Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2008 o 16:04, jcl99 napisał:

Właśnie ją przeczyściłem i dalej to samo... a i jeszcze coś: Ona działa tylko na odwróconej
stronie podkładki :/ Jednolitej czarnej.

To znaczy, tak jak napisali inni, że albo padła dioda, albo skaner odczytujący. W każdym razie odbierany obraz podłoża jest z jakiegoś powodu tak jasny dla modułu rozpoznającego ruch, że tylko na bardzo ciemnym podłożu widać jego zmiany = przesunięcia.
Oznacza to wymianę myszki. Nie musi to oznaczać kupowania nowej ponieważ zgodnie z prawem od 2003 r. taki przypadek podpada pod niezgodność towaru z umową i jeżeli tylko masz jakiś rachunek na tę myszę, to można na tej podstawie zwrócić ją do sklepu i wymienić na inną lub odebrać pieniądze (klient wybiera). Można też skorzystać z gwarancji producenta, ale gwarancja nie musi obejmować 2 lata, a jedynie rok, jest to strata czasu (procedury serwisowe). Jeżeli minęły 2 lata lub nie ma się rachunku, to trzeba kupić nową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dziś dostałem mysz A4Tech X-750 BF, to ta sama co posiada Tal441 dwa posty wyżej ;) Jestem bardzo zadowolony, nie ma to jak porządny sprzęt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 5-6 lat używam myszki optycznej Logitech MX500. Służy mi doskonale, ale brakuje jej rozdzielczości, no i jest już mocno zużyta: wszystkie nadruki na przyciskach się starły, większość lakieru na spodniej stronie i silikonowe podkładki też. Teraz czas na zmianę. Generalnie kocham jej kształt i chciałem się przesiąść na G5, ale chyba zdecyduję się na G9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 18:28, bartek002 napisał:

poszukuje myszki bezprzewodowej z akumulatorkiem NIE NA BATERIE i ze stacja do ladowania

chodzi ci o jakąmś dobrą firmę czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2008 o 20:28, bartek002 napisał:

no raczej tak

No to polecam Tracera sam mam i mówię że jest bardzo fajna ja mam zasięg do 4 metrów i zapłaciłem za nią 98zł coś takiego ci mogę polecić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym ci polecał takie cacko http://www.komputronik.pl/Myszki/Logitech/Logitech_retail/seria_MX/Logitech_MX1000_C ordless_Laser_Mouse/pelny,id,13292/


Albo to bo ma nadajniki z ładowarką ale logitech wygląda lepiej http://www.komputronik.pl/Myszki/A4_Tech/bezprzewodowe_optyczne/A4_TECH_Navigator_Op to_Radio_513_RP_653_/pelny,id,7902/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem szczęśliwym posiadaczem Ślizgacze myszki DeathAdder i Icemata Edition 2

Oto moje pytanie do wyjadaczy z tego forum, jakie ślizgacze wybrac aby myszka ładnie działała pod tą lodową podkładką.

EVERGLIDE Mouseglidez Razer DeathAdder czy też Icemat Padsurfer specjalna teflonowa taśma.


Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź

bobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, kupiłem sobię nowy komp, a razem z nim zdecydowałem się na kupno nowej myszki :)
Mój wybór padł na Logitech G5, używam jej już od jakiejś godzinki i muszę przyznać że to rewelacja ! Super wygodna, wymienne ciężarki, czułość do zmieniania w lot ... cud, miód :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcial bym kupic myszke za 100-150 złjaka poleciacei gram w COD 4 i CS ale czasami tez w RPGi
myslalem na rezer deathadder albo logitech mx518 co poleciacie mzoze jakas inna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować