Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie będzie dema Assassin`s Creed II

21 postów w tym temacie

a co niby by pokazało demo poza mechanika gry bo wątpię żeby było preludium do ~10h nudnego gameplayu, mało kto sobie strzela w stopę w ten sposób X_x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to dobrze. Po co demo? Grę ludzie znają a dwójka pewnie będzie hitem i myślę że wiele osób ją kupi bez wersji demonstracyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po co tam demo. Zobaczy się gameplaye z pirackich/oryginalnych kopii na Xklocka i wszystko będzie jasne. Wierzę, że będzie dobrze i w to, że moje pieniądze w tak samo dobry sposób zostaną ze mnie wyssane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lucek - imho zapowiada się dokładnie tak samo. Goście nie zrozumieli że samo podejście jest złe. Stwierdzili jedynie, że questy "śledztwa" są nudne i połowę wywalili dając nowe, ale dalej mechanika jest dokładnie taka sama, czyli max 10 durnych minizadań na krzyż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby poszło demo AC1, to sprzedaż byłaby o wiele mniejsza, teraz ma być lepiej, ale patrząc po gameplayach, to szkielet gry nie zmienił się nic a nic, wprawdzie jedynka mi się podobała, ale gra miała o wiele większy potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard po prostu robi tak, ze w demach ich gier sa zupelnie inne misje niz w pelnej wersji co moim zdaniem jest bardzo fajne. A Ubisoft chwalic sie swoja gra nie chce, bo doskonale wie, ze huczne zapowiedzi to jedno, a rzeczywistosc to drugie. Bardzo ciekawe, ze przed premiera Assasins Creed tworcy mowili jaka to wspaniala gra jest. Po premierze okazalo sie, ze tak wspaniala to ona jednak nie jest. Przed premiera Assasins Creed II tworcy mowia, ze ta gra bedzie wspaniala. Jak znam zycie to nie bedzie. Za to przed premiera Assains Creed III bedziemy slyszec, ze ta gra bedzie swietna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje, że UbiSoft boi się o swoją grę i nie chce wypuścić dema przed premierą żeby gracze się od niej nie odwrócili...jak napisał Wojman podobnie było w przypadku pierwszej części. Gra zbierała różne oceny i sądzę, że tak samo będzie w przypadku dwójki. Jakoś Assassin'' s Creed nie przypadłmi do gustu więc raczej AC II też sobie odpuszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 00:11, Wojman napisał:

Blizzard po prostu robi tak, ze w demach ich gier sa zupelnie inne misje niz w pelnej
wersji co moim zdaniem jest bardzo fajne.


ke? dema do obu częsci diablo byly po porstu początkami gry.

o ile pamiętam to w jedi knight:jedi outcast 2 tak było, misja z dema nie występowała w pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 07:56, Liam_H napisał:

ke? dema do obu częsci diablo byly po porstu początkami gry.

o ile pamiętam to w jedi knight:jedi outcast 2 tak było, misja z dema nie występowała
w pełnej wersji.



Z demówek gier Blizzarda, to grałem tylko w demo Warcrafta 3 i tam była właśnie misja niewystępująca w pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój niesmak pozostał i dodatkowo wzrósł...Zapowiada się kolejny gniot z fajną grafiką, przy którym obawiają się wypuścić grywalne demo. Takie mam zadanie i tylko mnie w tym przekonaniu utwierdzają.

Dlaczego przyszła nowa moda na brak grywalnych wersji demo ?? Dobra gra obroni się sama, nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby zrobić krótkie demko - coś na styl Risen''a.
I do tego jakieś krótkie, niestępujące w pełnej wersji, misja. Byłoby fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciemno tej gry nie kupię. Mam nadzieję, że dodadzą wreszcie aspekt 4:3, bo gra z czarnymi pasami u dołu i u góry niezbyt mi się podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche szkoda, że nie będzie demka ale z drugiej strony patrząc na gameplaye, to szykuje sie hit. Trzeba będzie oblookać recki na zagranicznych stronach przed kupnem po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to must have i dema nie potrzebuje, byłoby fajnie ale chciałbym zauważyć że naprawdę nie jest prosto zrobić demo gry sandboxowej, wymaga to dużo pracy a i tak efekt końcowy nigdy nie odzwierciedla jakości pełnej gry bo to właśnie nieograniczona wolność jest w takich grach największą zaletą i ktoś mógłby się po demie zniechęcić. Też chciałbym aspekt 4:3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż Ubisoft rzadko teraz wydaje demo swoich gier.
Były huczne zapowiedzi Far Cry 2. Demka nie było, a co wyszło z gry? Da się pograć ale raczej poniżej oczekiwań. Gra się dobrze sprzedała ze względu na markę.

Co do ACII gierka może być dobra. Ale przydałoby się demko. Jednak jestem pewien że lepiej się przyjmie niż Far Cry 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować