Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

AD Hypera to chciałbym podkreslić, że profesjonalnie do tego podeszli i nie bawili się w jakichs lektorów, tylko zapodali napisy i tak powinno byc. A co do Chobits to rzeczywiście - seria przednia, aczkolwiek kiedy zaczyna się ten wątek mniej zabawny to jakby tak troszkę dziwnie..........Aha! Op i En są naprawdę spoczko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego Samurai Champloo to słyszałem już o tym i nawet widziałem na niemieckim Voxie puszczają koło 1 w nocy (podobnie jak w ferie zimowe Cowboya) i chyba się w końcu na to skuszę. A co myślicie o tych dwóch seriach Agent Paranoia i Serial Experiments Lain oba maja świetną fabułę, ale jakoś mi do gustu nie przypadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:54, Hacket napisał:

Co do tego Samurai Champloo to słyszałem już o tym i nawet widziałem na niemieckim Voxie puszczają
koło 1 w nocy (podobnie jak w ferie zimowe Cowboya) i chyba się w końcu na to skuszę. A co
myślicie o tych dwóch seriach Agent Paranoia i Serial Experiments Lain oba maja świetną fabułę,
ale jakoś mi do gustu nie przypadło.


Lain troszkę oglądałem i nie wiem co myśleć :P. Chyba jestem za głupi na takie anime.... A tak poważnie to cała otoczka, muzyka, postacie są super, ale moim zdaniem sama akcja jest trochę trudna do strawienia - choc może to zaleta...nie wiem...Co do tego drugiego tytułu nie znam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 14:29, Pediator napisał:

Dzisiaj znalazłem w swoich śmieciach mangę Drakun: Rise of the dragon princess 1 . czytał ktoś
to może?

Nie tylko czytałem, ale nawet posiadam dwa pierwsze tomiki (chociaż biorąc pod uwagę że było to Amerykańsko-Zeszytowym formacie ciężko to tomikiem nazwać) i również bardzo mi się podobała, szkoda tylko że Polsce wydano tylko dwa pierwsze tomiki, a przynajmniej ja wiem o Tylko dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agent Paranoia był ostatnio emitowany przed FMA na Hyperze. A jest to dosyć dziwna historia kilka osób, które w wyniku w wyniku swoich przeżyć są na skaju załamania nerwowego i wtedy napada ich legendarny "chłopiec z kijem" jest w tym głębszy sens, ale zdradzać nie będę, choć cała historia ma idiotyczne zakończenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 18:26, Hubi Koshi napisał:

> Dzisiaj znalazłem w swoich śmieciach mangę Drakun: Rise of the dragon princess 1 . czytał
ktoś
> to może?
Nie tylko czytałem, ale nawet posiadam dwa pierwsze tomiki (chociaż biorąc pod uwagę że było
to Amerykańsko-Zeszytowym formacie ciężko to tomikiem nazwać) i również bardzo mi się podobała,
szkoda tylko że Polsce wydano tylko dwa pierwsze tomiki, a przynajmniej ja wiem o Tylko dwóch.

grzeałem w śmieciach i mam ciekawe co jeszcze znajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wychodzi na to, ze oro zginal kompletnie bez celu
i z tego co mowia spoilery rukia tez ma byc podziurawiona :/

a OP w tym tygodniu nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 16:54, Hacket napisał:

Co do tego Samurai Champloo to słyszałem już o tym i nawet widziałem na niemieckim Voxie puszczają
koło 1 w nocy (podobnie jak w ferie zimowe Cowboya) i chyba się w końcu na to skuszę. A co
myślicie o tych dwóch seriach Agent Paranoia i Serial Experiments Lain oba maja świetną fabułę,
ale jakoś mi do gustu nie przypadło.

Zależy, co kto lubi. Lain na pewno spodoba się tym, którzy od anime oczekują nie tylko akcji. Mi się nawet podobało, ale Paranoia Agent - to już mniej. Trochę przesadzili z zakończeniem. Za bardzo nierealne to było, a początek serii był w miarę do strawienia :)

Do tych, którym spodobało się anime FMA - w Polsce wyszły na razie 4 tomy mangi (z 15, które wyszły w ogóle), a niedługo wychodzi 5. Polecam, według mnie jedna z najlepszych mang. Fabuła jest tam inna i dużo lepsza niż w anime. Można to traktować jako alternatywne uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszał ktoś przypadkiem o anime pt. "Wolfs rain"? Jeśli się nie mylę opowiada historię postapokaliptyczną, w której kluczem do raju są wilki, ale interesowałoby mnie czy warto je oglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 20:12, Alamut napisał:

Czy słyszał ktoś przypadkiem o anime pt. "Wolfs rain"? Jeśli się nie mylę opowiada historię
postapokaliptyczną, w której kluczem do raju są wilki, ale interesowałoby mnie czy warto je
oglądać?


słyszał i ogladal
anime tworcow Champloo i Bebopa, warto obejrzec, warto tez przeczytac mange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 20:16, JaMES` napisał:

anime tworcow Champloo i Bebopa, warto obejrzec, warto tez przeczytac mange


Jeśli to dziecko twórców Bebopa to nie ma mocnych, trzeba obejrzeć i przeczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:32, zbysheck napisał:

A oglądał ktoś Elfen Lied? Zna ktoś podobne tematycznie i rozpiętościowo seriale?


ktoś oglądał ;) podobnych raczej nie ma, EL jest raczej wyjątkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:47, JaMES` napisał:

ktoś oglądał ;) podobnych raczej nie ma, EL jest raczej wyjątkowe


hehe... no rzeczywiście wyjątkowe. Ale chciałbym cos o podobnej tematyce. Tylko nie chodzi o hektolitry krwi i sceny z roznegliżowanymi pannami, a właśnie o podobną problematykę psychologiczną :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:50, zbysheck napisał:

hehe... no rzeczywiście wyjątkowe. Ale chciałbym cos o podobnej tematyce. Tylko nie chodzi
o hektolitry krwi i sceny z roznegliżowanymi pannami, a właśnie o podobną problematykę psychologiczną
:).


z psychologicznych anime to polecam Serial Experiments Lain, Haibane Renmei, Wolf''s Rain (to mniej), NGE (tutaj nieraz mozna walnąć głową w mur jak sie zaczyna dostrzegac cos poza Evami ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:52, JaMES` napisał:

z psychologicznych anime to polecam Serial Experiments Lain, Haibane Renmei, Wolf''s Rain (to
mniej), NGE (tutaj nieraz mozna walnąć głową w mur jak sie zaczyna dostrzegac cos poza Evami
;))


no dziękuje bardzo oblukam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:52, JaMES` napisał:

[ciach ciach]
z psychologicznych anime to polecam Serial Experiments Lain, Haibane Renmei, Wolf''s Rain (to
mniej), NGE (tutaj nieraz mozna walnąć głową w mur jak sie zaczyna dostrzegac cos poza Evami


dodałbym do tej listy jeszcze "paranoia agent" oraz "flcl" [furi kuri/fooly cooly, tez studia gainax]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heyka wszystkim , to chyba pierwszy mój post tutaj i odrazu mam pytanko/prósbe :P
Czy zna ktoś może jakiś kurs rysunku czy opis jak rysować cos w klimatach manga/anime a najbardziej DragonBall?
Byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś oglądałem DragonBalla i bardzo mi sie podobał obejrzałem wszystkie odcinki.
Ale teraz już przestało mnie to interesować wole oglądać normalne filmy ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się