Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2009 o 02:13, Karharot napisał:

Agnes też łagodną pacyfistką nie była :)

Ale Vita ma o wieeeele więcej doświadczenia, nawet jeśli policzymy tylko jej doświadczenie w Tym wcieleniu to i tak od 10 lat zajmuje się walką, Agnes co najwyżej od jakichś... 3-4 lat, góra.

Dnia 17.08.2009 o 02:13, Karharot napisał:

To zależy jak wyglądałoby to "małe" S&M, jeśli z Subaru zaczynałyby już wypadać jakieś
części to nawet Vitę mogłoby przystopować :D

Och jestem pewien że Tea nie posunęła by się aż tak daleko ^^; Poza tym jednak bicze i pokrewne nie są aż tak groźne jak wybuchające noże i inny sprzęt stworzony po to by rozrywać człowieka na kawałki.

Dnia 17.08.2009 o 02:13, Karharot napisał:

Cóż, prędzej czy później znaleziono by kogoś na miejsce Erio więc to aż taki wielki problem
nie jest XD

Tyaaa sklonowali by sobie nowego Erio, który ostatecznie sam jest klonem XD Może Caro nawet miała by całą szafę zapasowych Erio XD

Dnia 17.08.2009 o 02:13, Karharot napisał:

Ona niby ma więcej przyjaciół niż wrogów ale mam jakieś dziwne wrażenie że wystarczyłoby
jedno spotkanie z kimś z grupy (jeszcze) nieprzychylnych jej osób aby moje życie zostało
znacznie skrócone...

Do mniej więcej 15 sekund... o ile będziesz naprawdę szybko biegł ?? Cóż wystarczy się na razie pilnować i grzecznie czekać aż Nanoha i jej harem zbefriendują cały wszechświat... nie powinno to długo potrwać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 12:28, Hubi_Koshi napisał:

Ale Vita ma o wieeeele więcej doświadczenia, nawet jeśli policzymy tylko jej doświadczenie
w Tym wcieleniu to i tak od 10 lat zajmuje się walką, Agnes co najwyżej od jakichś...
3-4 lat, góra.

No właśnie - walką, jej życiowe doświadczenia mogły jej jeszcze nie przygotować na sytuację w której ktoś się katuje dla przyjemności. Poza tym mogłaby ją przerazić myśl że Hayate podchwyciła by pomysł XD

Dnia 17.08.2009 o 12:28, Hubi_Koshi napisał:

Och jestem pewien że Tea nie posunęła by się aż tak daleko ^^;

Zależałoby to pewnie od sposobu w jaki zostałaby prze Subaru obudzona...

Dnia 17.08.2009 o 12:28, Hubi_Koshi napisał:

Poza tym jednak bicze i pokrewne nie są aż tak groźne jak wybuchające noże i inny
sprzęt stworzony po to by rozrywać człowieka na kawałki.

Chyba że ten bicz jest wbudowaną funkcją Cross Mirage, wtedy sprawy się komplikują XD

Dnia 17.08.2009 o 12:28, Hubi_Koshi napisał:

Do mniej więcej 15 sekund... o ile będziesz naprawdę szybko biegł ??

Tak długo? Chyba mnie przeceniasz :)

Dnia 17.08.2009 o 12:28, Hubi_Koshi napisał:

Cóż wystarczy się na razie pilnować i grzecznie czekać aż Nanoha i jej harem zbefriendują
cały wszechświat... nie powinno to długo potrwać ^^

Zawsze pozostaną przypadki niereformowalne takie jak Quattro... Jeśli nawet Blaster-3 Divine Buster nie wystarczył do jej nawrócenia to nic nie jest w stanie tego dokonać jednocześnie pozostawiając ją przy życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 12:22, Hubi_Koshi napisał:


Jeśli chcesz cieszyć uszy porządnym, ładnym angielskim (i niemieckim) w anime to obejrzyj
Mahou Shoujo Lyrical Nanoha, tam inteligentne bronie nawijają ostro po angielsku i niemiecku.


Spokojnie jak na wojnie. Już dawno mam to w planach do obejrzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 13:28, Karharot napisał:

No właśnie - walką, jej życiowe doświadczenia mogły jej jeszcze nie przygotować na sytuację
w której ktoś się katuje dla przyjemności. Poza tym mogłaby ją przerazić myśl że Hayate
podchwyciła by pomysł XD

Przeczytaj omake. "Bad children get the fist" S&M to jednak nic nowego dla Vity-chan XD

Dnia 17.08.2009 o 13:28, Karharot napisał:

Zależałoby to pewnie od sposobu w jaki zostałaby prze Subaru obudzona...

Przyszło mi do głowy co najmniej kilka pomysłów za które Tea na pewno by się rzuciła na Subaru... w sumie mógłbym je tu podać bo skoro wy na śniadanie oglądanie jakieś Higurashi albo jakieś inne morskie koty to pewnie by was nie ruszyło, ale wole nie ryzykować.

Dnia 17.08.2009 o 13:28, Karharot napisał:

Chyba że ten bicz jest wbudowaną funkcją Cross Mirage, wtedy sprawy się komplikują XD

Taaaak... Device Preceii wydawał się móc przemieniać w bicz więc kto wie do czego Tea mogła by przekonać swój...

Dnia 17.08.2009 o 13:28, Karharot napisał:

Tak długo? Chyba mnie przeceniasz :)

Ależ skąd, stworek/osoba mogła by uznać że to dziwne iż nie wyglądasz jak Nanoha i dać ci parę sekund na ucieczkę... a potem doszło by do wniosku że i tak cie zabije.

Dnia 17.08.2009 o 13:28, Karharot napisał:

Zawsze pozostaną przypadki niereformowalne takie jak Quattro... Jeśli nawet Blaster-3
Divine Buster nie wystarczył do jej nawrócenia to nic nie jest w stanie tego dokonać
jednocześnie pozostawiając ją przy życiu :)

Kto wie, może jak trochę posiedzą w pierdlu to się nieco uczłowieczą, ostatecznie skoro Super-Evil Vampire Evangeline-sama mogła zmięknąć to jest szansa i dla takiego małego śmiecia jak Quattro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 00:13, Cirno napisał:

Poza tym, co do średniości CANAAN, w tym sezonie umineko zowonowało, i dlatego się wam
wydaje że jest średnie :3


Tiaaaaa.... Jara Cię rubikowskie klaskanie....
Ja Umineko obejrzałem jeden ep i jakoś nie chce mi się reszty oglądać... Może później, jak się będę nudził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 13:39, Hubi_Koshi napisał:

Przyszło mi do głowy co najmniej kilka pomysłów za które Tea na pewno by się rzuciła
na Subaru... w sumie mógłbym je tu podać bo skoro wy na śniadanie oglądanie jakieś Higurashi
albo jakieś inne morskie koty to pewnie by was nie ruszyło, ale wole nie ryzykować.

Podawaj śmiało. Tylko lepiej napisz to gdzieś indziej i daj linka bo jeszcze przypadkiem przeczyta to jakiś modek i będziesz miał go potem na sumieniu XD

Dnia 17.08.2009 o 13:39, Hubi_Koshi napisał:

Ależ skąd, stworek/osoba mogła by uznać że to dziwne iż nie wyglądasz jak Nanoha i dać
ci parę sekund na ucieczkę... a potem doszło by do wniosku że i tak cie zabije.

Nie wzbudzaj we mnie fałszywej nadziei. Ktoś kto chce zaatakować maga rangi SS nie traci czasu na zbędne przemyślenia.

Dnia 17.08.2009 o 13:39, Hubi_Koshi napisał:

Kto wie, może jak trochę posiedzą w pierdlu to się nieco uczłowieczą, ostatecznie skoro
Super-Evil Vampire Evangeline-sama mogła zmięknąć to jest szansa i dla takiego małego
śmiecia jak Quattro.

Może gdyby Nanoha wpadała tam co parę tygodni żeby odpalić w nią Divine Bustera to Quattro faktycznie w końcu by zmiękła. Obawiam się tylko że naczelnik więzienia mógłby bardzo Naniohę znielubić za te wszystkie odbudowy za które musiałby płacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 13:57, Karharot napisał:

Podawaj śmiało. Tylko lepiej napisz to gdzieś indziej i daj linka bo jeszcze przypadkiem
przeczyta to jakiś modek i będziesz miał go potem na sumieniu XD

nienie wolę nie ryzykować, ciekawi mnie... Mach Calliber na pewno generuje sporo wibracji podczas kręcenia się... prawda :->

Dnia 17.08.2009 o 13:57, Karharot napisał:

Nie wzbudzaj we mnie fałszywej nadziei. Ktoś kto chce zaatakować maga rangi SS nie traci
czasu na zbędne przemyślenia.

Fakt... gdyby dodatkowo był specjalistą od ataków dystansowych to sądzę że nawet nie wiedziałbyś kiedy zginąłeś ^^;

Dnia 17.08.2009 o 13:57, Karharot napisał:

Może gdyby Nanoha wpadała tam co parę tygodni żeby odpalić w nią Divine Bustera to Quattro
faktycznie w końcu by zmiękła. Obawiam się tylko że naczelnik więzienia mógłby bardzo
Naniohę znielubić za te wszystkie odbudowy za które musiałby płacić :)

A wiesz że podobna myśl mi przyszła do głowy XD Taka radosna terapia eksplozjami, tyle że mi raczej po głowie chodził Starlight Breaker, jak resocjalizować to na poważnie i z hukiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 04:17, Karharot napisał:

Spoiler

Tu chyba nie chodzi o czas używania tej umiejętności tylko o intensywność jej użycia,
zwróć uwagę na scenę w której Canaan zagląda do komputera - wyraz jej twarzy i oczu jest
zupełnie inny niż ten pozbawiony emocji który ma zazwyczaj.


Spoiler

Albo stała za blisko monitora albo ilość migających cyferek tak ją przeraził :]
To mógł być dla niej szok ,bo z komputerami nie ma za wiele do czynienia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umineko no Naku Koro Ni #7

Dnia 17.08.2009 o 07:35, Tomoya-kun napisał:

Spoiler

Wcale nie jest dziwny. Podstawowym argumentem w rozumowaniu Battlera w ep. było to
że na wyspie nie ma 19 osoby(od czasu kiedy Kyrie mu to przedstawiła). Teraz nie ma tego
argumentu bo widzieli 19 osobe na własne oczy.


Spoiler

Jak dla mnie to i tak zbyt oczywisty i pewny ruch ;/ Powiedziałbym ,że aż nazbyt pewny ;/
I właśnie dlatego po odwróceniu szachownicy zaczynam w to powątpiewać ;/

Zresztą nie widzieliśmy rozmowy "Beatrice" z rodzinką zanim ją zaakceptowali ;/ Zawsze mogła ich omamić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 14:22, Ichibanboshi-kun napisał:

Ot taka sobie Holo

Nie wiem kto to zrobił, ale ten ktoś jest wielki O_O To normalnie można by powiesić w galerii sztuki i nikt by się nawet nie skapnął czego to dotyczy. Pięknie cieniowanie, barwy, wspaniała ilość szczegółów... normalnie postawiłbym piwo, albo dwa temu kto to namalował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 14:27, Hubi_Koshi napisał:

Nie wiem kto to zrobił, ale ten ktoś jest wielki O_O To normalnie można by powiesić w
galerii sztuki i nikt by się nawet nie skapnął czego to dotyczy. Pięknie cieniowanie,
barwy, wspaniała ilość szczegółów... normalnie postawiłbym piwo, albo dwa temu kto to
namalował.


Na pewno nie zrobił tego Japończyk xD Za duża szczegółowość wiadomo gdzie.
Jednak faktycznie jak na fanarta, to już nawet fanartem nie jest. Gdyby tylko takie rysunki w nowelce były... Bo niestety tam są najsłabsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 14:35, Ichibanboshi-kun napisał:

Na pewno nie zrobił tego Japończyk xD Za duża szczegółowość wiadomo gdzie.
Jednak faktycznie jak na fanarta, to już nawet fanartem nie jest. Gdyby tylko takie rysunki
w nowelce były... Bo niestety tam są najsłabsze :(

Widać za mało po deviantartcie się kręcisz :-) Nawet sobie wyobrażasz jakie jest bogactwo stylów i talentów wśród ludzi tworzących fanarty, masz tam wszystko, od prostych, dziecinnych wręcz mazidełek po prawdziwe arcydzieła, które spokojnie można by w galerii sztuki powiesić. Ot kilka małych przykładów które ci zresztą pewnie już pokazywałem
http://ninjatic.deviantart.com/art/Toph-Badass-Rerender-122327462
http://garun.deviantart.com/art/Lucky-star-Fanart-86129189
http://orin.deviantart.com/art/Kyuubi-Feeling-like-a-Woman-95623751
http://musechan.deviantart.com/art/Evangeline-A-K-McDowell-43043719
Obczaj sobie galerię tego gościa :-)
http://genzoman.deviantart.com/gallery/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 14:54, MisticGohan_MODED napisał:

> Ot taka sobie Holo
Mieć taki obraz w pokoju xD


Poczekaj aż Luk to zobaczy to sobie pewnie wydrukuje i walnie na ściane :D


Hubi nie bój żaby, chodzę po deviancie, ale nie wrzucam zaraz tutaj wszystkiego ;) To akurat po prostu mnie zwaliło z nóg - urealistycznionej Konaty, np. nie trawię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 14:01, Hubi_Koshi napisał:

nienie wolę nie ryzykować, ciekawi mnie... Mach Calliber na pewno generuje sporo wibracji
podczas kręcenia się... prawda :->

Tea na pewno by się wnerwiła... XD
Co do samej idei to trzeba ją gdzieś zapisać, jak produkcja 4 sezony wystartuje pomysł będzie jak znalazł :)

Dnia 17.08.2009 o 14:01, Hubi_Koshi napisał:

A wiesz że podobna myśl mi przyszła do głowy XD Taka radosna terapia eksplozjami, tyle
że mi raczej po głowie chodził Starlight Breaker, jak resocjalizować to na poważnie i
z hukiem :-)

Racja, tyle że wtedy Nanoha miałaby na pieńku z zarządcą planety (za to naczelnik więzienia padłby ofiarą collateral befriending:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 15:04, Ichibanboshi-kun napisał:

Poczekaj aż Luk to zobaczy to sobie pewnie wydrukuje i walnie na ściane :D

A wiesz że to niezły pomysł? Ciekawi mnie jak reagowaliby goście, stawiam na to że co najmniej jeden puściłby tekst w stylu "Wrseszcie zacząłeś się interesować czymś poważniejszym niż te twoje japońskie bajeczki" :D
A obraz naprawdę jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 15:13, Karharot napisał:

> Poczekaj aż Luk to zobaczy to sobie pewnie wydrukuje i walnie na ściane :D
A wiesz że to niezły pomysł? Ciekawi mnie jak reagowaliby goście, stawiam na to że co
najmniej jeden puściłby tekst w stylu "Wrseszcie zacząłeś się interesować czymś poważniejszym
niż te twoje japońskie bajeczki" :D
A obraz naprawdę jest super.

Sam bym chętnie to druknął, ale primo- brak tuszu, sacundo - tylko w wysokiej jakości = znów brak tuszu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 14:22, Ichibanboshi-kun napisał:

Ot taka sobie Holo

:o
I ty chcesz (albo chciałeś) być modem? A jak jakieś dzieci tu wejdą i zobaczą ten obrazek? :o Czyli nie nadajesz się na to by być czerwonym imho... :P

Musiałem to napisać XD Nie mogłem się powstrzymać - to było silniejsze ode mnie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 15:18, Ichibanboshi-kun napisał:

Sam bym chętnie to druknął, ale primo- brak tuszu, sacundo - tylko w wysokiej jakości
= znów brak tuszu xD

Tusz to jeszcze pół biedy - takie coś powinno zawisnąć w porządnej drewnianej ramce (najlepiej sprawiającej wrażenie zabytkowej:) a z tym już gorzej :)

-> orzel286

Dnia 17.08.2009 o 15:18, Ichibanboshi-kun napisał:

I ty chcesz (albo chciałeś) być modem? A jak jakieś dzieci tu wejdą i zobaczą ten obrazek?

To się nauczą tego i owego o Sztuce (i nie tylko) XD
Poza tym dziecko zaglądające do naszego tematu musi i tak być przygotowane na wszystko, obrazek na którym goła panienka jest sama to naprawdę jeszcze nic takiego XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się