Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2009 o 00:47, Mysterum napisał:

A tam, teraz dziwnie mi będzie oglądać nowy odcinek Haruhi wiedząc, że to nie Endless
:P

Ooo czyżby się może jakieś masochistyczne odruchy odzywały ?? Czyżbyś chciał więcej Endless bo się przyzwyczaiłeś i zacząłeś tolerować :->

Dnia 08.08.2009 o 00:47, Mysterum napisał:

P.S. Wiecie, że na AXN Sci-fi wyemitowano Naruto w wersji bez cenzury, z polskimi napisami
i oryginalnymi seiyuu? :>

Mhm parę razy widziałem w programie TV że miało lecieć Naruto, ale za każdym razem jakieś inne anime puszczali, myślałem że coś im się pokićkało z programem, a tu jednak... W sumie całkiem fajnie, ludzie będą mięli szansę obejrzeć nie-wykastrowane Naruto

Dnia 08.08.2009 o 00:47, Mysterum napisał:

Ale Hisotrys Strongest Disciple Kenichi jest świetną mangą ^^

Otototo mądrość z ust twych chlapie strumieniami ^^ Gdzie już jesteś ??

================>Cirno
1. Możesz tak mówić tylko dlatego że nie odczuwasz nieziemskiej radochy z patrzenia jak ten "chłopczyk" zamiata podłogę jednym z najpotężniejszych shinobi tego świata. Tożto ROZKOSZ patrzeć jaki się z niego badass zrobił :-)
2. Czyli wszelkie Shouneny sobie odpuszczasz co ?? Biedny ty, szczerze ci współczuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:53, Cirno napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=BM-7aakBA8M
Jakby tak było, z pewnością wszyscy zaczeliby myśleć ,,dlaczego jest przerwa w wydawaniu
dvd 0o" :3

Nie no na pewno by się skapneli że to kolejne... choćby po numerkach na płytach XD

Dnia 08.08.2009 o 00:53, Cirno napisał:

Jak widzisz nawet okrzyknięcie KyoAni największym anime trollem, nie powstrzymało ich
:3

Bo gadanie nic nie pomoże tu trzeba Działać, działać postrachem bo tylko to rozumieją te prymitywne bestie.

Dnia 08.08.2009 o 00:53, Cirno napisał:

Ale zapewne, znając japonię, ktoś umrze z tego powodu :3

A znając otaku to pewnie właśnie oni... zawsze mnie dziwiło jak ludzie mogą się zabijać z powodu takich durnych powodów jak Idole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2009 o 00:53, Hubi_Koshi napisał:

Ooo czyżby się może jakieś masochistyczne odruchy odzywały ?? Czyżbyś chciał więcej Endless
bo się przyzwyczaiłeś i zacząłeś tolerować :->

To tak jak z kawą. Najpierw jest ohydna, później żyć bez niej nie możesz :P

Dnia 08.08.2009 o 00:53, Hubi_Koshi napisał:

> Ale Hisotrys Strongest Disciple Kenichi jest świetną mangą ^^
Otototo mądrość z ust twych chlapie strumieniami ^^ Gdzie już jesteś ??

Cienko, 62 rozdział, ale biorąc pod uwagę to, że pracuję i... zapomniałem całkowicie o tym, że to czytam, nie jest źle.

Spoiler

Ten chapter to walka z Hermitem na dachu autobusu.

Ale dzisiaj mam cały dzień wolny, więc nadrobię spore zaległości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 01:00, Mysterum napisał:

To tak jak z kawą. Najpierw jest ohydna, później żyć bez niej nie możesz :P

Dla mnie była ochydna, jest ochydna i będzie ochydna. Wolę Pepsi... chociaż z drugiej strony jak tak przez trzy dni prawie nie spałem (zaległy projekt na studiach trzeba było zrobić) i jeszcze w ciągu tych trzech dni miałem dwa dni z rzędu 3 godzinne kursy jazdy... Sądzę że kawa uratowała mi życie.

Dnia 08.08.2009 o 01:00, Mysterum napisał:

Cienko, 62 rozdział, ale biorąc pod uwagę to, że pracuję i... zapomniałem całkowicie
o tym, że to czytam, nie jest źle.

Spoiler

Ten chapter to walka z Hermitem na dachu autobusu.

Ale dzisiaj mam cały dzień wolny, więc nadrobię spore zaległości :D

Eee czyli ciekawie się dopiero będzie robiło :-) Jak się podobają mistrzowie Ryozanpaku ?? W sensie, jak fajni są faceci i jak sexy jest Shigure-nee-san :-) Ja roboty po wakacjach będę szukał żeby sobie opłacić studia magisterskie więc na razie cieszę się wakacjami (nie licząc zasuwania w polu... życie na wsi bywa niewdzięczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2009 o 01:03, Hubi_Koshi napisał:

Eee czyli ciekawie się dopiero będzie robiło :-) Jak się podobają mistrzowie Ryozanpaku
??
W sensie, jak fajni są faceci i jak sexy jest Shigure-nee-san :-)

Jeszcze nie wszyscy są dokładnie przedstawieni i ukazani, ale póki co jest tajemniczo bardzo :>
A ona sexy jest :>
Ale z bohaterów i tak najlepszy jest Apachai Hopachai. Motyw z meczem koszykówki podczas pobytu w szkole na przedstawieniu Miu był niesamowity :> "Tajemniczy gigant", dobre xD

Dnia 08.08.2009 o 01:03, Hubi_Koshi napisał:

Ja roboty po wakacjach
będę szukał żeby sobie opłacić studia magisterskie więc na razie cieszę się wakacjami
(nie licząc zasuwania w polu... życie na wsi bywa niewdzięczne)

Ktoś naród wyżywić musi :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 18:32, Ichibanboshi-kun napisał:


Zawsze :D?


Nie, ale jak już nie zaczynam czegoś prostego rozumieć (mniej więcej tak jak tutaj Lawrence) to jest podnoszony głos i wszystko zaczynam pojmować, po czym dalej powracamy do normalnego życia ;]
Jak już wspominaliście o Haruhi, to ja ten odcinek ściągnąłem wyjątkowo i przejechałem najpierw do połowy i stwierdzam, że nadal Endless Shit, dałem przy końcówce i widzę jak ciota Kyon zaczyna krzyczeć, więc już obejrzałem te 2 minuty prawdziwego odcinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 08:22, Gol_Galad napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=RERGl264k4k
Yay! Promo video do Darker than Black Ryuusei no Gemini. : D

Nieźle jednak pewnie postanowili nie odchodzić od Hei''a, trzeba przyznać że wygląda on świetnie na samym końcu taki zapuszczony. Widać że w 2 sporo będzie się dział, Hei bedzie ścigany przez pandore i organizacje do niej należące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2009 o 01:03, Hubi_Koshi napisał:

Eee czyli ciekawie się dopiero będzie robiło :-) Jak się podobają mistrzowie Ryozanpaku
?? W sensie, jak fajni są faceci i jak sexy jest Shigure-nee-san :-)


Oczywiście w nocy już nie myślę, i pomyliłem Ryozanpaku z Ragnarokiem, dlatego napisałem, że nie są dokładnie przedstawieni :> Teraz trzeba to sprostować:
- Apachai Hopachai - the best of the best :>
- mistrz Koestuji jest dla mnie straszniejszy niż Sakaki :P
- Sakaki - wydaje się surowy, ale tak jak reszta ma wielkie serce :>
- Ma Kensei to stary zboczuch :<
- dziadek to typowy przykład "w starym ciele młody duch" :>
- Shigure-nee-san jest kawaii :>

No, więc to tyle, w skrócie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 01:11, Mysterum napisał:

A ona sexy jest :>

I nie ma nic przeciwko pokazywaniu tej seksowności Kenichiemu ^^ Wierz mi lub nie, ale w pewnym momencie Kenichi zaczyna nabierać Odrobiny cech haremu, w bardzo małych i delikatnych ilościach, ale jednak. Trzeba się przyjrzeć by je zauważyć XD A niedługo pewnie poznasz córkę Ma Kenseia.

Dnia 08.08.2009 o 01:11, Mysterum napisał:

Ale z bohaterów i tak najlepszy jest Apachai Hopachai. Motyw z meczem koszykówki podczas
pobytu w szkole na przedstawieniu Miu był niesamowity :> "Tajemniczy gigant", dobre
xD

Taaa Apachai ma talent do dwóch rzeczy. Przerabiania Kenichiego na mielonkę i pozostawiania za sobą szlaku legend, podobny myk będzie gdy go Elder poprosi by zaniósł Ken-chanowi bento do szkoły XD

Dnia 08.08.2009 o 01:11, Mysterum napisał:

Ktoś naród wyżywić musi :>

Tylko dlaczego za takie marne grosze XD

Dnia 08.08.2009 o 01:11, Mysterum napisał:

Oczywiście w nocy już nie myślę, i pomyliłem Ryozanpaku z Ragnarokiem, dlatego napisałem,
że nie są dokładnie przedstawieni :> Teraz trzeba to sprostować:

Ach nocne Polaków rozmowy, trzeba się było wtedy kawy napić... ale wtedy zasnąć byś nie mógł ^^;

Dnia 08.08.2009 o 01:11, Mysterum napisał:

- Apachai Hopachai - the best of the best :>

Był już motyw z odbieraniem telefonu tekstem "We hold your child hostage" ??

Dnia 08.08.2009 o 01:11, Mysterum napisał:

- mistrz Koestuji jest dla mnie straszniejszy niż Sakaki :P

Nie tylko dla ciebie :-) Kenichi bardziej boi się chyba tylko Eldera, a dlaczego... zrozumiesz "GARYUU X The Mysterious Teenager"

Dnia 08.08.2009 o 01:11, Mysterum napisał:

- Sakaki - wydaje się surowy, ale tak jak reszta ma wielkie serce :>

Zauważyłeś :-) Ja go praktycznie z miejsca zacząłem nazywać Męską Tsundere, szczególnie gdy się zaczął rumienić kiedy Kenichi nazwał go Mistrzem/Nauczycielem. Wbrew pozorom to najłagodniejszy z Mistrzów ,najbardziej dba o Kenichiego i najbardziej się o niego martwi. Ech mógłbym ci spoilernąć parę fajnych momentów, ale się powstrzymam :-)

Dnia 08.08.2009 o 01:11, Mysterum napisał:

- Ma Kensei to stary zboczuch :<

Super Stary Zboczuch XD

Dnia 08.08.2009 o 01:11, Mysterum napisał:

- dziadek to typowy przykład "w starym ciele młody duch" :>

O mocy bomby atomowej o czym się później przekonasz :-) Wierz mi niektóre rzeczy które on odstawia są jak rodem z Dragon Balla.

Dnia 08.08.2009 o 01:11, Mysterum napisał:

- Shigure-nee-san jest kawaii :>

Ano jest jest :-3
A jak już przy kawaii jesteśmy to co ty na Miu-chan ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 12:15, SiDi napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=W73EvbWOuXM&feature=channel_page
Question!
Z jakiego anime to jest? Wie ktoś może (czy ewentualnie z gry). W komentarzach nie ma
tam powiedziane.

Jeśli chodzi co o utwór to nie jest z żadnego anime jak i gry. Kokia to japońska piosenkarka(jedna z lepszych moim zdaniem) i to jest jeden z jej utworów. Owszem jej piosneki był op. kilku anime (Phantom, Gin-iro no Kami no Agito, Gunslinger Girl II). W Japoni nie każdy utwór był op. lub ed. anime ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.08.2009 o 11:38, Hubi_Koshi napisał:

Taaa Apachai ma talent do dwóch rzeczy. Przerabiania Kenichiego na mielonkę i pozostawiania
za sobą szlaku legend, podobny myk będzie gdy go Elder poprosi by zaniósł Ken-chanowi
bento do szkoły XD

Się doczekać nie mogę:D

Dnia 08.08.2009 o 11:38, Hubi_Koshi napisał:

Tylko dlaczego za takie marne grosze XD

No cóż, taki kraj :P

Dnia 08.08.2009 o 11:38, Hubi_Koshi napisał:

Ach nocne Polaków rozmowy, trzeba się było wtedy kawy napić... ale wtedy zasnąć byś nie
mógł ^^;

Przypomniała mi się moja pierwsza noc po wypiciu kawy, zasnąłem o 5, a o 6,30 pobudka do szkoły. Traumatyczne przeżycie :>

Dnia 08.08.2009 o 11:38, Hubi_Koshi napisał:

Był już motyw z odbieraniem telefonu tekstem "We hold your child hostage" ??

Jeszcze nie. Tylko raz chciał się wymienić z Kenichim numerami telefonów. Wtedy miał przy sobie zwykły stacjonarny, a Kenichi miał komórkę :P

Dnia 08.08.2009 o 11:38, Hubi_Koshi napisał:

Zauważyłeś :-) Ja go praktycznie z miejsca zacząłem nazywać Męską Tsundere, szczególnie
gdy się zaczął rumienić kiedy Kenichi nazwał go Mistrzem/Nauczycielem. Wbrew pozorom
to najłagodniejszy z Mistrzów ,najbardziej dba o Kenichiego i najbardziej się o niego
martwi.

O tym Tsundere też pomyślałem ^^

Dnia 08.08.2009 o 11:38, Hubi_Koshi napisał:

> - Shigure-nee-san jest kawaii :>
Ano jest jest :-3
A jak już przy kawaii jesteśmy to co ty na Miu-chan ??

Miu-chan to "milk cow" ja mówi Kisara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 01:36, Calomek napisał:

Zabije parę dzieci z afryki

:''<
>i zrobię double posta , ale jest sprawa . Z jakiego anime jest to coś : http://images41.fotosik.pl/172/c6dd0d54427d04a3.jpg ?
To na 100% Bason z Shaman King, nie mam co do tego wątpliwości. Całkiem niezły shounen zresztą. : ]

btw http://www.youtube.com/watch?v=Ka4cS1zpETQ (trochę zwalone synchro z ustami) :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 07:51, Gol_Galad napisał:

> Zabije parę dzieci z afryki
:''<
>i zrobię double posta , ale jest sprawa . Z jakiego anime jest to coś : http://images41.fotosik.pl/172/c6dd0d54427d04a3.jpg
?
To na 100% Bason z Shaman King, nie mam co do tego wątpliwości. Całkiem niezły shounen
zresztą. : ]


Ok dzięki , znajomy potrzebował wiedzieć :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się