Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2009 o 15:24, Shego napisał:

Napisze bo mam jeszcze 2 punkty (zarejestrowalem 3 gry w sumie) i chcialem kupic gre
za 5 punktow a nie za 3 pozatym gra ktora wybralem no coz:P Nie przemyslalem tego:P Najgorzej
zoptymalizowana gra swiata czyli Czyste Niebo:P Masz email tej Akne?? Bo jak sie nie
da to sobie sciagne UT2004 za 2 punkty :d


http://www.gram.pl/konsulat.asp
Interesuje Cię tutaj Anna Stanulewicz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbujesz mi powiedzieć coś, tylko że w ogóle nie wiem oc co chodzi, więc sam wiesz...
Ale nie offtopujmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie fajnie wymyślili: gra z platynowej kolekcji=gra gratis. Moim zdaniem akcja lepsza niż rok temu bo są nagrody gwarantowane i do tego jeszcze jest nagroda główna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:23, Lukiwwo94 napisał:

Mam taką sprawę chce sobie zamówić grę ale czy ktoś może mi potwierdzić w 100% że za
nic się nie płaci?

Ja mogę, zamówiłem już 8 gier, i podałem adres, tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:23, Lukiwwo94 napisał:

Mam taką sprawę chce sobie zamówić grę ale czy ktoś może mi potwierdzić w 100% że za
nic się nie płaci?

Na pewno płaci się za przesyłkę, a to ile zapłacisz zależy ile dana paczka waży=ile gier :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:02, Kirabaxior napisał:

Na pewno płaci się za przesyłkę, a to ile zapłacisz zależy ile dana paczka waży=ile gier
:P

Nie płaci się. Przeczytaj lepiej regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 19:56, Pawlo09 napisał:

Musi być chyba z Extra klasyki Hit.

Na stronie akcji jest, że Extra klasyka, nic więcej. Ja zarejestrowałem zwykłą i next(te w niebieskich pudełkach), ale obie nie działają. Pewnie chodzi o tą najnowszą edycję:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:06, Fouton napisał:

Nie płaci się. Przeczytaj lepiej regulamin.

A tak przy okazji: Czy to jest normalne że nie dostałem 6 pktów za dwie gry z Platyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i Codename: Pazners - Cold War wczoraj sobie zamowilem. Oplacilo sie kupic gry z serii Platynowa Kolekcja i Xk Hit i ich wczesniej nie rejestrowac tylko troche zaczekac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:49, Wojman napisał:

No i Codename: Pazners - Cold War wczoraj sobie zamowilem. Oplacilo sie kupic gry z serii
Platynowa Kolekcja i Xk Hit i ich wczesniej nie rejestrowac tylko troche zaczekac. :)

Ja akurat nie rejestruję gier na bieżąco - jak potrzebuję WPLN, to sobie rejestruję i dopiero zużywam(choć w sklepie gramu jeszcze nie kupywałem). I teraz miałem farta, za gry powinienem mieć 13 punktów... jednak przez coś nie zaliczyło mi aż 6(!!!) punktów za dwie gry z platyny ;/ Napisałem mejla, ale kiedy odpowiedzą - Bóg jeden wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:49, Wojman napisał:

No i Codename: Pazners - Cold War wczoraj sobie zamowilem. Oplacilo sie kupic gry z serii
Platynowa Kolekcja i Xk Hit i ich wczesniej nie rejestrowac tylko troche zaczekac. :)

A no warto tym bardziej że rejestrowanie gier we wcześniejszym terminie było nieopłacalne (wszyscy wiemy o WPLN).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:59, Kuban11 napisał:

Wie ktoś czy za te starsze gry z platyny (czarno-srebrne pudełka) są punkty?

Tak, ja dostałem za stare Fable i za Warcfrafta 3, więc są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem sobie spokoj i sciagnelem gierke za pozostale 2 punkty. Pytalem pare osob na gg czy nie mają jakichs zbednych kodów ale niewielu z nich placi za gry
Wiec poczekam na Stalkera (w styczniu pewnie cena zjedzie do 40 złotych ale co tam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 22:11, Zagul napisał:

Więc jak jest z tymi e-mailami, może jakiś konsul by się pofatygował i odpisał :)

Nie ma, wejdź w nagrody gwarantowane, i moje zamówienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta oferta co teraz jest ( nagród gwarantowanych) jest stała i niezmienna? Bo chętnie poczekałbym na jakieś inne gry ( marzy mi się Conan :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować