Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Nie wiem, co to za myszka, ale zdecydowanie nie warto wydawać 200 zł (albo jeszcze więcej) na myszkę. Kupiłem sobie 2 lata temu Razer Lachesis - za jakieś 150 zł, nawet niezła cena jak na tą myszkę.

Teraz mój Razer jest trupem, a zabiła go tak durna rzecz jak aktualizacja firmware''u. Ale nawet jeśli powiedzieć, że to przez moją głupotę (bo to w sumie prawda), to i tak zaczynała się psuć rolka.

Ja na twoim miejscu wydałbym 60-70 zł na A4tech X748 (takie coś: http://allegro.pl/mysz-oscar-x-748k-dla-graczy-3200dpi-podkladka-i1864046187.html). Dzisiaj kurier mi ją przyniósł i na razie jestem bardziej zadowolony niż z Lachesis - wygodna (duża), precyzyjna, ma dobry sterownik, do tego ma gwarancję na 3 lata. Jedyną wadą którą na razie zauważyłem, jest nieco za sztywny kabel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka myszkę byście mi polecili? Stawiam na przedział 100 - 150 zł, przede wszystkim do grania. Ale, nie interesują mnie myszki do mmo, posiadające 756 rożnych przycisków. Skromnie wystarczy, 2 przyciski plus rolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 01:08, Marcin08 napisał:

Jaka myszkę byście mi polecili? Stawiam na przedział 100 - 150 zł, przede wszystkim do
grania. Ale, nie interesują mnie myszki do mmo, posiadające 756 rożnych przycisków. Skromnie
wystarczy, 2 przyciski plus rolka.

Razer Abyssus/Salmosa(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 01:08, Marcin08 napisał:

Jaka myszkę byście mi polecili? Stawiam na przedział 100 - 150 zł


Za tą cenę najlepszy wybór to Razer Abyssus. Dwie częstotliwości pracy, trzy rozdzielczości (Max 3500DPI), dwa przyciski + rolka. Myszkę posiadam od roku ponieważ wcześniejszy DeathAdder o dziwo się popsuł. Szczerze polecam, tania i doskonała myszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 10:33, 4ny4 napisał:

Za tą cenę najlepszy wybór to Razer Abyssus. Dwie częstotliwości pracy, trzy rozdzielczości
(Max 3500DPI), dwa przyciski + rolka. Myszkę posiadam od roku ponieważ wcześniejszy DeathAdder
o dziwo się popsuł. Szczerze polecam, tania i doskonała myszka.


A czy jest stosunkowo trwała? Bo swoją poprzednia mysz usmiercilem, na 99% grając w minecrafta i niechcialbym, zeby i ta szybko padła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 12:55, Marcin08 napisał:

A czy jest stosunkowo trwała? Bo swoją poprzednia mysz usmiercilem, na 99% grając w minecrafta
i niechcialbym, zeby i ta szybko padła.

Genius Netscroll (np. 100/120) - prosta trwała myszka oburęczna za głupie 15 zł w necie. Nie wiem czemu ludzie idąc za modą kupują jakieś udziwnione, przezroczyste, świecące i krótkotrwałe wynalazki omijając na półce porządne i tanie rzeczy. Świetnie wyprofilowana i dość lekka, więc nawet nie zauważy upadku ze stołu. Jak na optykę, prawie nie bierze prądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2011 o 12:55, Marcin08 napisał:

A czy jest stosunkowo trwała? Bo swoją poprzednia mysz usmiercilem, na 99% grając w minecrafta
i niechcialbym, zeby i ta szybko padła.


Przegrałem mnóstwo czasu w "klikacze" takie jak League of Legends, Minecraft i Vindictus (tam myszka potrafi wylecieć w kosmos momentami) i nadal działa jak złoto. Na dobrą sprawę moim zdaniem jest to najtańsza i najlepsza myszka od Razera jeżeli nie ma ktoś jakiś dziwnych wymagań. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z moim Razem Imperator mam problemy od lipca tego roku, dzisiaj myszka przestała mi świecić / kółko myszki i logo Razer / sama mysz działa dalej, co się mogło stać?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem się zapytać jaką mysz polecacie do typowego grania w FPS (Battlefield, Call of Duty, Counter-Strike)
Cena tak do 200zł i potrafiła wytrzymać intensywne używanie przycisków, bo w przypadku mojego Razera Abyssus przeżyła rok i Lewy przycisk zdechł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2011 o 19:40, Chemo1910 napisał:

Witam chciałem się zapytać jaką mysz polecacie do typowego grania w FPS (Battlefield,
Call of Duty, Counter-Strike)
Cena tak do 200zł i potrafiła wytrzymać intensywne używanie przycisków, bo w przypadku
mojego Razera Abyssus przeżyła rok i Lewy przycisk zdechł.

Razer to ścierwo. Logitech G500 w podobnej cenie powinien się zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam myszki do grania. Bo mój Tracer Diablo po pół roku intensywnego klikania padł. Lewy przycisk tak został wyrobiony, że nawet podmuch wiatru go naciśnie. Cena tak do 80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 12:39, Sericulum napisał:

Szukam myszki do grania. Bo mój Tracer Diablo po pół roku intensywnego klikania padł.
Lewy przycisk tak został wyrobiony, że nawet podmuch wiatru go naciśnie. Cena tak do
80zł.


Najlepszym modelem w tym przedziale cenowym jest A4-tech X747:
kolor złoty: http://techplanet.pl/produkty/myszy/a4-tech-x747-xgame-laser-oscar-brown-fire,5069.html
Kolor niebieski: http://techplanet.pl/produkty/myszy/a4-tech-x747-xgame-laser-oscar-blue-fire,5070.html
Kolega taką ma i ja też miałem okazję przetestować. Jest idealna szczególnie za tak małą cenę. Można sobie samemu ustawiać rozdzielczość od 100 do 3600dpi, są w niej również metalowe ciężarki które można wkładać/wyciągać żeby dopasować ją sobie do ręki. No i jest podświetlana LED''em;) Chyba na kilka kolorów nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba zamówię sobie z tych co podałeś, tylko szkoda, że niebieskie są niedostępne. Ale ta złota też może być.
Takie pytanko. Przyciski są wytrzymałe? Bo do grania w FPS''y i RTS''y muszę mieć wytrzymałą mychę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 13:08, Sericulum napisał:

Chyba zamówię sobie z tych co podałeś, tylko szkoda, że niebieskie są niedostępne. Ale
ta złota też może być.
Takie pytanko. Przyciski są wytrzymałe? Bo do grania w FPS''y i RTS''y muszę mieć wytrzymałą
mychę.

Właśnie;) Jak mówiłem kolega ma tą myszkę i nie narzeka. Gram z nim w battlefield bad company 2 i w call of duty modern warfare 3 i on ma tą myszkę już ponad rok i mu się nie psuje;) Jest bardzo wytrzymała. Dodam również że gra bardzo dużo w Company of heroes w multi. Kilka meczy 1 v 1 dziennie więc RTS''y dobrze znosi;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować