Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Dnia 15.09.2007 o 20:23, CH1CKEN napisał:

A4-Tech X7 - najlepsza pod względem jakość/cena mysz dla graczy xD

A czy masz może tą mysz ? Jeśli tak to odpowiedz mi na pytanie: Jak zaprogramować te boczne przyciski, by widniały one, np. w grach, jako mouse 4 i mouse 5 lub coś w tym stylu ? Bo nie mogę znaleźć tej opcji. Mogę ustawić każdą kombinację klawiszy z klawiatury, ale nie mogę jako osobnych przycisków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wejść w menu myszki, potem w klawisze specjalne, ustawić sobie po 4., lub 5. strzałeczkami przewijasz w zakładce przyciski, poza tym ja mogę jeszcze robić sobie listy z Biuro-Przycisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:27, Ostrowiak napisał:

Teraz rozumiem o co ci chodzi. W grach niestety większosć tych skrótów nie działa;(((

No właśnie. Ja nie chcę ustawić pod tym klawiszem Kopiowania (Ctrl+C) lub np. CTLR tylko jako osobne przyciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 15:40, Ostrowiak napisał:

Wejdź w menu myszki, potem w zakładkę przyciski, i zmień sobie. Na samym końcu są klawisze
z klawiatury.

Nie rozumiesz o co mi chodzi. Nie chodzi mi o ustawienie przycisków jako któryś z przycisków klawiatury ! Czytaj ze zrozumieniem :) Chodzi mi, by ustawić je jako osobne przyciski (Tak jak jest lewy przycisk myszy - Mouse 1, to tu chciałbym Mouse 4)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2007 o 06:35, CH1CKEN napisał:

Zainstaluj oprogramowanie do myszki.

Zainstalowałem przecież stery (na pasku na mam ikonkę myszki). Tyle że w tych sterach nie mogę tego ustawić (patrz posty powyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno sobie kupiłem SWOP-80, bez sterownika dodatkowe przyciski nie działały, więc zainstalowałem dołączony program. I tak się za dużo nie dało ustawić, tylko jakieś opcje z "Office Switch". We Właściwości / Przyciski było widać tylko 5 przycisków i do nich można było przypisać różne rzeczy. Znalazłem w rejestrze ustawienia myszki: ...\Software\A4Tech\WheelMouse\CurrentVersion\Settings\ i zmieniłem wartość MouseSample na 6 - pojawiły się dodatkowe 2 klawisze (6 i 8).
Ale gdzie jest 7?
Brzydki ten ich programik, ukryli dodatkowe klawisze i jeszcze jak fajnie przetłumaczyli niektóre rzeczy: "Witnij", "Wypędź CD", "Oddalij", "Począdek"...
Na razie w grach udało mi się uruchomić na tych dodatkowych przyciskach na przykład podwójne kliknięcie i wyłączenie gry. Jak ktoś wie jak ustawić by te klawisze wciskały przykładowo klawisz O i by gra to widziała to fajnie, a jak nie to może przynajmniej ktoś mi pomoże znaleźć gdzie ustawić akcję siódmego klawisza w systemie.

20070919205940

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam takiej fajnej (nie znam nazwy) taka brazowa standardowo p klick i l klick i jeszcze 5 rodzai czulosci przycisk z 2klikiem (idealne do CSa) scrollem mozna w prawo i w lewo czyli na stronie netowej < i > i jeszcze 2 dodatkowe klawisze do ustawienia
moim zdaniem jest idealna ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko proszę sienie śmiać:)
ja od kilku lat siedzęw głembokim średniowieczu myszek i nadal używam kulkowej Logitech MCAA-43 kolor biały bo to jedyny obecnie dostępny model bez kulki za to z 3 klawiszami i prostym kształtem(żadnych udziwnień w stylu MXów 518 czy 620

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wymiatam na myszce A4 Tech, numer jakistam. Nie potrzebuje myszek za 80 zlotych zeby grac na kompie, byleby miala 5 przyciskow, bez tego troche juz slabo. Wszyscy ktorzy korzystaja z mojej myszki strasznie na nia narzekaja, ze bardzo ciezko sie wciska, jakas dziwna czulosc... A ja im na to: kwestia przyzwyczajenia ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować