Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2006 o 21:04, Hubi Koshi napisał:

O to mi właśnie chodzi, najlepsze jeszcze przed tobą :-] Ja nic zdradzać nie mam zamiaru przeczytaj
drugą połówkę.


Właśnie przeczytałem cały tomik I. Muszę przyznać, że akurat wtedy skończyłem tam gdzie zaczynał się rozdział o tej 13. Fajna sprawa, taka walka, szkoda tylko, że nie na linii chrześcijaństwo - islam, a na linii dwóch odłamów chrześcijaństwa, no ale trudno. :)
Nie poczułem się urażony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 00:47, Vaxinar napisał:

Właśnie przeczytałem cały tomik I. Muszę przyznać, że akurat wtedy skończyłem tam gdzie zaczynał
się rozdział o tej 13. Fajna sprawa, taka walka, szkoda tylko, że nie na linii chrześcijaństwo
- islam, a na linii dwóch odłamów chrześcijaństwa, no ale trudno. :)
Nie poczułem się urażony.

Cóż widać Hirano-san uznał że większe problemy mamy pomiędzy różnymi odłamami chrześcijaństwa niż z Islamem, poza tym Hellsing jest pełen takich GRUBYCH przegięć. Poczekaj sobie do drugiego tomiku i nowych broni jakie dostaną Alucard i Victoria to ci dopiero szczena opadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 01:00, Hubi Koshi napisał:

Cóż widać Hirano-san uznał że większe problemy mamy pomiędzy różnymi odłamami chrześcijaństwa
niż z Islamem, poza tym Hellsing jest pełen takich GRUBYCH przegięć. Poczekaj sobie do drugiego
tomiku i nowych broni jakie dostaną Alucard i Victoria to ci dopiero szczena opadnie

Może i uznał, ale ja mówię, że fajniej by było. :)
Szczena to mi raczej nie opadnie, ale na wszelki wypadek przygotuje się psychicznie. ^^
I mam jeszcze jedno ptanko - ten ostatni rozdział jest jakby opddzielony od całości i tematyką i jeszcze jakieś PS od autora jest... W każdym tomiku coś takiego występuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 01:54, Vaxinar napisał:

I mam jeszcze jedno ptanko - ten ostatni rozdział jest jakby opddzielony od całości i tematyką
i jeszcze jakieś PS od autora jest... W każdym tomiku coś takiego występuje ?

CrossFire (tak się to nazywa) jest z początku odzielną historią. W tomiku drugim obie historie mają już co najmniej dwie wspólne postacie, a potem już w okolicach 4-5 tomiku postacie z jednej i z drugiej się włączają do jednej historii. Ogólnie Hellsing i Crossfire to z początku dwie oddzielne historie dziejące się jednak w tym samym świecie. Potem się łączą ze sobą.
Owszem PS od autora jest bodaj chyba w każdym tomiku, a od drugie zaczyna się... zresztą co ja będę spoilerzył sam zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o filmy pełnometrażowe uwielbiam "Grobowiec świetlików" i "Ghost in he shell". Z odcinkowych "Króla szamanów". A z gier o klimacie anime Endless Online:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra posiedze so na tym forum jekieś pół godziny bo czekam aż mój bardzo szybki net załaduje teledyski naruto na youtube.com właśnie czekam na moje ulubine połączenie anime+linking park

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:38, Latniak napisał:

> albo ja się źle wyraziłem albo ty mnie źle zrozumiałeś/łaś chodziło mi że dragon ball
z ma
> owile więcej fanów niź dragon ball również mi się niepodoba ciągła zmiana siły na wyrzszą,

> seria mogła zakończyć się na future trunksu gdy zabili androidy dalej to tylko przesada.

> a zminiając temat to oj widzę że muszę bronić bleacha anime dobre i nawet nieźle wciąga
oglądało
> się do 2.00 choć pózniej stopniwo idzie w dół (kolejne odcinki są coraz mniej ciekawe),
a humor
> ma bardzo dobry a zwłaszcza rysunki ruki jak określone przez ichigo są do dupy ;-) ostatnio

> podoba mi się ta anime bardziej od db i naruto choć tego mange się czyta znacznie lepiej
niź
> ogląda, pomijając że tomik raz na pól roku wyjdźie i od tylu czekam na 19 tom

A to widać źle zrozumiałem. Ale naprawdę ciężko zrozumieć czasem twoje posty (bez urazy).
Gdy pierwszy raz zobaczyłem rysunki rukii, to wydały mi się one żałosne, a nie śmieszne. Bleach
(anime) jest ciekawy tylko do początku fillerów. Potem to nawet nie miałem siły tego oglądać.
Co innego z mangą, która całkiem ciekawie się rozwijała, ale ostatnio strasznie się dłuży i
nudzi.



Tak to jest jak się pisze kilka całkiem róznych rzeczy w jednym poscie i zwłaszcza jak ja się zato biorę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RAW DAY!
jak zobaczyłem plakat Sanj''iego to myślałem ze spadne :D:D:D
nagrody dla Mugiwara Pirates wreszcie, myslalem ze dla Luffiego bedzie większa, ale co tam :D

dzisiaj jeszcze jedno wielkie wydarzenie! GANTZ wraca! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 13:12, JaMES` napisał:

RAW DAY!
jak zobaczyłem plakat Sanj''iego to myślałem ze spadne :D:D:D
nagrody dla Mugiwara Pirates wreszcie, myslalem ze dla Luffiego bedzie większa, ale co tam
:D

Ile ty byś chciał :-P Nie no jak zobaczyłem tą nagrode to mi szczena opadła, 1,5 raza więcej niż się spodziewałem rooobiii wrażenie. Hehe wątpie żeby jakikolwiek cienki piracik zechciał z nim zadzierać :-]
A poster Sanjiego WYMIATA, normalnie tylko się turlać ze śmiechu.
Jednak najpiękniejszy ma Nami *-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grrr.... już nic nie mówcie. Jak czytam o jakich nagrodach to od razu mi się automatycznie mangahelpers.com otwiera. Dopero wróciłem ze szkoły i już widze takie rzeczy... ech :p

Zabieram się za czytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2006 o 18:51, Latniak napisał:

Czy może któryś z was zapodać linki do RAW''ów OP ? Bo mangahelpers nie che się otworzyć a
nigdzie indziej nie moge znaleźć...


mi mangahelpers chodzi
Moze za tydzien sie wreszcie zacznie cos dziac w Naruto
i okazuje sie ze nowy chapter GANTZa dopiero w przyszłym tygodniu :(
BTW czyta w ogole ktos GANTZa? jesli nie to gorąco polecam, manga po prostu wymiata klimatem
15 tomów przeczytałem w ciagu 5 dni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mangi i anime nie czytam ale z filmów to polecam "green green", "fullmetal Alchemist", "hellsing", HackSing" to chyba wszystko z tych najlepszych oczywiscie nie liczac Dragon Balla. :) AWZAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche pomyliłeś pojęcia. Manga to japoński komiks, anime to filmy animowane, więc się ich nie czyta tylko ogląda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się