Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2009 o 20:23, Kosmitus napisał:

Na Przykład?
A zapomniałem, oglądałem jeszcze 08th MS Team ;)

Char''s Counterattack - próba zniszczenia Ziemi, Zeta Gundam - próby zrobienia puczu. Coś a''la CG, G Gundam - dominacja nad światem i poszukiwania członka rodziny, Turn A - próba powstrzymania konfliktu, 2 pierwsze MS IGLOO - wprowadzanie jednostek eksperymentalnych na pole bitwy.

Dnia 30.07.2009 o 20:23, Kosmitus napisał:

Mi się podobały zwłaszcza bitwy morskie Orb vs ZAFT.

Muszę się zgodzić ;)

Dnia 30.07.2009 o 20:23, Kosmitus napisał:

To znajdź jakieś anime gdzie główną rolę grają bojowe spaceshipy :)
Pytanie do innych: zna ktoś jakieś dobre?

Podobno Legend of Galactic Heroes jest takie - chyba będę musiał się za to zabrać

Dnia 30.07.2009 o 20:23, Kosmitus napisał:

Miał huśtawkę nastojów jak kobieta w czasie okresu XD

Chyba to najlepsze porównanie xD

Dnia 30.07.2009 o 20:23, Kosmitus napisał:

Zwyczajnie nie lubił zabijać, takie małe zboczenie :D

Cholerny pacyfista... Dobrze, że nie był jednym z Zielonych.

Dnia 30.07.2009 o 20:23, Kosmitus napisał:

O nie, to ONA zajęła się nim. Okręciła sobie chłopaczka w okół małego paluszka :P

Spoiler

Ale to przecież on ją niesamowicie zadowolił. Przecież bonus "troszkę" z ich łóżkowej fantazji pokazuje :P

Dnia 30.07.2009 o 20:23, Kosmitus napisał:


Jego akurat nie rozmarmoladowało http://www.youtube.com/watch?v=4HYoRpD9sK4n :)

Ale różnica :P Woda przeszkodziła w extra efekcie ;)

Dnia 30.07.2009 o 20:23, Kosmitus napisał:

Może być. Nie podobał mi się np. Athrunowy Saviour http://www.mahq.net/mecha/gundam/seed-destiny/zgmf-x23s.htm

Ach tak Sejwaa. Ssąca maszyna jak cholera, która nie dorównywała Justice''owi. Swoją drogą "wskrzeszenie" starych MS''ów parki super przyjaciół było takie sobie. Wolałbym zobaczyć coś bardziej kul niż Infinite Justice i Strike Freedom.
@Cirno
Jeszcze aż tak mi beretu nie zryło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 21:08, Earthshaker napisał:

Char''s Counterattack - próba zniszczenia Ziemi, Zeta Gundam - próby zrobienia puczu.
Coś a''la CG, G Gundam - dominacja nad światem i poszukiwania członka rodziny, Turn A
- próba powstrzymania konfliktu, 2 pierwsze MS IGLOO - wprowadzanie jednostek eksperymentalnych
na pole bitwy.

Większość tytułów słyszałem/widziałem na MAL. Kiedyś spróbuje się mocniej wgryźć w świat Gundamów ;]

Dnia 30.07.2009 o 21:08, Earthshaker napisał:

Podobno Legend of Galactic Heroes jest takie - chyba będę musiał się za to zabrać

Kojarzę. Ten tytuł stoi na pierwszym miejscu w Top Anime na MAL.
Mi też się przypomniało jedno anime Seikai no Senki - na MAL oceniane całkiem nieźle (trochę ponad 8)

Dnia 30.07.2009 o 21:08, Earthshaker napisał:

Spoiler

Ale to przecież on ją niesamowicie zadowolił. Przecież bonus "troszkę" z ich łóżkowej
fantazji pokazuje :P


Czekaj, jaki bonus?

Dnia 30.07.2009 o 21:08, Earthshaker napisał:

Ale różnica :P Woda przeszkodziła w extra efekcie ;)

E tam woda, promień z włóczni nie doszedł do kokpitu tylko jakieś inne żelastwo go przedziurawiło.

Dnia 30.07.2009 o 21:08, Earthshaker napisał:

Swoją
drogą "wskrzeszenie" starych MS''ów parki super przyjaciół było takie sobie. Wolałbym
zobaczyć coś bardziej kul niż Infinite Justice i Strike Freedom.

Nawet nie bardzo to pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 21:34, Kosmitus napisał:

Czekaj, jaki bonus?

Ze Special Edition. Nie spodziewaj się hentai. Zgłoś się do mnie na gg, bo to troszkę sprzeczne z zasadami :P

Dnia 30.07.2009 o 21:34, Kosmitus napisał:

> Ale różnica :P Woda przeszkodziła w extra efekcie ;)
E tam woda, promień z włóczni nie doszedł do kokpitu tylko jakieś inne żelastwo go przedziurawiło.

Sama siła uderzenia powinna zrobić z nim coś więcej.

Dnia 30.07.2009 o 21:34, Kosmitus napisał:

Nawet nie bardzo to pamiętam.

Chodzi mi ogólnie o to, że wzięli się za odgrzewanie kotleta, którym były Freedom i Justice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oblivion Revording
Świetne, po prostu kolejny raz stworzyli coś świetnego. Nie mogę się doczekać 7 filmu, jednocześnie 7. część oznacza, że to już koniec :(

Myslicie, że OST już do zdobycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 19:50, MisticGohan_MODED napisał:

Ale teraz trzeba przeboleć na ostatni 7 film ,który jak przewiduje bedzie równie genialny
co 5 film :D


Na pewno, powraca Araya ii... Odnieśliście wrażenie, ze zakończenie było bardzo w stylu ufotable xD? Dostaliśmy całą obrzydliwą dawkę tego czego nie było w 4 minutach.
7 będzie świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Spoiler

No i skoro wiesz jak te rzeczy wyjaśnić to dawaj XD Zobaczymy jakie masz teorie


Spoiler

Odpowiedź jest prosta :] Zabójcą byłem przecież ja we własnej osobie i chodziło mi tylko o złoto xD
Dałem Marii prochy i wmówiłem ,że jestem Beatrice xD Generalnie chodziłem ukrytymi korytarzami po posiadłości :] Pierwszą 6 zabiłem sypiąc cyjanek do ich ulubionej herbatki , potem zaniosłem ciała do szopy gdzie ich oszpeciłem z lekka xD Będąc umazany krwią i zmęczony przenoszeniem zwłok i w ogóle nie zauważyłem jak pomazałem krwią drzwi Natsuhi xp Potem poszedłem do swojej kryjówki i poszedłem spać xD

Wieczorem następnego dnia zabiłem rodziców George''a wcześniej chowając się po łóżko xD
Reszta to już tajemnica ,ale przejćmy do konkretów:

No przede wszystkim zabójcą nie mogła być jedna osoba i tak jak przekonuje Battler nie było tajemniczej 19 osoby na wyspie :] Ofiary pewnie zostały zabite z zaskoczenia więc logiczne ,ze zabójcami musiały być osoby kogo ofiary znały i komu ufały :]
Podejrzewam ,że w całą ta akcję zamieszany jest Kanon , Shannon , Natsuhi ,ten lekarz i pewnie ktoś jeszcze ze służby np. Genji który pomagał w zabójstwach i przenoszeniu ciał ,ale później sam został zlikwidowany bo albo był już niepotrzebny albo niewygodny :]

O śmierci Kanona niewiele wiemy i możliwe ,że sam sobie spreparował taką ranę dla zmyłki...
Natsuhi albo sobie spreparowała tą ranę postrzałową albo potencjalny zabójcą widząc ,że jest uzbrojona strzelił jej w głowę...
Shannon ,bo tak naprawdę tylko ojciec George''a i lekarz ją widział i nie wiemy czy jej twarz była cała ;/
Lekarz mógł wszystko preparować ,a Genji / Kanon mogli potem sprzątać :]

Śmierć Kinzo i jego niby spalone zwłoki są mocno podejrzane xp
Byle zwłoki , prosta operacja i masz efekt jaki chcesz ,aby ktoś zobaczył xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 00:34, Cirno napisał:

Wie ktoś już czy jest full OP i ED z Umineko ?


Minęło 5 tyg to może jeszcze nie być, ale pewnie nie długosię pojawi.

@Tomoya
Ciekawy AMV, ale dla mnie to to ownuje http://www.youtube.com/watch?v=04ueTIWoVy4&eurl=http%3A%2F%2Fmyanimelist%2Enet%2Fprofile%2FScirm&feature=player_embedded

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valkyria Chronicles #17

Spoiler

No nie... zabili Isarę :(



Spice and Wolf II #4
Spoiler

Lawrence ma niezły plan ,ale musi się streszczać ,bo czas działa na jego niekorzyść ;/
Wszystko zależy od tego jak ugada się z alchemikami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 01:24, MisticGohan_MODED napisał:

Spice and Wolf II #4

Spoiler

Lawrence ma niezły plan ,ale musi się streszczać ,bo czas działa na jego niekorzyść
;/
Wszystko zależy od tego jak ugada się z alchemikami ;/



Spoiler

I pewnie w następnym odcinku z Holo się nie dogada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To pozwól że skoro ty przyjmujesz role człowieka ja przyjme role strony magicznej. Zabawmy się troche w łamigłówki. Zobaczymy czy będziesz lepszy od Battlera

Dnia 31.07.2009 o 00:19, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Odpowiedź jest prosta :] Zabójcą byłem przecież ja we własnej osobie i chodziło mi
tylko o złoto xD
Dałem Marii prochy i wmówiłem ,że jestem Beatrice xD Generalnie chodziłem ukrytymi korytarzami
po posiadłości :] Pierwszą 6 zabiłem sypiąc cyjanek do ich ulubionej herbatki , potem
zaniosłem ciała do szopy gdzie ich oszpeciłem z lekka xD Będąc umazany krwią i zmęczony
przenoszeniem zwłok i w ogóle nie zauważyłem jak pomazałem krwią drzwi Natsuhi xp Potem
poszedłem do swojej kryjówki i poszedłem spać xD


Spoiler

To pozwolisz że wbije ci klina stosując jedną z zasad Beartice:
Od teraz wszystko co powiem pogrubione jest prawdą absolutną nie możesz tego podważyć i nie jest to kłąmstwo(choćw orginale był to czerwony tekst tu nie mamy kolorów).
Tego narazie nie będe obalał miej argument dla siebie...

Dnia 31.07.2009 o 00:19, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Wieczorem następnego dnia zabiłem rodziców George''a wcześniej chowając się po łóżko


Spoiler

Pokój był cały czas zamknięty przed wejściem Kanona i Kawasumy
W pokoju nie ma żadnych tajnych przejść
Jedyne wejścia to okno i drzwie ale oba były zamknięte
Pokój po odnalezieniu ciał został ponownie zamknięty

I co teraz! Rozwiąż te tajemnice człowieku, znajdz sposób jak ta 2 miała zginąć beż użycia magii.

Dnia 31.07.2009 o 00:19, MisticGohan_MODED napisał:

No przede wszystkim zabójcą nie mogła być jedna osoba i tak jak przekonuje Battler nie
było tajemniczej 19 osoby na wyspie :] Ofiary pewnie zostały zabite z zaskoczenia więc
logiczne ,ze zabójcami musiały być osoby kogo ofiary znały i komu ufały :]
Podejrzewam ,że w całą ta akcję zamieszany jest Kanon , Shannon , Natsuhi ,ten lekarz
i pewnie ktoś jeszcze ze służby np. Genji który pomagał w zabójstwach i przenoszeniu
ciał ,ale później sam został zlikwidowany bo albo był już niepotrzebny albo niewygodny

Spoiler

Skoro Natsuhi sama była w to zamieszana to czemu ślady dobierania siędo jej pokoju były na drzwiach? A Shanon zgineła razem z 6 innymi osobami na początku

Dnia 31.07.2009 o 00:19, MisticGohan_MODED napisał:

O śmierci Kanona niewiele wiemy i możliwe ,że sam sobie spreparował taką ranę dla zmyłki...

Spoiler

Kanon napewno zginął od tej rany, lekaż stwierdził zgon.

