Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Dragon Age: podsumowanie Warden`s Quest

24 postów w tym temacie

"brawurowej, odważnej i bezkompromisowej postawie Polaków" jeeest! Myszasty, dla narodu jesteście zwycięzcami :D. A co do samego tekstu, to na prawdę kawał dobrej roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artykuł bardzo fajny. No i gratuluje tego 4 miejsca..kiedy miałem wolny czas to was oglądałem...sam chciałbym brać w czymś takim udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Składam Gratulację ekipie:) Kiedy nieszczęśliwie odpadliście pokazaliście klasę kibicując Węgrom i to się liczy:)

Ciągle pamiętam stwierdzenie "In Poland we say ... " ^^

A Myszasty nie od dawna jest mym ulubionym notatkowiczem (no tylko popraw ten 1 błąd w ostatnim akapicie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do gratulacji. Pokazaliście klasę, dodatkowo gdyby konkurs odbył się na pc-tach w czym czujecie się najmocniej na pewno rozwalilibyście konkurencję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2009 o 20:18, Mroku1 napisał:

Przyłączam się do gratulacji. Pokazaliście klasę, dodatkowo gdyby konkurs odbył się na
pc-tach w czym czujecie się najmocniej na pewno rozwalilibyście konkurencję:)


Właśnie, że konkurs był na pecetach...tylko eliminacje odbywały się na X360 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko ja jestem rozczarowany artykulem ? o samej grze tyle co kot naplakal - mogliscie z tego osobny material zrobic, a tak to wyszedl kawalek tygodnia z gra bez gry... mam nadzieje ze reszta wpisow juz bedzie bardziej na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 08:10, EmperorKaligula napisał:

tylko ja jestem rozczarowany artykulem ? o samej grze tyle co kot naplakal - mogliscie
z tego osobny material zrobic, a tak to wyszedl kawalek tygodnia z gra bez gry... mam
nadzieje ze reszta wpisow juz bedzie bardziej na temat


to nie jest opis o grze Dragon Age, on dotyczy go w małym stopniu bo jest to relacja z imprezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować