Zaloguj się, aby obserwować  
Skazeusz

Najmroczniejsza postać jaką znacie z gry [M]

308 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 20:26, capral napisał:

G-man z half-life, ale naprawdę najmroczniejszą postacią z gry jest moim zdaniem KANGUREK
KAO :)

Nie wypowiadaj więcej tego imienia puplicznie!!! Aż ciarki mnie przechodzą na samą myśl o nim:)))
A tak serio to może Xardas z Gothica???

Rayman! Takie dziwne monstrum bez nóg i rąk, ze stopami i dłońmi unoszącymi się w powietrzu... Do tego ta czupryna na żelu i babska chustka... Aż mnie strach obleciał... xD

Pamiętam jak mnie ciarki przeszły gry ok 1.00 w nocy grałem w Gothica 2 i pierwszy raz spotkałem to zakapturzone coś (Przywoływacz, tak?). Heh, do dzisiaj na ich widok czuję ciarki na plecach ;)
Wystraszyć potrafili również Obcy z "Alien vs. Predator 2". Ogólnie cała gra była niesamowicie mroczna pod warunkiem, że grało się człowiekiem...

Dnia 24.03.2008 o 21:05, Igor FCBayern napisał:

(Przywoływacz, tak?).

Poszukiwacz ;] Mi tam ,z mrocznym kojarzy się Krauser z Resident Evil 4. Albo ten stwór którego możemy zabić tylko z radarem reagującym na ciepło ;] W ogóle RE:4 jest mroczny ;p

Wg mnie najmroczniejszą postacią znaną z gier jest "Piramidogłowy" z Silent Hill. Mimo iz właściwie nie znamy jego osobowości, to już sam wyglad wystarcza aby mianowac go królem mroku :-)

Mi się zdaje czy o nim zapomnieliście, w promilu kilku stron nie widzę wzmianki o Rydzyku :), to byłą dopiero mroczna postać, ale przyjemnie się nią grało :), ach te jego odzywki ;], ta ciemność w której się ukrywał i to zabijanie dla zabawy. (Może i powiecie mi że Ridick jest z filmu, ale nie zapominajcie że jest Gra : Ridick - Uciekczka z Butcher Bay.)

zmutowany Fontaine i każdy genofag z Bioshocka. Kiedy idziesz niepewnie grając w nocy, z każdego rogu może na ciebie wyskoczyć.

Regenerator to był ;)
Moim zdaniem najmroczniejsze postacie jakie znam to
- Poszukiwacze z G2/NK
- Salazar i Village Chief z Resident Evil 4
- mhm.. Zant i Ganondorf z Zelda: Twilight princess

Dnia 24.03.2008 o 21:58, Ufo2 napisał:

Regenerator to był ;)
Moim zdaniem najmroczniejsze postacie jakie znam to
- Poszukiwacze z G2/NK
- Salazar i Village Chief z Resident Evil 4
- mhm.. Zant i Ganondorf z Zelda: Twilight princess

O no tak ;p Ten szefo z wiochy to dopiero był straszny jak zmienił się w to coś z kręgosłupem :D A z G2 to od Xradasa wiało strasznym mrokiem :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować