Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

No właśnie się zastanawiam co kupować :D Na razie lecę na myszce bezprzewodowej, ale to tylko tymczasowe, niezbyt wygodne, rozwiązanie :) Kiedyś miałem okazję sprawdzić w sklepie DeathAddera i powiem szczerze, że niezbyt mi przypadł do gustu. Cięzko mi było przesuwać palec z PPM na rolkę - chyba za krótkie palce mam. Pamiętam natomiast, że Imperator wydał mi się wygodny.
Głównym kandydatem na razie jest Logitech G500s, ale chyba poczekam aż cena spadnie, bo 300 zł to chyba trochę przesada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 22:30, pawbuk napisał:

Pamiętam natomiast, że Imperator
wydał mi się wygodny.

Dnia 17.10.2013 o 22:30, pawbuk napisał:


Imperator jest fajny, niestety, mój egzemplarz po dziesięciu miesiącach zaczął cierpieć na przypadłość podwójnego kliknięcia
teraz jadę na Abbysus, który działa już szesnaście miesięcy ale też dopada ją pewna przypadłość, na szczęście, nie ta sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2013 o 22:33, lis_23 napisał:

Imperator jest fajny, niestety, mój egzemplarz po dziesięciu miesiącach zaczął cierpieć
na przypadłość podwójnego kliknięcia
teraz jadę na Abbysus, który działa już szesnaście miesięcy ale też dopada ją pewna przypadłość,
na szczęście, nie ta sama ;)


A mój no-name wytrzymał ponad 5 lat :D Chyba sobie podaruję Razery - jak już wydaję tyle kasy, to chcę coś, co posłuży mi kilka lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.10.2013 o 22:36, pawbuk napisał:


A mój no-name wytrzymał ponad 5 lat :D Chyba sobie podaruję Razery - jak już wydaję tyle
kasy, to chcę coś, co posłuży mi kilka lat ;)


Ja już się przyzwyczaiłem do Razerów i chyba zaryzykuję DeatchAddera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zrobiłem szybki research i chyba zaryzykuję z A4techami!
Mógłby mi ktoś doradzić na który się zdecydować?
a4tech-bloody-gamming-v3
a4tech-bloody-v7-multi-core-3200dpi
-a4tech-xgame-x7-laser-oscar-x747-3600dpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 11:50, Aurelinus napisał:

Ta jest niezła i działa, w przeciwieństwie do wersji "czerwonej".

Ehh, czyli te czerwone mam sobie odpuścić? Bo przyznam szczerze, że wizualnie są o niebo lepsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2013 o 12:03, Dalv napisał:

Ehh, czyli te czerwone mam sobie odpuścić? Bo przyznam szczerze, że wizualnie są o niebo
lepsze :P

Miałem czerwoną i poszła do kosza, niebieska działa bez zarzutu i ma lepszy nadruk, który się nie ściera. Inna sprawa to dość dziwny "skok" przy przewijaniu rolką u A4techów (w necie), normalnie się przewija co jeden tu - co 3 wersy (być może da się to gdzieś przestawić w ustawieniach, nie próbowałem) i mało przydatny, bo źle umieszczony i za mały, przycisk autofire. Poza tym, nie czuć różnicy między DeathAdderem a nią, a jest ewidentnie wzorowana na Razerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem internet i nie znalazłem. Do kogo mam się zgłosić w kwestii naprawy gwarancyjnej myszki Razer Deathadder w Polsce? Problem polega na tym, że myszka była zakupiona w stanach, więc odpada możliwość zgłoszenia się do sprzedawcy (koszty wysyłki myszy prawdopodobnie by zbliżyły się do zakupu nowej). Pisałem do supportu razera w tej sprawie, zasugerowano mi kontakt z resellerem w Polsce, a tego nie udało mi się ustalić. Formalnie gwarancja kończy się za dwa dni, więc muszę działać szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
moją uwagę przykuła myszka Zalman ZM-M401R, dość świeża, o sugerowanej cenie detalicznej 59zł. Problem jest tylko taki, że nie mogę jej znaleźć w żadnym polskim sklepie internetowym, nawet na Amazonie jej nie ma. Zna ktoś jakiś fajny sklepik gdzie by to można dostać?
Pozdro :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,
chciałbym prosić o podpowiedź którą myszkę wybrać:
- cyborg rat 9
- razer ouroboros
czytałem że obie myszki są bardzo dobre i świetnie wykonane lecz nie wiem którą wybrać. Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 00:41, Sztywny_pl napisał:

Witam,
moją uwagę przykuła myszka Zalman ZM-M401R, dość świeża, o sugerowanej cenie detalicznej
59zł. Problem jest tylko taki, że nie mogę jej znaleźć w żadnym polskim sklepie internetowym,
nawet na Amazonie jej nie ma. Zna ktoś jakiś fajny sklepik gdzie by to można dostać?

Pozdro :]


Serio?

http://www.sferis.pl/produkt/96332-mysz-zalman-zm-m401r-optyczna-2500dpi-usb-czarna.html
http://www.neo24.pl/?p=zalman_zm_m401r

Wystarczylo wpisac w google i przejsc do ceneo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 20:39, Kamiloos napisał:

Wystarczylo wpisac w google i przejsc do ceneo...

Sam ostatnio omyłkowo odpisałem na "posta" z przed roku więc broń Boże się nie czepiam :D Chciałbym tylko zwrócić uwagę iż przez cztery miesiące sytuacja w sklepach mogła sie zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 20:54, Traitor napisał:

> Wystarczylo wpisac w google i przejsc do ceneo...
Sam ostatnio omyłkowo odpisałem na "posta" z przed roku więc broń Boże się nie czepiam
:D Chciałbym tylko zwrócić uwagę iż przez cztery miesiące sytuacja w sklepach mogła sie
zmienić :)


Oj tam, kto by tam na daty patrzal? :P Moze teraz kupi ta myszke :P Skoro sytuacja w sklepach sie zmienila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 22:19, Kamiloos napisał:

Oj tam, kto by tam na daty patrzal? :P Moze teraz kupi ta myszke :P Skoro sytuacja w
sklepach sie zmienila :P

A zmieniła, zmieniła. Czepiać się każdy może ;P
Pomyślę nad jej zakupem, bo miałem mychę zalmana zm-m300 za 3 dyszki i pożyła niecałe 4 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, skoro temat żyje, to może się wproszę.

Polećcie mi, drodzy ludkowie, jakąś mychę, coby pasowała do dużej łapy, nie ślizgała się w dłoni i nadawała się do dłuższej, precyzyjnej roboty. Niezbyt gamingowa, najlepiej na kablu.
Miałem dotychczas na oku model Taipan od Razera oraz Rival od Steelseries, ale jakoś... nie jestem przekonany, a wydatek, mimo iż całkiem do przełknięcia, nie jest jakiś mały, szczególnie w wypadku tej pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2013 o 23:41, lis_23 napisał:

Krótka piłka:

Logitech G400 MX518 - 200 zł

czy

Razer Deatchadder 3600 DPI - 230 zł

? ...

Jak za okablowaną myszkę można dać, w 2014, ponad 200zł? Myślałem, że ja jestem głupi wydając 60zł na swoją z microsoftu.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.03.2014 o 00:52, Accid napisał:

Jak za okablowaną myszkę można dać, w 2014, ponad 200zł? Myślałem, że ja jestem głupi
wydając 60zł na swoją z microsoftu.. :o

Jeżeli myszka za 100 zł pada po pięciu miesiącach to chyba lepiej dać za nią trochę więcej
zakupiłem w grudniu Deathaddera ale na razie leży zamknięta w pudełku, gdyż działam jeszcze na Abbysusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2014 o 23:28, theZoSo napisał:

/ciach/


Jesli chodzi o duze myszki to moge polecic Sidewindery od Microsoftu. Sam mam duza lape i pasowala swietnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować