Zaloguj się, aby obserwować  
Zagul

Efekt Serii 2

2726 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2009 o 17:59, Citkowsky napisał:

> Ja też mam 4 punkty, najwyżej nie zużyję i tyle, na pewno nikt nie rozdaje punktów
za
> darmo;)

niby czemu masz nie użyć jak ja widzę nagrody za 3pkty?
Chociażby jest Race ZE, soulstorm, war leaders, timeshift, legendary, frontlines, alone
in the dark. Wymienilem tylko te gry które ,,kosztują" 3pkty i które są dostępne (mozna
zamawiac jak jutro,pojutrze juz odblokuja).


Teraz są jak widzę, przez ostatni miesiąc nie było, więc się nie dziw, że straciłam nadzieję na jhakiekolwiek gry za 3 punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2009 o 17:59, Citkowsky napisał:

> Ja też mam 4 punkty, najwyżej nie zużyję i tyle, na pewno nikt nie rozdaje punktów
za
> darmo;)

niby czemu masz nie użyć jak ja widzę nagrody za 3pkty?
Chociażby jest Race ZE, soulstorm, war leaders, timeshift, legendary, frontlines, alone
in the dark. Wymienilem tylko te gry które ,,kosztują" 3pkty i które są dostępne (mozna
zamawiac jak jutro,pojutrze juz odblokuja).


Teraz są jak widzę, przez ostatni miesiąc nie było, więc się nie dziw, że straciłam nadzieję na jhakiekolwiek gry za 3 punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 22:24, wodnym napisał:

Gry za 3 punkty poznikały. To sobie pozamawiałem. Heh. ;-)


LOL
A ja miałem jeszcze jakieś nadzieje, że się z parę sztuk DoW: Uniwersum pojawi. :(
Trudno się mówi... nie będę przecież biegał do sklepu by kupić grę jakąś dla tych nędznych dwóch punktów, których mi brakuje do jakiegokolwiek "gwarantowanego prezentu", wystarczy że i tak biegałem do "Biedronki", by owe trzy punkciki zebrać... :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anulowali mi 2 gry (o łącznej wartości 10pkt), ale klucze dostałem, więc nie ma się co dziwić. Zwrócili mi z tego 4pkt, wziąłem do tego 1pkt od kumpla i mam Kroniki Rydzyka :). Szkoda że nie ma już gier za 3pkt. Tak to może bym coś zakupił z platynowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, zabrali mi 1pkt, ktorego nikomu nie pozyczalem... Teraz mam 4pkt i niczego juz wziac nie moge. Jakby ktos mial jakis jeden punkt niewykorzystany to bym byl zbawiony... gg w podpisie. Moglbym za ten jeden kod 5zl zaplacic (przelewem), bo za 4pkt nie ma zadnych gier, a za 3pkt tez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ahh jeszcze mi tych dwóch gier nie wysłali :| Patrzę na moje nagrody gwarantowane, a tu info o Ze względu na błędne naliczanie pun ... Poniżej prezentujemy skasowane zamówienia Rozumiem przez to, że skasowane zamówienia będą pod tą informacją, tak? Moje dwa aktualne zamówienia są nad tą informacją, więc ciągle są ważne:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurrrrde chyba mi 3pkt przepadną ;/ dzisiaj już nic nie zdążę kupić a do jutra pewnie większość gier po 5/6 punktów tez się rozejdzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wziąłem dzisiaj Kroniki Riddick oraz FEAR-a 2. Został mi jeszcze jeden punkty, ale może uda mi się jeszcze coś wyskrobać, bo mam dużą chęć na Wheelmana, ale niestety brakuje jeszcze 4 punktów. Do końca rejestracji gier jeszcze parę dni także może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda, ze zamowilem codnemow dawno temu ju.. balem sie, ze rzutu ju wgl nie bedzie, a pozniej z tymi pkt sie narobilo i tyle fajnych gierek znowu sie pojawilo.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy jesli zarejestruje 2 takie same gry z tej samej serii to punkty powinieem dostac za obie prawda?
Kupilem dzis drugiego Supreme Commandera z platyny zeby zdobyc brakujace punkty, a nic mi nie dodano.
Czy ktos mial podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli, że co? Że niby nie dodaje pktów za zarejestrowanie drugiego takiego samego tytułu na jednym koncie mimo, że obie gry są nowe a kody nigdy nie były wykorzystane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 20:29, Citkowsky napisał:

czyli, że co? Że niby nie dodaje pktów za zarejestrowanie drugiego takiego samego tytułu
na jednym koncie mimo, że obie gry są nowe a kody nigdy nie były wykorzystane?


Dokladnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 20:35, Kizami napisał:

> >...............


W regulaminie nic o tym nie jest wspomniane. Jesteś pewien, że był to nowy, nie używany kod? Dodało ci CDPunkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 20:39, Citkowsky napisał:

......

No kupilem dzis gre w Pepco za 12,90 zl, w sklepie, folia byla wiec watpie zeby punkty byly zuzyte.
Cdpunktow rowniez nie dodalo... napisalem maila, mam nadzieje ze naprawia to.
Gre kupilem specjalnie bo brakuje mi 1 punktu do gierki, a tu sie okazuje ze punkty nie dzialaja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 20:49, Kirabaxior napisał:

Błąd serwera CDP. Pocieszę cię tym, że mi zżarło 2 platynki.

I będziesz to wypominać, do końca świata?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pure zamowiony :D tak sie wkurzalem, ze mi sprzatneliscie alone in a dark, a mialem za malo pkt, ale dzis sobie przypomnialem o niezarejestrowanym jeszcze diablo2 :D paczki z gierczynami oczekuje gdzies pewnie w okolicy konca stycznia w takim badz razie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować