Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Jezu, to już było wałkowane setki razy. W regulaminie nie było i nie jest nic o handlowaniu napisane, więc chill. A to, że ktoś bierze gry na opych...Cóż, może zbiera na xboxa, lub po prostu, ma gdzieś innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 16:55, NdysH napisał:

I dalej będziesz się żalił jaki to świat jest okrutny bo ludzie biorą gry, a ty nie...
proszę cie przestań...

Żalił? Ja mówię, że branie 40 gier na sprzedaż jest żałosne i to nie ma nic wspólnego z żaleniem się. Ja i tak już nie mam punktów, ale handlarze zabrali wiele godnych uwagi pozycji normalnym graczom sprzed nosa, przez swoje podejście do akcji, z nastawieniem wyssać ile się da.

I przestań się żalić, że ja się będę żalił, przestań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 16:56, Baluk25 napisał:

Jezu, to już było wałkowane setki razy. W regulaminie nie było i nie jest nic o handlowaniu
napisane, więc chill. A to, że ktoś bierze gry na opych...Cóż, może zbiera na xboxa,
lub po prostu, ma gdzieś innych.

A to jest inna kwestia, fakt jest taki, że używasz słów których znaczenia nie znasz, lub pojmujesz je opacznie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosztem normalnych użytkowników? Hahaha, to teraz to mnie rozbawiłeś. Każdy mógł wykorzystać "sztuczkę" aby zdobyć grę, więc nie widzę problemu dlaczego Ci "normalni" tracą.
A tak wogóle to myślisz że jesteś panem świata bo co? Bo masz więcej lat niż my? W takim razie co robisz na takim forum i po co piszesz, skoro wszyscy Ci przeszkadzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:06, igor8472 napisał:

Przypomnę słowa Hellumta "Nie możesz ukraść czegoś co jest za darmo".


I to jest człowiek który zna się na rzeczy. Bo taka jest prawda. Owszem może i tzw. "handlarze" wzięli wiele dobrych tytułów. Ale nie ma powiedziane jaki jest limit gier. Każdy miał równe szanse. Jedni je wykorzystali tak, inni zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:04, Kraju napisał:

Kosztem normalnych użytkowników? Hahaha, to teraz to mnie rozbawiłeś. Każdy mógł wykorzystać
"sztuczkę" aby zdobyć grę, więc nie widzę problemu dlaczego Ci "normalni" tracą.

A już mówię, jak ty weźmiesz 20 sztuk Wiedźmina, to przez twoje zachowanie 19 użytkowników nie bawiących się w naciąganie CDP straci na twoim działaniu. Proste? Proste.

Dnia 22.12.2009 o 17:04, Kraju napisał:

A tak wogóle to myślisz że jesteś panem świata bo co?

Ja tak nie myślę, ale twoje słowa mi schlebiają. :)

Dnia 22.12.2009 o 17:04, Kraju napisał:

Bo masz więcej lat niż my?

Och, gdyby to było takie proste.

Dnia 22.12.2009 o 17:04, Kraju napisał:

W takim
razie co robisz na takim forum i po co piszesz, skoro wszyscy Ci przeszkadzają?

Kto powiedział, że wszyscy?

igor8472 ja nikogo nie posądzam o kradzież, żeby była jasność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, a ja powiem te same słowa co Igor "Nie możesz ukraść czegoś co jest za darmo", a ludzie którzy brali hurtowo gry ja sam nie jestem święty bo wziąłem po kilka sztuk nie których gier i nie mam wyrzutów sumienia bo i tak albo gry zostawie sobie, wymienie lub komuś podaruje, a może właśnie sprzedam. Zabroni mi ktoś ? Nie w regulaminie nic o tym nie ma mowy, a co do żalenia się to zamknijmy ten temat i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby się dało jeszcze raz użyć tych samych kodów, to bym brata poprosił, by je zarejestrował na swoim koncie :P. Po prostu pytam, czy ktoś nie ma na swoim koncie jakichś zbywających punktów (z którymi nie wie, co zrobić :)). "Ze mną zawsze można się dogadać" (skąd to, zgadnij :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jedna rzecz. Skoro to jest takie w porządku i nic złego to dlaczego wy się ciągle tak uparcie tłumaczycie, zdajecie relacje ze stanu swojego sumienia. Zabawne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:08, Be-Yacz napisał:

A już mówię, jak ty weźmiesz 20 sztuk Wiedźmina, to przez twoje zachowanie 19 użytkowników
nie bawiących się w naciąganie CDP straci na twoim działaniu. Proste? Proste.


Owszem proste, ale co mnie to obchodzi? Ja biorę tyle ile mi się podoba, nigdzie nie jest napisane ile mogą wziąć i jakim sposobem. A że ktoś nie zdążył wziąć to już jego problem. Jak nie ogarnął szybciej to jego strata.
Btw. ja tu widzę że ktoś Ci po prostu zabrał grę która chciałeś wziąć ale nie zdążyłeś bo już nie było. A teraz żalisz się i wydaje Ci się że jeszcze jest to uzasadnione. Trzeba było się ogarnąć a nie teraz gadać farmazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ? Bo ludzie nonstop wyjeżdżają z tekstami typu : Bo ten wziął tyle na handel, a tamten tyle a ja tylko jedną grę i to ma być sprawiedliwe... Po kilku razach staje się to irytujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o to czy to jest zabronione czy nie. mowa o braku jakichkolwiek zasad moralnych, ktore powinny wami kierowac, przy wyborze gier lub przy zdobywaniu punktow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:13, Kraju napisał:

Owszem proste, ale co mnie to obchodzi?

:)

Dnia 22.12.2009 o 17:13, Kraju napisał:

Ja biorę tyle ile mi się podoba, nigdzie nie
jest napisane ile mogą wziąć i jakim sposobem. A że ktoś nie zdążył wziąć to już jego
problem. Jak nie ogarnął szybciej to jego strata.
Btw. ja tu widzę że ktoś Ci po prostu zabrał grę która chciałeś wziąć ale nie zdążyłeś
bo już nie było. A teraz żalisz się i wydaje Ci się że jeszcze jest to uzasadnione. Trzeba
było się ogarnąć a nie teraz gadać farmazony.

Źle widzisz, mam wszystkie gry które chciałem i 3 których nie chcę, ale dam chrześniakowi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja nie widzę problemu i nie rozumiem Twoich narzekań.

MamDowna

Hmm, moralność. Piękna rzecz. Szkoda że mało kto ją posiada i mogę się założyć że w 100% też nie działasz moralnie. Więc lepiej przestań poruszać ten temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:16, Kraju napisał:

No to ja nie widzę problemu i nie rozumiem Twoich narzekań.

Ja już w twoją logikę nie wnikam.

Dnia 22.12.2009 o 17:16, Kraju napisał:

MamDowna
Hmm, moralność. Piękna rzecz. Szkoda że mało kto ją posiada i mogę się założyć że w 100%
też nie działasz moralnie. Więc lepiej przestań poruszać ten temat. ;)

Dokładnie, jestem złodziejem (nie mówię, że wy jesteście, to tylko przykład) ale nie wasz się mnie krytykować bo sam na pewno nie postępujesz w 100% moralnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:18, Be-Yacz napisał:

> No to ja nie widzę problemu i nie rozumiem Twoich narzekań.
Ja już w twoją logikę nie wnikam.


Twoja jest równie zawiła, mój przyjacielu. ;)

Dnia 22.12.2009 o 17:18, Be-Yacz napisał:

Dokładnie, jestem złodziejem ale nie wasz się mnie krytykować bo sam na pewno nie postępujesz
w 100% moralnie. :)


Ty jesteś tępy czy tylko tak mi się wydaje? Gdzie tu jest kradzież? Idę do sklepu, wychodzę z grą bez paragonu i z zachowaną gotówką. To jest kradzież. A nie jak coś jest za darmo. Wziąłem tyle ile mi się podobało i żadna policja mnie nie będzie za to ścigać. Gdyż nie popełniłem żadnego złego czynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:19, Kraju napisał:

Twoja jest równie zawiła, mój przyjacielu. ;)

Akurat o tym nie masz prawa wiedzieć z przyczyn biologicznych.

Dnia 22.12.2009 o 17:19, Kraju napisał:

Ty jesteś tępy

Nie denerwuj się tak. :)

Dnia 22.12.2009 o 17:19, Kraju napisał:

czy tylko tak mi się wydaje? Gdzie tu jest kradzież?

Czy mi się wydaje, czy ktoś przed chwilą mnie się zapytał czy jestem tępy? A, tak to byłeś ty, człowiek który rozumie słowa pisanego.

Dnia 22.12.2009 o 17:19, Kraju napisał:

Idę do sklepu, wychodzę
z grą bez paragonu i z zachowaną gotówką. To jest kradzież. A nie jak coś jest za darmo.
Wziąłem tyle ile mi się podobało i żadna policja mnie nie będzie za to ścigać. Gdyż nie
popełniłem żadnego złego czynu.

To czy jest zły to jest kwestia już subiektywna, co do reszty bełkotu jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:23, Baluk25 napisał:

Dla Ciebie kradzieżą gry jest wygranie jest w konkursie? Myślałem, że tacy ludzie wyginęli
500 tyś lat temu ;).

Kolejny czytający ze zrozumieniem inaczej się znalazł. :)
Ja:

Dnia 22.12.2009 o 17:23, Baluk25 napisał:

(nie mówię, że wy jesteście, to tylko przykład)


BTW, to ty krytykowałeś innych za branie większych ilości gier na foro CDP? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować