Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

/.../

Niestety nie. Jedyna myszka Gogabyte jaką testowałem to model M8000X. Tyle tylko, że to było 3 lata temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2014 o 18:06, FreemanPL napisał:

Chcę sobię kupić myszkę A4tech Bloody V8, ale nie wiem co to jest ten Core 3 i jak go
odblokować. Dacie mi jakieś info o tym?


Jeśli nie wiesz co to jest "ten core3", to po co chcesz go odblokowywać?
Ta funkcja dodaje pewne funkcjonalności (typu strzały seriami) do automatyki oprogramowania myszki. Jak dlamnie to niepotrzebne. W zupełności wystaczaja mi dwa profile dostępne "za darmo".
Pamiętaj o zastanowieniu się nad wyborem V8. Wersja z literką "M" ma metalowe ślizgacze, czyli nie do zdarcia. Wersja bez "M" ma ślizgacze teflonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja takie pytanie do specjalistów po zastanawianiu się nad kupnem myszy.
Czy warto kupić taki wymysł jak Roccat Lua za ~120 czy nie warto i lepiej kupić mysz za 50 zeta jakiegoś Tracera albo A4Techa do casualowego grania? Do tej pory przez 3 lata używałem myszki za 8 zł i jakoś było, niestety padło to coś a fajne bo małe i poręczne - wymagający więc nie jestem. Z góry dzięki za pomoc :)
http://www.mediamarkt.pl/mysz-roccat-lua-roc-11-310,id-939104
http://www.mediamarkt.pl/mysz-tracer-nexus-trm-505-usb,id-639511

Sorry za linki z MM ale chyba tam pójdę testować czy ładnie w łapce leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tych dwóch wybrałbym... A4Tech V8M :)
Sam używam od mniesiąca. Jedyną wadą są dość spore gabaryty. Innych minusów nie stwierdzono.
Jestem pod wrażeniem tym bardziej, że producent zawsze kojarzył mi się z tandetnym plastikiem i jakością wykonania prosto z d... krzaków :) A tu proszę.. Taka odmiana i miłe zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie
Chciałem zapytać się o waszą opinię na temat myszek i którą bardziej polecacie ( oczywiście do grania ).
Wiem tylko że ta myszka Razer''a często psuje się i występuje wtedy dwuklik, wyczytałem również że łatwo można to naprawić.
- SteelSeries Rival
- Razer Deathadder Chroma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy A4Tech V8M ma swoje sterowniki? Na stronie producenta jest tylko dla 3,4,5.
I czy mogę gdzieś zobaczyć ile aktualnie mam DPI? Mmam na mysli jakiś program...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupowałem nową myszkę i własnie zastanawiałem się na tymi dwoma modelami, które podaleś. Ostatecznie mój wybór padł na Rivala, ponieważ ma dobre opinie i jest tańszy. Nie żałuję, myszka mi podpasowała, bardzo dobrze wykonana, fajna guma po bokach, nie mam problemów z wciskaniem przycisków pod kciukiem, oprogramowanie działa w porządku.
Niczego więcej od myszki nie wymagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2014 o 21:08, FreemanPL napisał:

Czy A4Tech V8M ma swoje sterowniki? Na stronie producenta jest tylko dla 3,4,5.
I czy mogę gdzieś zobaczyć ile aktualnie mam DPI? Mmam na mysli jakiś program...


Oprogramowanie myszki V8M pobierzesz stąd (kliknij na poniższy link):



Generalnie zmiany DPI "w locie" dokonujesz przez szybkie, dwukrotne kliknięcie przycisku "1" (ten tuż nad rolką). Potem wybierasz czułość kręcąc rolką, a następnie pojedyncze naciśnięcie przycisku "1" zatwierdza wybór. Od razu ustaw sobie Level 2 w ustawieniach zaawansowanych. Potem możesz pobawić się w ustawianie poszczególnych stopni rozdzielczości lasera (DPI), częstotliwości położenia kursora i inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cześć.
jakiś miesiąc temu kupiłem myszkę razer orochi. wybrałem tę, bo po 7 latach bezawaryjnego korzystania z deathaddera ufałem tej marce.
niestety to, co miało być największą zaletą (bezprzewodowe funkcjonowanie po bluetooth i krótki wygodny do laptopa kabel usb) okazało się największą wadą. przy połączeniu bezprzewodowym usypia się co chwilę, rozłącza - jednym słowem nie działa. z kolei przy połączeniu kablem dzieje się to samo, tylko trochę rzadziej.
oczywiście zawsze dbam o sprzęt i myszka zawsze była przenoszona w pokrowcu a kabel był odpowiednio zwinięty.

moje problemy to być może wadliwy produkt, sporo podobnych opinii przeczytałem już w necie, ale zanim oddam ją na gwarancje to chciałbym kupić coś nowego.

czyli pytam o poleceni mi jakiejś fajnej myszki do laptopa. najlepiej, żeby była jak mój aktualny razer. działała jednocześnie bezprzewodowo i po kablu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2014 o 22:01, Maaxp napisał:

cześć.
jakiś miesiąc temu kupiłem myszkę razer orochi. wybrałem tę, bo po 7 latach bezawaryjnego
korzystania z deathaddera ufałem tej marce.
niestety to, co miało być największą zaletą (bezprzewodowe funkcjonowanie po bluetooth
i krótki wygodny do laptopa kabel usb) okazało się największą wadą. przy połączeniu bezprzewodowym
usypia się co chwilę, rozłącza - jednym słowem nie działa. z kolei przy połączeniu kablem
dzieje się to samo, tylko trochę rzadziej.
oczywiście zawsze dbam o sprzęt i myszka zawsze była przenoszona w pokrowcu a kabel był
odpowiednio zwinięty.

moje problemy to być może wadliwy produkt, sporo podobnych opinii przeczytałem już w
necie, ale zanim oddam ją na gwarancje to chciałbym kupić coś nowego.

czyli pytam o poleceni mi jakiejś fajnej myszki do laptopa. najlepiej, żeby była jak
mój aktualny razer. działała jednocześnie bezprzewodowo i po kablu.


Razer Mamba potrafi być bezprzewodowo-kablowa ale kosztuję prawie 350 zł +dostawa.
http://allegro.pl/razer-mamba-4g-refresh-zobacz-okazja-fv-23-i4893505276.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A4Tech EVO XGame Laser Oscar XL-750BK Extra Fire

^ Czy polecacie tę myszkę do grania i zwykłej pracy? Nie zależy mi zbytnio na funkcjach, ale na tym, by dobrze leżała. Mam fingertip grip, a obecnie działam na myszce (z wytartymi ślizgaczami nistety) a4tech X-705f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 01:37, Manigoldo napisał:

A4Tech EVO XGame Laser Oscar XL-750BK Extra Fire

^ Czy polecacie tę myszkę do grania i zwykłej pracy? Nie zależy mi zbytnio na funkcjach,
ale na tym, by dobrze leżała. Mam fingertip grip, a obecnie działam na myszce (z wytartymi
ślizgaczami nistety) a4tech X-705f.

Jeśli można dodać pytanie (bo nie mogę edytować), to jeśli są gdzieś dostępne ślizgacze do tej myszki co posiadam teraz, to byłbym wdzięczny za link. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2014 o 01:37, Manigoldo napisał:

A4Tech EVO XGame Laser Oscar XL-750BK Extra Fire


Tej w łapie nie trzymałem, ale mam X747. Polecam, wygodna i dosyć precyzyjna mysz. Używam z nadgarstkiem na blacie.

Tylko kup z sensorem AVAGO 9500. Nie wiem, czy robią jeszcze te V-tracki, ale jeśli tak to unikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować