Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Dnia 02.03.2006 o 20:29, Lex napisał:

Jakaś A4-Tech za 40 złociszy :P


Ja dokładnie tej samej :D Mam już ją od ponad 3 lat i nadal śmiga idealnie - no czasami jakieś małe czyszczonko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam myszke Trust bezprzwodową i laserową z ładowarką. I chyba troche żałuje że leserowa bo z kulką chyba jest lepsza. Czasem kursor sam mi chodzi po pulpici O_o i wogóle można jakoś wyczyścić, a czy laserową też się pownno jakoś eee..przeczyszczać ? Uważam że moja jest troche za dużo ale i tak jest wygodna w trzymaniu (ale dotykałem lepszych :D) Podoba mi się żę ma 3 dodatkowe przyciski. Jak zaznaczam tekst i naciskam na pierwszy to wszytko się od razu kopiuje, drugi guzik bardzo mi się przydaje na forum bo ustawiłem opcje backspace więc wygodniej jest mi się cofać do poprzedniej strony internetowej. A trzeci u stawiłem na enter ale i tak żadko go korzystam. Chciałem sobie ustawić F10 bo się by przydało jak gram w BF2 to zmiana kamery ale nie ma opcji F10. No to troche rozwinołem dyskusje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 22:53, Grizzly. napisał:

Ja mam myszke Trust bezprzwodową i laserową z ładowarką. I chyba troche żałuje że leserowa
bo z kulką chyba jest lepsza.



Laserowa jest o 1000 x lepsza, a to ze ci kursor skacze to pewnie jakis feler. Kulka sie nie umywa do optycznych i laserowych. Na kulce teraz w css nie umialbym grac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponad 6 letnia Logitecha przewodowa z kulką (:D), 3 przyciski + scroll (rolka, jak kto woli :P).
Nie jest nawet taka zła jak się ją co jakiś czas czyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przy kompie posiadam myszke laptopową (8cmx5cm)logitecha. Mało miejsca zajmuje a do gier które lubie i tak wystarczy. Można nią grać nawet jeżdżąc po kolanie.
Czułość nieduża bo ledwo 800 ale mi wystarczy..i tak wymiatam.

Logitech Notebook Optical Mous+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2006 o 19:49, Tomi_323 napisał:

Firma: Manta
Model: Scarabeus
Typ: Optyczna

Jak dla mnie jest super :D


Mam to samo i też nie narzekam. Jakość w stosunku do ceny po prostu suuper. Polecam każdemu kto poszukuje myszki do 30 zł. Wcześniej miałem Logitecha, który służył mi cztery latka(z kulką jescze) ale padł

Zdecydowanie odrdzam produkty Trusta- myszka wytrzymała u mnie tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2006 o 10:10, Lady Vader napisał:

> Firma: Manta
> Model: Scarabeus
> Typ: Optyczna
>
> Jak dla mnie jest super :D

Mam to samo i też nie narzekam. Jakość w stosunku do ceny po prostu suuper. Polecam każdemu
kto poszukuje myszki do 30 zł. Wcześniej miałem Logitecha, który służył mi cztery latka(z kulką
jescze) ale padł

Zdecydowanie odrdzam produkty Trusta- myszka wytrzymała u mnie tydzień


ekhmmm to miał być mój post, tylko zapomniałem się wylogować z konta mojej dziewczyny....jak to zobaczy zabije mnie...... Wieć cicho sza!!! Nic nie widzieliście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować