Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Ja kupiłem sobie ostatnio Razer Diamondback 3G i jestem bardzo zadowolony. Myszka jest dosyć długa i mi pasuje do dłoni. A zapłaciłem za nią tylko 54 zł, bo wykorzystałem bon 100zł w sklepie gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam starszego Razera Diamondback-wersja Magma. Kupiłem na początku wakacji za 150zł
czerwone światełko;)
Jak narazie razery to najlepsze myszki, jakimi sie posługiwałem (chodzi mi o użytkowanie dłuższe niż kilka godzin u kumpla).
A trochę tych myszek już miałem w życiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam zamiar kupić nową myszkę, ponieważ moja zbliża sie już do kresu swoich dni :P

zastanawiam się nad wyborem pomiędzy Microsoft Intelli 3 lub 4

jaka jest różnica między nimi i która jest lepsza?


ew. jakie inne myszki polecacie

proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że w takim temacie umieszczam taki pytanie ale cóż :)

Kupiłem wczoraj myszkę bez przewodową Easy Touch:) Gdy podładowałem baterie i wsadziłem je do myszki i zainstalowana USB, myszka chodzi mi starsznie wolno(tak jakby traciła sygnał.) Komputer z USB włożonym z przodu stoi pod biurkiem a nawet jest wysunięty lekko, więc nie wm dlaczego sygnał gubi:/ Teraz myszkę mam położoną na komputerze i chodzi wyśmienicie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam Logitech MX518. Jestem zadowolony, jest 400/800/1800 dpi myszka sredniej wielkosci i nie za ciężka idealna do CS''a ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2008 o 14:49, DreaN napisał:

ja uzywam Logitech MX518. Jestem zadowolony, jest 400/800/1800 dpi myszka sredniej wielkosci
i nie za ciężka idealna do CS''a ;p

Używam dokładnie tej samej. Yo chyba jeden z najlepszych modeli Logitech, jeśli nie na świecie.
A można dostać go za przystępną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stosuje mysz A4Techa X-705 (czyli dla niewtajemniczonych X-7 xD) w wersji... MF, która jest wielkości hmm.. 2/3 normalnej myszki. Uwielbiam małe myszki i ta jest bardzo wygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować