrost. Jednak poza tym drobnym mankamentem to pancerz podobał mi się nieziemsko :-] Sposób w jaki Major pobawiła się z pilotem był wyjątkowo wredny, ciekawi mnie czy zrobiła to za to co zrobił jej czy Togusie. No i oczywiście wkurzony pod niebiosa Batou jest odlotowy, że nie wspomnę o Dniu Tachikomy i "sztucznych oczach Batou oraz sztucznej brodzie Ishikawy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2006 o 20:57, Hubi Koshi napisał:

Dorwałem się do przedostatniego DVDka z Ghost in the Shell: Stand Alone Complex zawierającego
odcinki 21-23. No i wszystko fajnie cool, intryga zaczyna się wreszcie układać w jakąś spójną
całość jednak pewien drobny szczegół mi nie daje spokoju. Otóż w 21 epku "Wymazana Prawda"
wystąpił gościnnie Pancerz Bojowy no i wszystko by było fajnie gdyby nie dodatkowa para rączek.
Otóż ta zabawka ma dwie pary rąk, jedną tak jak mają ją ludzie, a drugą z przodu (u człowieka
to by było "po bokach klaty") Co dziwne te ramiona dublują ruchy większych ramion, wszystko
by było w porządku gdyby trzymał w nich jakąś broń, ale nie trzyma, poza tym musiała by to
być broń mniejszego kalibru (chociaż kto wie, nie znam siły fizycznej tej zabawki) ogólnie
te ramiona wydawały się tak trochę na wyrost. Jednak poza tym drobnym mankamentem to pancerz
podobał mi się nieziemsko :-] Sposób w jaki Major pobawiła się z pilotem był wyjątkowo wredny,
ciekawi mnie czy zrobiła to za to co zrobił jej czy Togusie. No i oczywiście wkurzony pod niebiosa
Batou jest odlotowy, że nie wspomnę o Dniu Tachikomy i "sztucznych oczach Batou oraz sztucznej
brodzie Ishikawy"


Wewnątrz tych mniejsztch ramion są ręce pilota sterującego pancerzem i to te górne większe kopiują ruchy tych mniejszych. Pilot wykonuje ruchy tak jakby trzymał broń, strzelał z niej. Zresztą to samo jest w landmate''ach w appleseed. Tam jest fajnie pokazane jak Deunan przymierza się do swojego robota.
Zobacz zresztą screeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 02:25, SLAY3R napisał:

Wewnątrz tych mniejsztch ramion są ręce pilota sterującego pancerzem i to te górne większe
kopiują ruchy tych mniejszych.

............... GHAAAAA jak ja śmiem się nazywać fanem militariów i nie zaóważyć takiego szczegółu. Normalnie wstyd. Anyway wielkie dzięki za wyjaśnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 09:02, Hubi Koshi napisał:

Anyway wielkie dzięki za wyjaśnienie.


Nie ma sprawy.

A propos gits: sac, nie wiecie czy idg ma w planach wydanie na dvd także drugiej serii stand alone complex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 08:09, JaMES` napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=pd2ImxvWSXo
to jest dopiero genialny klip ;)


Świetna AMV-ałka, można spróbować wymienić tytuły anime z który został ten "teledysk" złożony:
-Gantz
-Furi Kuri
-Naruto
-Elfen Lied
-Akira
-Hellsing (ale tego pewny nie jestem zresztą sprawdzcie sami 2:28)
-Evangelion

A to tylko wierzchołek góry lodowej

Barbii>>mordobicia 2D to raczej nie jest ani manga ani anime ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 10:52, Cafel napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=pd2ImxvWSXo
> to jest dopiero genialny klip ;)

Świetna AMV-ałka, można spróbować wymienić tytuły anime z który został ten "teledysk" złożony:
-Gantz
-Furi Kuri
-Naruto
-Elfen Lied
-Akira
-Hellsing (ale tego pewny nie jestem zresztą sprawdzcie sami 2:28)
-Evangelion


Ja jeszcze widziałem momentami kadry z:

- Bleach
- Gunslinger Girl
- FMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się