Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2009 o 14:50, Baluk25 napisał:

Kurde, szybko się rozeszły te nagrody. Wczoraj dostałem 3 pkt, ale już nie miałem co
brać interesującego, więc drugie Saint''s Row 2 wziąłem ;x.

Na twoim miejscu to bym wziął Mount and Blade lub DoWa 2 ;) Fakt faktem, gry szybko się rozchodzą, ale to dobrze. Im szybciej się rozejdzie tym wszyscy szybciej otrzymają paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wątpię żeby w takim przypadku przesyłki doszły szybciej bowiem jeśli zabraknie gier to chyba CDP będzie musiał się postarać o kolejne, bo to przecież są nagrody gwarantowane i nie może ich zabraknąć. No chyba że po terminie, ale do tego jeszcze daleko. Swoja drogą to na forum wyczytałem iż są osoby, które z pierwszego ES nie dostały do dnia dzisiejszego swoich nagród, a to jest trochę niepokojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 15:11, dave03 napisał:

Bardzo wątpię żeby w takim przypadku przesyłki doszły szybciej bowiem jeśli zabraknie
gier to chyba CDP będzie musiał się postarać o kolejne, bo to przecież są nagrody gwarantowane
i nie może ich zabraknąć. No chyba że po terminie, ale do tego jeszcze daleko. Swoja
drogą to na forum wyczytałem iż są osoby, które z pierwszego ES nie dostały do dnia dzisiejszego
swoich nagród, a to jest trochę niepokojące.

Robią czystkę magazynu i z tego co wiem, to wystawili wszystkie gry które im zalegają. Szczerze wątpie by była możliwa dostawa gier.
Tak, o tym cyrku z pierwszą edycją również słyszałem. Tyle ze są to osoby które nabrały po kilkanaście gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla nikogo nie może zabraknąć nagród, gdyż tak jest w regulaminie konkursu. A jak nie będzie już z czego wybierać to po prostu pojawią się nowe, choć kto wie czy nie po nieco innych "cenach" żeby trochę nie przystopować tego wszystkiego, bo coś mi się wydaje że nikt się nie spodziewał tego iż tak szybko to wszystko się będzie rozchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 15:11, dave03 napisał:

Swoja
drogą to na forum wyczytałem iż są osoby, które z pierwszego ES nie dostały do dnia dzisiejszego
swoich nagród, a to jest trochę niepokojące.


Tak, to prawda. A w tym nieszczęsnym gronie jestem ja :( Mimo, że przesyłki nie dostałem, to również panowie z CD Projekt nie chcą iść na żaden kompromis - krótko mówiąc - olewają moje liczne mejle, które piszę już od kilku miesięcy.

EDIT: Boję się jeszcze, że przez pomyłkę adresową przy wyborze gry nie dostanę mojego DoW: Universe. Panowie z CDP daleko mają do kompetentnego zespołu i może być tak, że na swoją korzyść nie przeczytają mejlu ze sprostowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 15:18, Baluk25 napisał:

MaB - imo syf.

Imo to ju saks :D A tak serio - gra jest na prawdę świetna. Może nie idealna jako RPG, ale na prawdę te walki MUSZĄ się podobać. A jak dopicujesz grę modami to jest kul ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń! CDP olewa maile lub odpowiada na losowo wybrane (wysłałem kilka do nich w różnych sprawach, odpowiedź otrzymałem na jeden :/).

PS (tak ogólnie, nie do Ciebie :)) Oferta, o której pisałem wcześniej, jest nadal aktualna (a UE się wyczerpuje :(). Jak ktoś jest zainteresowany, to skrobać na blackhandplmaupaodwakropkapl (maupa = @, kropka = ., dwa = 2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy potwierdzanie zamówienia jest konieczne?Bo zamówiłem 3 gierki i zapewne upoluję jeszcze jedną a do dziś nie dostałem nic na maila,chyba że wiadomość o rejestracji gier.
Aha i czy jest możliwość wymieniania się z kumplami kodami?Słyszałem,że nie ale wolę się spytać.Rozumiem że przesyłka,gra i wszystko inne jest DARMOWE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:48, Wrukos napisał:

Czy potwierdzanie zamówienia jest konieczne?Bo zamówiłem 3 gierki i zapewne upoluję jeszcze
jedną a do dziś nie dostałem nic na maila,chyba że wiadomość o rejestracji gier.
Aha i czy jest możliwość wymieniania się z kumplami kodami?Słyszałem,że nie ale wolę
się spytać.Rozumiem że przesyłka,gra i wszystko inne jest DARMOWE?

Było wałkowane tyle razy. Tak, jest darmowe.

PS: Co będzie, jeśli dane wpisane przy jednej grze się nie zgadzają. Tj. Imię, nazwisko, ulica i nr. domu jest ok, ale nie wpisałem przypadkowo numeru lokalu. Poczta i tak skojarzy paczki i dostarczy do normalnego adresu, czy będę musiał się przejść na pocztę osobiście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:57, Ancient_Lord napisał:

Było wałkowane tyle razy. Tak, jest darmowe.

A potwierdzanie zamówienia? Nic na mejla mi nie przyszło, a w takiej ultimie trzeba "ręcznie" potwierdzać, wysyłając mejla osobiście. Przy Efekcie też trza?
Wysyłając paczki będą mieli listę wszystkich adresów, najpewniej uporządkowaną do odpowiednich kont. A obok nich będzie widnieć ten sam adres - moim zdaniem wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 17:07, Kirabaxior napisał:

A potwierdzanie zamówienia? Nic na mejla mi nie przyszło, a w takiej ultimie trzeba "ręcznie"
potwierdzać, wysyłając mejla osobiście. Przy Efekcie też trza?


Chodziło mi o koszt wysyłki gier :P

A co do potwierdzeń - I don''t know.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W razie czego wygrzebałem z tego forum z postu M1kela link, w którym człowiek od CDP mówił by się nie niepokoić o te potwierdzenia - mógł nawalić ich serwer poczty, lub nasz. Tak więc NIE TRZEBA potwierdzać.
PS. Jak będą przybywać posty nt. tego czy to za friko itd. to się pofatyguje o zrobienie mini-faq, bo niektórzy to regulaminu czytać nie potrafią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 16:57, Ancient_Lord napisał:

PS: Co będzie, jeśli dane wpisane przy jednej grze się nie zgadzają. Tj. Imię, nazwisko,
ulica i nr. domu jest ok, ale nie wpisałem przypadkowo numeru lokalu. Poczta i tak skojarzy
paczki i dostarczy do normalnego adresu, czy będę musiał się przejść na pocztę osobiście?


Znając Pocztę Polską jest prawdopodobieństwo, że w ogóle nie dostaniesz paczki ;] Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale podałeś (to jest przykład) ul. Kowalska 1, zamiast ul. Kowalska 1 m.3 ? Jak więc będą mieli Ciebie zawiadomić, że paczka przyszła? To nie kurier, nie zadzwonią do Ciebie. Dlatego dzwoń do CDP, inaczej może być krucho ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2009 o 17:43, Ambroo napisał:

Znając Pocztę Polską jest prawdopodobieństwo, że w ogóle nie dostaniesz paczki ;] Nie
wiem czy dobrze Cię zrozumiałem, ale podałeś (to jest przykład) ul. Kowalska 1, zamiast
ul. Kowalska 1 m.3 ?

Dokładnie tak.

Dnia 12.11.2009 o 17:43, Ambroo napisał:

Jak więc będą mieli Ciebie zawiadomić, że paczka przyszła? To nie
kurier, nie zadzwonią do Ciebie. Dlatego dzwoń do CDP, inaczej może być krucho ;/


A poczta nie skojarzy tego adresu z innymi? Bo wygrałem trzy gry i tylko w jednym popełniłem gafę.

Co do zmiany adresu wysyłki CDP napisał coś takiego:
"Witamy,

Z powodów organizacyjnych nie ma możliwości zmiany zamówienia po
zapisaniu formularza dostawy.

Pozdrawiamy,
Dział Serii"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz musisz liczyć na szczęście, jeśli będą wysyłać wszystkie gry razem, to może wyślą dobrze, jeśli osobno, to faktycznie mogą być problemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu pełno problemów macie, także napiszę wszystko, co wiem:

1. Punkty są naliczane tylko za nową, białą eXtra klasykę neXt, Platynową Kolecję oraz TopSeller. Nic innego, tylko te serie.
2. Punkty dostaje się tylko wtedy, gdy gry z ww. serii zostały zarejestrowane po 2 listopada.
3. Paczki wysyłane są na bieżąco.
4. Jeżeli gry były zamawiane w jednym terminie, to gry zostaną wysłane w 1 paczce.
5. Danych wpisanych w formularz nie da się zmienić ani CDP też nie da rady zmienić. Dlaczego? Otóż te dane trafiają prosto do automatu, który adresuje paczki.
6. Nie można cofnąć zamówień.
7. Jeżeli potwierdzający e-mail nie przyszedł, to nie ma czego się obawiać. Jeżeli gry znajdują się w "Moje zamówienia", to na pewno przyjdą.
8. Paczki zostaną dostarczone prawdopodobnie do 25 dni, a maksymalnie do 31 stycznia.
9. Efekt Serii 2 trwa do 31 grudnia 2009r.
10. Nie będzie uzupełnień w grach ani nowych tytułów, chyba że braknie całkowicie wszystkich gier.

Wypowiedzi ludzi z CDP w temacie ES II:
http://www.cdprojekt.pl/board/topic/744-Ruszyl_Efekt_Serii_II/s1

Oraz tutaj:
http://www.cdprojekt.pl/board/topic/736-Wielki_Konkurs_Efekt_Serii_II__rusza_juz_w_poniedzialek/s1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2009 o 20:20, Grinczar napisał:

5. Danych wpisanych w formularz nie da się zmienić ani CDP też nie da rady zmienić.
Dlaczego? Otóż te dane trafiają prosto do automatu, który adresuje paczki.


A poczta nie skojarzy paczek, w których jedna posiada defekt w postaci braku nr. mieszkania?

Bo mieszkam w bloku, moje nazwisko jest jedyne w okolicy, i prócz tejże wadliwej paczki idą do mnie jeszcze dwie. I nie wiem jak to będzie.

Ambroo
"Teraz musisz liczyć na szczęście, jeśli będą wysyłać wszystkie gry razem, to może wyślą dobrze, jeśli osobno, to faktycznie mogą być problemy ;/"

A pracownicy CDP jakoś potem weryfikują gry, przy pakowaniu je w jedną paczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że sprawdzają czy wszystko na jeden adres, bo w sumie mógłbyś na różne adresy powysyłać. Wtedy powinni zauważyć Twoją gafę i poprawić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować