Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

>

Dnia 10.08.2009 o 02:05, Calomek napisał:

Równowaga nie istnieje :P . A żeby zbytnio nie oftopować , mam pytanie . Którą z dziewcząt
wybrać ?:

Spoiler

Jak możecie się domyślić , chodzi o bazę do rysunku dla lamy . Po kiego robiłem ten
" konkurs" :/ ?





Drugi najlepszy. Zresztą Gol_Galad też to powie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2009 o 00:57, Hubi_Koshi napisał:

Dobra to ja tak z ciekawości, która mnie od jakiegoś czasu męczyła spytam z jakiejż to
serii jest ta jolly loli na twoim avku.


Na avku na MAL-u? Szczerze mówiąc to nie wiem, po prostu dostałem paczkę z takimi kobitkami, i razem z Lamą i SiDim ustawiamy sobie tego typu avatarki. Ale na innym forum się zapytałem o jej pochodzenie, bo też mnie interesuje, jak będę wiedział, dam znać.
Natomiast tutejszy avek to wiadomo, że Ushio-chan ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już nowe odcinki Canaan i Bakemonogatari od gg.
Canaan 6

Spoiler

Tym razem sporo akcji na spotkaniu anty terrorystycznym. Okazuje się że Maria jakoś zna Alphard, a sama Alphard kiedyś była szkolona przez nauczyciela Canaan i sama też tak się nazywała. No i jednak nasza kotka umnie mówić choć w "toche" szokujący sposób. A w następnym epie walki w budynku spotkania między Canaan, a resztą.



Bakemonogatari 6
Spoiler

Dość ciekawy ep. wraca do nas Mayoi aby denerwować Araragiego, poznajemy też nową postać Suruge która jest główną postacią tego rozdziału. No i Araragi zaczyna mieć cieżkie życie jako chłopak Senjogahary( choć ta akcja z długopisem była bezbłędna XD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 20:33, Karharot napisał:

Różnice zaczynają się pojawiać od 55 chapteru i 19 epizodu anime na początku nie są one jednak aż takie duże więc możesz zacząć czytać od 60 chaptera (to zaraz po śmierci Rigardo) niewiele tracąc.


Dzięki za info. Właśnie skończyłem na 93. chapterze. Jedyne co mogę na razie powiedzieć: Wciąga w cholerę :] Nieźle się czyta i akcja zapierdziela niemiłosiernie.
Możesz mi jeszcze powiedzieć, w jakich odstępach są wypuszczane chaptery/tomy? Bo już nie mogę się doczekać ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 11:35, Grzech napisał:

Możesz mi jeszcze powiedzieć, w jakich odstępach są wypuszczane chaptery/tomy? Bo już
nie mogę się doczekać ^_^

Chaptery wychodzą co miesiąc (tłumaczenia pojawiają się zazwyczaj około 3 każdego miesiąca) zaś tomy co pół roku. Obecnie najnowszym chapterem jest 94 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 02:05, Calomek napisał:

Równowaga nie istnieje :P . A żeby zbytnio nie oftopować , mam pytanie . Którą z dziewcząt
wybrać ?:

Spoiler

Jak możecie się domyślić , chodzi o bazę do rysunku dla lamy . Po kiego robiłem ten
" konkurs" :/ ?


Bierz 2. Mam tę samą postać w avku na MALu, tylko, że inaczej ubraną + paroma innymi różnicami. xD

Bym podrzucił tutaj w wyższej rozdziałce, ale teraz mi coś całą galerię(NIEEEEE..... moje 30gb pervert stuffu T_T) oraz wszystkie anime na dysku szlag trafił(mam kopie przynajmniej, ale ściągania trochę będzie, aby przywrócić do poprzedniego stanu ;f). Może mi się uda to jakoś odzyskać po formacie tego dysku. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 12:01, HareQ napisał:

Oglądał ktoś może ''''12 królestw'''' ( org. ''''Juuni Kokki'''') ? Na film.web niby
ma to wysoką ocenę, ale nie jestem pewny czy warto oglądać.

IMO bardzo dobre anime, jego wadą jest jednak to że zostało zakończone na 45 z planowanych 68 epizodów, z tego powodu chociaż Youko arc się zakończył i jako tako można anime uznać za kompletną całość to wyraźnie widać wiele nie dokończonych wątków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 02:30, Cirno napisał:

Dam Ci podpowiedź, Duże Cycki = Dobre Cycki.
Ale ta pierwsza najładniejsza :P


Zostałeś przegłosowany :3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Canaan 6

Dnia 10.08.2009 o 11:04, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

Tym razem sporo akcji na spotkaniu anty terrorystycznym. Okazuje się że Maria jakoś
zna Alphard


Spoiler

Słuszniej byłoby powiedzieć że to Alphard zna Marię:) Czekam na moment w którym taksówkarz zorientuje się że uwielbiana przez niego piosenkarka też jest obecna na tym spotkaniu, jeśli terroryści zainteresowali się nią i dołączyli do zakładników (lub ofiar) to efekt powinien być... interesujący XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Canaan #6

Spoiler

Bardzo mocny ep :] W końcu wiemy jaki był prawdziwy cel tego całego spotkania :]
Teraz jestem ciekaw jakich żądań oczekują :] Będzie się działo :]



FMA: the Brotherhood #19
Spoiler

No i po Lust xp Mustang dał popis swoich umiejętności :] Mam tylko nadzieję ,że Havoc przeżył ;/



Needless #6
Spoiler

Loli Squad znowu w akcji xD Hah i spadły na głowę Arclith''owi xD
Czas przejść do ofensywy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Canaan #6

Dnia 10.08.2009 o 16:20, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Bardzo mocny ep :] W końcu wiemy jaki był prawdziwy cel tego całego spotkania :]


Spoiler

Cóz, to że dojdzie do czegoś w tym stylu było wiadomo od dawna, w końcu w jakim innym celu korporacja Alphard by się w to mieszała.


Dnia 10.08.2009 o 16:20, MisticGohan_MODED napisał:

Spoiler

Teraz jestem ciekaw jakich żądań oczekują :] Będzie się działo :]


Spoiler

O ile mają jakiekolwiek żądania, zainfekowanie tych polityków wirusem Ua może być celem samym w sobie. Chociażby po to aby w zamian za lekarstwo podtrzymujące życie robili to co się im każe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Canaan #6

Dnia 10.08.2009 o 16:44, Karharot napisał:

>

Spoiler

Teraz jestem ciekaw jakich żądań oczekują :] Będzie się działo :]


Spoiler

O ile mają jakiekolwiek żądania, zainfekowanie tych polityków wirusem Ua może być
celem samym w sobie. Chociażby po to aby w zamian za lekarstwo podtrzymujące życie robili
to co się im każe.


Spoiler

Tylko tu pojawia się problem bo z tego co narawie widać to ten wirus ma różne działanie na różne osoby. Większość zarażonych ginie w przeciągu kilku godzin, a tylko niewielka grupa przeżywa ale przez to mutuje i musi przyjmować lekarstwo które nie tyle leczy co czasowo osłabia degeneracje. Tak więc zatrzymanie ich po to było by czystą loterią i jakoś nie widze aby któryś z nich miał szanse przeżyć zarażenie.No chyba że wcisną im bajke że da sięto wyleczyć i zanim zginą powydają kupe rozkazów na ręke Alphard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Canaan #6

Dnia 10.08.2009 o 16:49, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

Tylko tu pojawia się problem bo z tego co narawie widać to ten wirus ma różne działanie
na różne osoby. Większość zarażonych ginie w przeciągu kilku godzin, a tylko niewielka
grupa przeżywa ale przez to mutuje i musi przyjmować lekarstwo które nie tyle leczy co
czasowo osłabia degeneracje.


Spoiler

Tu mnie właśnie coś zastanawia - lekarstwo jest przeznaczone dla tych nielicznych którzy zmutowali i przeżyli czy raczej dla tych którzy jeszcze nie osiągnęli etapu na którym się umiera lub mutuje? Osobiście stawiam na to drugie - Yun Yun która tak naprawdę nie ma żadnych zdolności musi ten lek zażywać podczas gdy Canaan chyba nie. W takim wypadku ci politycy musieliby zostać poinformowani że jeśli nie chcą skończyć tak jak ten który ich zaraził to mogą zażywać lekarstwo, tyle że w zamian za jego regularne dostawy będą musieli coś robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Canaan #6

Dnia 10.08.2009 o 17:04, Karharot napisał:

Spoiler

Tu mnie właśnie coś zastanawia - lekarstwo jest przeznaczone dla tych nielicznych
którzy zmutowali i przeżyli czy raczej dla tych którzy jeszcze nie osiągnęli etapu na
którym się umiera lub mutuje? Osobiście stawiam na to drugie - Yun Yun która tak naprawdę
nie ma żadnych zdolności musi ten lek zażywać podczas gdy Canaan chyba nie. W takim wypadku
ci politycy musieliby zostać poinformowani że jeśli nie chcą skończyć tak jak ten który
ich zaraził to mogą zażywać lekarstwo, tyle że w zamian za jego regularne dostawy będą
musieli coś robić.


Spoiler

Ja bardziej stawiam na to że wirus mimo iż ich nie zabił to wywołał znane nam mutacje, tylko że razem z mutacją następuje degeneracja. Tak więc to lekarstwo to nie tyle lek na te chorobe co środek który czasowo spowalnia lub zatrzymuje degeneracje tkanek. Dlatego nie działa ono bezpośrednio na wirus, tylko na tych co przeżyle jego działanie. Śladem tego jest ten "kwiat" na każdym któy przyjmuje lek, przez to widać że byli oni na granicy śmierci ale w ich przypadku wirus zamiast zniszczyć tkanki zmutował je jendak powodując ich powolną degeneracje. Czyli jak przestaną brać lek efekt będzie taki sam jakby zgineli od działania samego wirusa.
A co do Canaan to podejrzewam że ona nie przeszłą mutacji bo wirus w jej przypadku zaatakował system nerwowy, a nie narządy jak w przypadku innych. Efektem tego było w jej wypadku zamiast śmierci wyostrzenie zmysłów, a nie mutuje bo nie ma co mutować. W jej przypadu jak wirus przestał działać znikneły wszystkie jego objawy. No i nie ma ona prawdopodobnie tego kwiatu(choć nie widzieliśmy jej jeszcze całej) który wskazuje na to że wirus zaatakował bezośrednio organy. Nie wiem na ile to ma sens ale właśnie mniej więcej tak ja to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2009 o 16:20, MisticGohan_MODED napisał:


Needless #6

Spoiler

Loli Squad znowu w akcji xD Hah i spadły na głowę Arclith''owi xD
Czas przejść do ofensywy :]


jakoś odrzuciło mnie to anime
tak, tak dziewczynki mają ładne cycki ale nic pozatym w tym anime ciekawego nie ma ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2009 o 18:34, Pediator napisał:

jakoś odrzuciło mnie to anime
tak, tak dziewczynki mają ładne cycki ale nic pozatym w tym anime ciekawego nie ma ;/

Też nie uważam tej serii za zbyt wybitne dzieło ,ale jednak spróbuję je obejrzeć w całości i dać szanse na wykazanie się :]

BTW: Kto wie co nie co o Tears of Tiara ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Go to DMC

Piknie, zamówiłem sobie Paprikę, troche szybciej niż planowałem ale pewien baran chciał to zrobić przede mną.
Dziś machnę sobie Perfect Blue, a następnie Millenium Actress - Kon robi świetne filmy :3

@Gohan

Mnie osobiście nie wciągnęło, nudy na pudy, ale widziałem chyba SiDi to ogląda(albo u Mysteruma to widziałem na malu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się