Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Chyba błąd był bo znów jedno wielkie 0 mam...

BTW. Coś czuje że CDP specjalnie w systemie zrobiło lukę abyśmy mogli rejestrować te gry i wyczyścili sobie magazyn, a tera zdali sobie sprawę że nie dadzą rady już więcej gier dać to tera próbują ratować cały ES 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak to teraz będzie, i kiedy będzie zwrot puli ;).

Mam nadzieje, że gry z Moje zamówienia zostaną anulowane (te co zostały brane z nieuczciwych punktów) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:25, NdysH napisał:

BTW. Coś czuje że CDP specjalnie w systemie zrobiło lukę abyśmy mogli rejestrować te
gry i wyczyścili sobie magazyn


Nie wydaje mi się żeby tak właśnie było. Jakby chcieli sobie wyczyścić magazyny to by wrzucili te gry na wPLNomanie za same wPLN-y (albo symboliczne 10-20zł) i po kłopocie, a przy okazji zatarli by złe wrażenie jakie pozostawił ten program. Trzeba przecież wziąć pod uwagę to że organizowanie Efektu Serii 2 ni było jakimś obowiązkiem z ich strony, bo nikt przecież niczego takiego nie obiecywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:56, Citkowsky napisał:

w tym momencie stronka efektu została chyba całkowicie wylaczona bo mi nie dziala w ogole.
Cos majstrują chyba.


Chyba cała serwerownia CDP została wyłączona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłum oburzonych handlarzy nie spalił siedziby CDP jeszcze, ale już skutecznie zawiesił im serwery. ;D
Premier rozmyśla nad wprowadzeniem Stanu Wyjątkowego w obawie o eskalację agresji spowodowanej domniemanym anulowaniem punkcików w promocji...

;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może osobą które nie uczciwie nabiły punkty chociaż anulują wysyłkę gier i uzupełnią tymi grami efekt serii, ah marzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 11:45, Cafel napisał:

To może osobą które nie uczciwie nabiły punkty chociaż anulują wysyłkę gier i uzupełnią
tymi grami efekt serii, ah marzenia ;)

Ja obstawiam zaproponowane wcześniej faktury. Jedyne wiążące prawnie rozwiązanie, które CDP formalnie pozwoli na uzupełnienie zapasów dla ES (ale uważam, że gdyby nastąpiło takie uzupełnienie, to wypadałoby wprowadzić przedłużenie promocji chociaż o dwa tygodnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra decyzja jednak część z tych osób dostała już swoje nagrody ;/
Jakiś czas temu zostało mi 3pkt i poprosiłem na forum o kod na 2pkt. Dostałem go ale teraz się chyba okazuje że był wykorzystany. Czy w związku z tym dostanę z powrotem swoje 3pkt czy dalej będę miał te -2 na swoim koncie?? Bardzo bym prosił kogoś o podanie mi na GG nieużywanego kodu na 2pkt - powiedzmy że to taki prezent gwiazdkowy ;]. Jeżeli uda mi się coś zamówić to ewentualnie sprzedam tej osobie SaintsRow2 za 20zł ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde. Mam 1 punkt. Jak zarejestruję "UTIII" z PK to będę miał 4. Liczę na coś fajnego za 3 punkty. Heh. :-)

No i brawa za usuwanie nielegalnie zdobytych punktów. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mógłby mi ktoś powiedzieć, gdzie jest napisane że nie można parę razy rejestrować gry?


O z -14 mam 3pkt :D Jeszcze 2 i będę mógł coś wziąć !

A PURE z kilku na kilkadziesiąt skoczył! ; o

I wgl. pełno różnych gier doszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, jak można tak oszukiwać. Nie dość, że są gry za darmo, to jeszcze wszyscy kręcą jak mogą, żeby zabrać jak najwięcej. Ech, ta dzisiejsza młodzież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować