Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Posiada może ktoś Genius Navigator 535 US? Niedawno wygrałem taką w konkursie i przed dostarczeniem chciałbym coś o niej wiedzieć. I nie z jakiegoś głupiego opisu znalezionego w googlach...

20070922104343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym niedługo zmienić myszkę,więc która z wymienionych jest najlepsza?
Myszki:
-Logitech G5
-Microsoft Habu
-Razer Copperhead Blue/Red/Green ect.
-Creative "Fatal1ty" 1010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 17:16, Lisun napisał:

Chciałbym niedługo zmienić myszkę,więc która z wymienionych jest najlepsza?
Myszki:
-Logitech G5
-Microsoft Habu
-Razer Copperhead Blue/Red/Green ect.
-Creative "Fatal1ty" 1010


Miałem podobny wybór i wziąłem Habu. Myszka bardzo dobra, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 22:10, rzuf-malachor napisał:

Ja używam Logitech MX400 i jest wręcz zaje....a. Miałem przez długi okres czasu taniego optycznego
Tracer''a i po zmianie na laserowego Logitech''a czuć kolosalną różnicę na plus. Mysza jest
precyzyjna, świetnie działa i co najważniejsze świetnie leży w dłoni.
Jestem z niej bardzo zadowolony i teraz wiem że nie ma dobrych myszek - są tylko myszki Logitech''a
:)

To jest ta: http://wwwLogitech_retail/seria_MX/Logitech_MX400_Performance_Laser_Mouse/pelny,id,27189/?
Bo zastanawiam się, czy nie brać. Nie wiem tylko jaką ona ma rozdzielczość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave und Hail!
Chciałbym kupić nową mysz. Moja A4 Tech Opto 518 jest bardzo dobra do ogólnej pracy na kompie, ale do grania te 800DPI to trochę mało... Dziażąc dzień i noc (i pomiędzy zajęciami xD) w Call of Duty doszedłem do wniosku, że więcej jakieś przekleństwo nie poleci w tą wysłużoną mysz... Dlatego też przeglądając fora, sklepy, czytając opinię i zaglądając do portfela :) doszedłem do dwóch myszek.

Pierwsza to A4TECH X-750BF X7 ~80zł
http://www.proline.pl/shop.php?prodid=A4TECH+X-750BF+X7

Druga to Logitech MX518 za ~160 zł
http://www.proline.pl/shop.php?prodid=LOG+931352-0914

Zalety pierwszej to to, że jest 2x tańsza. Obie są dla praworęcznych, a to dla mnie bardzo ważne, dlatego Razery jakoś mi nie przypadły do gustu (chociaż w dłoni nigdy nie miałem żadnego).
MERITUM
Czy opłaca się dawać 80zł więcej za Logitecha czy do grania w CoD wystarczy X7? Gram dobrze, i zależy mi na dobrym odwzorowaniu ruchu, dobrym poślizgu, ale i nie za wielkim pokopaniu mojego portfela. Jeżeli macie jakieś inne propozycje to proszę bardzo o uświadomienie mnie... :)
Ave...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Może ktoś miał już styczność z wiedźmińską podkładką pod myszkę ? Otóż dziś ją dostałem i okazuje się że moja mycha nie jest w stanie po niej śmigać. Po prostu kursor sie zacina, zwalnia itp itd. Mam myszkę optyczną i po prawdzie nie najwyższej jakości. Pytaniem moim jest czy zmiana myszki coś da ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam najzwyklejszą myszkę z kulką, która ma 3 lata jest co tydzień czyszczona i jakoś ciągnie ;D Strasznie się do mniej przywiązałem i żal mi ją wymieniać na lepszy model:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam myszkę Sweex. 5 letnią optyczna kupiona na giełdzie w cenie 50 zł. 5 przycisków(1 w rolce) wspomniana rolka i nie wiem co jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakąś laserową myszkę Logitech, z dwoma przyciskami, rolką i jednym przyciskiem w rolce. Używam jej od trzech czy czterech lat. Dotychczas sprawowuje się wyśmienicie (np. ET) i znacznie lepiej od poprzedniczki (trzy przyciski, z czego środkowy do niczego nie służył, brak rolki, niska precyzja, niemalże prostokątna i z "kulką"...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się myszka z zestawu Logitech Cordless Pro zepsuła, więc teraz jadę na swoim pierwszym 10-letnim Logitechu. Dwa klawisze, brak rolki, kulka na dole. Jest naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas używam ten model Logiteha. MX 1000, bardzo dobrze sprawująca się mysz, niesamowicie wygodna. Po prostu tak świetnie leży w dłoni że każda inna wydaje mi się niewygodna i strasznie pokrzywiona. Dla praworęcznych po prostu wzór ergonomii. Bałem się trochę że będzie zbyt wysoka jak dla mnie, ale okazała się bardzo dobra.
Akumulator wbudowany i nadajnik w ładowarce - świetne rozwiązanie, bez problemu wytrzyma kilka dni pracy. Poza ceną to wad nie ma, chyba że ktoś lubi myszki ultralekkie, bo ta swoje waży. Ale nie zamieniłbym jej chyba na żadną inną.

20071125170758

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj nowy nabytek IntelliMouse Explorer 3.0 i podkladka QCK :))))
naprawde swietna sprawa ! polecam !
odrazu poczułem róznice chociarzby w Counter-strike ;]

20071125172217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja używam Razer''a Deathadder''a

Dane techniczne:
Rozdzielczość 1800 dpi
Podczerwony sensor 3G
Ergonomiczny kształt dla praworęcznych
Obudowa pokryta jest matowym gumowym tworzywem
Przyciski: 5 programowalnych
Komunikacja: przewodowa, kabel 200 cm, USB
Ślizgacze: teflonowe, bardzo ciche
16 bitowy kanał danych
UltraPolling 1000Hz
Tryb Always-On

Uważam, że myszka jest bardzo dobra. Jest wygodna, ręka raczej się nie poci. Jedyną wadą według mnie jest materiał boku, który jest pokryty śliskim plastikiem. Myślę, że guma byłaby lepszym rozwiązaniem. Poza tym myszka ma genialny wygląd :)

20071126203938

20071126204450

20071126204651

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować