Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

No dobra od jutra biorę się za Aira. Nie będę oczekiwał zbyt wiele i postaram się nie patrzeć na to Anime przez pryzmat Kanona i Clannada, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 23:38, Dark_Sebat napisał:

No dobra od jutra biorę się za Aira. Nie będę oczekiwał zbyt wiele i postaram się nie
patrzeć na to Anime przez pryzmat Kanona i Clannada, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę.
:)

Nie warto :3
Obejrzyj EF Memories lepiej.
Tak czy siak będziesz patrzył przez pryzmat Kanona i Clannada, bo nawet tam się pojawiają postacie z kanona, poza tym podobna kreska, daruj sobie, nie psuj sobie dnia, i obejrzyj memories :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.08.2009 o 23:40, Cirno napisał:

/.../

Dobra postanowione, Aira dalej będę omijał szerokim łukiem (jak mnie najdzie ochota na taki klimaty, to kiedyś z pewnością obejrzę), a od jutra biorę na tapetę EF, po opisach zapowiada się ciekawie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 23:57, Dark_Sebat napisał:


> /.../
Dobra postanowione, Aira dalej będę omijał szerokim łukiem (jak mnie najdzie ochota na
taki klimaty, to kiedyś z pewnością obejrzę), a od jutra biorę na tapetę EF, po opisach
zapowiada się ciekawie. :)

ef też dobry, ale pierwsza część jest chyba nieco lepsza niż druga :> najlepsze jest to, że główne postaci w pierwszym efie są poboczne w drugim i na odwrót, taki fajny klimat to tworzy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 18:20, Tomoya-kun napisał:

JEST STAŁO SIĘ OTRZYMAMY FILM Fate/stay Night Unlimited Blade Works Movie!!!!
Trzeba teraz świętować!!!
Film trafi do kin 23 stycznia 2010.


O czadowo! No to teraz poczekamy sobie do 2011 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>cut

Spoiler

Fakt przydałoby się więcej poszlak ;/
A swoją drogą to póki co wiem ,że zabójca jest zręczny (rzuca nożami , świetnie strzela) i zna posiadłość jak własną kieszeń ;/ Ma klucz od Shannon lub Godhy ,więc może wchodzić wszędzie prócz pokoju Kinzo ;/
Coś czuje ,że klucze właśnie mogą naprowadzić na zabójcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spice and Wolf II 5

Spoiler

Kolejny odcinek planów i kombinowania Lelou.... znaczy się Lawrenca. Niestety widać że Amarty też coś kombinuje. W następnym odcinku wygląda na to że w końcu zakończą tą całą sprawe. I w końcu dostaniemy możę więcej Horo. Ale odcinek i tak lepszy niż poprzedni. I Lawrence poznał w nim straszną prawde o sobie(screen)

20090807092208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 09:22, Tomoya-kun napisał:

Spice and Wolf II 5

Spoiler

Kolejny odcinek planów i kombinowania Lelou.... znaczy się Lawrenca. Niestety widać
że Amarty też coś kombinuje. W następnym odcinku wygląda na to że w końcu zakończą tą
całą sprawe. I w końcu dostaniemy możę więcej Horo. Ale odcinek i tak lepszy niż poprzedni.
I Lawrence poznał w nim straszną prawde o sobie(screen)



Ogólnie to Lawrence w tej drugiej serii to taki ciota... Nie wie co zrobić z Horo, a na pewno nie jestem piętnastolatkiem, który nie wie jak zagadać do dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 09:42, SiDi napisał:

Ogólnie to Lawrence w tej drugiej serii to taki ciota... Nie wie co zrobić z Horo, a
na pewno nie jestem piętnastolatkiem, który nie wie jak zagadać do dziewczyny.

Weź pod uwage jedno że sytuacja nie jest taka prosta bo Horo jednak nie jest zwykłą dziewczyną tylko boginką. Owszem dość puźno sie kapnął ile ona dla niego znaczy ale i tak jego sytuacja nie jest taka prosta. Horo zresztą też nie jest w takiej sytuacji bo w końcu on jest śmiertelnikiem. Widać że coś do niego czuje ale sama też tego nie może mu powiedzieć(pomijam ten atak histerii bo wtedy sama nie wiedziała co robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi głównie oto gdy Horo się pytała Lawrenca co ona dla niego znaczy, a on nie był w stanie odpowiedzieć jak dobrze pamiętam. Mimo wszystko to dziewczyna, więc powinien się stosownie do niej zachować, a nie nieśmiało i w ogóle.
Trochę ciotoklockowato się zachował jak na mój gust. Do tego ostatnie sekundy piątego odcinka wskazały, że nasz kupiec będzie miał problemy. Mam nadzieję, że odzyska Horo albo że na pewno odzyska Horo, bo inaczej nie powinno to anime się nazywać Spice & Wolf tylko jakoś inaczej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 11:32, Ichibanboshi-kun napisał:

Bo w animezostąło to źle pokazane. W LN ona po prostu mu nie dała czasu na odpowiedź,
bo ona w LN wybuchła jka burza po prostu.


To szkoda. To znaczy szkoda, że w anime nie została tak pokazana ;) Wrzasnęłaby i Lawrence może by zrozumiał. Przynajmniej jak moja tak zrobi, to wszystko staje się jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się