Dnia 31.07.2009 o 00:19, MisticGohan_MODED napisał:

Natsuhi albo sobie spreparowała tą ranę postrzałową albo potencjalny zabójcą widząc ,że
jest uzbrojona strzelił jej w głowę...
Shannon ,bo tak naprawdę tylko ojciec George''a i lekarz ją widział i nie wiemy czy jej
twarz była cała ;/

Spoiler

6 osób które zostały znalezione w składziku napewno było martwe


No i jak wyobrażasz sobie spreparowanie rany postrzałowej głowy?

Dnia 31.07.2009 o 00:19, MisticGohan_MODED napisał:

Lekarz mógł wszystko preparować ,a Genji / Kanon mogli potem sprzątać :]
Śmierć Kinzo i jego niby spalone zwłoki są mocno podejrzane xp
Byle zwłoki , prosta operacja i masz efekt jaki chcesz ,aby ktoś zobaczył xp


Spoiler

Ten argument narazie ci zostawie potem efektowenij wszystko obale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 21:50, Earthshaker napisał:

Ze Special Edition. Nie spodziewaj się hentai. Zgłoś się do mnie na gg, bo to troszkę
sprzeczne z zasadami :P

Wiem. Już lecę :)

Dnia 30.07.2009 o 21:50, Earthshaker napisał:

Sama siła uderzenia powinna zrobić z nim coś więcej.

Może lepiej nie zaczynajmy rozmawiać o realizmie w Gundamach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 12:04, Mysterum napisał:

Poświęciłem się i sprawdziłem: Endless Eight wciąż trwa ;]

Czyli ktoś tu jeszcze ogląda ten 2 sezon Haruhi.... Większość nawet jej fanów już się poddała, ja wytrzymałem 3 ep. Endless Eight i narazie nie mam zamiaru oglądać tego samego jeszcze z 5 razy(jeśli nie więcej). Najgorsze jest to że Kyoto nie widzi w tym nic złego, podczas gdy ten sezon to największa wpadka jaka trafiła się od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tego, co wiem to Ichibanboshi to ogląda i bardzo mu się to podoba. Ja oglądam, bo liczę na to że zobaczę jak ten Endless Eight się kończy. Do końca drugiego sezonu zostało 6 odcinków, jak można to było tak spieprzyć :(
Poza tym muszę mieć podstawy, żeby wystawić tej serii jak najniższą ocenę ;p

Tokyo Magnitude 8.0 ep.4

Spoiler

Cały cas są wstrząsy wtórne, poza tym Mirai znowu wylewała swoje żale i wprawiła w niezłe tarapaty Yuukiego. Dobrze, że chociaż on zachowuje trzeźwy umysł, no i jest bardzo odważny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 12:19, Tomoya-kun napisał:

> Poświęciłem się i sprawdziłem: Endless Eight wciąż trwa ;]
Czyli ktoś tu jeszcze ogląda ten 2 sezon Haruhi.... Większość nawet jej fanów już się
poddała, ja wytrzymałem 3 ep. Endless Eight i narazie nie mam zamiaru oglądać tego samego
jeszcze z 5 razy(jeśli nie więcej). Najgorsze jest to że Kyoto nie widzi w tym nic złego,
podczas gdy ten sezon to największa wpadka jaka trafiła się od dłuższego czasu.

Ja jeszcze oglądam ^^ Ciekawe czy w nowym odcinku też dali jakąś super zmianę jak ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 12:57, Pablo_Querte napisał:

Ja jeszcze oglądam ^^ Ciekawe czy w nowym odcinku też dali jakąś super zmianę jak ostatnio...

Może w końcu zlitują się nad widzami i jako nowość dadzą trochę reklam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem oglądać Elfen Lied. Historia naprawdę wstrząsająca, poczułem się jakby parę ton zwaliło mi się na głowę... a potem urwała ją Lucy. :> Jedyny mankament to trochę za dużo gołych panienek i trochę . W każdym razie polecam tym, którzy jeszcze nie oglądali. Dla mnie 9+/10.
Tak przy okazji. Co sądzicie o Goshuushou-sama ninomiya-kun? Warto obejrzeć? No i czy jest jeszcze jakieś anime, które potrafi tak wstrząsnąć człowiekiem jak EL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować