Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Witam.
Mam dylemat z wyborem myszy. Jako że gram w Call of Duty MW2 i przenosze się na BO chciałbym kupić nową musz, ponieważ teraz mam najzwyklejszą logitecha z allegro... Zainteresował mnie 3 myszy. Czy możecie mi doradzić oraz podac swoje propozycje? Są to:
Razer DeathAdder
A4Tech X7-750BF
Roccat Kova +
Bardzo prosze doradzcie mi i podawajcie swoje propozycje, oczywiście w granicach rozsądku (cena)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2010 o 11:31, Bart12 napisał:

Razer DeathAdder

Chyba najlepsza w tej chwili na rynku. Jeśli masz tyle kasy i chcesz być pro bierz w ciemno

Dnia 20.10.2010 o 11:31, Bart12 napisał:

A4Tech X7-750BF

Sam mam od kilku lat X7 i powiem, że jest świetna. Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny to jest to najlepsza pozycja. Gram tym w csa i nie narzekam. Może przy wyższych rozdzielczościach być deko niedokładna ale przy mniejszych już nie. Poza tym zainwestuj w podkładkę Steel Series i to koniecznie do każdej myszki. Bez tego ani rusz.

Dnia 20.10.2010 o 11:31, Bart12 napisał:

Roccat Kova +

Nie wypowiadam się bo nawet nie wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zna się na myszkach lub po prostu używa i stwierdza, że jest ok to proszę o radę: otóż dysponuję budżetem bardzo niskim (granice 29zł z myszek na gramie), a szukam myszki w większości do gry. Swoją (kupioną ponad rok temu) jeszcze mam, ale nie działa mi w niej kółko (czy jak to tam fachowo się nazywa). Jednak czasami trzeba go używać (np. w strategiach), więc pasuje wymienić...
Podsumowując potrzebuję myszki za 29zł (kilka złotych w tą czy w tą to nie robi różnicy, ale nie 10), do gry, nie musi być ładna tylko wytrzymała (nie chcę, żeby coś tam odpadało ;d). Chyba lepiej jeśli będzie do zamówienia na gramie (dołączy się do zamówienia), ale innymi radami nie pogardzę.
Dzięki z góry za radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Post pod postem, ale nikt nie odpowiedział na moje pytanie... zależy mi na jakiejś radzie, bo niedługo, będę płacił przelewem i wtedy już nie dorzucę nic do zamówienia :(
Może ktoś poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie kupiłem myszke razer deathAdder 3500dpi i niebyło cs-ze sterownikami a na końcu instrukcji niebyło miejsca na nią(dzyndzelek na kułeczko w dusku) ciekawe no nie:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 21:34, soviet20 napisał:

Witam mam pytanie kupiłem myszke razer deathAdder 3500dpi i niebyło cs-ze sterownikami
a na końcu instrukcji niebyło miejsca na nią(dzyndzelek na kułeczko w dusku) ciekawe
no nie:)?

No bo tam nie ma C-D, wiem bo mam DeathAddera. Musisz pobrać z internetu stery http://www.razersupport.com/index.php?_m=downloads&_a=view&parentcategoryid=76&pcid=0&nav=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gigabyte nie jest zły jednak patrząc na jej wykonanie można pomyśleć, że do produkcji nie użyto zbyt dobrych materiałów. W podobnej cenie znajdziesz G500 - wszystko zależy od tego do czego jesteś przyzwyczajony i co Ci lepiej będzie w łapie leżało. Przejdź się do sklepu i sprawdź. Osobiście nie wybrałbym tej myszki.

Ocenami w CDA lepiej się nie sugerować - rozbawił mnie ich poradnik tyczący się gwiazdkowych zestawów PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ponadczasowy już MX-518, kolega bardzo sobie chwali tą mysz, sam miałem okazje jej dotykać, jest naprawde wygodna. A tak z mojej strony polecam DeathAddera, po prostu najlepsza mycha, kosztuje troche więcej niż 150zł ale naprawde warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję jak najlepszej myszki do grania, w cenie 150-200 zl. Jakieś propozycje? Może być tańsza :D

Myślałem nad Cooler Master Storm Inferno, ale nie jestem pewien czy jest przewodowa. Raczej szukam jakiejś przewodowej myszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 16:22, Infes napisał:

Razer DeathAdder. Posiadam już dobre 2 lata

Farciarz, mi się doubleclick pojawił już po 3, czy 4 miesiącach użytkowania... Zazdroszczę, bo myszka zacnie w dłoni leżała i gdyby nie to, ze w Photoshopie nic się prawie przez to nie da stworzyć to cały czas bym ją miał. Heh.

Ja się jakiś czas temu przerzuciłem na szczury M$u i muszę powiedzieć, że są bardzo dobre, przede wszystkim nie psują się tak jak Logitechy i Razery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem posiadaczek myszki z możliwością szybkiej zmiany dpi, także profilowanej. Pracuję na rozdzielczości 1440x900, jakie DPI zapewni mi najlepsze osiągi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 02:46, Grodhar napisał:

Jestem posiadaczek myszki z możliwością szybkiej zmiany dpi, także profilowanej. Pracuję
na rozdzielczości 1440x900, jakie DPI zapewni mi najlepsze osiągi?


To kwestia indywidualnych preferencji, musisz sam potestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 16:19, Killinginno napisał:

Razer Dethadder - świetna mysz do grania i w odpowiedniej cenie do twoich wymagań.



Wolał bym coś innego niż Razer, fakt, sprzęt mają świetny, niestety przede mną leży rozkręcony Abyssus, gwarancja mi się skończyła, tydzień temu, a trzy dni temu padł mi ten plastik odpowiedzialny za dociskanie "klikacza" no i mam rozkręconego abysussa i wszystko działa na żywca. Nie wiem czy ktoś zrozumiał...w każdym bądź razie myszka jest do wywalenia.

Coś innego niż razer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 12:54, Killinginno napisał:

Poobczajaj sobie na myszki w sklepie gram.pl, maż tam duży wybór, na pewno znajdziesz
coś dla siebie.


Co mi z dużego wyboru jak tak czy tak będę musiał napisać tutaj, czy ktoś już ją ma, jak leży w ręce, makra, itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować