Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Mnie obchodzi, właściwie tylko na takie posty czekam. Jestem ciekaw kto jaki tytuł dostał(bo podobno wysyłane są według tytułów), zdjęcia też z przyjemnością zobaczę.

A nie obchodzi pewnie tych, którzy już dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę że są wysyłane według tytułów . Może wysyłają wedle miejscowości . Ze na początek do trudniej dostępnych a później do większych miast .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to za różnica co za miejscowość. Kurier czy furgon z poczty przyjeżdża po paczki to później i tak wszystko idzie tak samo, to są tylko ludzie, to jednak trzeba popakować itd/, ze 3 lata temu jak w grudnie sprzeawałem na aukcjach MP 4 i karty pamięci to miałem z tym taki zapierdziel że w kość nieźle dało a co dopiero takie kilkaset zamówień jak tu. Nie zapominajmy że na forum zagląda może co 10ty czy 20ty user i się tu żali, a gdzie reszta, której też trzeba wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale pazerni ci ludzie... Mam jedną kupioną, niektórzy po 30 i jeszcze im mało. Znajdę za darmo inną drogą bez łaski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie niepokoi... Bodajże 28 Listopada zeszłego roku zamówiłem 2 gry z efektu serii i jak na razie nic przyszło.
Jeśli CDP wysyła gry maksymalnie 30 dni po złożeniu zamówienia, to mogli wysłać najpóźniej 28 grudnia ( sprawdzałem w kalendarzu i jest to poniedziałek po Świętach). Wiem ,że CDP wysyla to wszystko ekonomicznym ,ale chyba powinno już dojść...

Dostawaliście jakieś dodatkowe potwierdzenia po wysłaniu paczki przez CDP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 10:58, queertin napisał:

Coś mnie niepokoi... Bodajże 28 Listopada zeszłego roku zamówiłem 2 gry z efektu serii
i jak na razie nic przyszło.
Jeśli CDP wysyła gry maksymalnie 30 dni po złożeniu zamówienia, to mogli wysłać najpóźniej
28 grudnia ( sprawdzałem w kalendarzu i jest to poniedziałek po Świętach). Wiem ,że CDP
wysyla to wszystko ekonomicznym ,ale chyba powinno już dojść...

Dostawaliście jakieś dodatkowe potwierdzenia po wysłaniu paczki przez CDP ?

Co sie marwisz Jezeli chciales zaplacic przy odbiorze to nic nie straciles(procz czasu?) A jesli juz wplaciles przelewem to A)Kasa nie doszla
B)Zamowienie zaginelo w akcji
Powinnes zadzwonic do cdp i miec pod przed oczami email jaki dostales zaraz po złożeniu zamowienia.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 11:13, marcin112 napisał:

>>............


Kolego, co ty za pierdoły wypisujesz?
Efekt serii to nie sklep CDp i tu nie placi sie za nic ani nie otrzymuje zadnych maila po ,,złożeniu zamówienia".
Czytaj lepiej co jest przedmiotem danego tematu.


queertin

Max czas wysyłki gier to 31 stycznia wiec maja jeszcze 3 tygodnie aby wszystkie gry ludziom powysyłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 11:13, marcin112 napisał:

/cut

Jesteś chyba trochę nie w temacie. Bo nie chodzi tu o zwykłe zamówienia, a o te z Efektu Serii. Tak więc w tym przypadku te rady kompletnie się nie przydadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 11:23, Citkowsky napisał:

Max czas wysyłki gier to 31 stycznia wiec maja jeszcze 3 tygodnie aby wszystkie gry ludziom
powysyłać:)



Oh sorry ja sobie to pop.. z czym innym.Sorki jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 11:26, marcin112 napisał:

Oh sorry ja sobie to pop.. z czym innym.Sorki jeszcze raz



Też mi coś formaliną zajeżdżało ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2010 o 20:58, malaczek1 napisał:

ja zamówiłem na początku listopada i jeszcze nie mam gry.


Czyli tak jak ja :) Ale spokojnie... jeszcze trzy tygodnie zostalo do 30 stycznia... :P Przynajmniej w ferie bede mial w co grac ;) Zaczynam je dopiero w polowie lutego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie oczekuje na swoja paczkę z racji tego burdelu...:/ zamówiłem Demigod ponieważ miałem 6 pkt, jedna z resztek gier która była dostępna. A tu nagle 2 tyg później cdp strasznie zwraca gry które były wzięte w nieuczciwy sposób... Wtf tak to bym zamówił coh i teraz bym z niecierpliwością wypatrywał paczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mówił, że teoretycznie jak reszta kraju miał mieć dzisiaj dzień wolny, ale przyjechał specjalnie, żeby dostarczyć mi gry z Efektu Serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować