Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Zdecydowanie Warhammer. Codename Panzers niestety niemalże stoi w miejscu od pierwszej części, a na dodatek jest TRAGICZNIE zoptymalizowany. Tnie nawet na maszynach, które nie mają najmniejszego problemu z Crysisem na max detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2009 o 23:06, Grinczar napisał:

Tnij cytaty, bo moderator jakiś da ci jeszcze za to -1!


A moze chesz degradzik za pseudomoderatorke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze jest takie zamieszanie z ta rejestracja gier. Usunieto mi punkty, ktore byly legalnie zarejestrowane.
Nie ma ktos 1 pkt na zbyciu?... Bylbym wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 19:53, Kizami napisał:

Nie ma ktos 1 pkt na zbyciu?... Bylbym wdzieczny


Mi tez usunieto jeden "legalny" punkt i teraz zamiast pieciu mam cztery... Dolaczam sie do pytania kolegi, tylko prosilbym o kod niewykorzystany, gdyz tylko takie teraz dzialaja. :) Wiem, ze prosze o wiele, ale moze jednak sie ktos znajdzie, komu jeden punkt nic nie pomoze, albo niepotrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 17:43, xmarqinaxnellx napisał:

Ja też mam 4 punkty, najwyżej nie zużyję i tyle, na pewno nikt nie rozdaje punktów za
darmo;)


niby czemu masz nie użyć jak ja widzę nagrody za 3pkty?
Chociażby jest Race ZE, soulstorm, war leaders, timeshift, legendary, frontlines, alone in the dark. Wymienilem tylko te gry które ,,kosztują" 3pkty i które są dostępne (mozna zamawiac jak jutro,pojutrze juz odblokuja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie odblokowali, dopiero maja jutro/ w poniedziałek to zrobić. Wystarczy kupić jakąś extra klasykę i jeden punkcik będzie, a te dwie dychy to przecież nie tak wiele..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 22:33, abbott123 napisał:

Czemu pisze, że strona jest niedostępna? Kiedy można się spodziewać rozwiązania problemu?
Czekam na Empire, mam 7 punktów, zróbcie coś z tym :)


Trzeba być i czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha i jeszcze jedno: zamówiłem sobie z 2 tygodnie temu Cold War, wszystko było cacy, w Moich zamówieniach było, a teraz nie ma, jest tylko Gothic Universe, którego też zamówiłem? Co to znaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 22:43, sevrond napisał:

\Tzn. że nie dostaniesz gier których nie masz w zamówieniu, bo CDP stwierdziło że oszukiwałeś.


Jak to oszukiwałem? Przecież zarejestrowałem parę gier, które kupiłem dawniej i po prostu nie rejestrowałem ich od razu po zakupie, tylko teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 22:45, abbott123 napisał:

> \Tzn. że nie dostaniesz gier których nie masz w zamówieniu, bo CDP stwierdziło że
oszukiwałeś.

Jak to oszukiwałem? Przecież zarejestrowałem parę gier, które kupiłem dawniej i po prostu
nie rejestrowałem ich od razu po zakupie, tylko teraz.


Spokojnie, CDP narazie wszystko sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że któryś z moich kumpli sobie żart zrobił, parę razy zdarzyło mi się grę pożyczyć, ale pojawiło by się, że gra jest już zarejestrowana. No cóż, zobaczę co powie konsul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie bym nie wpadał w panikę, bo teraz to co chwile komuś odejmuje punkty a później dodaje. Być może z grami jest podobnie. Trzeba poczekać aż sytuacja się ustabilizuje i program ruszy ponownie - w tej chwili jak wiadomo cała akcja jest zawieszona. Tak czy siak wydaje mi się że z tego całego zamieszania niejeden uczciwy nabywca zostanie pozbawiony punktów bezpodstawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować