Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 21:32, TROLL1216 napisał:

która mysz jest lepsza Logitech G5 czy logitech x518 a moze RAzer/Microsoft Hubu ??

Myślę, że Habu jest naj lepsza(najprzyjemniejsza w grach) Na drugim miejscu dałbym Logitech G5 niezłe wykonanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 letnią opytczną mysz kupioną za 2 dychy w sklepie z elektroniką (kiedyś była metaliczno srebrna/czarna teraz w dużej części biała) ale działa świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez 5 lat miałem zwykłą myszkę kulkową. Dzisiaj nadszedł dzień w którym kupiłem nową myszkę optyczną na 60 zł z firmy Trust. Jak na razie działa nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:36, W.S.A.D napisał:

> która mysz jest lepsza Logitech G5 czy logitech x518 a moze RAzer/Microsoft Hubu ??
Myślę, że Habu jest naj lepsza(najprzyjemniejsza w grach) Na drugim miejscu dałbym Logitech
G5 niezłe wykonanie.


Miałem taki sam wybór i zdecydowałem się na Habu. Teraz nie żałuję. Gra się super, bardzo wygodna (dla praworęcznych), i dobre sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stara, trzyprzyciskowa, bez rolki,z kulką, Logitecha ;p Bo ta na światło miałą 15min lagi na kompie albo zawieszała się na amen O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razem z kompem kupiłem optycznego Logitecha za ok. 120 zł. Niestety były problemy: mysz miała kitowe przyspieszenie (nawet do obsługi przeglądarki) - niby chodziła szybko, ale kursor dał się rozpędzić tylko do pewnej prędkości - poza tym były kłopoty z precyzją nawet na specjalnej podkładce....
Byłem w serwisie, ale stwierdzili, że jest ok, więc h. im w d. i kupiłem zwykłago no-name w Tesco za 25 zł (mysz optyczna!) - chodzi już 2 lata bardzo dobrze, mimo że laser przebył już kąpiel w herbacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Logitech Cordless Optical Mouse. Działa przez 8 miesięcy na dwóch bateriach AA (przynajmniej tak mówią)! Poleciłbym ją wszystkim, gdyby nie to że się kiepsko na niej gra w gry typu FPS! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 5 lat posiadam myszkę Logitech dającą fajne oświetlenie w kolorze czerwonym na rękę.Jeszcze nie miała awarii.Mam dwie takie.Druga ma 7 lat i też jeszcze się nie zepsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:36, W.S.A.D napisał:

> która mysz jest lepsza Logitech G5 czy logitech x518 a moze RAzer/Microsoft Hubu ??
Myślę, że Habu jest naj lepsza(najprzyjemniejsza w grach) Na drugim miejscu dałbym Logitech
G5 niezłe wykonanie.

A ja słyszałem że Habu nieźle się psuje. Ale pozłacane USB robi swoje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:08, Kolumb22 napisał:

Ale pozłacane USB robi swoje :D
Nie wiem jaka jest róźnica pomiedzy z wykłym USB a pozłacanym

No wiesz, przychodzi kolega, Ty wyciągasz myszkę z USB i szpaniasz złotem. A na serio to podobno większy transfer/ mniej lagów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować