Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2009 o 17:23, Be-Yacz napisał:

Akurat o tym nie masz prawa wiedzieć z przyczyn biologicznych.


Ty również, a jednak to robisz. Więc widzisz sam się pogrążasz. ;]

Dnia 22.12.2009 o 17:23, Be-Yacz napisał:

> czy tylko tak mi się wydaje? Gdzie tu jest kradzież?
Czy mi się wydaje, czy ktoś przed chwilą mnie się zapytał czy jestem tępy? A, tak to
byłeś ty, człowiek który rozumie słowa pisanego.


O znalazł się człowiek encyklopedia. Co wytyka wszystkim że nic nie rozumieją, a sam najprawdopodobniej rozumie co trzecie słowo z tego co piszemy.

Dnia 22.12.2009 o 17:23, Be-Yacz napisał:

To czy jest zły to jest kwestia już subiektywna, co do reszty bełkotu jw.


A nie moralna? O nie, to już nie liczy się moralność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:26, Kraju napisał:

Ty również, a jednak to robisz. Więc widzisz sam się pogrążasz. ;]

2/10

Dnia 22.12.2009 o 17:26, Kraju napisał:

O znalazł się człowiek encyklopedia. Co wytyka wszystkim że nic nie rozumieją, a sam
najprawdopodobniej rozumie co trzecie słowo z tego co piszemy.

Hmm, z naszej rozmowy wypływa zupełnie inny wniosek.

Dnia 22.12.2009 o 17:26, Kraju napisał:

A nie moralna? O nie, to już nie liczy się moralność?

Moralność też jest kwestią subiektywną geniuszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:28, Baluk25 napisał:

Nie siedzę na ,,foro" CDP.

To gdzie się z ciebie śmiali jak z takim czymś wyjechałeś? Możesz podrzucić linka przy okazji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:28, Be-Yacz napisał:

> Ty również, a jednak to robisz. Więc widzisz sam się pogrążasz. ;]
2/10


Hahaha, tylko tyle potrafisz pokazać. Sam to umiesz gadać niby "mądrze", ale jak ktoś ma 100% racji, to się wykręcasz liczbami. Hura, więc znasz się też na matmie, Ty nasz geniuszu od polskiego. ;]

Dnia 22.12.2009 o 17:28, Be-Yacz napisał:

> O znalazł się człowiek encyklopedia. Co wytyka wszystkim że nic nie rozumieją, a
sam
> najprawdopodobniej rozumie co trzecie słowo z tego co piszemy.
Hmm, z naszej rozmowy wypływa zupełnie inny wniosek.


Owszem tak, to że gadasz pierdoły i masz 0% racji.

Dnia 22.12.2009 o 17:28, Be-Yacz napisał:

> A nie moralna? O nie, to już nie liczy się moralność?
Moralność też jest kwestią subiektywną geniuszu.


O boże, nie zrozumiałeś. Przecież sam wcześniej pisałeś o przenośni. A teraz sam nie potrafisz jej rozpoznać. Uuuuu, pała, siadaj!

Baluk25
Nie da rady przestać iż temu osobnikowi, co jest dorosły(!!), ale na to nie wygląda,trzeba wbić kilka ważnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:32, Kraju napisał:

Hahaha, tylko tyle potrafisz pokazać. Sam to umiesz gadać niby "mądrze", ale jak ktoś
ma 100% racji, to się wykręcasz liczbami. Hura, więc znasz się też na matmie, Ty nasz
geniuszu od polskiego. ;]

2/10

Dnia 22.12.2009 o 17:32, Kraju napisał:

Owszem tak, to że gadasz pierdoły i masz 0% racji.

xD

Dnia 22.12.2009 o 17:32, Kraju napisał:

O boże, nie zrozumiałeś. Przecież sam wcześniej pisałeś o przenośni. A teraz sam nie
potrafisz jej rozpoznać. Uuuuu, pała, siadaj!

Ciekawie używasz przenośni. :)

Jak już pewnie sam zauważyłeś z przebiegu rozmowy, jesteś dla mnie trochę słabym rozmówcą i już nie chodzi mi tu o kwestie postrzegania wszelkich poczynań związanych z ESII. Tak więc nie mam z kim rozmawiać i nie licz na moje ewentualne odpowiedzi w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowiecze śmieszny jesteś tyle ci powiem... Najpierw się spierasz, że wszyscy są źli bo biorą dużo gier, a potem wycofujesz się z rozmowy bo podobno jesteśmy słabymi rozmówcami. Jeśli taki dobry jesteś to idź za polityka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz to już wogóle mnie rozśmieszyłeś. Widzisz że przegrywasz tą polemikę (zalecam sprawdzić co to takiego bo pewnie nie wiesz) i uciekasz bo nie masz już nic więcej "sensownego" do gadania. Widzisz sprawa jest inna gdyż to Ty nie dorastasz mi do pięt, a nie odwrotnie. Ale z jednym się z Tobą zgodzę. Że na serio nie masz tu z kim rozmawiać, gdyż Twoje "chińskie" teorie się po prostu tutaj nie sprawdzają. Idź popisz sobie na onecie, tam są ludzie Twojego pokroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wypowiedzi i odpowiem uśmieszkiem, proszę. :)

Tylko chciałem sprostować, że gdy używałem sformułowania "nie mam z kim rozmawiać" nie chodziło mi o wszystkich użytkowników forum, a tylko i wyłącznie o rozmówcę z którym aktualnie dyskutowałem.

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:44, Be-Yacz napisał:

Przeczytałem wypowiedzi i odpowiem uśmieszkiem, proszę. :)


No widzisz. Potwierdziłeś sam moją rację. Jaką? Przeczytaj uważnie wyżej. ;)

Dnia 22.12.2009 o 17:44, Be-Yacz napisał:

Tylko chciałem sprostować, że gdy używałem sformułowania "nie mam z kim rozmawiać" nie
chodziło mi o wszystkich użytkowników forum, a tylko i wyłącznie o rozmówcę z którym
aktualnie dyskutowałem.


To widzisz źle napisałeś. A taki z Ciebie doskonały dyskutant. Jednak słabo Ci coś poszło.

Dnia 22.12.2009 o 17:44, Be-Yacz napisał:

Pozdrawiam. :)


Miło się z Tobą gawędziło. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:47, Kraju napisał:

To widzisz źle napisałeś. A taki z Ciebie doskonały dyskutant. Jednak słabo Ci coś poszło.

Dobrze napisałem, ale nie zrozumieliście tego sformułowania, którego przecież czasami się używa właśnie w stosunku do jednej osoby.


A zakończyłem dyskusję, bo wszystko co miałem powiedzieć już powiedziałem, oczywistą rzeczą jest kto ma racje i nie widzę sensu dalej rozmawiać. Do tego zaczęły się już z waszej strony wycieczki, a forum to nie śmietnik. Także mądrzejszy musi po prostu ustąpić i to zakończyć, choć już i tak na dwa posty mnie naciągneliście, ale ten był już ostatnim w stosunku do was.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywistością jest że ja. Prawda że właśnie mnie chciałeś na sam koniec przyznać rację, ale się ze mną droczyłeś, a teraz boisz się przyznać? ;]
Może i mądrzejszy w Twoim małym mniemaniu. Ale myślę że Ci który odwiedzili ten wątek, mogą mieć zgoła odmienne zdanie na Twój temat. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 17:06, igor8472 napisał:

Przypomnę słowa Hellumta "Nie możesz ukraść czegoś co jest za darmo".


To jakaś nowa internetowa mądrość? Czytaj: fajnie brzmi i jak się powtórzy kilkaset razy to wejdzie do kanonu wiedzy ogólnej? Ten slogan jest bzdurą i chyba każdy, kto trochę na świecie widział to wie. A przynajmniej powinien. Nigdy nie słyszałeś chociażby o kradzieży całych nakładów darmowych gazet studenckich (z niewygodnymi artykułami)? Nie zawsze cena, a w zasadzie jej brak jest najistotniejsza - równie ważne są plany właściciela co do przeznaczenia danych rzeczy.


Aby była jasność - nie nawiązuję tutaj do ES 2 i naturalnie już kończę off-topic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wgl. punktów nie daje ;/ Rejestrowałem dwie gry po raz pierwszy i 4 pkt. się nie naliczyły. A PURE`ów tylko kilka, czyli straciłem na nie szansę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc to jednak ogólny błąd serwerów CDP. Możliwe że to naprawią. Albo po prostu wyłączyli dodawanie punktów do efektu serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 19:00, Kraju napisał:

A więc to jednak ogólny błąd serwerów CDP. Możliwe że to naprawią. Albo po prostu wyłączyli
dodawanie punktów do efektu serii.

To raczej błąd, nie wyrabiają z CDProgramem i Efektem serii. Bo jeszcze inni którzy chcieliby gry zostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować