Zaloguj się, aby obserwować  
ProChaoS

Myszki - Jakie używacie?

1476 postów w tym temacie

To zamawiam tą, chociaż ktoś może jeszcze poleci lepszą w lepszej cenie ;)
Ale niestety muszę czekać gdzieś do środy, a teraz trzeba katować myszkę za 10 zł firmy Manta x.x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z rolką myszki. Mianowicie zaczęła nieznacznie ciężej chodzić. Czy to wynika ze zużycia myszy czy może należy coś przeczyścić? W każdym bądź razie z mojego Apollo AM-96 raczej nie da się wyciągnąć rolki. Coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że po kablu się bardziej opłaca, ktoś wie czy saitek rat 3 jest z metalu, tak jak 5,7 i 9?
Jakby był, to bym może go kupił, bo myślę nad 3 i 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zastanawiam się na zakupem jednej z tych myszek:

A4ETCH XGame X760 ( http://allegro.pl/mysz-a4tech-xgame-x760-3xfire-3600-dpi-nowosc-w-wa-i2107694949.html)
A4ETCH XGame V-Track F3 ( http://allegro.pl/mysz-a4tech-xgame-v-track-f3-usb-3600dpi-nowosc-i2082872077.html)

Mógłby mi ktoś powiedzieć, która z nich kest lepsza? Zgóry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Przerzuciłem się z konsoli na PC''ta więc planuję ulepszyć moje "stanowisko pracy" :D
Pytanie do Was: jaka myszka dla gracza o średnim budżecie (fajnie, gdyby była do 100zł), który ceni sobie precyzję i szybkość działania, ale jednocześnie trwałość? Gram dużo w shootery i RPGi, do pozostałych gier mam pada.

Z tego co czytałem, ta myszka byłaby niezła. Co sądzicie?
http://allegro.pl/a4tech-laser-x760-blue-fire-podkladka-hard-pc-i2148774739.html

P.S.
Jeżeli ktoś jest w stanie to poprosiłbym również o radę co do podkładki. Ta starczy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam. poszukuję myszki na USB do laptopa, w cenie do max 100 zł. oczywiście może kosztować mniej ;) jedyne wymagania, to żeby była trwała, mało brudząca, dobrze trzymała się w dłoni(nie za malutka). proszę o propozycje
:)
Edit: no i oczywiście ze kółkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam podkładki w cenie ok. 50zł. W oko wpadły mi SteelSeries QCK, Roccat Taito i (w ostateczności) Roccat Sota. Mógłby mi ktoś podradzić, która będzie najlepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP temat nieważny/rozwiązany.

Teraz mam inny problem. Jak w myszce Logitech mx518 zwiększyć report rate z orginalnego 125Hz do 1000Hz? W oprogramowaniu dołączonym do myszki nic takiego nie mogę góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2012 o 20:40, raven91 napisał:

Jakie niedrogie ( max 50 zł) i wytrzymałe myszki możecie polecić?

Polecam x7 model: x-748k
Sam ją posiadam od roku i służy naprawde dobrze.
Posiada ciężarki oraz dodatkowe ślizgacze
firma a4tech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razer Copperhead kupiony jeszcze w gimnazjum ( po zerwaniu z jedną taką w liceum nawet biedak poleciał o ścianę ze sporym impetem a dalej żyje i ma się dobrze;)

(rocznik 1990 więc ma już nieboże z 7 - 8 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc od września jestem posiadaczem zestawu mysz+klawiatura- microsoft wireless desktop 800.
Jeśli chodzi o klawiaturę to ujdzie- jest lepsza do grania niżdo pisania wbrew pozorom (ciężko się pisze xD)
Ale od kiedy zacząłem grać w gry (głównie COD4 MP) to myszka jest do dupy. Ma tylko 3 przyciski i wgl masakra. Jedynym plusem zestawu to wytrzymałość baterii. OK, przejdźmy do rzeczy, poszukuję dobrego gryzonia do 50 zł (nówka). Proszę o propozycję wraz z uzasadnieniami. Wymagania to wygodna oraz boczne przyciski.
+ Małe info- myszki firmy tracer odpadają, proszę mi ich nie proponować. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 50 zł raczej nie znajdziesz nic lepszego od tego, co masz. Mogę Ci polecić A4Tech X748. Precyzyjna, wygodna, można zmienić wagę, ma dobry sterownik. Ma 7 przycisków, w pełni konfigurowalnych, w tym dwa boczne. Według mnie są zbyt wysoko, przez to nie używam ich często, ale pewnie da się przyzwyczaić. Jest też mały przycisk koło palca wskazującego i przycisk zmiany czułości. Koszt to jakieś 75 zł.

Ważne - jeśli się na nią zdecydujesz, koniecznie kup starszą wersję - nie mającą w nazwie "V-Track". Nowe X748 mają kiepskie sensory. "Prawidłowa" wersja wygląda od spodu tak (kolory naklejki i ślizgaczy są różne): http://www.nix.ru/autocatalog/mouse_a4/79574_2258_draft.jpg. Dopytaj sprzedawcę przez zakupem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować