Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Witam.

Pomyliłem się w pisaniu danych podczas wyboru nagrody gwarantowanej - nie wpisałem numeru lokalu. Potem dopisałem to i poprawiłem drogą mejlową.

Idąc taką drogą mam pewność, że paczka zostanie dostarczona, czy trzeba coś jeszcze zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 15:13, igor8472 napisał:

To już w sumie raczej sprawa do obsługi CDP ale skoro maila im wysłałeś.

Na koncie i na innych nagrodach mam dobry mail. Tylko tak zanim dopisałem nr. mieszkania to mi się wcisnął enter ;/
I wysłałem powiadomienie na e-mail dot. serii, a nie reklamacji.

Dnia 09.11.2009 o 15:13, igor8472 napisał:

Tak od razu
pewnie tych paczek nie wysyłają.

Do 1 miesiąca od złożenia zamówienia, więc luz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnego potwierdzenia :). I co? :) Pytalem się o to CDP, doszło do nich moje zamówienie, mogę się go spodziewać za około 25 dni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 16:40, Ambroo napisał:

Jak myślicie, skoro zamówiłem NWN2 i S.T.A.L.K.E.R.a dzień po dniu to przyjdą razem czy
osobno?


Powinno przyjsc razem (tak przeciez wyjdzie im taniej, a na przesylke mozna czekac i z miesiac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kurde jestem przybity :| Chciałem sobie zrobić prezent na imieniny kupić mass effecta z dodatkiem z platyny, a za 3 punkty wziąć sobie wiedźmina, dzisiaj wchodzę na efekt serii i wiedźmina już nie ma wie ktoś czy będzie nowy narzut gier? czy nie mam już na co liczyć?
Ech, że też w niedziele nie działają sklepy z grami w mojej mieścinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze być jakiś rzut, ale nie musi (tak chyba pisał pracownik CDP) więc możesz jeszcze trochę się wstrzymać z wyborem z tym że w takim przypadku musisz się liczyć z tym że z czasem wybór gier będzie jeszcze mniejszy. No ale z tego co pamiętam to Mass Effect i Wiedźmina nie było już wczoraj, czyli mogłeś wieczorem jeszcze rzucić okiem jak się sprawy mają. Najlepiej zrób tak: jeśli nie masz w tej chwili tam żadnych alternatywnych tytułów jak dla Ciebie to czekaj, a jeśli jest coś co ewentualnie możesz wziąć to bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 20:13, marcinsud napisał:

Ludzie kurde jestem przybity :| Chciałem sobie zrobić prezent na imieniny kupić mass
effecta z dodatkiem z platyny, a za 3 punkty wziąć sobie wiedźmina, dzisiaj wchodzę
na efekt serii i wiedźmina już nie ma wie ktoś czy będzie nowy narzut gier? czy nie mam
już na co liczyć?
Ech, że też w niedziele nie działają sklepy z grami w mojej mieścinie

wejdź na ogłoszenia na forum i zobacz moje aukcje na allegro:) mam ME.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 20:30, Bithda napisał:

wejdź na ogłoszenia na forum i zobacz moje aukcje na allegro:) mam ME.


A masz ją tam za darmo?:P Bo przecież w Efekcie Serii można było zdobyć tą grę (i to nówkę w foli) kompletnie nic za nią nie płacąc. Nawet przesyłka była darmowa. A koledze zależało na tym żeby mieć tą grę już bez żadnego dokładania do tego interesu skoro już specjalnie dla jej zdobycia kupił sobie Mass Effect.

xmarqinaxnellx --->
>Tam jest napisane, że gry będą zawsze, ale czy mogą być w przyszłości inne tytuły, niż te obecnie widoczne?

Tak jak wyżej, mogą ale nie muszą. To taka loteria ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2009 o 20:30, Bithda napisał:

> Ludzie kurde jestem przybity :| Chciałem sobie zrobić prezent na imieniny kupić
mass
> effecta z dodatkiem z platyny, a za 3 punkty wziąć sobie wiedźmina, dzisiaj wchodzę

> na efekt serii i wiedźmina już nie ma wie ktoś czy będzie nowy narzut gier? czy
nie mam
> już na co liczyć?
> Ech, że też w niedziele nie działają sklepy z grami w mojej mieścinie
wejdź na ogłoszenia na forum i zobacz moje aukcje na allegro:) mam ME.

Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Chodzi o to że Wiedźmin się skończył. ME kolega sobie kupi ale to Wiedźmina chciał za punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 17:28, Pawlo09 napisał:

Gry z Extra Klasyki Gold też się liczą?


Wszystkie serie CDP, które oczywiście mają karty rejestracji elektronicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2009 o 18:01, Zagul napisał:

Miałem 14 pkt, 6 wydałem na kolekcje neverwinter i nie wiem co za pozostałe 8 wybrac
:) Najlepiej coś drogiego.


Bierz Empire. Wszystkie Total Wary to genialne strategie. A jak ich nie lubisz, to ja bym brał Unreala Universe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować