Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy teaser nowej Alicji!

18 postów w tym temacie

Niesamowity klimat - aż się robi gęsia skórka :-) Chętnie dowiem się więcej, bo chociaż nie grałem w pierwszą część, słyszałem o niej dużo dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takie klimaty :)
Mam tylko nadzieję, że na dobrych zapowiedziach się nie skończy, jak to już miało miejsce w paru przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza Alice była niesamowita :D Klimacik nieziemski był. Teraz musimy czekać 2 lata na nową część :P Czyli po 9 latach dopiero odważono się coś pomyśleć nad tym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część Alicji to był dla mnie jeden z najlepszych blaszakowych exclusiwów. Gra weszła na rynek bez wielkiej kampani reklamowej, bez potężnego hype''u (choć malutki był) i dosłownie pozamiatała mnie fantastycznym, schizofrenicznym klimatem, kapitalnym gameplayem i świetną oprawą audio-wideo (chłopaki wycisnęli z enginu trzeciego Quake ostatnie soki).
Następne gry które firmował American McGee były już raczej słabe - Scrapland (zwany potocznie Craplandem) był marny, natomiast Bad Day L.A. to już było dno do kwadratu, bez ładu i składu.

Grimm nie widziałem (wyszło to w ogóle ?)

Nic to - liczę na powrót Alicji w wielkim stylu. A trailer - fantastyczny :) Szkoda, że jeszcze tyle trzeba czekać, zwłaszcza biorąc pod uwagę jaka różnica czasowa będzie dzieliła obie gry (toż to nowe pokolenie graczy zdążyło wyrosnąć od premiery pierwszej Ali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, czas podjąć męską decyzję i zagrać w pierwszą część.Tylko obawiam się, że pokocham ją od pierwszego wejrzenia i nauka pójdzie w las. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, ten sam klimat niepokoju jaki pamiętam ze starych muminków :P, które zresztą też były robione metodą poklatkową. Na pewno będę ten tytuł śledził z większą uwagą ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 13:27, palpatine napisał:

Super, ten sam klimat niepokoju jaki pamiętam ze starych muminków :P, które zresztą też
były robione metodą poklatkową. Na pewno będę ten tytuł śledził z większą uwagą ;>.


Muminki są przecież zerżnięte z GoWa, jak im nawet nie wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pocieszenie dla niecierpliwych - w marcu 2010 do polskich kin trafia film Tima Burtona z Johnny Deppem i Heleną Bonham Carter oraz Christopherem Lee a zresztą sami zobaczcie (zwłaszcza zwiastun) http://www.filmweb.pl/f465818/Alicja+w+Krainie+Czar%C3%B3w,2010 . Duet Burton - Depp nigdy mnie nie zawiódł więc i tym razem w ciemno mogę iśc do kina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra była super...świetny klimat i grafika (na tamte czasy ;) )...chętnie zagrałbym w kontynuacje.. 2011 ? Cóż, trzeba poczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować