Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zdobądź smocze skarby - drugi etap konkursu Dragon Age: Początek!

55 postów w tym temacie

Ja też tak miałem, ale sie wziąłem w garść i dzisiaj zrobiłem. Rysunek gotowy (chociaż ze względu na brak zdolności artystycznych to bardziej szkic i wątpię, żebym wygrał), opis też, a jutro pomyślę nad jakimś tłem muzycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 20:33, Harrolfo napisał:

Ja też tak miałem, ale sie wziąłem w garść i dzisiaj zrobiłem. Rysunek gotowy (chociaż
ze względu na brak zdolności artystycznych to bardziej szkic i wątpię, żebym wygrał),
opis też, a jutro pomyślę nad jakimś tłem muzycznym.


Ja, to tam zrobiłem opis na coś 2000 znaków w 30 minut ;) talent artystyczny mam średni ale aktualnie nie miałem weny twórczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zgłoszenie już wysłane. Opis na 1316 znaków, do tego motyw muzyczny (made by me na gitarce ;) ) i rysunek. Tylko co do tego ostatniego, to nie jestem pewien, czy się spodoba, bo artysta ze mnie żaden...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sę zastanawiałam nad muzyką, ale czasu niestety brak. Rysunek robię od wczoraj już niemało godzin, a jakoś mi nie wyszedł;/ Rozmył się po prostu, bo ołówkowy. Jutro mam dwa sprawdziany nie wiem czy sięwyrobię heheh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pora na trzeci i zarazem ostatni etap naszego wielkiego, smoczego konkursu! Waszym zadaniem jest stworzenie fajnego, klimatycznego smoka z modeliny, gipsu, drewna, piasku, metalu - dowolna forma - prócz rysunku. Smok musi być namacalny, więc obrazy i grafiki odpadają :).

Bleh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej. Ten kto wymyślił to, że nie może być rysunek powinien być spalony przez czerwonego smoka! Hm... Nie pozostaje nic innego jak przypomnienie sobie zdolności do pracy z gliną. Jedno pytanie do organizatorów: Czy rzeźba może przedstawiać jedynie łeb poczwary? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 15:55, SSj2 napisał:

Okej. Ten kto wymyślił to, że nie może być rysunek powinien być spalony przez czerwonego
smoka! Hm...


Akurat tu zgadzam się z organizatorami. Po co drugi raz rysunek? W ten sposób tylko fenomenalnie rysujący mogliby wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2009 o 19:26, glazur665 napisał:

Halllllooooooooooooo
odpowie mi ktoś
Zależy mi na tym a klasę wymyśliłem super


Raczej nie masz już gdzie tego wkleić - strona konkursu przewiduje tylko dwa zdjęcia dzieła plastycznego. Napisz do kogoś z gram.pl (prywatna wiadomość). Możliwe, że za późno, ale jeżeli naprawdę Ci zależy na wzięciu udziału w konkursie, to radzę się również pospieszyć z pracą na ostatni etap. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować