Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2007 o 21:43, Alamut napisał:

Nawet na stronie MSNGroups, którą mi kiedys podałeś śmiali isę z tego. Jak był właśnie jakiś
chapter i Nami co chwila powinna była mówić "God!" zostało zmienione na "By Enel!" z uśmieszkiem
od tłumacza.

Nom pamiętam to tłumacz raz "na marginesie" napisał że Nie mógł się powstrzymać naprawdę komiczna impreza z tym Enelem

Dnia 07.03.2007 o 21:43, Alamut napisał:

Szczerze mówiac juz kiedys se nad tym zastanawiałem i nie byłby to taki głupi pomysł.

No więc dobrze, niech nas Gumowa Moc prowadzi, założyłem temat o One Piece
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20033&tpage=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 16:12, turpis napisał:

Powiem szczerze ze ta nowa anime na hyperze jest bardzo fajna...powinni czesciej ja puszczac
:D :D :D


A konkretnie jaka?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie - kto wygrał Sasuke czy Orochimaru?
Pewnie się tego i tak szybko nie dowiemy... swoją drogą nie takiej walki się spodziewałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 09:22, JaMES` napisał:

Jak myślicie - kto wygrał Sasuke czy Orochimaru?
Pewnie się tego i tak szybko nie dowiemy... swoją drogą nie takiej walki się spodziewałem :/


Nie mam pojęcia :) Wszystko wskazuje na to, że Sasuke wygrał. To nawet wynikało by z fabuły Naruto, nie jest tak nieprzewidywalne jak OP dajmy na to ;) W OP to może nawet Kabuto by wygrał ;p

Tymczasem przeczytałem sobie D. Gray Mana i muszę stwierdzić, że nie spodziewałem się tak ciekawej mangi ;) To, że od wczoraj przeczytałem wszystkie 108 czapterów, chyba o czymś świadczy. "Niewinności" (Innocence) niektórych postaci, są naprawdę ciekawie przedstawione. Szczególnie podobał mi się występ niewinności Crowleya w ostatnich czapterach. Autor miał bardzo fajny pomysł, a ja lubię Wampirów (przypomniał mi się Alucard... a tak swoją drogą to co tam nowego piszczy w Hellsingu..o tym na końcu :)
Szkoda, że wszystkie dobre mangi/anime szybko się kończą (szybko dochodzimy do momentu, kiedy trzeba czekać tydzień na kolejny rozdział :)

W Bleachu robi się coraz ciekawiej (a może jednak jest cały czas nudno...nie wiem). Kaien to jednak nie kaien (tak jak się spodziewałem), więc Rukia może przestanie dostawać po tyłku ;p

O OP wypowiem się w nowopowstałym wątku :)

A teraz Hellsing. Ostatnio ciężko dorwać nowe czaptery, no i ukazują się coraz rzadziej :( Ale content jest co najmniej zadowalający. Zdrajca, był zdrajcą prawie od zawsze, Alucard to tylko pusta skorupa, środek zawsze był w tym samym miejscu... no prawie (to samo prawie co u zdrajcy) zawsze. Jestem baaaardzo ciekaw co teraz się wydarzy... Przenieśliśmy się do Seras i Integry...Seras nareszcie stała się ciekawą postacią, Integra stanowcza jak zawsze ;) Hellsing nas nie zawodzi... tylko czemu Kohta tak wolno rysuje... :( Na trzecią OVA przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać :((

I jeszcze jedno dla maniaków DB. Zapraszam tutaj: http://kreskowki.fani.pl/
Do oglądnięcia 134 (na razie) odcinki DB w polsko/francuskiej wersji (tak, tej z RTL 7) Jakie to szczęście że ktoś miał VCR i nagrywał to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:19, Latniak napisał:

I jeszcze jedno dla maniaków DB. Zapraszam tutaj: http://kreskowki.fani.pl/
Do oglądnięcia 134 (na razie) odcinki DB w polsko/francuskiej wersji (tak, tej z RTL 7) Jakie
to szczęście że ktoś miał VCR i nagrywał to wszystko ;)

<z trudem powstrzymuje się przed pocałowaniem Latniaka z wdzięczności> FACET ta stronka to Niebo dla takiego fana kreskówek jak ja. Wielkie ci i niezmierzone dzięki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:42, Hubi Koshi napisał:

<z trudem powstrzymuje się przed pocałowaniem Latniaka z wdzięczności> FACET ta stronka
to Niebo dla takiego fana kreskówek jak ja. Wielkie ci i niezmierzone dzięki :-D


Gdy odkryłem tą stronę, też o mało co nie posi....eee...podskoczyłem ze szczęscia. Brygada RR.... aż się łezka w oku kręci, szkoda że tylko 1 episode...Dexter..nietety po polsku (kiedyś, jak CN był jeszcze po angielsku to się oglądało Dextera aż miło :)
Jeszcze tylko Przygód Baltazara Gąbki tam brakuje i będę w pełni szczęśliwy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:19, Latniak napisał:

Hellsing nas nie zawodzi... tylko czemu Kohta tak wolno rysuje... :(

Może dlatego, że trudnił się również rysowanie różnych odcinków dodatkowych (prequel The Dawn). Stąd te opóźnienia... No i może lenistwo też się na to nakłada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:56, Czedwik napisał:

> Hellsing nas nie zawodzi... tylko czemu Kohta tak wolno rysuje... :(
Może dlatego, że trudnił się również rysowanie różnych odcinków dodatkowych (prequel The Dawn).
Stąd te opóźnienia... No i może lenistwo też się na to nakłada ;)


Tyle, że nowe odcinki The Dawn nie wychodzą od dłuższego czasu... No i lenistwo się na to nie nakłąda, tylko lenistwo jest tutaj głównym powodem. Hirano sam podobno mówił że jest wielkim leserem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:19, Latniak napisał:

Szczególnie podobał mi się występ niewinności Crowleya w ostatnich czapterach. Autor miał bardzo fajny
pomysł

Taa, innocence Crowley''a rzadzi, mam nadzieje ze go jeszcze w przyszlych czapterach zobaczymy choc po 110 rozdziale nie wydaje sie to zbyt pewne ;(

Dnia 11.03.2007 o 00:19, Latniak napisał:

W Bleachu robi się coraz ciekawiej (a może jednak jest cały czas nudno...nie wiem). Kaien to
jednak nie kaien (tak jak się spodziewałem), więc Rukia może przestanie dostawać po tyłku ;p

Ja jestem ciekaw jaki jest skill tych dwoch glowek, "na bierzaco" zmieniaja sie w cos czego sie najbardziej boi przeciwnik czy moze ktos im wczesniej powiedzial za co maja sie "przebrac".

BTW Czyta(oglada) ktos Air Gear? I jesli tak, to jak wrazenia? IMO to jedna z lepszych mang jakie ostatnio czytalem, wlasciwie to niewiem czemu mi sie podoba, moze dlatego ze latwiej mi wyobrazic sobie w rl takiego air trecker''a biegajacego po miescie niz na przyklad uzytkownika trzech katan o shinigamim nie wspominajac ;D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 00:19, Latniak napisał:

Nie mam pojęcia :) Wszystko wskazuje na to, że Sasuke wygrał. To nawet wynikało by z fabuły
Naruto, nie jest tak nieprzewidywalne jak OP dajmy na to ;) W OP to może nawet Kabuto by wygrał
;p


fabuła tego wymaga, ale kto wie... mzoe zostaniemy zaskoczeni i ten ciec sasuke przegra ;)

Dnia 11.03.2007 o 00:19, Latniak napisał:

Tymczasem przeczytałem sobie D. Gray Mana i muszę stwierdzić, że nie spodziewałem się tak ciekawej
mangi ;)


IMO D.Gray-man byl na poczatku ciekawy teraz staje sie zbyt przekombinowany, ja czekam na nowe chaptery Vagabonda i biore sie w tym tygodniu za Berserka

Dnia 11.03.2007 o 00:19, Latniak napisał:

W Bleachu robi się coraz ciekawiej (a może jednak jest cały czas nudno...nie wiem). Kaien to
jednak nie kaien (tak jak się spodziewałem), więc Rukia może przestanie dostawać po tyłku ;p


w bleach''u dalej nudno ;)

Dnia 11.03.2007 o 00:19, Latniak napisał:

A teraz Hellsing. Ostatnio ciężko dorwać nowe czaptery, no i ukazują się coraz rzadziej :(


3cia OVA na poczatku kwietnia, a co do chapterow mam nadzieje, ze w koncu Seras zaszaleje :>
a co do czestotliwosci wychodzenia to mam nieraz wrazenie ze autor GANTZa chce dorownac autorowi Hellsinga (kurcze wypadly mi nazwiska obu :/)

jutro nowy chapter FMA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 04:36, Ledoke napisał:

BTW Czyta(oglada) ktos Air Gear?


obejrzalem anime, przeczytalem kilka chapterow dalej... fajna manga, ale bez rewelacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chobits ta seria dla facetów czy bardziej dla dziewczyn? Choć pytanie powinno byc inne. Czy prawdziwy facet powinien oglądać takie anime? ^_^ Pytam bo rzadko niezbyt często sięgam po anime, ale jak juz to są to jakieś typowo ''for women''... :D Np. Brzoskwinia (manga of korz). Jestem zdrowy (pytanie retoryczne):P ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 22:52, HiroshiTakubo napisał:

Chobits ta seria dla facetów czy bardziej dla dziewczyn?

Hmm... Chobits to przede wszystkim anime zabawne, urocze, wzruszające, wnioski jak zakładam wyciągniesz sobie sam. Zdecydowanie JEST TO anime warte oglądnięcia, gwarantuje wspaniałe przeżycie podczas jego oglądania (oczywiście to tylko i wyłącznie moje zdanie, tobie się może Chobits nie spodobać, ale warto je obejrzeć choćby dlatego że to swoisty klasyk i serial Kultowy

Dnia 12.03.2007 o 22:52, HiroshiTakubo napisał:

Jestem zdrowy (pytanie retoryczne):P ??????

Tak samo jak cała reszta przesiadujących tu facetów :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 23:11, Hubi Koshi napisał:

> Jestem zdrowy (pytanie retoryczne):P ??????
Tak samo jak cała reszta przesiadujących tu facetów :-]


Czy to pytanie podchwytliwe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z najlepszych, anime jakich oglądałem według mnie to Cowboy Bebop świetne muzyka, fabuła postacie. Ostatnio zacząłem oglądać FMA z racji, że kolega polecał no i na Hyperze zaczęli emitować i musze przyznać ze niezłe jest. A tera, co do pytań to znacie może jakieś inne anime w stylu Cowboya ? Pamięta ktoś jak się nazywał te pierwsze anime które emitowali na Hyperze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym anime emitowanym na Hyperze była Iria - całkiem fajna seria z uroczą bohaterką. ;)
A co do anime podobnych do Bebopa... Nie przychodzi mi nic do głowy w tej chwili. Chociaż Samurai Champloo, który był tworzony przez prawie tych samych ludzi co Cowboy, jest świetną seriąi polecam zapoznanie się z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się