Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

Ja używam już ponad 3 lata tej samej myszki: MOUSE A4-TECH OP-3D-1 OPTYCZNA PS/2 RED, ciągle działa i jeszcze nie miałem z nią żadnych kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja też się pochwalę. :) Mam Logitecha G5, w wersji niebieskiej. Posiadam od ponad 1,5 roku, naprawdę świetny sprzęt. W chwili obecnej nie zamieniłbym go na nic innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2009 o 12:14, Woo-Cash napisał:

Jaka rozdzielczość? xD

Ja swoje 400 dpi muszę wymienić wreszcie na A4 Tech`a x750. Dziadek dołożył mi się z
3/4 ceny, nie pozostaje mi nic innego, jak brać. W końcu będzie ok. 6 razy lepsza( 2500dpi
spokojnie starczy) ;P


o czym ty gadasz xD nie wiem nic o niej :p ale narazie sie nei zepsula to uzywam jej ;d rozwali sie to pojde do reala kupie next zapewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem właśnie A4 Tech-a X750 - mysz jest świetna!!! Kilka się lekko, dobrze leży w dłoni, do tego kilka ciekawych funkcji, z potrójnym strzałem włącznie. Nic tylko kupować, zwłaszcza, że można znaleźć na allegro za jedyne 60zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z myszką.
Otóż kupiłem sobie mysz z łączem P/S2, jako że nie posiadam takiego wejścia, kupiłem przejściówkę na USB. I tutaj pojawia się problem, bo mysz jest podłączona, świeci się laser a nie można nią nic zrobić. Sterowników do niej nie było, zresztą instalowałem do niej ściągnięte z internetu ale to nic nie dało. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sobie kupić myszkę Razera w cenie ok. 100-120 zł. Waham się między Deathadderem, a Diamondbackiem 3G - która z nich jest lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2009 o 22:14, jcl99 napisał:

Mam taki problem z myszką.
Otóż kupiłem sobie mysz z łączem P/S2, jako że nie posiadam takiego wejścia, kupiłem
przejściówkę na USB. I tutaj pojawia się problem, bo mysz jest podłączona, świeci się
laser a nie można nią nic zrobić. Sterowników do niej nie było, zresztą instalowałem
do niej ściągnięte z internetu ale to nic nie dało. Jakieś rady?

Jaką masz płytę główną? Bo takich cudów jeszcze nie słyszałem, żeby PS2 nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie podłączona do lapka śmiga tania, bo za 19 zł, mysz firmy NATEC. Wygrałem ją na zawodach sportowych, więc żal było nie podłączyć. I jakoś się sprawuje. Jest wolna, ale ja jestem do wolnych myszy przyzwyczajony.

EDIT - jeszcze link. http://www.natec-europe.com/index.php?mod=products&id=3&pid=8063&lang=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam A4 x-750f. Do tej pory nie miałem z nią żadnych problemów, a mam ją już 2 czy 3 rok.No i do tego przyzwoicie wygląda. Kupiłem ją kiedyś za 50 zł ? 50 -60 A jest wart ponad 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja używam starej już myszki z a4tech oczywiście laserowa, bardzo fajna, jedyne z nią problemy to od czasu do czasu blokuje mi sie rolka ale da się przeżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2009 o 14:46, Avyk napisał:

A jaka myszke polecicie, tak do 120 zł ?


DeathAdder ;]

Sam korzystam z zestawu DeathAdder + Goliathus Speed.
Nie zamieniłbym na nic innego.
Perfekcyjnie leży w dłoni, śmiga szybko i precyzyjnie a do tego dodatkowe przyciski (nóż i zmiana broni pod palcem w CoDzie, nie ma nic wygodniejszego ;]) + przekozackie niebieskie podświetlenie loga Razer i matowo-lakierowane wykończenie powodujące skurcze zwieraczy sprawia, że to jedno z najlepszych akcesoriów do grania. Polecam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawde piękna myszka (alez to dwuznacznie zabrzmiało) ale miało byc do 120 a nie od 120 . Bedę jescze troszke musiał pieniedzy uzbierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować