Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bionic Commando - recenzja

12 postów w tym temacie

Gierka tak miodna, że przeszedłem ją 3 razy. Miodność wylewa się z ekranu - dosłownie, tylko nudny początek trza przeboleć, by odkryć umiejętności bohatera.

BTW - recenzja spóźniona o... sami wiecie ile, to akurat żenujące trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem kilka godzin i totalnie nie przypadła mi do gustu :P. Jeżeli szukacie jakiejś fajnej gry "skakanej" to polecam Mirror''s Edge - nie za krótka, nie za długa, fajna fabuła i mniej frustrujące etapy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka nawet spoko, ale jej nie ukończyłem poprzez głupio wykonane autosavy... Na pewnych poziomach są tak rzadkie, że po nieudanej próbie trzeba powtarzać praktyczie cały poziom:/
A że jeszcze grałem na większym poziomie trudności to po 4 podejściu do poziomu odechciało mi się gry;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ma momenty wzlotów (niektóre walki i skakanie) i niższych lotów (strzelaniny polegające na nawaleniu jak największej liczby przeciwników czy głupawo ułożone elementy do łapania). Tym nie mniej cały czas śledziłem informacje jej dotyczące i zagrałem z dużymi oczekiwaniami, które nie pozostały całkowicie niespełnione. Gdyby zrezygnować z idiotycznego pomysłu "radioaktywności" i ulepszyć momenty walki za pomocą broni palnej, naprawdę byłaby znakomita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się gierka podoba,wkurza tylko jej liniowość: zaczynamy i kończymy poziom w tunelu.itp.ale ogólnie jest nieźle,strzelanie też mi specjalnie nie przeszkadza - niestety,jak na razie utknąłem przy jednym z bossów / mianowicie,przy takim samolocie /.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem u kumpla który nie umiał się doczekać premiery a teraz? gra leży na półce i raczej szybko w nią nie zagra...powód? NUDA. Nic ciekawego...a zapowiadała się naprawdę fajnie. Szkoda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 00:11, lis_23 napisał:

A mi się gierka podoba,wkurza tylko jej liniowość: zaczynamy i kończymy poziom w tunelu.itp.ale
ogólnie jest nieźle,strzelanie też mi specjalnie nie przeszkadza - niestety,jak na razie
utknąłem przy jednym z bossów / mianowicie,przy takim samolocie /.;)

Jeśli to to miejsce o którym myślę, to jesteś na końcu pierwszego aktu i męczysz się z Burakiem (helikopter Buraq).

Spoiler

Nie możesz stać w miejscu, bo cię skosi, biegaj i zbieraj zrzuty - są tam Tarantule, którymi musisz jak najskuteczniej strzelać, najlepiej potrójne wcelowanie (ale nie w trybie celowania, tylko normalnie, bo nie zdążysz zwiać). Po zadaniu pewnych obrażeń, cwany burak dostaje posiłki - Polycrafty. Je łatwo wyjąc Tarantulą, można też próbować linki i kopa. Jak kończą się rakiety, pozostaje biegać i czekać na następny zrzut. Jesli tylko nie będziesz stać w miejscu, przejdziesz tę walkę w miarę gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować